Koliko sem osel?

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

Koliko sem osel?

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » Po Dec 01, 2014 6:54 pm

No to temo sem odprel, da ugotovim koliko sem šel na led in če se je še komu kaj podobnega zgodilo (oz. kaj je naredil).
Odločil sem se da kupim za moj jeep 16 col platišča in dobil sem v bližini enega, ki je pred kratkim obrnil enega. Na njem (po sliki) se mi je zazdelo da so 16 colske, zato sem ga poklical če jih proda (vedno sem govoril da hočem 16 col) in res se zmenimo da jih pridem iskat. Oseba pač mi jih pokaže, na jih so bila neke uničene gume itak me niso zanimale zato se nisem zmenil zanje, platišča se bla potolčena vendar sem mislil jih dat obnovit (rabil bi jih za cestno rako, ne za off road) plačam in grem domov. Naslednji dan ko sem jih spravljal v klet pa me je skoraj kap, kupil sem 15 colska platišča in nič panike pokličemo osebo in ji povem da mi je prodal napačna platišča, on pa kaj niso 16 col,...ne niso.
Na kratno, potem je rekel, da se pripelje nazaj in bomo rešili (meni se odvali kamen sreca) samo danes ne ker ni doma dela na terenu. Od takrat se ne javi na telefon :cry:

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Po Dec 01, 2014 9:21 pm

A sprašuješ koliko ? kolikor sam hočeš :lol: . Se zgodi, daš na net in ni hudič , da jih nebi nekdo kupil, z malo volje in truda jih lahko porihtaš sam, pa še kak € zaslužiš.

Uporabniški avatar
eentox
Prispevkov: 281
Pridružen: To Nov 30, 2010 8:17 pm
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a eentox » To Dec 02, 2014 9:01 am

Šel si na ogled in tudi toliko nisi gum pogledal da bi videl a piše gor 15 al 16? Je vprašanje koliko si osel sploh potrebno? :lol:

Da se prodajalec ne javi seveda ni korektno, ampak prodal ti je pa prava platišča (verjetno točna ta katera si gledal?)...

Kot je že predhodnik rekel, daj na net in prodaj. Če so lepe bojo že šle.
If it seems too good to be true, it probably is

Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » To Dec 02, 2014 6:07 pm

Ja to na mojo žalost drži :oops: toliko sile je bilo da nisem pogledal dimenzije, pač zame je bila beseda kopujem 16 col jasna :!: in dejansko meni je prodajal 16 col platišča (nikoli se ni omenjalo 15 col in po moje vsak lastnik vozila pa ja ve kako je obut lasten avto).
Naredil pa bom po svoje, ker sem možičku velikodušno (bereš lahko kot osel) plačal za platišča 150€ bom počakal do petka in potem bom naredil slabih 20km do Malih žabelj (občina Ajdovščina) in ga osebno vprašal kako si je to zamislil (ko sem šel kupit platišča sem šel jih iskat h njemu domov, tako da ne vidim smisla se skrivat).

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » Pe Dec 26, 2014 10:13 am

Osel je preblaga oblika za nekoga ki gre nekaj kupit in ne preveri kaj bo kupil.Torej si magarac.pa brez zamere tko je. :oops:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!
če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

madmax
Prispevkov: 294
Pridružen: Sr Jan 14, 2009 11:14 pm

OdgovorNapisal/-a madmax » So Jan 10, 2015 5:50 pm

Kako si uredil :?: ... da greš kupovat 16" felge in ne preveriš če so prave, ter zanje plačaš 150eur, je osel preblaga označba... :lol:

Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » Ne Jan 11, 2015 2:52 pm

Nč glava se je ohladila, sprejel sem pač kar sem zakuhal in zdaj jih bom mal očistil pa jih prodal naprej za 50€.


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta