Histrion napisal/-a:
Tega lahko.
Odšteješ 130 tisoč Evro i to je vse kar potrebuješ.
No, vidiš, da se da. Tudi tega je nekdo naredil. Če bi jamral, da se ne da bi bil še danes projekt, ki bi obstajal samo v glavi. Tako pa ne samo, da ga je naredil ampak jih tudi izdeluje in prodaja. Kdor je sposoben je pač sposoben, ostali jamrajo, da se ne da.
Gre pa za repliko ali bolje rečeno reinakrnacijo Aera 30. Gordon roadster 3.0
Histrion napisal/-a:
Težava nastane, če omenjenega denarja nimaš in bi nekaj podobnega rad naredil sam. (tako kot je nekdo naredil tisti "Bugatti")
Za koliko bi ti naredil nekaj podobnega?
Težava nastane, ker ljudje preskočijo pravilo številka ena.
Pravilo št 1:
Ali sem sposoben sam izdelati vozilo, ki bo ustrezalo predpisom o homologaciji prototipov in ga bo možno homologirati in registrirati.
Dopolnilo pravila št.1: ali sem dovolj finančno močan za izdelavo takega vozila?
.............vsekakor je treba začeti pri sebi. Potem država in predpisi in šele potem vse ostalo. Če nisi s predpisi seznanjen ti nič ne pomaga, če znaš avto narediti. Še vedno ga ne boš mogel registrirat, ker ne ustreza predpisom.
Tudi brata Wright sta poletela, čeprav so vsi trdili, da se ne da.
Ne moreš trditi, da se ne da, če še probal nisi. S takim odnosom bi še zdaj živeli v kameni dobi. Rečeš, da se ne da in fertik maša. Po poti najmanjšega odpora.