Offroad party

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Offroad party

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jul 06, 2009 9:16 pm

AŁIEN vabi vse ljubitelje terenskih vozil na prvo srečanje in offroad party na gorenjskem. Vabljeni so vsi ki imajo radi terenska vozila in terensko vožnjo. Vabljeni so tudi zeleni, da se končno vsedemo za isto mizo. Vabljeni so tudi vsi dobri ljidje, čeprav nimajo 4x4.
Gledali bomo offroad filme, jedli in pili. Vožnje ni. Terenske gume so obvezne. Kdor nima vitla ga bo po srečanju definitivni nabavil. Poanta srečanja je da se bomo med sabo mal basal, kdo ma daljšega (tuki bom itak zmagal :lol: ) in višjega terenca. Najbolj pomembno je pa da se bomo imeli fajn zato težaki niso žaželjeni.
Vsi, ki imate željo po udeležbi in nimate moči da bi se odrekli alkoholu se najavite. da vam priskrbim zasluženi počitek in :a_vi_mene_malo: če si boste tega zaželeli. Obljubim, da merjenja časa ne bo. Tistim, ki pridejo z partnerico pa zagotavljam dodaten popust.
Navali narodc, ker tega ne smete zamuditi, če bo udeležba dobra bo offroad party enkrat mesečno.
Pridite pokazat vaša jetra, da jih lahko popljuvamo tudi v živo in ne samo po forumu :wink:
Štartno mesto je pa zaenkrat skrivnost in odvisno od opremljenosti vašega vozila.
So pa tri skupine:
Alkoholiki
Rekreativni alkoholiki
Basači, ki lažete sami sebi da lahko živite brez alkohola.
Če mislite da ne spadate v nobeno od teh skupin bomo naredili še četrto, ki se bo imenovala: you talking to me.
Štartnine ni,m razen za gurmane. To se bomo pa med sabo zmenili preden štartamo, čeprav vožnje ni.
Garancije da bo dobr, NI. Garantiram pa vsakemu težaku, ki bo prišel drek mešat, eno okol kepe. Vsem ki bodo prišli v dvoje in odšli v troje pa obljubim da grem otroku za botra, če si bodo tega zaželeli. Itak imam prste vmes.
Vsi zaintereserirani javite meni na ps velikost..... :roll: ...in opremljenost vašega vozila da vam javim kje boste štartali. Pa ne mi hodit brez bejb. Štartate lahko le če je en član posadke ženskega spola. Če bosta dva desca v avtu ju pošljem nekam.......pol pa ne bosta mogkla ne naprej ne nazaj.
Če pridete ali pa ne, jaz bom tam, vam bo pa do konc življenja žal, ker se niste udeležili tega. Boste pa zatemnjene filme na you tube gledali......
Še enkrat pa ponavljam: VOŽNJ NI, terenske gome so obvezne, kakšna gurtna za vsak slučaj v prtljažniku pa zaželjena. Lahko si jo pa isposodite pri meni, vendar to na terenu stane en sex pack.
Aja, število udeležencev je omejeno na 200 vozil, zato pohitite z prijavami ker ne bo :a_vi_mene_malo: zadosti za vse.

Lp
Nazadnje spremenil AŁIEN, dne Ne Jun 27, 2010 9:27 am, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Po Jul 06, 2009 9:26 pm

Škoda da nisi rekel kakšen mesec prej da bi se poganl proti tebi s defom...
Sedaj bom pač zamudil kakšen dan :lol:

Če bo bog dal zdravje in gorenjsko malo bližje pa pridem :D
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Jul 07, 2009 2:49 am

Nima veze, kdor pride pride, Srečanje je itak neresno kot je neresna moja objava :lol: Itak najraj vidim da nobenga ne bo :wink: da bomo tisti, ki bomo tam bl komot :lol:
Boš pa naslednji mesec prišel ........

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » To Jul 07, 2009 5:02 pm

tako hitro me pa tudi ne boš fraj :lol:
nisem še rekel da me ne bo.
pa kraj srečanja bi bilo lepo vedeti
Land Rovers are like women:

They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.

ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Jul 07, 2009 7:11 pm

:shock: ja lej ga no...saj piše: NA GORENJSKEM. Vsi ki to želijo pa dobijo na PS natančna navodila. Je pa v vsakem primeru ne glede na vreme. Čas pa še javim. V kolikor bo panoramska vožnja bo že dopoldne, drugače pa popoldne. Spanje možno v planinskem domu od 4€ po osebi naprej, ceno za dolino javim konec tedna. Futer 5-10€ per pearson, odvisno od števila. Alkohol FERBOTEN!!!!!

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » To Jul 07, 2009 7:56 pm

Prosim za info na ZS! Da te je treba prosit.... :roll:
Je sploh že kaj zanimanja?
Land Rovers are like women:

They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.

ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

deyvi
Prispevkov: 126
Pridružen: Po Mar 12, 2007 7:59 pm

OdgovorNapisal/-a deyvi » To Jul 07, 2009 8:20 pm

Bi znal tud mene zanimat prosim za info.
Lp. David

PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » To Jul 07, 2009 9:45 pm

Mene pa zanima če bo prepovedana oborožitev, ker če ni , potem me ni :wink: :wink: :wink:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 08, 2009 3:45 am

Dovoljena so le sredstva za osebno zaščito :wink: autan in kondom.

2pokec in deyvi, v kolikor se javi kdo ki je zainteresiran za panoramsko vožnjo se bomo zmenili. Trasa okolica Bleda, cca 50 km. Za vse ostalo pa izvesta iz medijev :wink: če ne bo nič v medijih bosta obveščena tukaj ali na PS.
Drugače je pa kar nekaj kaveljcev napovedalo svoj prihod.....tko da bo kaj za videti. Je pa moj prijatelj Miran tako pripravil svojega Land Roverja, da se splača priti samo to pogledat. Upam pa da bo tudi odpadnik končal z Wranglerjem in bo tudi nared. Vsekakor se pa tudi jaz trudim da bo prvi iz serije vesoljskoh samurajev prelakiran in prvič na terenu. Verjetno pa tudi naši toyotarji ne bodo manjkali, saj nimajo daleč in jim bojo toyotke zdržale tistih par km :wink:
No pa tudi postonci kot vidiš grozijo z invazijo na naš konec :lol: :lol:

Uporabniški avatar
truckrace
Prispevkov: 56
Pridružen: Sr Maj 13, 2009 8:26 am
Kraj: Lukovica

OdgovorNapisal/-a truckrace » Sr Jul 08, 2009 1:58 pm

Japonska (suzuki-izdajalec po slo.) napada gorenjsko pa še Anglež nam bo pomagal.

Aliena bi pa za drobni tisk prosu. :pije_kavo_in_bere_casopis: :nazdravljamo: :moli:
če bi bil 2 cm višji bi pa pršu čez. sigurn

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 08, 2009 11:13 pm

Vsi, ki vas to zanima boste pravočasno obveščeni :wink: Pa ne okol govort......ker se je dons en strojevodja oglasu če lahko pride z lokomotivo :shock: :shock:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 15, 2009 10:27 pm

Vožnja bo, afterparty še visi v zraku. Al kontra, zj pa še js ne vem več kaj je prav. :shock:

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Če Jul 16, 2009 12:25 pm

Pa bi jaz tudi droben tekst rad :shock: , mogoče pa pridem :veselo_za_volanom: in :nazdravljamo: :plese:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jul 16, 2009 5:49 pm

priprave v teku, bo poslano vsem zaineresiranim najkasnej v ponedeljek :wink: nč bat. Vem samo da je v petk nočni panoramski hard (samo za tiste ki so že dobili vabilo), panoramska vožnja v soboto še v pripravi, Okol nočitev se še pogajam za ceno......oziroma za prave avanturiste kar v gmajni, za ostale mone pa v domu za par €. Za soboto proti večeru je pa pijanka, cene so po tarifi gostilne za hrano se pa zmenimo med seboj in bo v lastni režiji ker je žar na voljo na licu mesta ali pa bo naročeno. Stvar dogovora. Prav tako je možen najem apartmaja v istem objektu. Ceno javim naknadno ali pa vožnja nazaj v planine, vendar bodo vozniki morali pred odhodom opraviti alkotest zaradi nevarne poti. Ali pa marš domov, v tem primeru alkotesta ne bo vendar tisti ki bo vozil pod vplivom alkohola naslednjič ne bo več dobrodošel.
Je pa uglavnem že polno......sem že na začetku napisal da je omejeno na 200 vozil. Tako da samo še po vezah :wink: al pa samo sobotna večerna zabava. Za tisto pa navodila niso potrebna, pa tudo MT gume ne in gurtne. Samo dobra volja je pa zaželena :wink:

Ajd mejte se fajn....maximalno. Tudi tisti ki me sovražite :wink:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Jul 18, 2009 1:37 pm

včeraj sva z sj413 opravila še zadnji trening pred velikim pokom. Tako Toyota kot samuraj sta opravila svoje poslanstvo in se vrnila domov brez kakšnih posledic. Vse je pod kontrolo le zjutraj sem :grozno_prestrasen: sam kaj čmo, voda vse opere le sramote ne more, pravijo stari ljudje. Ma sej je dež napovedan :lol:

Slika
Slika

Drugače je blo pa :skace_od_srece:
Tudi pasti za pajerote so že pripravljene :mrgreen:
Avtomatska pralnica pa tudi :wink:
Slika

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Jul 18, 2009 6:26 pm

Za tiste ki pridete v petek je obvezna kamp oprema, za soboto je pa priporočljiva spalka, če imate ostalo v avtu pa ni nič narobe. Za nedeljo pa je obvezna oprema aspirin ali lekadol ali kakšno drugo sredstva za preganjanje mačka. Dobra volja je obvezna. Teške babe raje pustite doma. Tiste ki so prefine da bi skočile u blato in vam vlekle....hm...zajlo pa tudi. Vam bo kdo drug potegnil. :lol:
Zdaj pa samo še vreme.......upajmo na najboljše.

Petek: popoldan in noč, friendsonly, večerja postrv na žuru in belo vino, on me. zelo zahteven preskus zmogljivosti vozil in poznavanja osnov terenske vožnje in tekmovanje v razstavljanju in sestavljanju diferencijala in montaži blokade, tako da se boste tudi kaj naučili, pjančki.


Sobota: ob 9h odhod na panoramsko vožnjo cca 100 km. Vzpon na 2400 m je še v zraku ker mi manjka še ključ od zadnje rampe, upam pa, da bo.
Ogled hard tekmovanja Jeepov na X09, mogoče bomo opravili tudi preiskus plavalnih sposobnosti vozil, Vendar je pol problem kje jih oprati tko da verjetno ne bo tega, pa tut kakšna mona se lahko utopi :wink: okoli poldne kosilo in :nazdravljamo: 4x4 Kanal na Soči in orc 4x4 Gorenjska pa se bomo pa udarili v treh disciplinah......seveda se bodo lahko pridružili tudi ostali pol vas bomo pa z skupnimi močmi obeh klubov, razsuli :wink:
4x4 Wernberg ima na žalost ravno tisti dan tekmovanje, in jih ne bo. Je pa velika verjetnost da prideta dva avta z Hrvaške.
Ko se bo mal ohladilo pa gremo naprej, kam vas pa nč ne briga.
Tole velja za vse ki so se ŽE javili, vsi ostali več sreče prihodnjič........
Samo še vremeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Aja.....vsak poiskus nasilja nad okoljem in naravo bo kaznovan z rumenim kartonom, če ne bo pomagalo bušim gume, če pa tudi to ne zaleže sledi šus u getribe, vlečna služba in marš domov.
Storilec bo pa objavljen tukaj na forumu in bo imel dosmrtno prepoved udeležbe česarkoli kar bo v prihodnje. Pravtako bom tudi poslal apel z imenom storilca vsem prijateljskom klubom in organizatorjem tekmovanj in srečanj, ki jih poznam, da storilca dajo na črno listo za čim daljši rok.

Vse ostalo, in za tiste mone ki se bodo izgubile na poti pa 041 542 869

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Po Jul 20, 2009 11:56 am

El dobar. 8)

Kdaj in kje v petek popoldne? Pri tebi doma? kdaj?

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jul 20, 2009 4:41 pm

Okoli 18h. Kam, pa imaš PS

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Jul 21, 2009 5:47 pm

Vremenska napoved dobro kaže zaenkrat zato kopalke seboj! Pot pelje mimo nekaterih jezer tko da se nč ne ve ......mrbit bo pa kakšna ohladitev prav prišla če bo cajt.

Za petek je pa prišlo da manjše spremembe. Ker nimam časa skakat na Savo, postrvi na žuru ne bo. Bo pa morska riba in posebna enolončnica ki je prava kalorijska bomba in je primerna za pijančke, ker pol drugi dan nimajo težav ne glede na to koliko so popili. Kako zadevo pripraviti sem se naučil na popotovanjih po balkanu in verjemte mi da tam vedo kako se tem stvarem streže. Zato pijančki obvezno prinesite kastrolo in žlico seboj, ker pomivat pa ne mislim za vami. Kdor bo brez bo samo gledal :shock: Če je pa kdo vegi, pa tut ni problem, trave je v tem letnem času dovolj povsod.
Ker imajo vse resne zadeve tudi štartnino je le ta za petek: sixpack ali liter česa drugega. Zaželjeno kaj domačega.
Seveda lahko prinesete tudi več saj imam veliko klet tko da ni problem kam dat na hladno :wink: in bo prav prišlo še za soboto čez noč če bo ravno mraz.
Glasbenih želja ne izpolnjujem, lahko pa tulite v luno sami pod pogojem da gre za narodnozabavne viže. Recimo Golico ali pa eno, ki je meni še posebno pri srcu: Na Roblek bom odšel, Rafterja ne bom s sabo vzel Slika

PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » To Jul 21, 2009 9:21 pm

Ja ma če bo štartnina v alkoholnih dobrinah, potem se zna zgodet, da bo ta stvar mau dalša kot sam vikend :nazdravljamo: :si_pa_privoscim_pivo: :vinska_bratca: :malo_zadremal:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 22, 2009 1:41 am

Ma pa ja de....sem danes šel skozi v treh urah.....pa kokr sem smotan sem hotel nekaj posneti in sem razbil vesoljsko videokamero ::jokam: pa ravno zdaj ko se bo največ dogajalo :evil:

A je kakšen stručko na forumu, ki zna popravit videokamero Canon MV 900, ali pa če kdo pozna koga da je OK, hiter in poceni?

NUJNO.

Drugače dela samo na zaslonu se izpiše z rdečo REMOVE THE CASETTE pa kr neki piska. Kasete pa ne dobim ven ker lift ne dela.

Tko da lahko pripišem zraven enega križa, treh zlomljenih balešter, preluknjane strehe, razbitega blatnika in žarometa, enega ogledala, ene zadnje luči, treh obrob, razbitih zadnjih vrat, dveh otrganih amortizerjev, prebitega hladilnika, zlomljenega digitalnega fotoaparata in kopice izgubljenih stvari še videokamero v stroške offroad neumnosti. Aja buško na betici sem pozabu omenit, sam ta nič ne stane ampak sam boli k prasica :evil:

No če kdo lahko pomaga okoli kamere se toplo priporočam.
Jeb....ti offroad party, ker bedak se ga je spomnu :evil:

No ja, kljub temu sploh ni bilo tako slabo v hribih :wink: ma grem ju3 spet, k je tako prijetno toplooooooooooooo.
Pa ena mona na gorskem kolesu bi me hmal zbil :z_kijem_v_roki: pismo kaj se ma za vozit po planinah z kolesom :shock: pa še brez luči, indijanc brez perja. Jebala ga jata hrtov. Je pa bremzal z podplati po makadamu tko da bo spal z nogami v hladilniku, ju3 pa v Hervis po nove copate in kolesarske hlače ker so te ki jih je imel danes na sebi preveč usrane :mrgreen: Samurajev se bo pa izogibal do konc življenja :wink:

Uporabniški avatar
truckrace
Prispevkov: 56
Pridružen: Sr Maj 13, 2009 8:26 am
Kraj: Lukovica

OdgovorNapisal/-a truckrace » Sr Jul 22, 2009 4:31 pm

Ja mislim, da je modul center najboljša rešitev. Sam lokacija je mal odročna zate. V trzinu. Ja pokliči pa boš videl. tel:01 563-72-77.

Za info: mene je stalo 100 eur- popravilo fotoaparata+lcd tv+laptop.
Na uradnih servisih pa so bile cene:
laptop-450 eur :shock:
tv-se ne da popravit :evil:
fotoaparat 250 eurov :shock:

So fantje na mestu.
če bi bil 2 cm višji bi pa pršu čez. sigurn

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 22, 2009 10:27 pm

Ej hvala, sam do 5ka to ni izvedljivo :evil: Ja nimaš ga kva......bo pa mal tema.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jul 22, 2009 10:29 pm

Aja, če kakšen stol vržete v avto ne bo nič narobe.......Pa za dekline ni obvezno da imajo kopalke, lahko so brez. Ne bo nič narobe :wink:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jul 23, 2009 1:45 am

Za vse, ki jih zanima kako bo zgledalo v 5ek
http://www.youtube.com/watch?v=4JTLyxuylac


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov