KUD idioti

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

KUD idioti

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Mar 13, 2013 11:51 pm

KUD (kulturno umetniško društvo) Idioti

Takle dobivamo na PS

kristy napisal/-a:alien vazno da so tvoje teme uporabne in vazno da si zmeraj najbolj pameten tle gor na forumu itak imas proti vsakemu neki za povedat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lahko zbrisete temo komot ........................



kristy napisal/-a:kaj je gadur nimas kaj odpisat tle na zs! samo tam ki vidijo vsi da izpades jack!!!!!!!!!!!!


kristy napisal/-a:daj pejdi takoj pisat bizziju zakaj nima slik za navaro in tkoj naredi kazin pametnjakovic!!!!!!!!!!


kristy napisal/-a:kaj je picka nimas jajc za pisat na zs!!!!!!!!!!!!!


Ravno ko človek pomisli da je vse doživel, ga nekdo znova preseneti.........
Poskušali so me z terencem povozit, grozili so mi na full, poskušali pretepst, napadli z čelado, napadli z nožem, grozili po telefonu, grozili da me bodo ubili (in tudi probali)......še nikoli se jim ni izšlo......le kdaj bo idiotov na tem svetu zmanjkalo?
Vse to zaradi enega kurčevega foruma.....halooooooooooo??
Koji vam je kurac folk? Ne se jebat z ljudmi, ki jih sploh ne poznate!

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Če Mar 14, 2013 12:06 am

Hahahaha, Alien, ti si zgleda en magnet za take..... :lol: poglej z svetle strani, maš vsaj pesto :lol:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Mar 14, 2013 12:25 am

Ma ja, ko damjan murko :lol:
celo leto čakam na dirko, pol pa ne morem pelat...........pa še folku okol lažem, da zato, ker so me čebele popikale v roke in ne morem volana držat :roll:

kristy
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Apr 20, 2008 7:51 pm

re

OdgovorNapisal/-a kristy » Če Mar 14, 2013 6:36 am

alien kaj se cudis itak imas zmeraj neki za komentiat brigajse za svoje stvari in te bojo pustili vsi na miru noben te nebo presal nicccccccccc..........

Uporabniški avatar
klančar
Prispevkov: 31
Pridružen: Če Okt 02, 2008 6:04 pm
Kraj: Krstenica

KUD idioti

OdgovorNapisal/-a klančar » Če Mar 14, 2013 8:14 am

Kristy!

Alien ima samo na tem forumu 5000+ prispevkov, ti 17. Saj jih 5000 nabiješ tudi s klobasanjem, vendar sem večino Alienovih prispevkov prebral in človek ve, kaj govori. Včasih je malo tudi offtopic, če razni " indijanci" klobasajo po temi, in človeku pokrovko dvigne, je pa seveda iz krvi in mesa kot vsi ostali, zato je to v mejah toleranc. Normalnih in človeških.

Zamisli se malo nad svojim odnosom do drugih. Frustracije rešuj na kakšen drugačen način, ne da takoj pljuvaš po tistih, ki ne mislijo enako kot ti. Včasih pomaga, ko si jezen na ves svet, da počasi prešteješ do 10, še enkrat pomisliš, in šele potem poveš.

Je pa še skrajna možnost - če te Alien tako moti, nehaj obiskovati ta forum, sicer lahko še zboliš.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: KUD idioti

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Mar 14, 2013 11:10 am

klančar napisal/-a: sicer lahko še zboliš.


Mislim da je že...............če takle počne zaradi tega:
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... hp?t=14643

Pa niti nisem odgovoril njemu ampak nekomu drugemu.

bular
Prispevkov: 760
Pridružen: To Okt 26, 2010 1:26 pm
Kraj: bula

OdgovorNapisal/-a bular » Če Mar 14, 2013 12:49 pm

ja nimaš kaj alien, stari so pravli: 100 ludi- 100 čudi, hudič pa je če trofiš ravno naj... :twisted:
nissan tractor 3.3sdt

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Če Mar 14, 2013 5:14 pm

:shock: jebemu mast, če se ti vse take stvari dogajajo pol bi reku, da je tud stabo nekaj narobe.

kristy
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Apr 20, 2008 7:51 pm

re

OdgovorNapisal/-a kristy » Če Mar 14, 2013 8:52 pm

vidis itk ima vedno neki za pripomnit katastofa

nima smisla sploh kaj gov!!!
tip je .........................................

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Če Mar 14, 2013 9:59 pm

lej,kristy...alien je pač alien....ti si ti, jst sm pa jst..vsi mamo svoje napake...
Alien rad včasih uporablja neke vrste sarkazem, kar mogoče včasih koga tudi zmoti, pa vendarle je človek, pripravljen vsakomur in v vsakem trenutku pomagat...mislim da skor ni offroaderja v sloveniji in daleč okoli ki ga nebi poznal....že vrsto let sodeluje na našem forumu, ima ogromno postov, včasih prilepi kakšno nago babo (če se da mora bit fotografirana v/na samuraju) :lol: , včasih napiše kako takšno da se mu pač moreš smejat...kar je pa najbolj pomembno, večna njegovih prispevkov tu je strokovne narave in na nivoju...
lej, pač, vse se je začelo s tistim Prodam defender, ki ni bil spisan niti približno po forumskih pravilih, pa smo ti pogledali skozi prste in oglas vseeno pustili-ponavadi taki oglasi brez glave in repa romajo direkt v koš...v konflikt nisi prišel samo z Alienom, ampak dejansko z vsemi ki so v temi sodelovali...če se ne motim te je Compadre prosil za fotografije...jih je dobil??Če nisi resen, ni zato kriv niti Alien, niti jaz, niti xyz uporabnik foruma...da pa greš človeku pošiljat taka sporočila in grozit po privatnih sporočilih.....s tem si samo dokazal koliko soli imaš v glavi...lej, prosim da se skuliraš in malo premisliš o svojih besedah, ob naslednjem podobnem konfliktu pa bom Upravniku Rafterju podal predlog za BAN. Za tako težke besede pa pričakujem vsaj eno kratko opravičilo Alienu,pa magar samo na zasebno sporočilo...
Lep pozdrav

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Mar 20, 2013 9:09 pm

ferrarist napisal/-a:včasih prilepi kakšno nago babo (če se da mora bit fotografirana v/na samuraju)


:ah_seveda: dobro da si me spomnil........že šibam.........

Namen dosežen, neprijetnih sporočil ni več. Problem je v tem da imam velik postov, vendar imam PSov še dvakrat toliko (+ maili+ telefon). Slab post prenesem, ker ga ne jemljem osebno, privatna sporočila pač.........če ne ne bi bila privatna......

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jul 08, 2013 3:30 am

uzitek napisal/-a::shock: jebemu mast, če se ti vse take stvari dogajajo pol bi reku, da je tud stabo nekaj narobe.


Jap, res je..........človeku dam bresplačen dopust zaradi žalitev v termah banovci, čeprev ga ne poznam, in nikoli nism imel nobene debate z njim niti na furumu in me on pride 150 km daleč pretepst................seveda je z menoj nekaj narobe.......
Najnovejši primer:
Očitno nima hrbrosti, da bi se me lotil v slovenščini in na domačem terenu, zato se me je lotil na hrvaškem:
Histrion napisal/-a:
Slušaj balavac
Sve dok sam zbog tvojih postupaka na neki način oštećen BOLI ME ku*ac.
Zbog tvoje neodgovornosti još je 50 ljudi osjećalo bol u predjelu spolovila.
A o tome kako i koliko je bolio organizatore što su nabavili hranu i piće za 20-ak ljudi koji se nisu udostojili ni nazvati da ne mogu ili ne žele doći nema smisla ni da govorim.

p.s. - Fascinira me vjernost i odanost tvojih prijatelja. Ipak mislim da je riječ dana organizatoru vrijednija od suosjećaja zbog tvoje nemarnosti.


Tema:
http://www.schnee-hr.com/forum/viewtopi ... 8&start=70
Neprijavljeni je ne morete videt. Sem moderator, lahko ga pošljem v banovce na poljuben čas.................pa ga nočem. Najlažje je budalo ugasnit.
Saj to da m,e naziva z balavcem (smrklavec) mu niti ne zamerim...........sam zamau se mi zdi za koji kurac moram bit vedno dežurni kirivec za vse.
Očitno je z menoj res nekaj narobe..................kadar koli se nekdo nov pojavi na offroad sceni se spotakne ravno ob mene...........ju3 gre na občino in bom zahteval spremembo priimka..................hočem se pisat ČUDEN,
Mamicu vam jebem, mano per mano niste tak hrabri kot za tipkovnico........Me prav zanima kaj ima tip, ki ga nikoli nisem videl, slišal ali kakor koli drugače kontaktiral z njim povedat še v slovenskem jeziku.
Jaz sem pa jaz................o meni ni potrebno preveč debatirat. Po pisanju tega idiota pa vidim da imam visoko ceno, celo v dalljni Dalmaciji..............čakaj name do nezavesti, neglede na ceno. Jesssssssssssssssssss TO MI DELI..............NAJS.
Preteklo delo pač.
Nazadnje spremenil AŁIEN, dne Po Jul 08, 2013 3:41 am, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jul 08, 2013 3:36 am

Aja...
To je ta historičar, katerega sem že ujel na laži, ko se je hotel okitit s tujim perjem in tuji izdelek predstavil( zelo prefrigano) kot svoj lastni projekt:
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... ht=#116180

Histrion
Prispevkov: 61
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:39 pm
Kraj: Zagorje ob Savi / Pula

OdgovorNapisal/-a Histrion » Po Jul 08, 2013 8:26 am

AŁIEN napisal/-a:... Sem moderator, lahko ga pošljem v banovce na poljuben čas.................pa ga nočem. Najlažje je budalo ugasnit

... Saj to da m,e naziva z balavcem (smrklavec) mu niti ne zamerim...........
Očitno je z menoj res nekaj narobe

Mamicu vam jebem, mano per mano niste tak hrabri kot za tipkovnico........

... Me prav zanima kaj ima tip, ki ga nikoli nisem videl, slišal ali kakor koli drugače kontaktiral z njim povedat še v slovenskem jeziku.

... Po pisanju tega idiota pa vidim da imam visoko ceno, celo v dalljni Dalmaciji..............čakaj name do nezavesti, neglede na ceno..


V prepričanju, da so le tvoja dejanja nezrela sem ti poskusil odpreti oči. Zdaj vidim, da so nezrele tudi tvoje besede.
Širokoustit se in nakladat na forumu obvladaš. Prav tako obvladaš žaljivke. Tvoje prepričanje da obvladaš hrvaščino (saj si se ponujal za prevajalca) sem vzel resno. Ti si začel z žaljivkam (v JLA hrvaščini) - in posledica tega je, da sem te ogovoril z "balavac". Čeprav sem še vedno prepričan, da si smrkavec (saj tvoja dejanja govorijo temu v prid) ti tega ne bi napisal, če ti ne bi začel prvi.

Ali to pomeni, da me vabiš na pogovor? Telefonsko številko imaš; jaz pa imam dovolj časa in denarja za nafto, da kadarkoli pridem kamorkoli in ti osebno povem vse kar sem ti povedal na forumu.

Sem zadovoljil tvojo radovednost (glede slovenščine) ?

Tvoja cena v Dalmaciji (potem ko si jih spet zajebal) ni ravno bleščeča. To ti je diskretno povedal Joško - in bistveno manj diskretno Željko.
Čakali te niso ker bi te tako pogrešali - kot dobri domačini so čakali tisto množico ljudi kateri bi naj prišli s tabo (pa se jim ni zdelo vredno zapraviti 0,8 Euro za telefon in povedat da jih ne bo).
More wet - more fun

Histrion
Prispevkov: 61
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:39 pm
Kraj: Zagorje ob Savi / Pula

OdgovorNapisal/-a Histrion » Po Jul 08, 2013 8:29 am

AŁIEN napisal/-a:Aja...
To je ta historičar, katerega sem že ujel na laži, ko se je hotel okitit s tujim perjem in tuji izdelek predstavil( zelo prefrigano) kot svoj lastni projekt:
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... ht=#116180


Sem mislil, da si le neodgovoren.
Zdaj vidim, da si še funkcionalno nepismen.
More wet - more fun

Histrion
Prispevkov: 61
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:39 pm
Kraj: Zagorje ob Savi / Pula

OdgovorNapisal/-a Histrion » Po Jul 08, 2013 3:26 pm

AŁIEN napisal/-a:Očitno nima hrbrosti, da bi se me lotil v slovenščini in na domačem terenu, zato se me je lotil na hrvaškem ....


Če me že vlečeš za jezik ...

Na forumu www.nivaoff... si korektno poročal o srečanju. Ko rečem korektno, imam v mislih brez nakladanja (več ali manj).
Izključno zaradi tega sem te na tem forumu imel namen pustiti pri miru.

Za tiste, ki na www.schnee... ne sodjujejo in se niso poglabljali v zgodbo pa le skrajšana različica.

Od 11 prijavljenih vozil iz Slo smo na srečanje (pravočasno) prišli 4. Ostali tudi poklicali niste, da vas ne bo.
Vsi skupaj smo vas čakali (prepričani, da se vam je nekaj zalomilo na poti) dobre pol ure. Da bi pravočasno postavili bazni tabor, uredili prijave, večerjali (hrano so pripravljale kuharice iz Centra) in odpeljali nočno vožnjo, smo odšli v bazo.
Organizatorji pa so ostali v Vrliki in vas čakali še dve uri. Za tvojo ekipo 4 vozil so (po telefonu) izvedeli, da ste imeli težave na meji - ne pa tega kdaj boste prišli. Torej si tisti SMS s katerim opletaš (da si ga poslal že v četrtek zvečer) lahko vtakneš nekam.
Če bi imel namen udeležiti se srečanja (potem, ko si v četrtek izvedel, da ti je potekla veljavnost osebnega dokumenta), bi si v petek uredil novo osebno in z lahkoto pravočasno prispel.

Čeprav so v petek (in soboto) organizatorji bili jezni na tiste, ki niste prišli in VSAJ sporočili, da vas ne bo (predvsem zaradi pripravljene hrane in pijače), smo vsi skupaj zaključili, da nima pomena jeziti se in biti slabe volje zaradi tega.
Uživali smo v druženju, vožnji, hrani ... in pozabili na vas.
Nihče vam besede ne bi rekel, če nas ti ne bi vlekel za jezik i nakladal o reševanju situacije, brezmejnemu prijateljstvu, pomenu humanitarnih akcij, shengenski meji, načrtih za naslednja potovanja .....
More wet - more fun

lasta
Prispevkov: 142
Pridružen: Če Maj 16, 2013 10:09 pm
Kraj: zagreb

OdgovorNapisal/-a lasta » Po Jul 08, 2013 9:48 pm

mislim stvarno
pa netreba o tom na 2 foruma pisat
bilo pa prošlo
:shit_happens:
dogodine bu još bolje

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 10, 2013 9:00 pm

V četrtek 20. 6. ob 22.10 mi na mejnem prehodu Brod na Kolpi niso dovolili prestopit meje zaradi potečenega potnega lista. Neumnost, vendar ne mi reči, da se nikomr še ni zgodilo.
Ker smo že na poti skozi SLO izgubili eno vozilo zaradi okvare volana, sem takoj poslal SMS organizatorju, kaj se je zgodilo in da smo verjetno izpadli iz igre. SMS je poslan takoj z mejnega prihoda ob 22:18:43 in ga imam še vedno na telefonu.
Eno vozilo je nadaljevalo pot z namenom da počaka na morebiten prihod ostalih.
Jaz sem nadaljeval pot po gmajnah, čez Ilirsko bistrico, vozil sem celo noč do približno pol petih zjutraj.
Takoj ko sem zvedel da kolegu ne bo uspelo popravit avta, sem prečrtal Dalmacijo in se prek vukojebin spustil do Trsta, kjer sem šel počivat saj je bila za menoj že druga noč zapored brez spanja.
Kolega je vzel drugop vozilo, s katerim pa ni mogel čez mejo zaradi nemških zoll tablic (sicer bi šel v Dalmacijo z njim), ko hudič serje serje na kup, in se v petek zvečer pripeljal v Sečo, kjer sem ga čakal.
4 avto, ki naj bi prišel za nami in zaradi obveznosti štartal šele v petek dopoldne zaradi vsega tega niti ni krenil na pot, sploh ker je bil sam brez sovoznika. Odločil se je ostati doma.
Kolega, ki je prišel do Dalmacije je tri dni čakal v Pakoštanih in se potem vrnil domov. Sam, brez ekipe ni hotel na srečanje.
Takoj ko sem se dokopal interneta sem poslal mail organizatorju z opravičilom in pojanilom. Po izmenjanih treh mailih je bila rešena brez kakršnih koli zapletov, zamer ali bognedaj hude krvi.
Naslednji dan sem na HR offroad forumu objavil javno opravičilo:

Naslov: Re: Dalmacija 4x4 off road tour 2013. PostPostano: uto lip 25, 2013 08:52
alien napisal/-a:U ime naše grupe se ispričavam kolegama iz 4x4 Dalmacija jel se (ponovo :evil: ) nismo pojavili na dogovorenom mjestu.
Ako je lani bila viša sila, ovaj put je teško nači ispriku. Pogotovo za moju vlastitu neodgovornost pa i glupost.
Tak da u ime svih nas preuzimam odgovornost na sebe. Jedino kaj me tješi je to da je bolje ispast glup nego ispast iz brzog vlaka.
To da je svima jako žao da nismo bili na druženju vjerovatno ne trebam ni govorit.


Na moj post ni bilo nobenega komentarja ali odgovora, tako da je s tem bila zadeva adacta.

Pa sem se zmotil.
Po objavi videa Slovenija tour 2013 se je namreč nekdo, s katerim nimam prav nič, niti se poznava, niti ima kakršno koli vezo z organizatorji, odločil iz meni razloga spraviti name, polivati gnojnico po meni, poučevati o tem kaj naj bi, če bi,ko bi, objavljati nepreverjene zgodbe, obkladati z lažnivcem in nakladačem in me imenovati z vsem samo s človekom ne:

Histrion napisal/-a:
Čekali smo vas (nemoj ni pomisliti da te persiram - kad kažem vi mislim na grupu 10-15 ljudi koji bi morali doći sa tobom) do pola 6 iako je bio dogovor da u 5 krećemo u bazni kamp. Cobalt te je čekao još dodatna dva sata (mislim da je zaslužio bar tvoje iskreno izvinjenje).
U priču da je netko u tvojoj grupi zaboravio putovnicu i da mu nisu dozvolili ulaz u Bosnu bih i povjerovao da iz Ličkog Petrovog Sela do Vrlike preko Bihaća nije put duži za 23 kilometra (umjesto preko Bihaća došli bi preko Plitvica). Istovremeno je put do Vrlike samo 11 kilometara duži nego što je put do Broda na Kupi. (Nakon prijeđenih 309 kilometara ti se radije vratiš nego da si skratiš planiran put :shock: )

Da ne bude zabune ... sasvim mi je svejedno (kao i - vjerujem - svim ostalim sudionicima Dalmacije 2013) zašto niste došli. Mi smo se zabavljali, a gledajući tvoj video uradak i ti si se.
Jedino mi nije jasno zašto nam pokušavaš prodati neku priču.
Jednostavno bi rekao da je tvoj hrčak slavio prvi rođendan i da si mu obećao da ćeš ga provozati Slovenijom - svi bi ti vjerovali.


Očitno sem David Cooperfield, ker sem lahko na dveh krajih hkrati, na Hrvaškem in na slovenski obali obenem.
Seveda sem zadevo demantiral in kljub temu da mi ni potrebno nikomur pojasnjevat zakaj in kako, ter celo scan potnega lista:

Slika

Potem sem imel obveznosti, in sem bil čez vikend odsoten, in ko sem v ponedeljek zjutraj prišel domov sem imel kaj videti.
Toliko gnojnice ni polil še nihče kot jo je v teh dveh dneh histerion. Od imemovanja z nevem čim obkladanja z smrkavcem, itd.........ne bom citiral, je pa ogledalo histeriona in njegove osebnosti.
Brez razloga, brez da bi mu karkoli naredil si je vzel pravico širiti izključno svojo "resnico". Moj SMS (SMS velja kot dokaz na sodišču), pa naj si glatko vtaknem nekam, ane.
Takle mamo..........
No zdaj je pa zadeva res adacta, vsaj kar se mene tiče.
Vem, da morim, vendar sem moral pojasnit, ker zadeva je zame osebno zelo moteča.

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Sr Jul 10, 2013 10:01 pm

Nauk cele zgodbe je, da se ne zanasaj na SMSe in emaile.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Histrion
Prispevkov: 61
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:39 pm
Kraj: Zagorje ob Savi / Pula

OdgovorNapisal/-a Histrion » Če Jul 11, 2013 1:01 am

AŁIEN napisal/-a:Toliko gnojnice ni polil še nihče kot jo je v teh dveh dneh histerion. Od imemovanja z nevem čim obkladanja z smrkavcem, itd.........ne bom citiral, je pa ogledalo histeriona in njegove osebnosti.


Tisti "balavac" je bil napisan kot odgovor na tvojo žaljivko, ko si me ogovoril z mulc. Torej si z žaljivkam ti začel.
Tisti "balavac" je tudi edina žaljivka, ki sem jo jaz izrekel - ti si nadaljeval z njimi.

Budala, idiot, mamicu ti jebem, lažnivec, historičar, histerion je le del žaljivk, ki si mi jih napisal. Saj jih je bilo več - pa si nekaj postov zbrisal (mar se zdaj sramuješ nakladanja na www.schnee ...???)

Bodi tako prijazen pa mi povej kaj naj bi bila tista gnojnica in imenovanje z neveš čim?

p.s. - še enkrat si preberi kaj sem ti napisal 8.6. ob 7:26 in ob 14:26.
Povdarek je na: .... besede ne bi rekel, če nas ti ne bi vlekel za jezik i nakladal ...
More wet - more fun

Histrion
Prispevkov: 61
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:39 pm
Kraj: Zagorje ob Savi / Pula

OdgovorNapisal/-a Histrion » Če Jul 11, 2013 1:10 am

Histrion napisal/-a:
AŁIEN napisal/-a:Aja...
To je ta historičar, katerega sem že ujel na laži, ko se je hotel okitit s tujim perjem in tuji izdelek predstavil( zelo prefrigano) kot svoj lastni projekt:
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... ht=#116180


Sem mislil, da si le neodgovoren.
Zdaj vidim, da si še funkcionalno nepismen.


Očitno ne veš kaj pomeni funkcionalno nepismen. Pa saj je vseeno.

V besedilu, ki sem ga napisal je vprašanje na kateri laži si me ujel.
More wet - more fun

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Jul 11, 2013 7:36 am

Histrion,

si morebiti organizator spornega srečanja?

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Če Jul 11, 2013 7:40 am

Deca.
And on the 8th day God created Land Rover

PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » So Jul 13, 2013 11:55 am

compadre napisal/-a:Deca.
Ne žali otrok :!: :!:
Ma kej si mona

Histrion
Prispevkov: 61
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:39 pm
Kraj: Zagorje ob Savi / Pula

OdgovorNapisal/-a Histrion » Če Jul 18, 2013 8:11 am

Bizzy napisal/-a:Histrion,

si morebiti organizator spornega srečanja?

LP Bizzy



Nisem organizator - vendar sem prepričan, da to ni pomembno.
Oglasil sem se, ker se organizatorji zgolj zaradi prijaznosti niso.

V srečanju ni nič spornega. Vse kaže, da si nekaj narobe razumel.

Sporno je to, da 7 ekip iz Slovenije ni prišlo na srečanje in se jim ni zdelo potrebno organizatorja obvestit, da jih ne bo.
Vendar tudi to ne bi bilo sporno, če organizatorji ne bi založili svoj denar za nakup hrane in pijače.
More wet - more fun


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov