offroad.si

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
game-on
Prispevkov: 283
Pridružen: Ne Okt 31, 2010 10:17 pm
Kraj: Ptuj

offroad.si

OdgovorNapisal/-a game-on » So Nov 23, 2019 5:57 pm

Pred kratkim sem se lotil izdelave lastne spletne strani in foruma. Zadeva je zaenkrat še v povojih, vendar je neka osnova že na voljo. Bistvo spletne strani je forum, vse ostalo pa je (/bo) grajeno okoli njega.

Slika

Želja in cilj je stvar peljati v smeri preglednosti in hitrega dostopa do čimveč informacij. Pravtako pa, da ostane v stiku s časom. Zaenkrat se dnevno na forumu posodabljajo teme v katere nove prispevke avtomatsko tvorijo 'boti'. Zaenkrat je dodanih par Reddit strani in en Youtube kanal, vendar bo v prihodnosti dodanih še nekaj ostalih. Dela se tudi na Facebook 'botu'. Omogočeno je všečkanje/nevšečkanje objav, skrivanje posameznih podforumov, olajšano objavljanje slik/videoposnetkov. Če ste društvo se vam na forumu ustvari skupina in lasten podforum, ki ga vidijo in vanj objavljajo le vaši člani.
Pravtako je precej zadev še v izdelavi.

Pridite pogledat in podat mnenje - kaj vam je všeč ter kaj ne.

http://www.offroad.si

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a miran » So Nov 23, 2019 10:14 pm

Super! Deli in vladaj!
Kaj pa manjka temu forumu?
Ah, ampak jaz sem starejši od Metuzalema in zato očitno ne razumem več vsega.... Srečno!
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
vrecha
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Feb 10, 2008 10:01 pm
Kraj: Ausrd
Kontakt:

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a vrecha » Ne Nov 24, 2019 9:04 am

Kaj pa manjka temu forumu?

Smiselna, zabavna, navdihujoča, neobremenjena aktivnost?

Inovativnost?
Norost?
Provokativnost? Prav nič malomeščanske žalitve?
Legende?
Srčni posamezniki?
Unikatna obravnava unikumov?
Ideje za nore poti?
Izzivi?
Navdihujoči potopisi navdihujočih avantur?
Pacienti, drugačneži?


A to ne pomeni, da rabimo nov forum, le tega bi bilo treba odkomiti. Kar je delo za nove generacije, in če se ti odločijo, da je naša forma passe, je pač tako, naj mi metuzalemi še tako :bruha: nad deli in vladaj paradigmo.
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...
damjan.vrencur.info

izzzzy
Prispevkov: 198
Pridružen: Ne Okt 31, 2004 6:09 pm
Kraj: dolina hmelja

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a izzzzy » Ne Nov 24, 2019 11:09 am

Ne rabimo novega, saj je ta, tak kot je super- enostaven, pregleden, predvsem pa aktiven. Če je pa še kakšen forum, ob poplavi takšnih in drugačnih, pač naj bo. Na hitro sem ga preletel - za začetek je obupna grafika s to rdeče modro kombinacijo. Zastavljeno je dobro, če bo dovolj uporabnikov, da ne bo sam sebi in trgvcem namen.

Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 704
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a rx » Sr Nov 27, 2019 8:48 am

očitno si aktiven forum vsak interpretira drugače.. tole ni aktivno, offroad.si pa še en lep čas nebo, ker je offroad scena pri nas mrtva. imamo 4 tekme, ni veliko ampak boljše kot nič.. tukaj je nekaj contenta, ostalo so mali oglasi in vsake tolk časa prileti en padalec katerega itak zbombandirate in mu vsiljujete vse česar nebi kupil :) folk si še čez travnik ali gozdno pot ne upa več peljat pa bodo na forumu viseli in delili fotografije in mnenja? žal ne, ker živimo v prizadeti sloveniji.
Don Felipe > Google :D

Uporabniški avatar
Simon989
Prispevkov: 202
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 2:12 pm
Kraj: Primorska

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a Simon989 » Sr Nov 27, 2019 5:16 pm

Se strinjam s tabo rx...Še na subaru forumi je več off rouda

zokster
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Feb 11, 2019 9:14 am

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a zokster » Če Nov 28, 2019 5:20 am

Simon989 napisal/-a:Se strinjam s tabo rx...Še na subaru forumi je več off rouda


:twisted: :twisted: :twisted:

Sem hotel nekak v tej smeri pokomentirat, pa sem se ugriznil v prste, da se ne bi name usul val kritik. Hahahah. Subaru forum lahko vzamemo za vzgled enega dokaj akrivnega foruma.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Nov 28, 2019 7:14 pm

Simon989 napisal/-a:Se strinjam s tabo rx...Še na subaru forumi je več off rouda


Jah, sej veš da za nas, subarujevce, je offroad že ko greš čez ležečega policaja. :lol:


Sem pa že dostikrat povedal, da na naše "offcesta" izlete so vabljeni vsi, ki bodo prinesli dobro voljo, ne glede na to, kaj jih do tja pripelje.
Pred EUR sem bil SIT!

zokster
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Feb 11, 2019 9:14 am

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a zokster » Pe Nov 29, 2019 6:12 am

Nebivedu napisal/-a:
Jah, sej veš da za nas, subarujevce, je offroad že ko greš čez ležečega policaja. :lol:


Kaki lezeci policaj! Ze zvocne ovire so dost, da recemo, da je offroad! :lol:

Nebivedu, poleg dobre volje so se kaki cevapi al pa osvezilni hmeljev napitek zazeljeni. :D

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: offroad.si

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Nov 29, 2019 10:43 am

:stari_pridiga: Spet stari prdec:
Kot že večkrat omenjeno: forum je živ toliko, kolikor so živ(ahn)i njegovi udeleženci.
Ista publika na drugem naslovu ne bo nič boljša. Specifična publika (Subarujevci, Landroveraši, mogoče še kakšni kje...) se pa niti na niva niti na offroad forum ne bo podala, če se do sedaj ni.
Če pa kdo (mislim, da nas je takih več) želi popestriti in poživiti offroad sceno in tudi stike med offroaderji, pa naj naredi kaj bolj konkretnega. Pa ni treba jamrati, kako se pri nas nič ne da, se da, če se le hoče. Dober primer, da se da, je bilo srečanje overlandarjev viewtopic.php?f=4&t=21111 pa razne menine in šavrini ....
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov