soklic46

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

soklic46

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Sr Nov 17, 2010 10:07 pm

Lep pozdrav.
Moje ime je Anže star sem skoraj 18(decembra bo veselo) prihajam iz okolice Bleda.
Šolam se za strojnega tehnika kasneje nameravam obiskovati faks ob delu.
Zanimajo me tehnične stvari predvsem motorji različnih vozil.
Trenutno še nimam avtomobila imam pa namen kupiti nekaj v naslednjih mesecih. Če bo vse po sreči in mi uspe prodati motor ki je trenutno še v karamboliranem stanju ker sem imel nesrečo in sem zaradi tega že 5 mesecev na berglah bo moj prvi avto po vsej verjetnosti terenc če bo le kakšna fajn ponudba :D.

To naj bi bilo v grobem to :D

Uporabniški avatar
Matej T
Prispevkov: 1776
Pridružen: Ne Mar 22, 2009 1:23 pm
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Matej T » Če Nov 18, 2010 2:45 pm

:veselo_za_volanom: :welcome:

sj 413
Prispevkov: 186
Pridružen: Sr Mar 31, 2004 8:45 pm
Kraj: bled-bohinj

OdgovorNapisal/-a sj 413 » Če Nov 18, 2010 4:14 pm

no vids k bos mu pa stroj se bomo pa mal okol pelal,nas je kar dost okol bleda(ljubiteljev 4x4) :!: :)

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Nov 18, 2010 5:08 pm

Sem misli, da je novi uporabnik kak gospod srednjih let (46), zdaj pa vidim da ti je Rossi vzornik. :twisted:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Če Nov 18, 2010 5:15 pm

Z veseljem sem takoj za akcijo, samo me boste morali malo naučiti kako pa kaj, ker do sedaj sem offroadov samo s 4 kolesnikom pa z motorjem tako da z avtom ni še nobenih izkušenj :D

Rafter
Ja res je še polomljena sva na isti način samo, da je on mu dvkrat zlomljeno kost jaz pa petkrat :D
Nazadnje spremenil soklic46, dne Če Nov 18, 2010 5:26 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Nov 18, 2010 5:17 pm

soklic46 napisal/-a:Z veseljem sem takoj za akcijo sam me boste mogl mau naučit kuko pa kaj ker do zdej sm ofrovdov samo s 4 kolesnikm pa z motorjm tko da z avtm ni še nobenih izkušenj :D

Rafter
Ja res je še polomlena sva na isti način samo da je on mu dakrat zlomljeno kost jaz pa petkrat :D
In če se ne boš malo potrudil s slovnico in pravopisom, te nihče ne bo mogel offroada učit - ker jih ne boš mogel povprašat, vsaj tu na Forumu ne. ;)

Zadnje opozorilo, OK? :wink:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Če Nov 18, 2010 5:23 pm

Ok se upravičujem

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Nov 18, 2010 9:27 pm

soklic46 napisal/-a:Ok se upravičujem
Ni blema. :welcome: , če boš priden. Če pa ne boš, pa te bo itak AŁien skozi roke spustil - ti si tam v njegovem koncu doma. ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Če Nov 18, 2010 10:26 pm

Ja saj mislim da sem ga že videl ko se je mimo šole peljal saj zdi se mi da je bil njegov samurai Upam pa da se z čim večim s foruma spoznam tudi v živo ker ste mi res face in se tudi dosti nasmejem ko prebiram razne poste :D

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Nov 18, 2010 10:29 pm

Pa še velikokrat se peljem mimo njegove hiše, tako da če ne bo priden samo javi....
Skozi Selo mi skos neka mularija z skuterji pred samuraja skače :evil:

:welcome: soklic46
btw.....je tvoj oče pri RD Bled....

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Če Nov 18, 2010 10:32 pm

No to pa še nisem videl bom bol pozoren :D Ja je tudi jaz sem letos zadnje leto pri mladincih drugo leto imam pa takoj izpit in grem med člane. Sem tudi videl da tudi muhariš mogoče smo se že kdaj srečali si tudi kaj v naših vodah ?

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » Če Nov 18, 2010 10:35 pm

:shock: A to so mislili, ko so mi razlagali, da ima Alien probleme z muhami :buta_z_glavo_ob_zid:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Nov 18, 2010 10:52 pm

Z ribami imam probleme DonVito :wink:

No se mi je zdelo da si taprav.
Upravnik, problem rešen :wink: če ne bo priden vem koga bom poklical :lol:

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Če Nov 18, 2010 10:54 pm

No sej če boš pa pozimi kaj za savo se bomo pa srečali ko bom kormorane plašil če me bo noga že dovolj ubogala da se bo dalo tudi brez bergel kam priti. Od kod pa se poznata z atijem?

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Pe Nov 19, 2010 7:24 am

Evo, rešeno. Soklič je dobil super skrbnika, AŁien pa super vajenca. :twisted:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Pe Nov 19, 2010 7:52 am

Hahaha :) sam da nebomo zdej po novem zacel prodajat muh po forumu namesto feltn,gum in balester :) :)

Ps:welcome

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Nov 19, 2010 11:53 am

Fantje, vezava umetnih muh je umetnost. Nič manj kot idrijska čipka....ne se hecat, to so resne stvari :wink:
Pojdite raje terence šravbat, sneg bo........

Uporabniški avatar
Gašperček 413
Prispevkov: 234
Pridružen: Ne Mar 19, 2006 1:32 am
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a Gašperček 413 » Pe Nov 19, 2010 7:25 pm

Lep pozdrav, se bomo pa kam zapeljali okrog Bleda.

A ati na komunali v Rad. vozi prikoličarja?



lp tom :welcome:
toyota je zakon

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Pe Nov 19, 2010 11:17 pm

Jap to je on. Ja upam da se bomo lahko če pridem do pravega avtomobila :D

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » So Nov 20, 2010 10:54 pm

Me pa zanima tudi vaše mnenje ali se splača kupovat nekaj za 1000€ ali naj raje prišparam še malo več pa kupim za več denarja? Nekaj sem že imel obljubljeno eno lado samo ne vem če bo kaj iz tega tako, da me zanima kaj pravite vi, ki se na to bolj spoznate.

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » So Nov 20, 2010 11:28 pm

tale tvoj fotrič pa je svetski človek :)
moje mnenje je da ne kupuj lade :oops:
pa vedno je boljše še mal pošparat pa pol kj bolšega kupit, drugače se samo šraufa pa vse razpada :)
najprej dobro razmisli za natačno kakšne namene bi imel terenca, in na podlagi tega se boš lahko bolje odločil oz ti bodo majstri tukaj bolj svetovali.
moje osebno mnenje je da lada ni tako zloben ruski stroj kot bi si človek s prve predstavljal... ni narejena za vekomaj..

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » So Nov 20, 2010 11:41 pm

Ja ga kar poznajo povsod :D. Ja imel ga bom za vožnjo v šolo terenska vožnja bo pa zgolj bolj za zabavo in kot hobi. Tudi sam sem že razmišljal da bi le počakal z nakupom pa si prislužil nekaj denarja pa potem kupil nekaj malo boljšega do takrat pa imel atovega marutija ker bo on verjetno izgubil izpit zaradi starosti. Ampak tista želja pa ostaja da bi nekaj kupil spet pa nebi rad kupil mačka v žaklu.

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Ne Nov 21, 2010 2:17 pm

Za lado se mi gre pa samo zato, ker poznam možaka pa saj na daleč ni prav slaba pa še poceni bi jo verjetno dobil. Saj šravbarija me ne moti prav nasprotno zelo rad šravbam seveda vse do neke meje :D.

Pajk ti vem da si jo imel kaj te je motilo pri njej ?

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Ne Nov 21, 2010 7:17 pm

ja da ta auto ni narejen kvalitetno.
slab material povsod na autu :) pa da ni šasije, pa da je stalno nekaj crkavalo, no, priznati moram da nisem bil nežen z avtom, zatorej je vedno nekaj crknilo, nikoli ni bil avto popolnoma brezhiben :) prav tako so slabi zici, nepremišljena postavitev stvari u avtu (npr. odpiranje prtlažnika) in še bi lahko našteval.
všeč mi je bilo da je kljub temu da je avto majhen, znotraj vseeno prostoren, na trgu je veliko delov, pa ker je tak "kurac od avta" da ti ga res ni škoda :) torej za začetnika ni tako slabo :)
če bi še enkrat kupoval prvega terenca bi se verjetno odločil za samuraja ki spada v podoben cenovni razred (?), je bolj zmogljiv kljub manjši mašini (cenejše), prav tako veliko delov in bolj vzdržljiv, pa še cabrio si lahk umisliš :) (vsaj 10KM plus :lol: ).
drugače pa tut kakšen pajero mislim da ni slaba izbira, da Kie sploh ne omenjam :krohota_se:
če hočeš bit pa " ta glavn na vasi" pa če tvoj ata k use pozna tut pozna koga k ma preveč dnarja in ti ga " šenka" potem pa kupi Wranglerja ali pa Toyoto Land Cruiser :kadi_in_zgleda_kul:
no, da ne bom preveč pametn bom nehu pisat, ker je tukej 100 majstrov na forumu, ki ti dejansko lahko povejo kej koristnih informacij in pa s prve roke. :moli:

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Ne Nov 21, 2010 7:52 pm

Hvala za informacije zdici bodo športni ker imam že rezervirane. Z avtom tudi jaz verjetno prav nežen ne bom ker sem pač še mlad in neumen :D. Tudi za samuraji sem že gledal vendar trenutno ni nič pametnega. ČE mi bo uspelo kmalu popraviti in prodati motor potem sploh nebo take panike bo malo več proračuna. Zaenkrat je pa tako kot je in še zbiram mnenja kaj bi bilo najbolj pametno narediti.

Pajero bo pa po vsej verjetnosti prišel na vrsto čez nekaj časa ker mi je zelo všeč. Ampak to je še daleč. :D

Da bi ga pa gdo "šenkal" za male dnarje take sreče pa jaz ponavadi nimam :D


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov