Boltez Off Road 2008 (ODPOVEDANO !!!)

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jan 25, 2008 7:41 am

marolt 4x4 napisal/-a:.....Za Miranovga ivekota pa se bomo še dogovorili, načeloma pa bo imel vodja brzinca pravico izločiti vsa vozila, ki se nam ne bodo zdela primerna za progo.
Dogovarjamo se tudi s policijo, da bi izvajali alkotest za vse udeležence, vsi ki pred štartome etape nebi imeli 0.00 alkohola v krvi bodo avtomatsko diskvalificirani.
To je nekaj novic, več pa v prihodnjih dneh.

Spet sem nekaj posebnega :roll:
Se bo dalo vodjo brzinca na terenu kakšen dan pred dirko srečati, da vidi mojga ivekota in mi reče ali ja ali ne? Res bo na hardu ena gora ogleda vrednih pošasti, a vseeno bi rad tudi turističen del dirke odpeljal. Če ne bi smel z ivekotom pa z LCjko :res_ne_vem:
Ste pa organizatorji pridni, še cel kup časa do takrat, vi pa že delate na polno.
Kaj vojska bo prišla? Patria?
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Jan 25, 2008 8:25 am

Glede hitrostne preizkušnje, ja če je 100 vozil je pač treba čakat.
100 vozil krat 2,5 minute je 250 minut ali 4 in 10 minut za prvi krog.

Letos se bo štartalo prvi krog po štartnih številkah, parking bo dovolj velik, večji kot lani. V drugi krog se uvrsti prvih 10 tekmovalcev iz vsake kategorije. Zamuda na štart bo diskvalifikacija.
0,00 ostane in pika, o tem se ne pogajamo.

Sovoznik je obvezen na hardu, nimam pojma zakaj bi bil obvezen na brzincu? Mogoče zaradi porazporeditve teže?

Ja Miran boš vedel en teden pred tekmo.

Če je še kdo ki bi rad prišel z kakim vozilom, ki ni ravno "terenec" se lahko dogovorimo za pregled vozila vsaj teden dni pred dirko ali prej.
Slika

muds_spirit
Prispevkov: 184
Pridružen: To Maj 30, 2006 2:55 pm
Kraj: brkini

OdgovorNapisal/-a muds_spirit » Pe Jan 25, 2008 8:54 am

mene pa zanima če z enim avtom lahko 2 vozita :twisted: :twisted:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Pe Jan 25, 2008 9:40 am

muds_spirit napisal/-a:mene pa zanima če z enim avtom lahko 2 vozita :twisted: :twisted:


Saj je Janez napisal 0,00 alkohola, torej ti ne bo noben pomagal vozit :twisted:

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Jan 25, 2008 9:55 am

muds_spirit napisal/-a:mene pa zanima če z enim avtom lahko 2 vozita :twisted: :twisted:


NE. Tudi to je novost. Ker se bo štartalo po štartnih številkah, bo lahko imel vsak avto le eno štartno številko in enega voznika. Tudi to je eden od "protizmednih" ukrepov.
LP Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » Pe Jan 25, 2008 11:01 am

marolt 4x4 napisal/-a:Če je še kdo ki bi rad prišel z kakim vozilom, ki ni ravno "terenec" se lahko dogovorimo za pregled vozila vsaj teden dni pred dirko ali prej.


Do takrat bo že verjetno moja 110-ka (TAM) zrihtana in pripravljena na vožjo. Imej še mene v mislih Marolt.

muds_spirit
Prispevkov: 184
Pridružen: To Maj 30, 2006 2:55 pm
Kraj: brkini

OdgovorNapisal/-a muds_spirit » Pe Jan 25, 2008 11:14 am

Ludwig napisal/-a:
muds_spirit napisal/-a:mene pa zanima če z enim avtom lahko 2 vozita :twisted: :twisted:


NE. Tudi to je novost. Ker se bo štartalo po štartnih številkah, bo lahko imel vsak avto le eno štartno številko in enega voznika. Tudi to je eden od "protizmednih" ukrepov.
LP Ludwig


to sem tudi mislu nič pač bom pa letos gledau :twisted: :twisted: :twisted:
kako se drugi z sokom ponujajo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Jan 25, 2008 2:30 pm

Dimen napisal/-a:
marolt 4x4 napisal/-a:Če je še kdo ki bi rad prišel z kakim vozilom, ki ni ravno "terenec" se lahko dogovorimo za pregled vozila vsaj teden dni pred dirko ali prej.


Do takrat bo že verjetno moja 110-ka (TAM) zrihtana in pripravljena na vožjo. Imej še mene v mislih Marolt.


NE TOVORNA VOZILA ODPADEJO.
lp
Janez
Slika

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jan 25, 2008 2:31 pm

[quote="marolt 4x4"

Če je še kdo ki bi rad prišel z kakim vozilom, ki ni ravno "terenec" se lahko dogovorimo za pregled vozila vsaj teden dni pred dirko ali prej.[/quote]

Js pa BMW 325ix uniču samo zarad bolteza. :ah_seveda:


Za sovoznike bi lahko blo 0,5 . Če ne moram že zaj nehat pit da bo 0,0

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » Pe Jan 25, 2008 6:01 pm

Eh...
Pa saj Miran ma tut tovorni kombi ane?
Sicer pa 110-ka s svojimi slabimi petimi metri meri manj kot Miranov Iveco. Terrano recimo z rezervno gumo vred meri več kot TAM. Poleg tega bo marca že predelan v kamper in ne tovorno vozilo.

Mislim, da bi stem preje popestrili dogodek kot karkoli drugega.

Če bi povabili še starodobna terenska vozila (tudi 4x4 kljunaše) bi bila lahko to čisto svoja kategorija. Samo v razmislek.

Uporabniški avatar
jurecek
Prispevkov: 124
Pridružen: Sr Apr 18, 2007 9:47 pm
Kraj: Tmin

OdgovorNapisal/-a jurecek » Pe Jan 25, 2008 6:08 pm

Dimen napisal/-a:Eh...

Mislim, da bi stem preje popestrili dogodek kot karkoli drugega.

Če bi povabili še starodobna terenska vozila (tudi 4x4 kljunaše) bi bila lahko to čisto svoja kategorija. Samo v razmislek.



Kot vidiš ni interesa!!!
Rekli so mi da tam nimajo poti,ko sem prišel jaz tam sem jih videl na tisoče. OFFROAD JE ZAKON!!!

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » Pe Jan 25, 2008 6:44 pm

jurecek napisal/-a:
Dimen napisal/-a:Eh...

Mislim, da bi stem preje popestrili dogodek kot karkoli drugega.

Če bi povabili še starodobna terenska vozila (tudi 4x4 kljunaše) bi bila lahko to čisto svoja kategorija. Samo v razmislek.



Kot vidiš ni interesa!!!


V 40-ih minutah odkar sem napisal post in glede na petek ga niti ne pričakujem do jutri. :?

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Pe Jan 25, 2008 7:57 pm

Dimen, kaj pa če bi se na hard prijavil z njim?

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Jan 25, 2008 9:33 pm

Lahko se pripelješ z njim, samo na štart te ne bomo spustili.
Koliko pa tehta TAM 110
Lansko leto smo spustili WV-ja in so bili sami problemi z njim.
Miran je izkušen voznik, ki ga že dolgo poznam in ima privilegij.

Jurecek, pa kaj je s tabo narobe?
Slika

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jan 25, 2008 10:00 pm

marolt 4x4 napisal/-a:........
Miran je izkušen voznik, ki ga že dolgo poznam in ima privilegij......

:oops: :oops: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli:
Janez, bom prinesel alpsko mleko, da ga zvrneva glažek al dva
alkojepačprepovedanpress
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » So Jan 26, 2008 3:34 am

To so besede! :!: :D

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » So Jan 26, 2008 10:37 am

marolt 4x4 napisal/-a:Koliko pa tehta TAM 110


cca 4.5 T.
Edino škodo ki jo lahko naredim je da kakšno kolesnico konkretneje poglobim. Da bi pa ostal kje zakopan pa močno dvomim. Pa saj ste bili v vojski in veste kako vozilo zgleda in kaj zmore.

Glede vozniških sposobnosti pa tudi nisem ravno začetnik.
Ok, bom nehal težit. Se boste odločil na dan dogodka ali kako drugače.

Želim vam uspešno organizacijo enega največjih 4x4 dogodkov v SLO.

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » So Jan 26, 2008 11:42 am

žal ne bo šlo.
Slika

Uporabniški avatar
Driver
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Jan 26, 2007 11:28 am
Kraj: Idrija

OdgovorNapisal/-a Driver » So Jan 26, 2008 5:10 pm

A bodo tudi letos starlete? ZA tiste ki radi vidimo še kaj mesa zraven pleha :lol:
Lp

catrover
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne Mar 12, 2006 9:40 am
Kraj: Trzin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a catrover » Ne Jan 27, 2008 3:28 pm

Ludwig napisal/-a:
muds_spirit napisal/-a:mene pa zanima če z enim avtom lahko 2 vozita :twisted: :twisted:


NE. Tudi to je novost. Ker se bo štartalo po štartnih številkah, bo lahko imel vsak avto le eno štartno številko in enega voznika. Tudi to je eden od "protizmednih" ukrepov.
LP Ludwig


končno ! Polovico gužve so povzročale ekipe, ki so istega samuraja gnale po trikrat naokoli in se vedno na novo vrivali v kolono :?
0,00 % je tudi OK, upam da se jih bo zaradi tega kaj manj prevrnilo, če pa boste že spustili 4x4 kamione in kombije na progo pa naj gredo na koncu, da ne bodo urezali kolesnic v šodru, po katerih nobeden več ne bo mogel.
"above it all"

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » Po Jan 28, 2008 7:53 am

catrover napisal/-a:
Ludwig napisal/-a:
muds_spirit napisal/-a:mene pa zanima če z enim avtom lahko 2 vozita :twisted: :twisted:


NE. Tudi to je novost. Ker se bo štartalo po štartnih številkah, bo lahko imel vsak avto le eno štartno številko in enega voznika. Tudi to je eden od "protizmednih" ukrepov.
LP Ludwig


končno ! Polovico gužve so povzročale ekipe, ki so istega samuraja gnale po trikrat naokoli in se vedno na novo vrivali v kolono :?
0,00 % je tudi OK, upam da se jih bo zaradi tega kaj manj prevrnilo, če pa boste že spustili 4x4 kamione in kombije na progo pa naj gredo na koncu, da ne bodo urezali kolesnic v šodru, po katerih nobeden več ne bo mogel.


dej ne bit tako pameten
če so (smo) trije vozili z enim avtom vedi da smo tudi vse trije stali pri avtu a ga pomikali v koloni... a bi mogu vsak ki je odpeljal it ma konec kolone??? :shock:
sej letos bo isto bomo imeli pač 3 avte enega za drugim, ti pa biš vseeno čakal, da vsi trije odpeljemo :twisted: :twisted: :twisted:

muds_spirit
Prispevkov: 184
Pridružen: To Maj 30, 2006 2:55 pm
Kraj: brkini

OdgovorNapisal/-a muds_spirit » Po Jan 28, 2008 1:46 pm

Matej napisal/-a:
catrover napisal/-a:
Ludwig napisal/-a:
muds_spirit napisal/-a:mene pa zanima če z enim avtom lahko 2 vozita :twisted: :twisted:


NE. Tudi to je novost. Ker se bo štartalo po štartnih številkah, bo lahko imel vsak avto le eno štartno številko in enega voznika. Tudi to je eden od "protizmednih" ukrepov.
LP Ludwig


končno ! Polovico gužve so povzročale ekipe, ki so istega samuraja gnale po trikrat naokoli in se vedno na novo vrivali v kolono :?
0,00 % je tudi OK, upam da se jih bo zaradi tega kaj manj prevrnilo, če pa boste že spustili 4x4 kamione in kombije na progo pa naj gredo na koncu, da ne bodo urezali kolesnic v šodru, po katerih nobeden več ne bo mogel.


in tako tudi bo pridem tudi jast vozit sem si nabavu eno konzervo
in tako boš spet čakau :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dej ne bit tako pameten
če so (smo) trije vozili z enim avtom vedi da smo tudi vse trije stali pri avtu a ga pomikali v koloni... a bi mogu vsak ki je odpeljal it ma konec kolone??? :shock:
sej letos bo isto bomo imeli pač 3 avte enega za drugim, ti pa biš vseeno čakal, da vsi trije odpeljemo :twisted: :twisted: :twisted:

roja.polc
Prispevkov: 24
Pridružen: Po Okt 29, 2007 7:27 am

OdgovorNapisal/-a roja.polc » Po Jan 28, 2008 2:02 pm

Ja hvala bogu, da ste si kupili vsak svoj avto, saj smo že razmišljali, da vam katerega podarimo.

muds_spirit
Prispevkov: 184
Pridružen: To Maj 30, 2006 2:55 pm
Kraj: brkini

OdgovorNapisal/-a muds_spirit » Po Jan 28, 2008 2:55 pm

roja.polc napisal/-a:Ja hvala bogu, da ste si kupili vsak svoj avto, saj smo že razmišljali, da vam katerega podarimo.


če mi podariš kaj takega kot sem zdaj uzeu z veseljem sprejmem

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » Po Jan 28, 2008 3:11 pm

roja.polc napisal/-a:Ja hvala bogu, da ste si kupili vsak svoj avto, saj smo že razmišljali, da vam katerega podarimo.


če ti še ni jasmo se pogovarjamo o avti državnega prvaka 2006 in 2007 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov