Prosim za kak namig => 6 urni najem Hummer-ja

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Mihevc
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Apr 23, 2010 6:28 pm

OdgovorNapisal/-a Mihevc » Sr Sep 08, 2010 7:07 pm

Sem bil ravnokar na poligonu. Jp ,kar lepo so razrili pred kopeljo!javascript:emoticon(':D')
Sem se malo zaletaval v klance iz doline ki je z vrha na d. strani-Jebemti je mastno!Po suhem ni panike,toda brez vitla v tem nalivu-ne!
Drogače je pa kar pasalo!javascript:emoticon(':wink:')

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Sep 08, 2010 8:45 pm

Dimen napisal/-a:
robinzon napisal/-a:Še kakšna slikca? Da vidimo kater avto ne smemo kupit :)


Glede na fotke nobenga razen feroze :D


Feroza je prišla z vitlom, brez njega je ostala tam kot toyota.

wurm
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Sep 06, 2010 11:19 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a wurm » Sr Sep 08, 2010 11:02 pm

Huligan napisal/-a:vse bol se mi zdi da se je hotel samo pohvaliti da bo vozil Hummerja!


a nimaš kaj bolj pametnega za povedat, al samo nabiraš prispevke? že napisano, če vprašam za nasvet, pričakujem nasvet, ne pa pametnjačenja :roll:

wurm
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Sep 06, 2010 11:19 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a wurm » Sr Sep 08, 2010 11:18 pm

robinzon napisal/-a:Še kakšna slikca? Da vidimo kater avto ne smemo kupit :)
Humer je kr težak, a ne? Kolk vitlov bo treba da ga dobijo ven? :)


če misliš vitle za "mojega" hummerja jih nebo treba, preventivno se bom izognil tejle mlakuži, ker...če maš hummerja za 6 ur nekak ne vidim smisla, da ga vmes 3 ure vitlaš iz vode? 8)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Sep 09, 2010 12:47 am

wurm napisal/-a:
miran napisal/-a:Vsak terenec v rokah neizkušenega voznika zelo hitro obstane v vsaki zanj malo bolj neobičajni situaciji.
In tisti, ki posoja Hummerje na uro, bo verjetno neizmerno vesel, če se bo 6-urni najemnik zakopal v kakšno blatno luknjo (in to ne le na Vrhniki), saj mu bo vsako minuto zamude pri vračilu avta tudi lepo zaračunal.
Zato bodite realni! Tako spraševalec, kot vi odgovarjalci - doktorji za offroad poligone.
L :twisted: P
Miran


hvala za komentar, vendar če bom rabil pametovanje bom tudi vprašal za pametovanje, tokrat sem rabil le nasvet :lol:

wurm napisal/-a:
Huligan napisal/-a:vse bol se mi zdi da se je hotel samo pohvaliti da bo vozil Hummerja!


a nimaš kaj bolj pametnega za povedat, al samo nabiraš prispevke? že napisano, če vprašam za nasvet, pričakujem nasvet, ne pa pametnjačenja :roll:


no ja tudi ti bi lahko bolj izbiral besede če pričakuješ pomoč :evil:
Preden pišeš takele najprej poglej pod avatar, in nikar ne odpiraj pandorine skrinjice.....

Če pogledal pod avatar bi zlahka ugotovil sledeče:
miran
Pridružen/-a: 05.10.2004 23:48
Prispevkov: 2690
Kraj: . . GOCAN . . 13,6433E 45,4915N

Huligan
Pridružen/-a: 21.03.2008 12:40
Prispevkov: 587
Kraj: Kostanjevica na Krki

wurm
Pridružen/-a: 06.09.2010 11:19
Prispevkov: 5
Kraj: Ljubljana

Tako da nikar o nabijanju postov......

O tvojem vprašanju pa sledeče. Miran ti je lepo povedal, sicer na svoj način, ki ga noben novinec na forumu ne more razumeti, pa vendarle ti hoče dobro in se popolnoma strinjam z njegovim mnenjem.
Pa da ne bo izpadlo da tudi jaz pametujem še moj nasvet. Tako kot je hotel miran povedati ga nikar ne seri z najetim avtom po terenu. Verjetno še poštenih gum nima, ti pa tudi nisi neki offroader, če sprašuješ kam bi se zagnal na teren.
Zato vzemi avto, povabi še frende ali punco in pojdi na:
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... php?t=9656
ali pa na:
http://www.herbertfritz.com/uscars/2010 ... -2010/1514
In najboljše boš skozi prišel. pozanimaj se pri organizatorjih kdaj se začne vožnja, da boš prišel ravno prav in ti ne bo zmanjkalo časa oziroma se ti bo prezgodaj iztekel najem.
Teren pozabi, vsaj jaz bi ga v tvojem primeru. Kaj prida s tem avtom itak ne boš prevozil, sploh pa ne v šestih urah. Če odštejemo čas, ki ga boš potreboval da prideš na destinacijo ter vrnitev avtomobila nazaj ti ne ostane bore malo časa za vožnjo, če ga boš moral še oprati po vožnji pa čisto nič....

Lp

Uporabniški avatar
Al1975
Prispevkov: 405
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 5:15 am
Kraj: Bevke down town
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Al1975 » Če Sep 09, 2010 5:40 am

No pa da se povrnemo k bletni kopeli sedaj meri okoli 8x8m in bi prav rad videl junaka, ki bo šel skozi tako, da se tudi jaz priporočam za namig kdaj bo kdo šel.

Dimen še zate kordinate, spodaj v nogi. :wink:

Slika

Je pa res bilo okoli luže vse razrito ampak po zelo močnem deževju so se sledi kar lepo zabrisale.
Slika

wurm
Prispevkov: 6
Pridružen: Po Sep 06, 2010 11:19 am
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a wurm » Če Sep 09, 2010 10:31 am

AŁIEN: hvala za nasvet, ideja ni slaba, ampak sem že odločen, da ga peljem na teren, pa tud če ga bomo s traktorjem ven vlekli :D

pa je bil do sedaj edini predlog Vrhnika, torej Vrhnika bo;
če bom pri volji napišem tule termin (verjetno konc mesca), da se boste mal delali norca iz hummerja (ne iz šoferja 8) ), pa še kak vitel se bo kje najdu če se v luži utopim? :wink:

Uporabniški avatar
Mitsurugi2
Prispevkov: 660
Pridružen: Po Feb 02, 2009 10:20 pm

OdgovorNapisal/-a Mitsurugi2 » Če Sep 09, 2010 10:55 am

wurm napisal/-a:
robinzon napisal/-a:Še kakšna slikca? Da vidimo kater avto ne smemo kupit :)
Humer je kr težak, a ne? Kolk vitlov bo treba da ga dobijo ven? :)


če misliš vitle za "mojega" hummerja jih nebo treba, preventivno se bom izognil tejle mlakuži, ker...če maš hummerja za 6 ur nekak ne vidim smisla, da ga vmes 3 ure vitlaš iz vode? 8)


wurm napisal/-a:AŁIEN: hvala za nasvet, ideja ni slaba, ampak sem že odločen, da ga peljem na teren, pa tud če ga bomo s traktorjem ven vlekli :D

pa je bil do sedaj edini predlog Vrhnika, torej Vrhnika bo;
če bom pri volji napišem tule termin (verjetno konc mesca), da se boste mal delali norca iz hummerja (ne iz šoferja 8) ), pa še kak vitel se bo kje najdu če se v luži utopim? :wink:



Torej kaj zdej? Hočeš vitlanje ali ne?
VM - Turbotronic®

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Če Sep 09, 2010 7:13 pm

Dimen;
povej kdaj boš šel sprobat, če bom imal cajt pridem pofirbcat kako gre 110-ka po blatu :shock: , če bo potrebno bom tudi kako zajlo pomagal vleči :wink: .
LP by Jereb

Mihevc
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Apr 23, 2010 6:28 pm

OdgovorNapisal/-a Mihevc » Po Sep 13, 2010 7:27 pm

Danes sem spet malo telovadil po poligonu,je že kar znosno! lej ga hudiča,tam po kolesnicah vidiš da se tam vozijo tudi trahtorji-le kaj je tam pred kratkem počel!javascript:emoticon(':shock:')

Noja neki korenjak je celo prišel čez (kopel),če le ni lih neha traktor vleku iz blatajavascript:emoticon(':?:')

Uporabniški avatar
GPW1942
Prispevkov: 421
Pridružen: Po Jan 02, 2006 7:52 pm
Kraj: Brezovica

OdgovorNapisal/-a GPW1942 » Po Sep 13, 2010 8:45 pm

Glede na to, da imaš hummerja na razpolago za 6ur je moj nasvet predlog:
-avto prevzameš ob 19h (septembra je že mrak)
-narediš en krog po domačem kraju, in ker se baje bejbe lepijo na hummerja imaš bružbo treh sovaščank zagotovljeno v 15min (pod pogojem, da molčiš o lastništvu avta)
-se odpelješ do prvega MAKEDAMSKEGA parkirišče
- :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :a_vi_mene_malo: :stisk_roke: naslednihi 5h40min
-ostane ti še 5min da vrneš avto

Moje mnenje je, da je Hummer odličen terenec za odprte terene, ampak za naše razmere je preokoren, pretežak, preširok,...pa še za :a_vi_mene_malo: ima premalo prostora zaradi sredinskega grebena v kabini...
Je pa res lep 8)

LP Andrej
American Jeep-In War and Peace

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Sr Okt 13, 2010 10:29 am

kako se je stvar končala :?:

Uporabniški avatar
Huligan
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 11:40 am
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Huligan » Po Dec 06, 2010 8:46 am

:res_ne_vem:
BOLJŠ IZ ŠIHTA SKREGAN KOT ZMATRAN.

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Po Dec 06, 2010 4:30 pm

zgleda ni hummerja, ni terena, sexa pa se manj... Ce mene vprasas se niti ni spolno dozorel pob!

:)


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 60 gostov