Sven

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

Sven

OdgovorNapisal/-a Sven » To Jul 07, 2009 1:56 pm

Lep pozdrav tudi z moje strani. Kot nekateri vedo, nisem Sven ampak Saša.
Sex(Spol): kot je blondinka zapisala: Yes
Ne vem zakaj sem si ob registraciji omislil tale nick, verjetno se mi je fajn zdelo.
Pozdravljam temo osebnih predstavitev, ker rad ljudi kličem po imenu, če se le da.

Večino časa se zadržujem v vipavski dolini, natančneje v okolici Ajdovščine.
Hobijev, je bolj malo, ker ni časa, če pa že pa najraje kaj z žogo (ostanek pasjega nagona-če se kaj premika poskušaj uloviti), mali nogomet, cross motor, off road, v zadnjem času tudi malo airsofta.
Vem, da zgleda veliko, ampak, vse to je zanemarljivo malo, časovno gledano.
Drugače po izobrazbi sem uni. dipl. ekonomist (zaključil na smeri podjetništvo), Mariborskega EPF in imam nekaj dejavnosti s katerimi se preživljam. Med drugimi vedno prisotno v mojem podpisu:
http://off.road.oprema.googlepages.com

Vozim se v Ford mondeu karavan, ki je bil sila praktičen, za prevoz 5 oseb+ krame za 1 mesec na študij v MB, sedaj pa je postal nepogrešljiv "mini tovornjak" za prevoz vsega živega-tisti ki ga ima, že ve o čem govorim. Prodam- pod geslom:niti pod razno! :)

Slabost: Vedno prehitro pisanje in vse polno slovničnih napak...

Forum rad spremljam, se kaj naučim, večkrat nasmejem, včasih mislim svoje, vendar ko tako malo časa ostaja...in baje ga bo vedno manj.
Če imam zdej svojo temo, pa lahko povem tudi kaj mi je malo manj všeč na tem forumu.
Npr. da nekomu, ki mu je forum prvi stik z off roadom ali sorodno temo in nekaj vpraša, da potem nekdo nekaj odgovori, samo da nekaj odgovori, pa človeka "nadere" ali kako drugače neprimerno odpravi. Vsi vemo katere teme so največkrat izpostavljene (koliko najbolj široke gume lahko dam na mojo pravkar kupljeno nivo, vitaro , da ne bo nič prijemalo...itd)
če vemo, da to že nekje piše, mu pač prijazno povemo, naj uporabi iskalnik-brez zamere iskalnik, če nisi vešč je tudi malo čudo.
Pa dragi kolegi brez zamere, če se je kdo počutil prizadetega, nisem misli nič slabega.

Dosegljiv sem skoraj vedno, če le morem, če pa ne pa pokličem nazaj (eni se bodo namuznili-ker rad pozabim), preko telefonske številke na prej omenjeni spletni strani, prav tako sem pisno dosegljiv preko e-mail naslova na tej spletni strani.

Rad bi samo posvaril npr. Tinčka, da ne objavljate e-mail naslovov javno, na forumu, ker sem zaradi tega enkrat že menjal naslov, zaradi obilice "reklamnih sporočil". Vsaj namesto @, dajte at.

Če bi pa koga kej zanimalo, pa zdej mam svojo temo in kar vprašajte :)
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » So Feb 27, 2010 6:59 pm

Pozdravljeni,

Ker sem aktiven član še enega drugega velikega foruma sem se odločil, da bom delil z vami še en moj hobi, ki je bolj za dušo.
Nož sem izdelal sam, dizajn, vsi toplotni postopki obdelave jekla, mehčanje, kaljenje, popuščanje, brušenje in satiniranje, izdelava ročaja (akacija), lakiranje- sijajni vodni lak, kovičenje ročaja.

Slika

Slika

Mnenja?
TUDI NA FB>>>KLIK

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » So Feb 27, 2010 7:36 pm

Brez klobase takle nož nima prav velikega pomena...

:):):)


Drugace pa kapo dol. Malo vem o teh stvari in vem, da je to kar projekt!

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » So Feb 27, 2010 8:12 pm

mamaMicka napisal/-a:Brez klobase takle nož nima prav velikega pomena...
:lol: :lol: :lol:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Feb 28, 2010 4:26 pm

:welcome: rookie :lol: :lol:

Dober tale kovačev kuža. Ni tole tako enostavno narest, sploh če lahko na tenko klobaso reže :wink:

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Ne Feb 28, 2010 8:59 pm

:welcome: v nečem se definitivno strinjam s tabo...novince nekako ne radi sprejmejo nekateri tukaj, kot ,da sami niso nikoli bili zeleni.
mislim da forum brez naših neumnih vprašanj in tem tud nebi bil tako zanimiv. no, mal čudno sem se izrazil, ampak nekaj resnice je v tem. :veselo_za_volanom:

mamaMicka
Prispevkov: 294
Pridružen: Pe Jan 29, 2010 8:08 am
Kraj: severni del juga

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Ne Feb 28, 2010 9:05 pm

uzitek napisal/-a::welcome: v nečem se definitivno strinjam s tabo...novince nekako ne radi sprejmejo nekateri tukaj, kot ,da sami niso nikoli bili zeleni.
mislim da forum brez naših neumnih vprašanj in tem tud nebi bil tako zanimiv. no, mal čudno sem se izrazil, ampak nekaj resnice je v tem. :veselo_za_volanom:

hehe, sploh ti si ALIENU stopil na žulj z kio :)

@ALIEN pa kje na sliki ti vidis klobaso??? Jaz je ne najdem. Sven, mene zanima kako na tanko gre klobasa? :) No, pa spet smetim

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Ne Feb 28, 2010 10:42 pm

uzitek napisal/-a::welcome: v nečem se definitivno strinjam s tabo...novince nekako ne radi sprejmejo nekateri tukaj, kot ,da sami niso nikoli bili zeleni.
mislim da forum brez naših neumnih vprašanj in tem tud nebi bil tako zanimiv. no, mal čudno sem se izrazil, ampak nekaj resnice je v tem. :veselo_za_volanom:
Ne se sekirat. Saj je povsod tako. ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Feb 28, 2010 11:03 pm

Ne gre za neumna vprašanja ampak za neumne in trapaste trditve. Mesec dni ima kio, prevozi tri vačke klance, pol pa pride na offroad forum utrujat kakšni luzerji smo....še traktor ne pride tam ko gre kia.....ja fak no...
MM, ni bil užitek tisti, en drug je bil, hvala bogu se ne oglaša več. Užitek ima le to smolo ta ima tudi kio, no saj se je bo znebil kot kaže. Je le videl da ni to to :lol: Drgač pa sploh ni tako slaba, za malo denarja se navoziš, te k imajo zadi 50% špero pa so že kar solidne tudi na terenu. Vendar kljub temu nima nobene šanse napram klasičnim terencem, razen na cesti.

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Ne Feb 28, 2010 11:53 pm

uzitek napisal/-a::welcome: v nečem se definitivno strinjam s tabo...novince nekako ne radi sprejmejo nekateri tukaj, kot ,da sami niso nikoli bili zeleni.
mislim da forum brez naših neumnih vprašanj in tem tud nebi bil tako zanimiv. no, mal čudno sem se izrazil, ampak nekaj resnice je v tem. :veselo_za_volanom:


dej poglej od kdaj je uporabnik. samo dobronamerni nasvet, ker vidim, da si bol nov na forumu, pa se še ne znajdeš najbolje.... 8)

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » Po Mar 01, 2010 2:59 pm

mamaMicka napisal/-a: Sven, mene zanima kako na tanko gre klobasa? :)

Na klobasi še nisem proval, reže pa prosto viseč časopis gladko brez, da bi trgal, tako da nekaj je v njem.
To je nož tipa (v angleščini:skiner), terej z katerim naj bi šlo "dretje" kože od mesa dobro od rok. Za klobaso rezat, bi moral biti brušen bolj na dolgo, torej, da bi se od roba na vrhu proti rezilu bolj enakomerno tanjšal, ker tega če pogledaš se pri rezilu hitro stanjša.

5x4 napisal/-a: dej poglej od kdaj je uporabnik. samo dobronamerni nasvet, ker vidim, da si bol nov na forumu, pa se še ne znajdeš najbolje.... 8)


JP, nekj časa mi ni blo jasno kaj se piše, potem sem pa pogruntal-no po tvojem postu mi je blo vse jasno :)
LP
TUDI NA FB>>>KLIK


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov