ORC Maribor tekma za DP

O offroad srečanjih in dogodkih
Mud`s spirit racing team
Prispevkov: 192
Pridružen: Pe Okt 28, 2005 10:10 am
Kraj: Kjer je Blato doma 45.30`10.03N 13.37`52.20E
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mud`s spirit racing team » Sr Apr 04, 2007 7:12 pm

Nebivedu napisal/-a:Na našem offroadu še nisem videl avtomobila ki bi bil vreden 100.000(100k) Evrov.


Mislil sem 100 kur... evrov (23.640,00 Sit)

Moti me to kako si začel s tvojimi kritikami, teh 30 Evrov, poceni kurbe in tvoj problem ki ti hitro p....

Saj na vsaki tekmi ti bi se pelal par ur.....kdo pa se nebi.
Res da je moj problem če porabim 400 eur za vikend ti pa jih mal več kot 30 in narediš TAK KAŽIN........saj nisi ća-skartami.......


Nebivedu, mi niši všeč. Tud men se bol dopade samurai od tebe :veselo_za_volanom:



Mud`s spirit ZAKON
The best off road club 2006

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Apr 04, 2007 7:32 pm

Meni tudi samuraji za 50 evrov niso všeč.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » Sr Apr 04, 2007 7:54 pm

Mud`s spirit racing team napisal/-a:
Nebivedu, mi nisi všeč. Tud men se bol dopade samurai od tebe :veselo_za_volanom:


vigadu napisal/-a:
"Veš, ti tele, tvoja ideja mi ni všeč, ker se meni bolj dopade Samurai..."
:twisted:

Ok, vsaj poiskušala sta... :D
LP
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Sr Apr 04, 2007 10:59 pm

Se bosta sama dogovorila, kje in kdaj se bosta dobila na pivu in zakopala bojno sekiro ali vama moram jaz določiti kraj in čas srečanja? :lol:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

wrangler
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne Apr 01, 2007 9:04 pm

OdgovorNapisal/-a wrangler » Sr Apr 04, 2007 11:14 pm

Mud`s spirit racing team

ja pol pa samuraja kup pa ne drekej tukaj :lol: Mud`s spirit racing team a si mal sam sebi všeč :shock: daj organiziraj eno tekmo tko kot se zagre, ne pa da kvasiš ene brezvezne :buta_z_glavo_ob_zid:če ne znaš organizirat ene tekme bodi raje tiho :lol: ker tko kot je blo organizirano v Laporju :roll: jest in Nebivedu zrihtava v 2 urah (par trakov okol in šank :vinska_bratca: pa je zadeva zrihtana :stisk_roke:

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Sr Apr 04, 2007 11:37 pm

Haha, tukaj se bo še kresalo. :twisted:

miha 1
Prispevkov: 64
Pridružen: Po Maj 08, 2006 1:00 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a miha 1 » Če Apr 05, 2007 12:24 am

wrangler napisal/-a:Mud`s spirit racing team

ja pol pa samuraja kup pa ne drekej tukaj :lol: Mud`s spirit racing team a si mal sam sebi všeč :shock: daj organiziraj eno tekmo tko kot se zagre, ne pa da kvasiš ene brezvezne :buta_z_glavo_ob_zid:če ne znaš organizirat ene tekme bodi raje tiho :lol: ker tko kot je blo organizirano v Laporju :roll: jest in Nebivedu zrihtava v 2 urah (par trakov okol in šank :vinska_bratca: pa je zadeva zrihtana :stisk_roke:



opala, to so pa kar malce hude besede...

Dragi Wrangler, povej mi prosim, kdaj bomo imeli priložnost nastopati na dirki, ki jo boš TI OSEBNO organiziral? Mogoče že to nedeljo?
Časa je več kot preveč, celih 72 ur!!!

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Apr 05, 2007 7:01 am

Če mi bo uspelo dobiti vsa dovoljenja, potem bom letos pripravil eno srečanje. Pol boste pa lahko pljuval po meni, kolikor vam paše.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » Če Apr 05, 2007 7:03 am

wrangler napisal/-a:Mud`s spirit racing team

ja pol pa samuraja kup pa ne drekej tukaj :lol: Mud`s spirit racing team a si mal sam sebi všeč :shock: daj organiziraj eno tekmo tko kot se zagre, ne pa da kvasiš ene brezvezne :buta_z_glavo_ob_zid:če ne znaš organizirat ene tekme bodi raje tiho :lol: ker tko kot je blo organizirano v Laporju :roll: jest in Nebivedu zrihtava v 2 urah (par trakov okol in šank :vinska_bratca: pa je zadeva zrihtana :stisk_roke:


ow
kaj pa je s tabo?

a ti sploh poznaš Mud`s spirit racing team?
zgleda da ne veš nič o njemu in da mlatiš prazno slamo!!!!!!!!!!

lahko poveš kaj ima on veze z organizacijo tekme v Laporju???????

miha 1
Prispevkov: 64
Pridružen: Po Maj 08, 2006 1:00 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a miha 1 » Če Apr 05, 2007 9:30 am

Nebivedu napisal/-a:Če mi bo uspelo dobiti vsa dovoljenja, potem bom letos pripravil eno srečanje. Pol boste pa lahko pljuval po meni, kolikor vam paše.


Če boš zrihtal tudi hostese v visokih petkah, ne bo nobeden nič pljuval :D

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Apr 05, 2007 9:33 am

miha 1 napisal/-a:
Nebivedu napisal/-a:Če mi bo uspelo dobiti vsa dovoljenja, potem bom letos pripravil eno srečanje. Pol boste pa lahko pljuval po meni, kolikor vam paše.


Če boš zrihtal tudi hostese v visokih petkah, ne bo nobeden nič pljuval :D


Hostese v visokih petkah ne pašejo na offroad tekme, razen, če kdo pripelje s sabo bazen, ki bi ga napolnili z blatom, pa naj se tam notri pretepajo med sabo(seveda pomanjkljivo oblečene).
Pred EUR sem bil SIT!

wrangler
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne Apr 01, 2007 9:04 pm

OdgovorNapisal/-a wrangler » Če Apr 05, 2007 10:10 am

miha 1 napisal/-a:
wrangler napisal/-a:Mud`s spirit racing team

ja pol pa samuraja kup pa ne drekej tukaj :lol: Mud`s spirit racing team a si mal sam sebi všeč :shock: daj organiziraj eno tekmo tko kot se zagre, ne pa da kvasiš ene brezvezne :buta_z_glavo_ob_zid:če ne znaš organizirat ene tekme bodi raje tiho :lol: ker tko kot je blo organizirano v Laporju :roll: jest in Nebivedu zrihtava v 2 urah (par trakov okol in šank :vinska_bratca: pa je zadeva zrihtana :stisk_roke:



opala, to so pa kar malce hude besede...

Dragi Wrangler, povej mi prosim, kdaj bomo imeli priložnost nastopati na dirki, ki jo boš TI OSEBNO organiziral? Mogoče že to nedeljo?
Časa je več kot preveč, celih 72 ur!!!


če najdem prostor jo bom organiziral tako kot se spodobi :wink: da bo vsak imel nekaj od tega :wink: saj je OFF ROAD namenjen dirkanju oz. tekmovanju in druženju ljubiteljev terenskih vozil in ne kreganju pa prepiranju :wink:
vsak komentar o dirki je dobrodošel, saj se iz tega vsak kaj nauči in potegne ven bistvo, kar pa nekateri napačno razumejo :cry:

Lp

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

OdgovorNapisal/-a kloshar » Če Apr 05, 2007 10:10 am

Nebivedu napisal/-a:...bazen, ki bi ga napolnili z blatom, pa naj se tam notri pretepajo med sabo(seveda pomanjkljivo oblečene ).


Offroad hostese......juhuhu :skace_od_srece:
Slika

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » Če Apr 05, 2007 10:53 am

wrangler napisal/-a:če najdem prostor jo bom organiziral tako kot se spodobi :wink: da bo vsak imel nekaj od tega :wink: saj je OFF ROAD namenjen dirkanju oz. tekmovanju in druženju ljubiteljev terenskih vozil in ne kreganju pa prepiranju :wink:
vsak komentar o dirki je dobrodošel, saj se iz tega vsak kaj nauči in potegne ven bistvo, kar pa nekateri napačno razumejo :cry:

Lp


komaj čakam, da vidimo, ker mapisat zna vsak.
glede na to s kakšno lahkoto jemlješ organizacijo in če misliš da je edina stvar ki jo rabiš dpber prostor, sodim da se ti ne niti sanja kaj potrebuješ za organzacijo...... :twisted:

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Apr 05, 2007 11:09 am

Wrangler še vedno čakam na odgovor. :roll:
Slika

wrangler
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne Apr 01, 2007 9:04 pm

OdgovorNapisal/-a wrangler » Če Apr 05, 2007 1:08 pm

ja nič ne jemljem z lahkoto organizacije :wink: ampak, če se zadeve lotiš na pravi način in s pravo ekipo se to da izvest :wink:

vsak se zaveda da kot organizator dirke bo vedno deležen kritik 8) ker nikoli ne bo vsem vse všeč, vedno bodo odstopanja :!: ampak pustimo to :wink:

dost o tem, ker ne bomo nikamor prišli oz. smo že zašli iz teme
:lol:
za drugo leto vam želim, da organizacijsko izpeljete dirko bolj kot ste jo letos, da bomo vsi zadovoljni, zato smo tudi podali komentarje :wink:

Lp

miha 1
Prispevkov: 64
Pridružen: Po Maj 08, 2006 1:00 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a miha 1 » Če Apr 05, 2007 1:31 pm

Dragi Wrangler;
marot je bil organizator dirke OR Boltez v Bistrici pri Kranju, pri organizaciji dirke v Laporjah pa NI sodeloval, ampak je na dirki le tekmoval v hardu in zmagal...

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » Če Apr 05, 2007 1:32 pm

wrangler napisal/-a:ja nič ne jemljem z lahkoto organizacije :wink: ampak, če se zadeve lotiš na pravi način in s pravo ekipo se to da izvest :wink:

vsak se zaveda da kot organizator dirke bo vedno deležen kritik 8) ker nikoli ne bo vsem vse všeč, vedno bodo odstopanja :!: ampak pustimo to :wink:

dost o tem, ker ne bomo nikamor prišli oz. smo že zašli iz teme
:lol:
za drugo leto vam želim, da organizacijsko izpeljete dirko bolj kot ste jo letos, da bomo vsi zadovoljni, zato smo tudi podali komentarje :wink:

Lp


in kaj je s tvojo dirko

upam da boš objavil termin tudi na forumu, ker je ne bi rad zamudil 8)

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Apr 05, 2007 9:15 pm

Matej napisal/-a:in kaj je s tvojo dirko

upam da boš objavil termin tudi na forumu, ker je ne bi rad zamudil 8)

Na to dirko pa bom še celo jaz prišel... :twisted: :twisted: :twisted:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

wrangler
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne Apr 01, 2007 9:04 pm

OdgovorNapisal/-a wrangler » Če Apr 05, 2007 9:21 pm

Rafter napisal/-a:
Matej napisal/-a:in kaj je s tvojo dirko

upam da boš objavil termin tudi na forumu, ker je ne bi rad zamudil 8)

Na to dirko pa bom še celo jaz prišel... :twisted: :twisted: :twisted:


ja dobrodošli boste vsi, samo da ne boste od fovšarije odšli sklonjenih glav domov :lol:

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Apr 06, 2007 7:55 am

wrangler napisal/-a:ja nič ne jemljem z lahkoto organizacije :wink: ampak, če se zadeve lotiš na pravi način in s pravo ekipo se to da izvest :wink:

vsak se zaveda da kot organizator dirke bo vedno deležen kritik 8) ker nikoli ne bo vsem vse všeč, vedno bodo odstopanja :!: ampak pustimo to :wink:

dost o tem, ker ne bomo nikamor prišli oz. smo že zašli iz teme
:lol:
za drugo leto vam želim, da organizacijsko izpeljete dirko bolj kot ste jo letos, da bomo vsi zadovoljni, zato smo tudi podali komentarje :wink:

Lp

Torej smo slabo organizirali našo dirko. Pa si bil sploh na njej?
Slika

monga
Prispevkov: 30
Pridružen: Sr Apr 04, 2007 12:56 pm
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a monga » Po Apr 09, 2007 11:18 am

Sam pizdite se, da bi pa kdo rezultate objavil, to pa ne! Mogoče bi bilo potrebno kaj doplačati?

Mud`s spirit racing team
Prispevkov: 192
Pridružen: Pe Okt 28, 2005 10:10 am
Kraj: Kjer je Blato doma 45.30`10.03N 13.37`52.20E
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mud`s spirit racing team » To Apr 10, 2007 10:00 pm

No, no, opažam da ste se komaj zdaj zbudili od zimskega spanja.....

Kr dobre ideje imate, Hostese v blatu, dve nove dirke......in tako naprej.
Naš šport rabi take ideje, ampak jih je težko izvesti. Edino kar lahko storimo vsi skupaj, je da združimo skupne moči in da razmišljamo kako naj bi ta naš šport prišel v dobre oči javnosti.


Ko bo javnost prepoznala da je off-road je zanimiv šport in nas kot športnikov in ne kot uničevalcev narave, bomo lahko organizirali kakšno tekmovanje z vsemi papirji in brez veliko težav (kajti težave bomo vedno imeli).

Že če bi imeli več predstavnic "šibkejšega" spola bi bil naš šport veliko bolj zanimiv....... :moli:


To streljanje po tem forumu mislim da je en k....., vedno isti se drk...... med sabo.......ma .... :ah_seveda: mislim da je ura da ga končamo ( do ene mire, ker vsako toliko je zanimivo :zena_z_valjarjem:)


No to so moje ideje in še vedno sem od mišljenja da dirko je zelo težko organizirat in vsako srečanje je dobrodošlo.....
The best off road club 2006

andrejš
Prispevkov: 22
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 10:55 am

OdgovorNapisal/-a andrejš » Sr Apr 11, 2007 8:07 am

Vabljeni na 1. srečanje ljubiteljev terenskih vozil, v soboto 14.4.2007, na paint ball poligonu pod Hrvatini !

ORC OBALA


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov