MiT|A

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
MiT|A
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Feb 18, 2010 8:43 am
Kraj: Velenje

MiT|A

OdgovorNapisal/-a MiT|A » Če Feb 18, 2010 9:32 pm

Pozdravljeni!

Sem Mitja iz Velenja. Star sem 25 let in sem "novopečeni" lastnik softcore terenca Hyundai Terracana letnik 2004.

Po izobrazbi sem gradbinec, tako da nimam ravno veliko prostega časa za preganjanje po hribih. :evil:

Kar zadeva prosti čas, ga rad izkoristim, za druženje z mojo punco in vožnjo z avtomobilom.

Moje delo je večinoma locirano na širšem območju koroške, tako da te konce dokaj solidno poznam. Prevozil sem že nekaj "goskih" cest koroške regije in želim si spoznati še ostale gorske ceste z lepimi razgledi in ker sem na forumu zasledil le fotoreportaže iz tujine, bi bilo zelo lepo videti tudi kakšno iz naše dežele. Menim, da imamo tudi v sloveniji kakšno zanimivo turco, ki bi bila vredna objave na tem forumu.

Vsekakor sem ponosen, da sem končno postal lastnik takšnega avtomobila, saj je bila to moja želja že dalj časa.

Veselim se druženja z vami in upam, da bomo skupaj odkrili še kakšen nepoznani slovenski biser.

LP MiT|A
Kak pa je vrglo pubeca!

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Če Feb 18, 2010 11:24 pm

dobrodošel.
če boš pa kdaj potreboval polagalca kamna z 15 letnimi iskušnjami,se pa priporočam :) :)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: MiT|A

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Feb 22, 2010 2:06 am

MiT|A napisal/-a:Pozdravljeni!



Po izobrazbi sem gradbinec, tako da nimam ravno veliko prostega časa za preganjanje po hribih. :evil:

Kar zadeva prosti čas, ga rad izkoristim, za druženje z mojo punco in vožnjo z avtomobilom.



LP MiT|A


Ma ti povem da si na pravem forumi. Tuki zelo rad pomagamo ljudem, tako da če maš gužvo sploh ni problem za terenca na sprehod peljat in punco pomerkat. Ti kar delaj in se ne obremenjuj z takimi malekostmi. Za avto in punco bomo že poskrbeli, ti le glej da bo vedno do vrha poln rezervoar, ni pa nujno če daš bejbi kartico.........ti le poskrbi da bo kaj na njej...na kartici mislim...za ostalo bomo poskrbeli sami :wink:
:welcome:


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov