bela krajina javi se

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Sr Jun 29, 2011 4:36 am

Se ti Rus ne smil več.

Mi smo pa norci, ki vse potrgamo. :lol:

Pridem za kopilota, bencin bom pa s seboj prinesel, če boš obtičal, ti pokažem, kako potrgaš stabilizatorje :lol: :lol: :lol:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

bugimajstr
Prispevkov: 112
Pridružen: Ne Feb 07, 2010 2:44 pm
Kraj: bela krajina

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » Sr Jun 29, 2011 10:46 am

stripi napisal/-a:Se ti Rus ne smil več.

Mi smo pa norci, ki vse potrgamo. :lol:

Pridem za kopilota, bencin bom pa s seboj prinesel, če boš obtičal, ti pokažem, kako potrgaš stabilizatorje :lol: :lol: :lol:


uff..nebi nič trgal..upam da bo še dolgo šla tako kot je treba...sam..porabo bi blo pa treba zmanšat..nevem a je možno da je užig kaj narobe naštelan?ker tut neke hude brzine se neda razvit..bol slabo potegne..popije pa skor 30 litrov na 100 km..res da večina km je po terenu..sam ne neko zakopavanje ampak vožnja z reduktorjem.. a je za tako vožnjo velik 30 litrov??
aja škoda pa meni ni nobenega avta..sej je use uredu tudi če dobiš kako prasko al pa udrtino...

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » Sr Jun 29, 2011 11:16 am

Lej poraba je bolj vezana na obrate ... recimo pri 2.000/minuto obratih se lahko pelješ
- 100 km/uro v peti
- 80 v četrti
- 60 v tretji
....

V eni uri bo motor naredil 120.000 obratov in za to bo potreboval določeno količino goriva.

Če boš ti naredil 100km bo to (recimo) 10l/100lm,
če jih boš naredil 50km, bo pa 20l/100km ...

v drugi, tretji, z reduktorjem ... boš pa naredil koliko v eni uri? 15km?

V resnici imaš zelo malo porabo ... k farcajg! :lol:

bugimajstr
Prispevkov: 112
Pridružen: Ne Feb 07, 2010 2:44 pm
Kraj: bela krajina

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » Sr Jun 29, 2011 3:45 pm

Vito_ napisal/-a:Lej poraba je bolj vezana na obrate ... recimo pri 2.000/minuto obratih se lahko pelješ
- 100 km/uro v peti
- 80 v četrti
- 60 v tretji
....

V eni uri bo motor naredil 120.000 obratov in za to bo potreboval določeno količino goriva.

Če boš ti naredil 100km bo to (recimo) 10l/100lm,
če jih boš naredil 50km, bo pa 20l/100km ...

v drugi, tretji, z reduktorjem ... boš pa naredil koliko v eni uri? 15km?

V resnici imaš zelo malo porabo ... k farcajg! :lol:


aha..tako je pol to..no sej če dobro pomislim sej je logično..samo ne potegne kot bi moglo..usaj meni se zdi.po cesti se u peti skor neda peljat razn u dolino al pa po ravnem..se obnaša kot da bi jo dušilo..za po terenu pa res negre pod štantgasom..jo je treba kr prtisnit da kam gre..

esed
Prispevkov: 150
Pridružen: Po Jun 06, 2011 10:26 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a esed » Sr Jun 29, 2011 5:50 pm

Mogoče je kaj pri frgazerju da toliko pije pa duši,... če ima istega kot stare lade, (prvi avto mi je bil lada 2105, l.84, pa je kdaj imela podobne simptome :lol: samo to zaradi starosti/obrabe ker je dala kakih 300k čez - pa jo nismo hoteli ciganom prodat, je šla rajši nekomu za darilo - ko bi vedel kje je končala :ubogi_ludwig: ?),
včasih je mislim da v Gradacu en rihtal lade, v Vranovičih je znal eden pomagat glede porabe, samo to so 90.leta.

upam, da boš zrihtal, kot belokranjc pa te prosim pa nam čuvaš steljnike,
po lozi pa kar

esed


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta