ALIEN

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
pantherkamnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Feb 12, 2008 8:40 pm
Kraj: kamnik
Kontakt:

ALIEN

OdgovorNapisal/-a pantherkamnik » Ne Mar 07, 2010 9:51 pm

življenske zgodbe so različne,povej kaj o sebi.....(otroštvo.narodnost,pripadnost,zavednost-----)ni treba ,samo da vemo ćigav si......glede na to ,da si zelo zgovoren......
lp jevšar
dont worry OFFROAD happy

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Ne Mar 07, 2010 10:08 pm

pantherkamnik napisal/-a:življenske zgodbe so različne,povej kaj o sebi.....(otroštvo.narodnost,pripadnost,zavednost-----)ni treba ,samo da vemo ćigav si......glede na to ,da si zelo zgovoren......
lp jevšar

Ne poznam nikogar od vaju, vendar tole pa ni najbolj primerno, se manj okusno...
Drugace si se pa kar dobro blamiral, ker tema ze obstaja...

http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... php?t=7283 <<-----WATCH THE GOOD ALIEN STUFF!
Nazadnje spremenil mamaMicka, dne Po Mar 08, 2010 11:01 am, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Mar 08, 2010 1:18 am

mamaMicka napisal/-a:[

Drugace si se pa kar dobro blamiral!
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... php?t=7283 <<-----WATCH THE GOOD ALIEN STUFF!


MM, imaš mene v mislih? Ne razumem z kom ali čem naj bi se blamiral če mislimš name. Lahko prosim pojasniš?

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » Po Mar 08, 2010 9:30 am

ahhh ... pomlad ... ljubezen je v zraku ... :twisted:

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Po Mar 08, 2010 10:03 am

AŁIEN napisal/-a:
mamaMicka napisal/-a:[

Drugace si se pa kar dobro blamiral!
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... php?t=7283 <<-----WATCH THE GOOD ALIEN STUFF!


MM, imaš mene v mislih? Ne razumem z kom ali čem naj bi se blamiral če mislimš name. Lahko prosim pojasniš?

ne jevšar se je blamiral, ker je provokativno odprl isto temo.

ALIEN, vceraj si pol prespal, je bilo še kar nekaj postov, ki jih je "da Capo" ze zbrisal od panterja :):)

Mislim, da imas se enea zelo dobrega prijatelja, le da bi te ta rad pojedel : :P :P

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Mar 08, 2010 10:38 am

Imam pa zato veliko dobrih prijateljev na tem forumu tako da se ne sekiram, so mi pa skopirali tisto pisanje tako da, no problem.
Ne pustim se pa več sprovocirat, ni ne smiselno ne vredno. Poleg tega pa ne vem kaj se dogaja z PK, lahko da je kaj narobe trenutno z njim, upam da ne. Vsak ima pa pravico do slabega dne. Kaj čmo, vsi smo samo ljudje. Noben od nas ni supermen, vsi imamo svoj lajf in svoje težave ki jih rešujemo pe svoje, kakor vemo in znamo.
Zato so pa tudi v temi o meni zbrisani posti kjer je so bili naslov, sedež kluba, lokacija in nekaj takih osebnih stvari. Zaradi podobnega priomera pač. Ker pa nimam možnosti zbrisat postov sem jih nadomestil z :oops:
Uglavnem nič hudega, jaz se ne obremenjujem z tem, zidovi ki jih gradimo okoli sebe da nas obvarujejo pred zlom imajo tudi slabo stran, varujejo nas tudi pred dobrim.
Amerikanec b rekel: In bog nam pomagaj.
Poznava se pa z PK osebno tako da ne razumem njegovega ravnanja, kakršnokoli že je.

Lp

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Po Mar 08, 2010 10:52 am

hehe, kot sem ze napisal, nikogar od vaju ne poznam. Mi je bilo pa smesno. Kjer se kaj dogaja sem zraven z kako neumno pripombo :)
Tudi jaz sem clovek, ki imam okoli sebe veliko ljudi, nekaj prijateljev, nekaj verjetno bolj po sili. Se pa za nikogar kaj preveč ne sekiram, ce mu kaj ne pase.
Da pa zaključim se mi pa zdi prepucavanje preko foruma skrajno neumno, sploh v primerih, ko ste fantje iz istega kotla in se celo poznate.
Razumel bi, da bi bil nekdo od vaju, kot jaz, ker sem niko i nista v tem "poslu"...

Brezveze, odpustiti ob pivu in zadeva je resena je pa moj moto :P

6cylinder
Prispevkov: 25
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:22 am

OdgovorNapisal/-a 6cylinder » Če Mar 25, 2010 12:08 am

Eh, brez veze.
Je bilo opaženo že marsikaj.
Nekdo je celo omenil dvojna merila.

Show must go on.

Sami iz sebe idiote delajo, MM saj veš kako pravijo, prasico opaziš šele, ko je pri koritu. :lol:

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Mar 25, 2010 7:49 am

6cylinder napisal/-a:Eh, brez veze.
Je bilo opaženo že marsikaj.
Nekdo je celo omenil dvojna merila.

Show must go on.

Sami iz sebe idiote delajo, MM saj veš kako pravijo, prasico opaziš šele, ko je pri koritu. :lol:


Jaz jo zavoham celo predno pride na krožnik! :):)


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov