4xm

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
4xm
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne Apr 13, 2008 9:54 pm
Kraj: Kanal ob Soči

4xm

OdgovorNapisal/-a 4xm » Če Jul 09, 2009 6:52 pm

Žio
sepravi, ime Vladimir drgač ma pe vsi poznajo po partizanskem imenu Mečko zato tudi na forumu 4xmečko, 31 let
Doma, malo Kanal ob Soči, malo eno selo u grmih Cvetrež.
Kaj vozim..od 4x4, Nisan Patrol 2.8 td pa še eno golazen,s katero upam da bom letos na Xsports peljal hard..
Drugače po poklicu lubadar,večino časa se preživi v garaži "šaraufanje",
član društva 4x4 KANAL OB SOČI
Z off roadom me je pa prijatelj okužil kašnih 10 let nazaj s katerim sem v letih od 2001-2004 kot sovoznik peljal večino hardov v našem koncu evrope(Slo,I,Cro, A,Hun) ja kar neki "kant" je doma..
ja uf ,after-ji no coment ane vesolček..

Na kratko tolko, no če pa kdo rabi kašno pomoč ali kaj podobnega zgornje posočje ni problem od Nove Gorice do Bovca...

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jul 10, 2009 4:17 pm

4xm dobrodošel na forumu, take rabmo :wink:

Jbenti če pa res prideš z kurilnico na xsport, pa ne smem manjkat. Ko j...be salzburg.
Aj že tolk daleč :?: no fajn, tazadn cajt da se ena ornk kariola prikaže na slo OR sceni, sem že sit nepremičnin. Tko da mi bo v veselje prinlpejat na xsport. 1000% pridem.

No o afterpartyih pa ne bi v javnosti, vsekakor je pa 4x4 KANAL OB SOČI
najbolj žurerski klub na zemlji. Pa to mi je všeč da ste dobri frendi med seboj in da se zastopiste.

No pa sej se vidimo kmalu, sam da janito pride z dopusta :wink: upam da ne bo kaj podru pred sabo na poti domov :wink:

Ajd ugasn forum, te beži v garažo šraufat, da nam zaston hodu na xsport.

Lp

SMRT FAŠIZMU SVOBODA NARODU

4xm
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne Apr 13, 2008 9:54 pm
Kraj: Kanal ob Soči

OdgovorNapisal/-a 4xm » Pe Jul 10, 2009 8:03 pm

ja kurilnica skori končana, plan je it peljat xspotrs pa še na obe (Salz.. in xsports) dirki lahko pojdeš po neuradnih info..
Drgač pa ja dobra klapa pa dober klub, pa še z ORC Gorenjska dobro sodelujemo :wink: :wink:

4xm
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne Apr 13, 2008 9:54 pm
Kraj: Kanal ob Soči

OdgovorNapisal/-a 4xm » Pe Jul 10, 2009 8:06 pm

aja pa uni ni gvišen ja da ko pojde domov ves skurjen ne podre pol dalmacije... :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jul 10, 2009 9:27 pm

:shock: prvič slišim.....ja ne vem no. Kar jaz vem se na dveh stolih ne da hkrati sedet. Nima veze.......pridem kjerkoli že boš, da vidim čebelnjak :wink:

Ma janito ima težave z vračanjem domov, huj je k js :wink: zadnjič k sva šla proti domu je skos čez neke meterske zidove pa škarpe telovadu :shock: Po pol ure kolovratenja je pa pripeljal točno tja od koder smo šli. Pred isto gostilno :mrgreen: pa smo rekli, ma ku..c če smo že tuki pejmo notri vprašat za pot.....in smo šli :wink: počakali da se je dan naredu, pol je pa šlo. Še dobro da nismo nič pili, orkodijo :lol:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jul 10, 2009 9:31 pm

4xm napisal/-a: pa še z NORC Gorenjska dobro sodelujemo :wink: :wink:


Ma kaj je to :?: nekakšna ribiška družina, ali kaj :?: nikol slišal.........

4xm
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne Apr 13, 2008 9:54 pm
Kraj: Kanal ob Soči

OdgovorNapisal/-a 4xm » Pe Jul 10, 2009 10:34 pm

Čebelnjak ma si pa z vsem na tekočem.. :wink:
ne sej ne boš na dveh stolih sedel....

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 15, 2009 3:03 am

Vem samo tisto kar me zanima in če me kaj zanima sem huj kot Danny......tko da če češ ti povem rezultat na premiernem nastopu z čebelnjakom :wink: za eno mrzlo biro seveda, če bi pa rad imel boljšo napoved boš pa mogu še kakšnega primaknit :lol:

4xm
Prispevkov: 98
Pridružen: Ne Apr 13, 2008 9:54 pm
Kraj: Kanal ob Soči

OdgovorNapisal/-a 4xm » Sr Jul 15, 2009 9:38 pm

sixpackc je v igri.... aza to se dobi kašen vsaj malo podoben rezultat,al je treba še kaj dodat?? :wink:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 15, 2009 10:24 pm

ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, za six pack v stotinko zadanem :wink: za dva pomagam, po treh mi je vseeno :lol: po četrtem grem pa spat. :malo_zadremal:


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov