1. redna skupščina ORZS

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

1. redna skupščina ORZS

OdgovorNapisal/-a Rafter » Po Mar 01, 2010 10:15 pm

Kopiram vsebino od drugod....

1. redna skupščina ORZS v l. 2010 v Hočah 27.2.2010

Razrešitev starega in izvolitev novega vodstva ter ostalih funkcij.

Razrešen je bil na lastno pobudo g.Vrhovšek Konrad, s strani prisotnih, predhodno vabljenih, predstavnikov klubov pa so bili soglasno potrjeni in izvoljeni naslednji novi člani vodstva ORZS:

predsednik: Misson Marko-Cruiser-tec
podpredsednik: Špacapan Franko -Lijak 4x4
tajnik+blagajnik Lesjak David -White tiger

Nadzorni odbor:
Konrad Vrhovšek -JCP Pohorje
Košuta Viljem -Extrem team
Jože Sariaš ARO

Športno tekmovalna komisija:
Centrih Aleksander -White tiger
Bončina Primož -4x4 Lijak
Janoškovič Branko -Mud spirit
Sarjaš Dino -ARO
Dovnik Matjaž -JCP Pohorje

Disciplinska komisija:
Prezelj Brane STC Panther Kamnik
Polc Robert -White tiger
Špacapan Bojan -Lijak 4x4.

Volitev se niso udeležili predstavniki klubov Mamut 4x4 in ORC Obala, niti pooblaščenci, niti ni bilo poslanih predlogov za kandidaturo. Ostale točke dnevnega reda so dosegljive pri predstavnikih klubov kateri so člani ORZS.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Mar 02, 2010 12:04 am

:aplavz: no pa smo dočakali......sprememba na vrhu je pa kar huda :shock: No upajmo da ga Misson ne bo lomil tako kot nekateri doslej. Jajc ma dost zdaj ima pa šanso pokazat tudi kaj ima zgoraj.
Franka poznam samo na videz, David je pa car, sam predober in ne zna po mizi udarit kadar je treba. Je pa dobra protiutež Missonovi nagli naravi. Je huj ko js :lol:
Nekaj okostnjakov je pa še ostalo po omarah kot vidim.
Uglavnem veliko uspeha in sreče želim novi ekipi.
Če se v kratkem kaj premakne z mrtve točke vstopimo v zvezo čeprav ni pri nas nekega interesa za DP. Tudi če bom moral članarino iz lastnega žepa plačat.

Alo zdaj pa zavihat rokave, zdaj vemo kdo je kdo :z_kijem_v_roki: že to je nekaj dobrega za začetek.

Kateri klubi pa so sploh še v zvezi?? Kdo ve?
Pa eno pasico oziroma podforum za ORZS in DP bi bilo dobro imet tule na nivi......pa malo več ažurnosti fantje, vsaj pri rezultatih če ne drugega. Panterkamnik se je fajn potrudil na svoji strani :aplavz:

Dobr da je konc februarja, si bom prav six pack ofnal na tole novico.....

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Mar 02, 2010 4:32 am

fak jebenti union......mlade bejbe so pa še zmeri zakon....ma kdo viagro za posodit do petnaqjstega........ :evil: tale zamenjava oblasti mi pa ni nič dobrega prinesla.......glavobol in trdega tiča....upam :roll: čeprav gre že za pobožne želje. Ne za tiča ampak za novo ablst :wink: bog nam pomagaj. oziroma vam :lol: no živi bili pa vdeli...jaz sem samo opazovalec......dokler ne bo en viagre posodu :lol:
Zj grem pa mal fu..spat, upam da ne bo sixpoki kakšne slike hotel met :evil: pri njem pa res nikol ne veš........

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » So Mar 06, 2010 1:10 am

Vete kaj zaj pom pa še jas nekaj modrovau,pa rafter prosim nena zbriši off roaud spremlam od kar sem skoraj shoku žau zaradi očeta in zdaj sem še malo začeu spremlat forum in na forumu vidim da ste skos najbol glasni tisti ki vas še nisem vidu na dobeni tekmi za držauno prvenstvo,rat bi tiste postavo na mesto organizatorja tekme pa bi vidu kak bi grajali pa šinfali,dobenga nebi več bilo vsi samo hvalite kak je dobro v tujini doben pa nepove črne plati zgodbe.Nevem kaj bi si radi meli denarne nagrade aln nevem kaj še se pridi na dirko odpelji pa vidi kaj je narobe na dirki pa sam organizire bolšo,žau vam povem iskušnje iz avto kreša dok je biu tu na štajreskem dok ni bilo denarja v igri je bilo vse super zadnje leto je bila denarna nagrada in stvar se je zaklučla.Tukaj nas je par ki smo off roauderi po duši druga polovica pa vas je samo tu da šinfate in grajate.NO nebote misli da mam samo iskušnje iz avto kreša mam jih tut z off roauda.Pa nena zamerite mojim paunočnim modrovanjem žau z malo več promili ampak tak je.

Cerovega polnočnega izlivanja duše nisem izbrisal, ker je lepo prosil da naj ga pustim.

R., upravnik

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » So Mar 06, 2010 7:57 am

Kako ti je šla pa OŠ?
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » So Mar 06, 2010 9:02 am

Picpoki napisal/-a:Kako ti je šla pa OŠ?


:kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:

Uporabniški avatar
Al1975
Prispevkov: 405
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 5:15 am
Kraj: Bevke down town
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Al1975 » So Mar 06, 2010 12:19 pm

Matematika zgleda da še kar, sam sloventščina pa bl za e k..c (penis)

:kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:

Kaj si sploh želel povedat z svojim pisanjem :?:
Slika

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » So Mar 06, 2010 1:32 pm

:res_ne_vem:

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » So Mar 06, 2010 1:49 pm

Don't drink and ... type! :twisted:

Uporabniški avatar
robert.b
Prispevkov: 105
Pridružen: Pe Okt 21, 2005 6:09 pm
Kraj: Ljubljana Pijava gorica

OdgovorNapisal/-a robert.b » So Mar 06, 2010 7:07 pm

cero napisal/-a:Vete kaj zaj pom pa še jas nekaj modrovau,pa rafter prosim nena zbriši off roaud spremlam od kar sem skoraj shoku žau zaradi očeta in zdaj sem še malo začeu spremlat forum in na forumu vidim da ste skos najbol glasni tisti ki vas še nisem vidu na dobeni tekmi za držauno prvenstvo,rat bi tiste postavo na mesto organizatorja tekme pa bi vidu kak bi grajali pa šinfali,dobenga nebi več bilo vsi samo hvalite kak je dobro v tujini doben pa nepove črne plati zgodbe.Nevem kaj bi si radi meli denarne nagrade aln nevem kaj še se pridi na dirko odpelji pa vidi kaj je narobe na dirki pa sam organizire bolšo,žau vam povem iskušnje iz avto kreša dok je biu tu na štajreskem dok ni bilo denarja v igri je bilo vse super zadnje leto je bila denarna nagrada in stvar se je zaklučla.Tukaj nas je par ki smo off roauderi po duši druga polovica pa vas je samo tu da šinfate in grajate.NO nebote misli da mam samo iskušnje iz avto kreša mam jih tut z off roauda.Pa nena zamerite mojim paunočnim modrovanjem žau z malo več promili ampak tak je. :bruha: :bruha: :bruha: :bruha:
ja ljuba duša, kje pa ti živiš :buta_z_glavo_ob_zid:
Mladenič, raduj se svoje mladosti

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » So Mar 06, 2010 7:17 pm

Stem sem steu povedat da eni neke brezveze šinflejo pa sploh nevejo kolko je dela z eno dirko pa vidijo samo slabe stvari pa samo kak je v tujini vredu.BOdimo zadovolni s tem kaj mamo pa dok še bomo meli.

Uporabniški avatar
Al1975
Prispevkov: 405
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 5:15 am
Kraj: Bevke down town
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Al1975 » So Mar 06, 2010 7:30 pm

cero napisal/-a:Stem sem steu povedat da eni neke brezveze šinflejo pa sploh nevejo kolko je dela z eno dirko pa vidijo samo slabe stvari pa samo kak je v tujini vredu.BOdimo zadovolni s tem kaj mamo pa dok še bomo meli. :?


Bom pizkusil z prevodom pa me popravi, če bo kaj narobe!

S tem sem želel povedat, da nekatri ljudje, kar naprej nekaj pametujejo in so zelo dolgi na jeziku, in v naših organizacijah tekem vidijo same slabe stvari. Poveličujejo pa dirke v tujini, češ kako dobre so, ne vedo pa koliko je dela z eno dirko.
Bodimo veseli, da se najde kdo, ki dirke pri nas sploh še organizira

Lep večer vsem skupaj.

To Cero:
ČE bi poskusil nekako tako bi zadeva bila dosti bolj razumljiva.
Slika

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » So Mar 06, 2010 7:53 pm

EVO Al1975 NAJ LEPŠA TI HVALA KER SI EDNI KI SI ME RAZUMEU ,RES SE TI ISKRENO ZAHVALJUJEM :D

Uporabniški avatar
Al1975
Prispevkov: 405
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 5:15 am
Kraj: Bevke down town
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Al1975 » So Mar 06, 2010 9:28 pm

cero napisal/-a:EVO Al1975 NAJ LEPŠA TI HVALA KER SI EDNI KI SI ME RAZUMEU ,RES SE TI ISKRENO ZAHVALJUJEM :D


Ni panike je čist fino koga mal spravit v dobro voljo. :stisk_roke:
BTW: velike tiskane črke pomenijo dretje :wink:

PS
Sem imel pred leti bližnja poznanstva na vaših koncih.
Slika

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » So Mar 06, 2010 10:19 pm

Dobro oprosti za velike črke,jas sem pač hteu povedat samo resnico. :D
Pa je bilo malo preveč promilof :roll:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Mar 07, 2010 10:46 am

:lol: cero :aplavz: za hrabrost da poveš svoje mneje, čeprav podprto z maligani.
Če misliš tudi mene uvrščat med tiste, ki jih še nisi videl na tekmi se pa motiš. Za mano je več tekem za dp kot jih ti lahko spraviš skupaj v dveh letih in to če voziš vse kategorije :wink: Tako da sem kompetenten da rečem da je DP za :bruha: V tujini jih pa ne spraviš toliko skup do konca življenja.
Sem pa včeraj dobil info da se zadeve premikajo in je pravilnik spremenjen. Končno.
Bravo za NOVI ORZS :aplavz:

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » Ne Mar 07, 2010 2:22 pm

Nisem mislu tebe ampak vse nasplošno. :D

Uporabniški avatar
robekdom
Prispevkov: 195
Pridružen: So Mar 29, 2008 9:55 pm
Kraj: logatec

OdgovorNapisal/-a robekdom » Ne Mar 07, 2010 4:56 pm

Tudi moje čestitke novemu vodstvu, upam da se bodo zadeve premaknile na boljše. Sem pripravljen tudi sam kaj malega pomagati. Resnično smo na točki v zgodovini, kjer je potrebno potegniti veliko odločitev, udariti po mizi.

Globalnega segrevanja ne moremo več obrniti, obstaja pa še mala šansa da nam uspe spremeniti javno menenje o 4x4 manjšini, da naredimo večini uporabnikov prijazno zvezo, od katere bomo vsi veliko pridobili.

Čas je tudi, da ljudem, ki se trudijo z tem pomagamo po svojih močeh. In da postanemo konstruktivni v mislih besedah in dejanih!!!
da en del naši pozivov k ukrepom izvedemo tudi sami.

Dobro vodstvo je kot navigator, pripelje nas na cilj ampak če so konji bolni in apatični še taka navigacija ne pomaga. :D

Offroaderji vseh dežel ZBUDITE se :shock:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Mar 08, 2010 12:22 am

Ni kaj dodati robekdom. :aplavz:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Mar 08, 2010 12:26 am

cero napisal/-a:Nisem mislu tebe ampak vse nasplošno. :D


Saj samo jaz venomer kar naprej nergam :lol:
Miran se je pa že naveličal biti plat zvona in tulit v gluha ušesa. Pa tudi on je tapravi in ni od včeraj. Zelo v redu možakar z glavo na pravem mestu.

6cylinder
Prispevkov: 25
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:22 am

OdgovorNapisal/-a 6cylinder » To Mar 16, 2010 6:29 am

Glavo ali panti. :D
Možakar je fenomen. :oops:
Iz največje neumnosti potegne korist. :z_kijem_v_roki:
Iz največje natege tega sveta, pa modruje in komplicira, ter ni zadovoljen, če sosedova mačka ne zaspi pred domačo. :a_se_ti_je_odpeljalo:

Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a svetelch » Sr Jun 23, 2010 9:05 pm

AŁIEN napisal/-a:
cero napisal/-a: :D


Saj samo jaz venomer kar naprej nergam :lol:


SRY, ampak poglej 4 leta ali pa pet let nazaj moje poste pa boš videl kje je že bil SLO offroad :)
Zdaj pa moji dolgoletni offroad soborci končno imajo konkurenčne stroje za tekmovat, jih pa ni na tekme(da ne bi po imenih)
držim fige da se bi res to tko poštimal kot po tujini

lp

matric
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Jun 07, 2010 8:21 pm

OdgovorNapisal/-a matric » Če Avg 19, 2010 5:11 pm

Naša zveza ima novo spletno stran,
več na tem linku : http://www.orzs.si/

Nekaj pa se le dogaja :D :D

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » Če Avg 19, 2010 6:56 pm

Všeč :D :D :D :D

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Feb 08, 2011 2:04 am

Samo da malo obudim temo - leto bo počasi naokrog. :twisted:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov