kazen za narobno parkiranje

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

kazen za narobno parkiranje

OdgovorNapisal/-a pajk » Pe Jan 28, 2011 12:40 pm

no, ker sem gorenc seveda nisem plačal za parkiranje in sem parkiral na narobnem mestu. seveda sem dobil pildek da moram plačat 15 eurov kazni.
vem, da 5 let nazaj, če si dobil v nemčiji oz. kje drugje v tujini kazen ti ni bilo treba plačat (da se razumemo, slovenski avto v tujini dobi pildek).
ali še vedno ni sporazumov med državami ali je sedaj treba plačat drugače dobiš kazen na dom?
ima kdo kaj izkušenj s tem :shock:
l.p.
pajk iz Deutschland

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Pe Jan 28, 2011 5:47 pm

Z nezakonitimi transakcijami se na forumu ne ukvarjamo!

A 15 eur je preveč za tako kazen? Jaz bi ti dal 150 eur! Tudi jaz sem proti kaznim, ampak prepovedano parkiranje mi pa dvigne tlak do maksimuma. Zakaj lahko jaz vedno parkiram po pravilih? Zakaj grem lahko jaz 500 m peš, gospodje pa tud 10 m ne zmorete?
Pa brez zamere, nič osebnega.
Kolikor jaz vem se težji prekrški kaznujejo vzajemno po celi EU. Za manjše kazni ti bodo povedali pa ko te prvič dobijo pri nas v kremplje in ugotovijo da se ti nekaj valja po datoteki v računalniku.

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » Pe Jan 28, 2011 5:49 pm

robinzon napisal/-a:Z nezakonitimi transakcijami se na forumu ne ukvarjamo!

A 15 eur je preveč za tako kazen? Jaz bi ti dal 150 eur! Tudi jaz sem proti kaznim, ampak prepovedano parkiranje mi pa dvigne tlak do maksimuma. Zakaj lahko jaz vedno parkiram po pravilih? Zakaj grem lahko jaz 500 m peš, gospodje pa tud 10 m ne zmorete?
Pa brez zamere, nič osebnega.
Kolikor jaz vem se težji prekrški kaznujejo vzajemno po celi EU. Za manjše kazni ti bodo povedali pa ko te prvič dobijo pri nas v kremplje in ugotovijo da se ti nekaj valja po datoteki v računalniku.
:kaj_takega_pa_se_ne:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!
če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Pe Jan 28, 2011 6:05 pm

robinzon napisal/-a:Z nezakonitimi transakcijami se na forumu ne ukvarjamo!

A 15 eur je preveč za tako kazen? Jaz bi ti dal 150 eur! Tudi jaz sem proti kaznim, ampak prepovedano parkiranje mi pa dvigne tlak do maksimuma. Zakaj lahko jaz vedno parkiram po pravilih? Zakaj grem lahko jaz 500 m peš, gospodje pa tud 10 m ne zmorete?
Pa brez zamere, nič osebnega.
Kolikor jaz vem se težji prekrški kaznujejo vzajemno po celi EU. Za manjše kazni ti bodo povedali pa ko te prvič dobijo pri nas v kremplje in ugotovijo da se ti nekaj valja po datoteki v računalniku.

če nebi plačal kazni nebi naredu nezakonite transakcije saj do le-te nebi prišlo :kiss_my:
veš kolko piva je v nemčiji za 15 eurov? 8)
ma pred bajto sem parkiral za 1h pa sem takoj kazen dobu. mesto pa velko kot en Tržič. me prou zanima kok bi biu veseu če bi ti poklicu redarja da ti pred tvojim blokom kazen nalima na auto :buta_z_glavo_ob_zid:
a se res nobenmu ne sanja?

daemon
Prispevkov: 67
Pridružen: To Okt 26, 2010 11:16 am
Kraj: brkini

OdgovorNapisal/-a daemon » Pe Jan 28, 2011 7:39 pm

"pajk" upam da ti bo to kaj pomagalo.

http://europa.eu/rapid/pressReleasesAct ... anguage=en

mahvan
Prispevkov: 151
Pridružen: To Nov 30, 2010 1:06 am
Kraj: Prlekija

OdgovorNapisal/-a mahvan » Pe Jan 28, 2011 10:54 pm

Kolegu se je zgodilo nekaj podobnega, da je dobil nekih 20EUR kazni ampak sem že pozabil zakaj. Vse skupaj so vlekli nekje 7 let nakar je dobil z obrestmi nekaj čez 500EUR kazni in takojšnjo obremenitev transakcijskega računa...

Ghostrider
Prispevkov: 304
Pridružen: Po Jan 05, 2009 8:06 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Ghostrider » So Jan 29, 2011 10:15 am

Ah plačaj teh 15 eur pa bo mir :wink:

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » So Jan 29, 2011 11:13 am

ja verjetno bolše 15 kot 500 :D
ja ko še nismo bili v EU vem da smo stran metali kazni za narobno parkiranje katere smo dobili v Nemčiji.
hvala fantje


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov