Prodajalna neprodane robe v BigBangu

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Prodajalna neprodane robe v BigBangu

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Feb 17, 2013 4:36 pm

Baje v BigBangu robo, ki je niti v akcijah ne spravijo v promet, potegnejo v Ljubljano in jo tam potem v neki interni prodajalni prodajo za relativno majhne denarje.
Je to res?
Če je res, je ta prodajalna interna ali lahko v njej kupujemo tudi neposvečeni?
Če je dostopna vsem, kje pa je?
Hvala!
LP Miran

PS: Ob ugodni ceni bi kupil en malo večji TV :wink:
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
TIŠLER
Prispevkov: 251
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 12:25 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TIŠLER » Ne Feb 17, 2013 7:42 pm

Ker poznam nekoga, ki je že desetletje v Big Bengu, pa zelo blizu "novicam" v firmi, sem povprašal glede tega.
Tu gre predvsem za blago, ki je bilo reklamirano,se pravi , da so ga stranke že uporabljale, to NI NOVO blago.Zadeve na servisu popravijo in ponudijo v trgovini v Celju, vendar brez garancije.Pa še to samo blagovno znamko Beko.
Take informacije sem dobil, take posredujem.Če bi bilo tisto v tvojem postu res, bi moj "informator" (pa verjetno še kdo v firmi) imel neprodane nove izdelke kot prvi doma. :wink:
Takle mamo!
lp

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Feb 17, 2013 8:16 pm

Hvala!
Ta informacija o trgovini za "insajderje pri koritu" je verjetno taka, kot tista iz ex-YU časov, ko so imeli na carini vsake toliko časa dan prostega uvoza. Le povedali niso, kdaj je. Baje.

A vprašati ni greh :lol:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Ne Feb 17, 2013 8:24 pm

V Bigbangu vsi tam zaposleni kupujejo z nekim popustom. Sem pozabil kolikšen je. Pa ni važno v kateri poslovalnici dela. Če kupuješ za večji znesek se splača mal povprašat pa koga dregnit. Jaz sem včasih tam poznal nekoga, zdaj ga žal ni več v tej trgovini.

Uporabniški avatar
TIŠLER
Prispevkov: 251
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 12:25 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TIŠLER » Ne Feb 17, 2013 8:51 pm

Sem bil tudi sam zaposlen v več trgovinah,vedno smo imeli zaposleni popust na izdelke,kolikšen, je bilo odvisno od razlike med nabavno in prodajno ceno.Dalo se je kar pošteno "privarčevati", seveda je bil rabat največji na KITAJCA,kateremu smo se pa vsi izogibali :lol:
Na belo tehniko pa itak ni omembe vrednih popustov, mislim, da smo imeli med 10-15% marže na izdelke.
Kolega v Harvey Norman- u mi je dejal, da je dostikrat v letaku enaka cena, kot če bi nabavil preko njega, vendar to ne velja za VSE blago.
Pač en izdelek "žrtvujejo", da druge lažje prodajo, ala HERO izdelki v Baumaxu, in ostalih x- ih.
Ko Miran ravno omenjaš Big Beng, sam sem pri njih prek net-a kupil LCD občutno ceneje, kot so ga imeli v trgovini :wink:
Pa še zavarovanje vzameš za 5 let(se zgodi), za par €, pa si miren in Miran obenem :plese:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Feb 18, 2013 11:24 pm

Sem kar v trgovini kupil. + 5 let zavarovanja.
Zdej bom pa videl, če bo jutri šla cena nazaj gor :lol: ali še bolj dol :(
A slika je super!
LolajšanP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov