Pomoč - napokana armaturna plošča Land cruiser 120

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
LC 90TD
Prispevkov: 416
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

Pomoč - napokana armaturna plošča Land cruiser 120

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » To Jun 02, 2020 11:37 am

Pozdravljeni,

Na moji Toyoti so se začele kazati razpoke na armaturni plošči, kot bi kdo rezal z olfa nožem črte in to bo šlo samo še na slabše. Sem malo raziskal situacijo in imajo v Ameriki in ponekod v Kanadi enake probleme z vozili znamke Leksus (luksuzni land cruiser) kot tudi z Land cruiserji. So šli v nekakšne skupinske tožbe preko odvetnikov proti Toyoti, ker naj bi bil material neustreze in tudi dosegli, da so jim menjali armature.
Ker je kaj takega pri nas verjetno nemogoče pričakovati, me zanima, če v Sloveniji veste za koga, ki poravlja armature (zavari in popravi plastično maso, obleče v usnje, vinil...). Razni cigo tepihi preko armature ne pridejo v poštev.

H Kopaču (ki se ukvarja s tapeciranjem) v Šenčur sem se šel posvetovat, pa mi je rekel, da ne more obleči armaturke zaradi sovoznikovega airbaga, da naj bi se lahko napačno odprl. Samo če bi se airbag odprl, ali nebi tudi razparal tisto bogo usnje na vrhu, če že vsa armatura z umetno maso in vsem tistim purpenom eksplodira in se odpre?

Ali mogoče kdo ve za kakšno Land cruiser 120 Limited 2003, da bi se prodajala po delih?

Hvala za nasvete in odgovore.

lp,
Jure

Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 38 gostov