Predlog za nov podforum

Predlogi, kritike, ideje, ...

Ali naj uvedemo nov podforum "Povejmo kaj o svojem terencu"?

Da
60
87%
Ne
9
13%
 
Skupaj glasov: 69

Uporabniški avatar
golnar
Prispevkov: 148
Pridružen: Če Dec 24, 2009 12:14 pm
Kraj: Okolica Ivančne Gorice

Predlog za nov podforum

OdgovorNapisal/-a golnar » To Jan 19, 2010 10:44 am

predlagam da bi admin na forumu uvedel nov podforum, kjer bi uporabniki vsak v svoji temi predstavili svojga terenca, ali več le teh, kot v smilslu nadgradnje "povejmo kaj o sebi". v svoji temi bi predstavili vozilo v slikah, predelave le tega, pa morda kak video, itd. na ta način bi blo vse skupaj bolj zbrano in urejeno

podobno imajo urejeno na http://www.mopedforum.net

menim da bi bilo to dobro zato ker bi se krog poznanstva razširil. to opažam pri sebi, ki kot nov uporabnik komaj vem kdo se s čim fijaka okoli, vem za compadreta, nebivedu, mamuta, marjana, pajka, drugi pa so(ste) mi popolnoma neznani :oops:

lp, matevž

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » To Jan 19, 2010 10:56 am

dober predlog :stisk_roke:

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » To Jan 19, 2010 1:15 pm

zakon predlog :idea: :!:
zdj nas ma nekej uporabnikov svoj topic kjer kaj napišemo, še najbolj je priden Marjan, ki skoz nekej "čara" in potem objavlja fotke.
dej rafter, "skuhej" nov "podforum", ti damo še mal drugega dela kot pa da nas samo pi**** da neznamo pisat slovensko :D :kadi_in_zgleda_kul: :plese:

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Jan 19, 2010 8:00 pm

Sem uvedel anketno vprašanje. :D

Prosim uporabnike za "pro" in "contra" komentarje. :wink:

R., upravnik
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » To Jan 19, 2010 8:22 pm

Lahko predlagam da bi to pač pisali pod "povejmo nekaj o sebi"
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » To Jan 19, 2010 8:30 pm

kkšn bolj izviren ime bi pa ja lahko našel :D

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » To Jan 19, 2010 10:25 pm

Picpoki napisal/-a:Lahko predlagam da bi to pač pisali pod "povejmo nekaj o sebi"


Jst sm tudi na to pomislil, tam lahko poleg profila, ki si ga predstavil, predstaviš še svoje vozilo-karkoli, nenazadnje je tema z tvojim imenom "tvoja" in pišeš kar hočeš.
Prav tako je moje mnenje, da če se uvede nov podforum, je verjanta, tako kot ma Marjan za Samuraja. Vsaka tema ime znamke vozila, pa kaj predeluješ, dodeluješ, obnavljaš, karkoli, da tole potem tam objavljaš, pa drugi z istim projektom tudi.
Bilo bi bolj pregledno, pa še tisti, ki bi iskal, lahko hitreje najde, kar potrebuje.
Ker v primeru, da se odpre podforum, kjer bo vsak predstavil svoj avto, pa predelave stvar dokaj nepregledna tudi zaradi komentarjev. Pa avto predstaviš, predelave tudi in to je to-stvar se konča, če nisi neki "maher", ki to stalno počne. Če bi pa poimenoval novo temo z naslovom projekta npr. "sestava krajšega reduktorja Samurai", bi vsak vedel kaj je tam opisano, pa o čem se gre, pa tudi več uporabnikov z istim projektom bi lahko v isto temo lepilo projekte-sej vsak ma neke svoje rešitve, ideje..., ki jih bo delil z drugimi-ali pač ne.
Predlagam odprtje podforuma npr. Obnove, predelave, dodelave....-nekaj v tem smislu-noter pa se lahko že da Marjanovo temo-za nek vzorec. Kot prvo, pa temo našega upravnika kako pisati prispevke, da bo vse po nekem ključu, pa da se tema ne razvije v offtopic.
No tako jst mislim... (upravnik sam si hotel mnenja):D
LP
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
marjan
Prispevkov: 1133
Pridružen: Ne Sep 11, 2005 12:43 pm

OdgovorNapisal/-a marjan » To Jan 19, 2010 10:59 pm

Picpoki napisal/-a:Lahko predlagam da bi to pač pisali pod "povejmo nekaj o sebi"

ali pa da POVEJMO KAJ O SEB IN VOZILU,bi lahko upravnik spremenil naslov?

pajk napisal/-a:še najbolj je priden Marjan, ki skoz nekej "čara" in potem objavlja fotke.


pokaži tisto kar znaš:=)

Sven napisal/-a:Prav tako je moje mnenje, da če se uvede nov podforum, je verjanta, tako kot ma Marjan za Samuraja

sam mojga pustte pri meru:) oz.,vsaka objava en biro:) hec hec

drugače pa super zadeva sem anketo odgovoril z da,ker si mi zdi smiselno da vsak po svoje pokaže kaj dela in kako dela,svoj trud, svoje znanje ipd zadeve,ne da samo naklada ko greš z njim na drink.....pokaž kaj znaš narediti ipd...moje mnenje

lp

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Sr Jan 20, 2010 12:19 am

kdo je glasoval proti :zena_z_valjarjem:
hehe :strika:

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » Po Dec 27, 2010 1:29 pm

jest sm za tako reč pa :amen:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!
če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Po Dec 27, 2010 11:18 pm

To se je predlagalo ze tudi pred casom,pa se ne spomnim tocno zakaj se ni realiziralo...jaz sem za ;)

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Sr Dec 29, 2010 3:37 am

Najbolj se strinjam s Sven-om.

Lahko bi bil podforum-MOJ PROJEKT.
Vsak vpiše znamko in namen predelave.

Marjan svojega Zukija in ostale podvige dobro dokumentira.
Kapo dol. Ga podpiram, ravno tako podobne njemu.

O moderatorstvu in vodenju lepopisa (oprosti RAFTER) nimam pojma.
Spodbujam in spoštujem napredno misleče novodobne umetnike.
Glede preglednosti je vedno problem, zato bi prosil Rafterja, za specifiko, kot ima to urejeno EXCEL, po stolpcih.

Znamka vozila, del predelave, namen predelave.
Vem, da je za našimi predlogi in idejami ogromno dela in neprespanih noči, da lahko fantje vse to realizirate. Čez določen čas, se iz tega foruma ne bo dalo ničesar več razbrati, niti funkcija išči, ne bo zmogla tega napora.

Projekti predelav gredo lahko tudi pod vsakega uporabnika posebej, ampak takrat nastane zmeda.

Konkreten primer
Nissan patrol letnik 86, motor 3,3TD okvara motorja ali menjalnika, lahko tudi voda v nafti.

Kot sem že omenil, sem se po sili razmer navadil tipovnice.
Počnem tisto, kar me veseli in v tem uživam. Znanje, ki ga imam v glavi ni dokumentirano, ampak bi moralo biti. Kako naj zanamci nadaljujejo naše delo, če ne vedo, kaj smo počeli.
Rad se zajebavam, nisem pa edini. Tudi zajebancija nas združuje na tem forumu, zato so kritike in pohvale vsakega projekta dobrodošle. Tudi, če je zadeva do konca popljuvana, ne pomeni, da nekdo tega ne bo izpeljal, ali pa da je zadeva zanič. Kritike požiramo vsak dan, ko se trudimo za golo preživetje. Niti ni rečeno, če nekdo bolj nesramno komentira kakšno zadevo, da je neprilagojen ali neprimeren za dodajanje prispevkov v tem forumu. Vsakdo pač izrazi svoje mnenje.
Posledica Demokracije.

V najhujših trenutkih svojega življenja sem našel oporo na tem forumu, da sem se pobral.

Zato HOČEM, da je najboljši in najnaprednejši forum na svetu.
2Rafter
Pusti klišeje pri miru. Bolj kot bo razvejan NAŠ forum, bolj pregleden bo.
Bolj bo pregleden, bolj bo obiskan.
Vsakdo se bo znašel med gorami informacij, ki jih potrebuje.

Za danes dovolj, nimam več moči, staram se :lol:
Utrujen sem, in grem spat.

ps 2 Rafter- hvala, da si zaklenil polno luno, se mi je zdelo, da te ni tukaj :P
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
thundercat
Prispevkov: 535
Pridružen: So Jan 01, 2011 7:18 pm
Kraj: Dolenjska

OdgovorNapisal/-a thundercat » Ne Jan 23, 2011 6:30 pm

Se strinjam z predlogom o "Povejmo kaj o svojem terencu", ker bi potem lahko dotičnega forumaša lahko marsikaj vprašali o avtu.

Predlagam tudi, da tisti, ki predstavi svojega terenca da tudi slikovno gradivo poleg. Marsikdo je izboljšal, ali nadgradil terenca, pa bi postopek lepo prikazal z slikami in komentarjem poleg.


Vrni se na “O forumu ...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov