quomme

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
quomme
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 5:14 pm
Kraj: Žalec

quomme

OdgovorNapisal/-a quomme » To Feb 16, 2010 7:12 am

Najprej en lep snežen pozdrav vsem skupaj. Moje ime je Peter in prihajam iz okolice Žalca. Forum prebiram že kar nekaj časa a nekako do sedaj ni bilo potrebe po tem, da bi se včlanil. Pred dvema letoma sem vozil LR Disco serija 1 in bil zeeelllooo zadovoljen z njim. Vsaj do takrat, ko so se začeli pojavljati vse večji problemi in ker je vzdrževanje postalo predrago ("nezdrav način vožnje"), sem ga prodal. Sedaj sem po dolgem premisleku kupil Suzuki Samuraja s povišano streho in seveda listnatimi vzmetmi. Zaenkrat sem zadovoljen in presenečen kam zleze tudi z zelooo zlizanimi zimskimi gumami. Zaenkrat sem naredil samo servis, zamenjal dva ležaja in vse skupaj dobro podmazal. V prihodnosti pa zaenkrat samo ene solidne terenske gume, potem pa bomo videli kaj bodo finance dopuščale.


LP, Peter

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Feb 16, 2010 7:36 am

:welcome:
Pozdravljen Peter (bemumast kar dva 5ra v enem dnevu :shock:)
Tudi ti maš jajc od avta kot oni 5er. Upam da to ni ta z povišano streho katerega mi je nekdo pred kratkim speljal pred nosom. :z_kijem_v_roki: Prodajal se je za 1k€ zaleten po levi strani. L. 96 Iz Litije.

Lp

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » To Feb 16, 2010 9:16 am

:welcome:

Uporabniški avatar
quomme
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 5:14 pm
Kraj: Žalec

OdgovorNapisal/-a quomme » To Feb 16, 2010 11:13 am

sam ta jajčka kr leze in leze :lol: :lol:
ni ta...je pa isto letnik 96. in je bil iz okolice Šentjurja...pa tut cena je bila malo višja, vendar še vedno cenej kot se prodajajo ostali...če je bil pa dober nakup, bomo pa videli čez nekaj časa

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Feb 16, 2010 12:17 pm

quomme napisal/-a:sam ta jajčka kr leze in leze


Slika ma jajc ti rečem, sem mogu kio nabavt. No sam da mi ga nisi ti speljal drgač ne bi bila mi2 v najboljših odnosih :wink:


L :lol: P

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Sr Feb 17, 2010 1:55 am

Ne seri s KIO. :bruha:

Drugače ti bom zavorne lajtnge potrgal :nazdravljamo:

:welcome: :welcome: :a_vi_mene_malo:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
quomme
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 5:14 pm
Kraj: Žalec

OdgovorNapisal/-a quomme » Sr Feb 17, 2010 7:31 am

No če povem po pravici, sem gledal tudi Kie in jo že skoraj kupil. Ker ko primerjaš cene, dobiš veliko več avta in opreme za zelo podoben denar. Sem bil pa potem pri treh mehanikih in vsi so mi rekli naj raje kupim jajčko kot pa Kio. Res ne vem kaj imajo ljudje proti ubogim Kiam :?

marc
Prispevkov: 74
Pridružen: Ne Jan 03, 2010 8:57 pm

OdgovorNapisal/-a marc » Sr Feb 17, 2010 4:54 pm

Hi,
dobrodošel med nami.

Lep pozdrav Marcel.


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov