Vzdignila se je Slovenija ...

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Vzdignila se je Slovenija ...

OdgovorNapisal/-a miran » So Dec 01, 2012 9:39 pm

Čas je že bil.
A nekaj me zanima:
zakaj so (upam, da jih ne bodo nikoli več) policaje z granitnimi kockami vedno zadeli le v glavo?
Kaj so jih hoteli odbiti nazaj, tako kot fuzbalerji?
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Matjazzz
Prispevkov: 265
Pridružen: To Jan 22, 2008 6:36 pm
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a Matjazzz » So Dec 01, 2012 10:10 pm

Verjetno so od glave navzdol bolj zaščiteni :roll:
Verjamem pa da mirni protesti ne bojo dosegli kaj veliko... nasilje nad policisti pa vsekakor ni primerno. Policisti niso razlog današnje situacije države. Sram naj bo tiste ki so svojo agresivnost izvajali nad policaji.

LP
nikoli ne reci nikoli

Uporabniški avatar
def110
Prispevkov: 323
Pridružen: To Maj 06, 2008 12:51 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a def110 » So Dec 01, 2012 10:23 pm

Sram jih je lahko že zaradi tega kar predstavljajo, brez dejanj.
Il potere logora chi non ce l'ha

Uporabniški avatar
fonza
Prispevkov: 504
Pridružen: Ne Dec 18, 2005 6:48 pm
Kraj: N 46.08662;E 015.04915

OdgovorNapisal/-a fonza » So Dec 01, 2012 11:04 pm

def110 napisal/-a:Sram jih je lahko že zaradi tega kar predstavljajo, brez dejanj.

Tole ne bom komentiral, vendar bi prosil, da se z takšnimi komentarji preseliš na drug forum. Mislim, da mora naš forum ostat apolitičen, drugače je to konec tega foruma. Sem spada vsakovrstno blatenje :veselo_za_volanom: razen politike. PROSIM!!!
LP Franci
Wine,Women&LandRovers*Not necessarly in that order

Uporabniški avatar
def110
Prispevkov: 323
Pridružen: To Maj 06, 2008 12:51 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a def110 » So Dec 01, 2012 11:25 pm

Ni blo mišljeno politično, pač predstavljajo nasilje, kar pa ni neka vrednota.
Il potere logora chi non ce l'ha

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Ne Dec 02, 2012 8:05 am

Če je kje kak policist, ki ni ravno brihtne glave, še ne pomeni, da so vsi isti. Nasilje nad policisti nikakor ni primerno! Kaj če vsi policaji odvržejo opremo in gredo domov? Jaz bi šel, za tako plačo! Kdo bo potem branil ljudi proti huliganom, ki pridejo sproščat svoje retardirane fantazije?
Lahko pa kdo v tej rubriki pove, kako se spravit iz oblasti ljudi, ki so se organizirali v kriminialno združbo, z namenom pokrast državno premženje!

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Ne Dec 02, 2012 8:36 am

...ce mora forum postat apoliticen,potem je boljse da se tema izbrise,saj so tile protesti popolnoma politicni!!! Ne podpiram JJ,ampak kar se tle pri nas dogaja,niso neki spontani protesti,temvec umetno sprozeni proti desnici...
Danes zjutraj sem se zbudil in bil prica politicnemu incidentu, za katerega sem preprican da je plod JANSE!! Ko sem se zbudil sem namrec opazil da imam POSRANE GATE!!! :lol:
Over & out

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Vzdignila se je Slovenija ...

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Dec 02, 2012 9:08 am

Jaz se strinjam da za politiko ni prostora ne na forumu ne na off road sceni. Razen ko se gre za zakone, ki se tičejo tudi nas. Zakon o vožnji v naravnem okolju recimo......
Prav zaradi takih neumosti:
ferrarist napisal/-a:.kar se tle pri nas dogaja,niso neki spontani protesti,temvec umetno sprozeni proti desnici...

Ker ljudje pišejo neumnosti, pa niti ne vedo zakaj se gre. Niti ne vedo kaj je levica, kaj desnica.
Zadnjič so napad na policijo sprožili neonacisti, torej skrajna desnica.
Tukaj se ne gre več za barvo, enostavno je folku dost! So pa barabe, kot vedno, ki hočejo vodo na svoj mlin napeljat.
Zahteva se odstop vseh barab, neglede na barvo.

miran napisal/-a:zakaj so (upam, da jih ne bodo nikoli več) policaje z granitnimi kockami vedno zadeli le v glavo?

Zato, ker kocke padajo dol in ne gor. Zakon težnosti.......
In zato, ker ti samo to vidiš, kar ti pokažejo, da bolj hudo zgleda. Drugače so najbolj na udaru in najbolj nezavarovane noge. Veliko več je drugih poškodb. Vsaj zaenkrat, ko še ne "dežuje" tako močno. Bo pa hudo, če stvari eskalirajo.

Uporabniški avatar
Huligan
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 11:40 am
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Huligan » Ne Dec 02, 2012 10:12 am

robinzon napisal/-a: Kdo bo potem branil ljudi proti huliganom, !

Jst nobenem nč nočem. :wink:
BOLJŠ IZ ŠIHTA SKREGAN KOT ZMATRAN.

Riot88
Prispevkov: 181
Pridružen: To Feb 21, 2012 5:24 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Riot88 » Ne Dec 02, 2012 10:17 am

Alien si bil zraven da ves?Ne nasedajte novinarjem....Policija je sporovcirala pizdarijo z prvim poizkusom praznenja Trga republike, potem se je folku odpelo.Je use posneto.....tudi to da po novem skinheadi in LJ huligani nosijo SFRJ zastave in titovke, obleceni so pa v trenerke?????? :shock:
Res pa je da so nekateri posamezniki prisli izkljucno za to da vrnejo modrim batine za zadnji derbi v MB in seveda proteste v Mb, ampak teh je bilo zelo malo....kaksni neo nacisti lepo te prosim, strah novinarjev ima samo velike oci :D :lol:

PS tu ne gre vec za leve in desne!
Maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog sica,ja putujem bez GPSa,
GPSa sa nebesa......:veselo_za_volanom:

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

Re: Vzdignila se je Slovenija ...

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Ne Dec 02, 2012 10:28 am

AŁIEN napisal/-a:
ferrarist napisal/-a:.kar se tle pri nas dogaja,niso neki spontani protesti,temvec umetno sprozeni proti desnici...

Ker ljudje pišejo neumnosti, pa niti ne vedo zakaj se gre. Niti ne vedo kaj je levica, kaj desnica.

ajde, povej mi zakaj so protesti v MB uperjeni proti Kanglerju, v Ljubljani proti Janši, o hinavcu Zokiju pa (skor) ne duha ne sluha, pa je s svojo familijo pokradu več k vsi ostali, privatniki so v dobri veri da se Stožice končajo vzamljali kredite, hipoteke na hiše....se zavedaš kolkim je ta človek vzel vse kar so si v življenju zaslužli z lastnimi žulji-bagre,kamjone,celo hiše ki so bile v dobri veri pod hipotekami, da ne govorimo o dostojanstvu ter v nekaj primerih celo ŽIVLJENJIH...čudežno pa strani uperjene proti njemu,kućanu,turku in njihovi pokvarjeni bandi izginjajo, hkrati pa se tiste uperjene proti AKTUALNI vladi množijo kot gobe po dežju...ja,res čudno...tudi meni osebno mi JJ ni čisto nič simpatičen, ampak jebiga, bo treba pustit l/d razmišljanje pred vrati in sam s sabo razčistit....
...včeraj je pol slovenije protestiralo proti nekim rezom v JU, proti odpuščanju....danes pa protestirate proti JU, da jih je pol preveč, pa občin in vsega...ljudje,enkrat se vsaj usedite, preštudirejte kaka so vaša stališča in iz tega izhajajte, ne pa da se protestira samo da se protestira...

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Dec 02, 2012 10:51 am

Ti si slep. Ali pa vidiš le tisto kar hočeš videti!

Novi shodi, na katerih bo ljudstvo pozivalo k odhodu politične elite in županov, so za ponedeljek napovedani tako za Ljubljano kot Maribor.

Si prebral? Vidiš kje leve ali desne?

Če te kdo osebno moti, pa napiši na transparent pa na shod! Ne nabijat in kurit po forumu.
Pozab na leve in desne.

Riot88 napisal/-a:Alien si bil zraven da ves?!


Sem. Že na treh shodih. Te še kaj znima?
V ljubljani so nasilje sprovocirali skrajni desničarji podprti s policisti v civilu!
Ločih jih z lahkoto, eni delujejo v skupini frontalno, policaji v civilu pa usklajeno delujejo v dvojkah ali trojkah med folkom.

Toliko od mene. To je bil moj zadnji post v tej temi. Vi se pa jebite naprej.
Kdor ima kaj za povedat naj pride na shod. Za tipkovnico na varnem in toplem je lahko vsak pameten.

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Ne Dec 02, 2012 10:55 am

Ojej, še tu....danes res se ne da več brez politike?? in točno vem kam pelje ta tema...v vsesplošno kregarijo, zato bi jo jst kar zapru....
To je forum namenjen čisto drugim debatam, tele gostilniške prepire prenesite kamor sodijo...v gostilno!

:roll: kam smo pršli....
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Dec 02, 2012 11:21 am

Tisti, ki protestirajo le zaradi protestiranja, pridejo s kapucami, petardami, kockami ....
Ostali (upam vsaj) pridejo pokazati svojo zaskrbljenost na našo usodo. In nestrinjanje s tistimi, ki nas predalčkajo levo in desno, da imajo mir za polnjenje lastnih žepov.
Miran

PS: v naši občini si ne moremo privoščiti nobenih demonstracij. Čim bi se pojavila kakšna misel proti županu, bi nas takoj pozaprli kot rasiste :wink:
In obsodili tudi. Saj za take prčkarije so naša sodišča hitra in nadvse uspešna.
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Riot88
Prispevkov: 181
Pridružen: To Feb 21, 2012 5:24 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Riot88 » Ne Dec 02, 2012 11:25 am

AŁIEN napisal/-a:
Riot88 napisal/-a:Alien si bil zraven da ves?!


Sem. Že na treh shodih. Te še kaj znima?
V ljubljani so nasilje sprovocirali skrajni desničarji podprti s policisti v civilu!
Ločih jih z lahkoto, eni delujejo v skupini frontalno, policaji v civilu pa usklajeno delujejo v dvojkah ali trojkah med folkom.

Toliko od mene. To je bil moj zadnji post v tej temi. Vi se pa jebite naprej.
Kdor ima kaj za povedat naj pride na shod. Za tipkovnico na varnem in toplem je lahko vsak pameten.

pol mi pa povej, povod cesa je bil da so policaji skocili v mnozico?zaradi nas 50 komadov ki smo stali pri ograji z svojimi parolami in debatirali cez ograjo
z znanci iz PPE Ljubljana?Res pa je da so nekateri od nas nosil kapuce ja.....Mozno pa da sem bil prevec v guzvi pa nisem vsega vidu :D Pa pustmo to, to ni za ta forum, zadeva je pa dejansko malo drugacna kot je zgledalo....
Maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog sica,ja putujem bez GPSa,

GPSa sa nebesa......:veselo_za_volanom:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Dec 02, 2012 12:22 pm

Čeprav sem rekel da ne bom več v tej temi, samo še to:
Ferarist samo zate:
https://www.facebook.com/events/385233291559282/

Evo izkaži se in se pridruži.

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Po Dec 03, 2012 1:12 am

Edina misel, ki jo lahko izrečem je ta:

Kanglerju je z radarji uspelo tisto, kar ni nikomur doslej.

ZEEDINITI SLOVENCE


Bravo Kangler
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4341
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Dec 03, 2012 8:09 am

Komentar na vse skupaj:
Ker živim v demokratični državi, kjer je Svoboda govora in ima vsak pravico, da izrazi mnenje, bom podal svoje mnenje glede te zadeve.

Narod je prvič v zgodovini enoten. Oblasti je postalo strah, ker so se iz zgodovine naučili, da če se narod združi in upre s vso svojo silo, da jih nobena vojska, nobena policija nemore ubraniti. In tega jih je postalo strah kot hudič križa. Vejo kaj se je zgodilo v Francoski Revolucija in kako je potekala - narod se je spravil na Elito z vsemi sredstvi in pripomočki, katere je dobil pod roke (vile, kamni, meči, palice, bakle (ognjene - in ne tiste današnje pirotehnične)...) in vedo tudi kakšen je bil razplet.

Vsak s kančkom možganov Ve, da oblast na lep in miren način nebo odstopila. Nebo se kar tako odpovedala vsem pridobljenim privilegijem in nakradenemu bogastvu, ter prostovoljno odšla v zapor - pa saj niso nori - nori so vsi tisti, ki nasprotno razmišljajo. Pa lahko hodimo vsak dan na ulice mirno protestirat, ONI bodo še naprej kradli in se nam smejali. Vbistvu jim paše, da mi mirno stojimo in kričimo na ulici, ter da njih pustimo na miru. Tako bo lahko Franca vsak dan hodil normalno v službo, pa čeprav bo pred občino na tisoče mirnih protestnikov, ker bo vedel, da se mu nima kaj za zgodit.

Gremo dalje. Potrebno bo naučit vse tiste, kateri žal določenih stvari neveste. Sosedu posodiš 200EUR in sosed ti jih po določenem ne vrne. Ti se sedaj lahko vsak dan pod njegovim oknom dereš: VRNI MI DENAR, VRNI MI DENAR. Pa bo on lepo sedel na svoji sedežni in srkal pivo. Denarja ti seveda nebo vrnil. Če pa boš ti razbil njegova vrata in prišel v njegovo dnevno sobo, ter ga zgrabil za vrat - no takrat pa se bo situacija spremenila.

Isto je pri politikih. Z mirnimi protesti lahko hodimo vsak dan na ulice, pa bodo še oni vedno sedeli na stolčkih. Ali je Rudolf Maister šel z rožami nad OKUPATORJA? Ali so v kmečkem Puntu ljudje napadli Grofe in njihovo vojsko z rožami? Ali so Partizani nosili Nemcom rože, da so Nemci kasneje zapustili okupirano ozemlje? Ljudje pamet v glavo. Samo s silo se bomo znebili Lopovov vseh vrst na oblasti. Samo tako, da jih bomo VUN NESLI.

Pa ne me narobe razumet. Jaz nobenega ne pozivam k nasilju. Govorim le zgodovinska dejstva - torej to kar sem se iz zgodovine naučil.

In tu je sedaj medij 24ur.com odigral ključno vlogo, ko je onemogočil komentiranje. Torej kdor je naiven in si prebere njihov članek, mu takoj možgane operejo, zato je bolje, da ne berete njihovih bedarij in dokler ne omogočijo nazaj komentiranje - bojkotirate branje njihovih novic. Ker v nasprotnem primeru, več narod nebo združen in če narod ni združen, potem tudi Diktature ni zmožen premagati in tega se zaveda Oblast in sedaj preko medijev ljudi poziva k mirnim protestom z rožicami. Ne nasedite jim. Mi smo Narod. Mi smo oblast.

Mi si bomo izborili Pravno in Svobodno državo z Moralnimi ljudmi na oblasti. Če nam v prvi rundi nebo uspelo, pa bomo vajo ponovili, pa magari imamo v naslednjih 5. letih - 10. Vseslovenskih Vstaj in zamenjamo 10 krat oblast. Vso gamat bomo spucali.

Najslabše kar se lahko zgodi je to, da se protestniki začnemo med seboj kregat in delit na dve strani - mirni in nasilni. Pa ljudje mi Vsi protestiramo. Eni še zajest nimajo, so na robu obupa, eni v takšnih situacijah rečejo: dost mam vsega in vzame štrik - žalostno da bol nemore bit . Sedaj pa so ljudje dobili upanje - in to upanje sliši na ime, da bomo odstavili vse lopove in zgradili novo pravno državo z moralnimi ljudmi na oblasti. Tudi jaz obsojam nasilje. Samo žal drugače ne gre. Malo akcije mora bit. Edini način, da bodo protesti brez nasilja - je da policija odloži ščite in čelade in prestopi na našo stran. Takrat bomo tudi skupaj s policijo potrkali na vrata LOPOVOV in jim sodili po ljudskem sodišču, kjer si bodo s svojo imuniteto lahko rit obrisali.

Ampak poglejte malo širše na situacijo. Država cel čas trdi - ni denarja, ni denarja - sedaj pa bo policistom dala 20% višjo plačo, če bo branila LOPOVE in pretepala DEMONSTRANTE, ter na njih metala solzivec. Torej to Nam vsem pove, da bodo policisti branili LOPOVE. In kako se bomo potem prebili mi do lopovov. Samo en način je - to kar so naredili ljudje v Francoski Revoluciji, to kar so naši predniki naredili s kmečkim Puntom - za vse tiste, pa ki niste razbrali - prebit bo treba ta ZLOČINSKI ZID in se s vso silo zagnati proti LOPOVOM.

Vsak naj protestira na svoj način. Eni z granitno kocko, eni pa z rožami. Ne napeljuj nikogar k dejanjem, vendar nikomur tudi dejanj ne poskušaj preprečiti. Vedet je potrebno, da se vsi borimo za naše skupne cilje - in ti cilji so odstop VSEH LOPOVOV.

Gnoj se kida z vilami, ne pa z rožami.

Bojkotiraj medij 24ur.com, ker podpirajo Diktatorski režim in ne dovoljujejo izražat svojega mnenja. Tudi Vi STE GOTOVI! - ker ste isti LOPOVI.

Ne pozivam nikogar v ponedeljek, ampak jaz se bom boril do konca, v ponedeljek 3.12. bom na ulici, kot marsikdo drugi. Ni mi vseeno v kakšni državi živimo. Nikoli ni prepozno za spremembe. Najslabše kar bi sedaj storil je to, da bi samo pisal po forumu, namesto, da bi poskušal na ulici doseči spremembe. Ni predaje. Gremo naprej. Slovenija gre naprej.

VSI LOPOVI STE GOTOVI !
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Dec 04, 2012 12:30 am

Protesti po Sloveniji:


4.12. – Jesenice, pred občino ob 18h
4.12. – Brežice, vrtec Mavrica ob 16h
6.12. – Koper, Titov trg ob 17h
6.12. – Kranj, pred občino ob 16h
7.12. – Murska Sobota, Trg zmage ob 16h
7.12. – Bohinj, Ažmanov dom ob 16h
7.12. – Ajdovščina, Lavričev trg ob 18h
7.12. – LJUBLJANA ob 16h
8.12. – Nova Gorica, Bevkov trg ob 16h

Sporoči naprej. Komur se ne protestira naj gre samo gledat ali pa na kavico. Šteje prisotnost slehernega posameznika!

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Dec 04, 2012 7:57 am

Dokažimo, da Cankar NI imel prav!
Hvala Vesoljček! Informiraj in drami nas še naprej!
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Dec 04, 2012 9:15 am

Saj je vse v glavnem na fejsu. Vsaka pokrajina ima že svojo stran.
http://www.facebook.com/pages/Gorenjska ... 9012755019
http://www.facebook.com/pages/Vstala-Pr ... 7436302573
http://www.facebook.com/ObalnaVstaja

Je pa vedno več tudi v medijih, čeprav je veliko cenzure. Tudi z protestov poročajo izkrivljeno. Spletne kamere čudežno ugasnejo ravno takrat, ko najbolj perje leti.
Je pa tudi veliko provokatorjev zato vse datume vedno preverite pri več virih.

Še enkrat. Prisotnost šteje. Dovolj je da stopimo iz sence, ni potrebno iti razbijat in tepst se. Niti ni zaželjeno, niti namen.


Zadnjič je en rekel da protestira zato, ker mu žena že cel mesec ni dala. Tudi prav.

Linka od live streama pa nimam. Naj ga kdo nalima če ima.
Člane foruma pa prosim naj se še naprej vzdržijo političnih debat. Če vas kaj moti pa pojdite na trge in to povejte naglas! Drugače ne bodo slišali, in bo še 20 let teme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Dec 04, 2012 10:23 am

Slika
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Dec 04, 2012 11:11 am

:shock: tale je pa fejst jezn..........
http://www.youtube.com/watch?v=fWJbGT_o ... r_embedded

še dobro, da nima terenca, bi cel rotovž odvlekel :z_kijem_v_roki:
Kdo je že rekel, da je clio jajc :lol: :lol:

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4341
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Dec 04, 2012 12:17 pm

Livestream ljubljana
http://www.livestream.com/fbzivo

livestream maribor
http://www.livestream.com/fbprenos



PETICIJA ZA VPELJAVO INŠTRUMENTA LJUDSKE NEZAUPNICE

http://cuvar.si/peticija/

peticija, da bi lahko toliko in toliko podpisov volilcev vrglo vsakega "carja" iz prestola, če nam le ta ni všeč.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Dec 05, 2012 3:13 am

Danes je bil shod še kar OK dokler policijski huligani niso naredili sranja. En želvak se je celo zaletel vame in razpadel na prafaktorje. Ko je en 16 letnik pobral njegove odpadle dele so ga štirje policaji namlatili ko vola!
Policijski kordon se je spravil na cca 20 mladoletnikov in jih sesul kot v risanki. Bravo hrabri borci gorenakovi! Res so se izkazali, razmerje je bilo 80:20, pa ne v diferencijalu!
Pogovor s policisti:
Policist 1:
10 let prepozno!
Policist 2:
Moj šef je tudi lopov!
Policist 3:
Služba je služba, družba je družba.
Policist 4:
Dajte nas razbit, tudi za nas se borite! :shock:

Uglavnem, vse kar vidite na TV ni res! Kakšni huligani neki, par otrok je res izzivalo potem pa pogrom organov represije.
Zaključek je bil pa zelo zabaven: Mulci so tako okepali policaje, da je bilo veelje. Namesto, da bi še policaji začeli kepat mulce nazaj so pa spet okoli letali kot muhe brez glave s trdimi........pendreki. Spat bodo šli tudi s trdimi, ker jim medtem, ko nabirajo nadure in tepejo folk, drugi babe porivajo.
Na ukaz za razpustitev shoda se niso odzvali penzionisti. So rekli, da so tle doma. Konc debate.............
Vidimo se v Kranju.

PS
Ne bit pičke, pridite to vsaj pogledat v živo. Vstopnine ni!
Če sem jaz, ata smuk, preživel že četrti shod, ga boste tudi vi. Ni boljše brezplačne zabave. Sam ne se tepst pliz.............mislim tepete lahko, glejte le, da se jih ne dobite. To pa res ni prijetno, vam povem iz prve roke....... :mrgreen: :mrgreen:
Pa izogibajte se modre barve..........prinaša nesrečo zadnje čase!


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti