Schnee Offroad 2009

O offroad srečanjih in dogodkih

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Mar 30, 2009 10:45 am

Ja, bilo je lepo.


Ampak, ker je vseh lepih stvari enkrat konec, bo treba zdej mal avto poklepat in pošraufat.

Posledica "softa" (pomoje nekaj takega kot je pri nas hard) je taka
- razbita prednji odbijač in blatnik
- razbita oba zadnja odbijača in ena luč
- pokrivljen rob strehe in udrt bok
- vse zaščitne plate obtolčene

pa še kej se bo našlo, ko se bom bolj podrobno spustil v pregled avta.


Slikce pa pridejo, ko "pridem iz gužve" v službi.


sch
Prispevkov: 16
Pridružen: Pe Maj 16, 2008 5:49 pm

OdgovorNapisal/-a sch » Če Apr 02, 2009 12:20 am

pozdrav svim forumasima…
evo me kratko nakon bitke :) da zahvalim posadama na dolasku…
obzirom na procitane pohvale, zahvaljujem u ime cijelog kluba na tome…
nadam se da su se oni koji su dosli dobro proveli i da nije bilo velikih gresaka od strane organizatora…
iako je bilo malo prijava (39 ukupno, ali po disciplinama je to puno manje), mislim da smo probili led sa "turist-softom" (kojim smo htjeli omoguciti voznju svima koji nemaju zastitne kaveze na primjer, ili neku drugu propisanu opremu, a trasa je bila od softa sa nekoliko izmjena, dakle laksa od softa, a teza od turista) i "turistom" (kojim smo htjeli omoguciti svima koji nikad nisu - da probaju voziti po road booku, a da pritom ne ogrebu karoseriju ili polome nesto na vozilima)…
imali smo i dvije zenske posade na turistu od kojih je jedna vozila sa cliom :) i cure su odusevljene jer su naucile citati road book i uspjele skupiti sve kontrolne tocke, a bome su odvozile i brzinac na poligonu… da su imale 4x4 vozilo, dobile bi i pehar… ovako su vozile van konkurencije…

eto, zahvala jos jednom slovenskim off road kolegama na odazivu i pohvalama, a nadam se da ce nam se skrenuti poziornost i na stvari koje mozda nisu bile dobre, i to zato da ih znamo popraviti za neki slijedeci put…

mene ceka jos posla pa cu vas sada pozdraviti…
citamo se…

http://www.schnee-hr.com/foto%20galerija.htm

(drugi dio slika ce biti na klupskoj stranici www.schnee.offroad.com, samo kad stignem... moram ovo sto sam dobila od slika prvo obraditi...)


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov