Čestitka

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

Čestitka

OdgovorNapisal/-a medo-1 » Pe Dec 31, 2010 4:03 pm

vsem forumašem želim iz vsega blata in luž vse naj naj pa zdravja in sreče po vlakah z čim manj poškodbami vozil in čim manj tečnih jagrov v hosti...skratka srečnga pa zdravga 2011 :vinska_bratca: :si_pa_privoscim_pivo: :nazdravljamo: pa da babnce nebi ble tk :zena_z_valjarjem: kdr sedem za :veselo_za_volanom: pa sevede čim mn :policija_prihaja: :policija_prihaja: na cesti SREČNO!!!! :plese: :skace_od_srece: :stisk_roke:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!
če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Pe Dec 31, 2010 7:39 pm

Pa da jagri ne bodo z BMW ji na jago hodil! Še zdaj je tista plastika sredi gozda k sta jo zgubila ko vaju je korejček šlepal v snegu! :ah_seveda:

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » Pe Dec 31, 2010 8:17 pm

robinzon napisal/-a:Pa da jagri ne bodo z BMW ji na jago hodil! Še zdaj je tista plastika sredi gozda k sta jo zgubila ko vaju je korejček šlepal v snegu! :ah_seveda:
sej se mi je zdel že od nekdaj da ste na blokah same branjevke če se kej nardi ve jo cele bloke še isto minuto ja bloška CIA res deluje ni kej :krc_v_roke: :krc_v_roke: :krc_v_roke: :krc_v_roke: :krc_v_roke: sicer je pa to tema za kšn drug blog ne pa za čestitke :a_se_ti_je_odpeljalo: :bruha: vsen ti želim vse kar sem napisal v rubriki Ž:ČESTITKA pa poboljšej se :nazdravljamo: :si_pa_privoscim_pivo: :vinska_bratca: :stisk_roke:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!

če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Pe Dec 31, 2010 8:27 pm

Sej ne vejo cele Bloke. Sam jaz, k sem vas gledal iz preže kakšne kozlarije ste uganjal! :res_ne_vem: :aplavz:
    Sicer pa tudi tebi, vsem forumašem, lepim sosedam, davčni upravi in vsej zeleni bratovščini želim veselo,veliko seksa, srečno, veliko seksa, zdravja, veliko seksa, blatnih kolovozov, veliko seksa, polne gume, pa veliko seksa. :nazdravljamo: :nazdravljamo: :nazdravljamo:

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » Pe Dec 31, 2010 8:50 pm

ne seri tm ni bliz nobene preže nabijač :a_vi_mene_malo: sicer pa hvala enako za vse želje :nazdravljamo:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!

če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Pe Dec 31, 2010 10:09 pm

Sta kot dva osnovnošolčka :a_se_ti_je_odpeljalo:

Pejta raje skupaj na babe ali pa :nazdravljamo: :si_pa_privoscim_pivo:
Sicer se pa kmalu vidimo :lol:

Kakšne kozle serjeta :kaj_takega_pa_se_ne: :krc_v_roke:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » So Jan 01, 2011 4:37 pm

sorry stripi robinzon zmeraj začne potem me pa razjari z tistimi svojimi o jagrih pa to ni kej se kmalu vidimo lp. :skace_od_srece:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!

če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » So Jan 01, 2011 7:09 pm

Sory Medo če sem te užalil. Se oprostituiram!
Saj veš, da smo na Blokah veseljaki ki iz vsake pizd... naredimo štos. Sicer pa, kisle face so tako zelo neestetske! Tudi med forumaši tukaj, so. Še dobro da smo vmes taki kot ti, jaz in nekateri, ki imamo dve številke preveliko srce in na življenje gledamo z vesele strani.

Veliko smeha, tebi in vsem forumašem. :stisk_roke: :aplavz: :skace_od_srece: :skace_od_srece:

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » So Jan 01, 2011 8:32 pm

si se zbudil robinzon v novo leto končno mi je blo že mal dolgcajt po teb ja ni kej kaj čem bit :jako_jezen: to so sam heci da se vsi mal :krohota_se: kumej čakam da uletiva z stripijem na bloke po bomo pa mal :vinska_bratca: po pa še mal :plese: k bo pa baba na telefonu :zena_z_valjarjem: pa sedemo za :veselo_za_volanom: pa dam na :malo_zadremal: lp
Najbolša je pečenka iz hoste!!!

če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov