ORC Maribor tekma za DP

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Apr 02, 2007 12:27 pm

Hard je bil zanimiv za gledalce, za tekmovalce pa je bil isti kot lansko leto. En del bi lahko prepeljal za šalo samo z dvema meter in pol dolgima tramčkoma in brez vitla, drugi del je bil pa malo težji. Sploh za težke mašine, ki so vlekle traktor proti sebi, namesto da bi se povitlale čez jarek.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Po Apr 02, 2007 1:15 pm

wrangler napisal/-a:
Sedaj bi pa še jest dodal nekaj kritik do organizatorjev oz. bolj amaterjev :jako_jezen: , ki so organizirali to državno prvenstvo v OFF ROAD-U!
1. Ta tekma je bila še daleč od državnega prvenstva, ker tudi ena stvar ni delovala tako kakor bi mogla :roll: vse skupaj je bilo bolj podobno eni lokalni zadevi oz. bolj druženju in pijančevanju kakor neki resni tekmi :evil:
2. Zadeva naj bi se začela ob 9.00 uri, pa se je takrat šele vse pripravljalo :roll: ob 9.27min so uspeli pripeljati šele pijačo :oops: potem je trajalo še vsaj 20 min, da so usposobili blagajno...itd.
3. Uvoz in izvoz iz ŠTARTA katastrofa :shock: bolj podobno enemu prerivanju...da o štarterju ne bi izgubljal besed :evil: je tulil na ljudi kokr da so živina, predvsem pa na fotografe :roll: ki so mu očitno stopili na žulj...
4. Med tekmo so se sodniki kar izgubili :vinska_bratca: varnostnikov je bilo premalo oz. poskrbljeno za varnost gledalcev zelo slabo, ker organizatorji niso uspeli napeljati varnostnih ograd oz. trakov tako kot bi bilo treba in so jih potem med tekmo napeljevali :oops:
5. Da o prekinitvah med tekmo zaradi zabitih kolov za vitlanje niti ne govorim in merjenju časa :oops: beri poste višje! No, ko se je vse skupaj ustavilo so le pripeljali sveže opran in dokaj nov traktor, ki se je kasneje uporabljal za vitlanje....

Dovolj o tem....upam da se bodo organizatorji iz tega kaj naučili in da se naslednja tekma odvija tako kot se more :wink:

Za zgled vam je lahko tekma pod organizacijo Boltez & BF Goodrich off-road 2007

Lp


Verjetno si bil na zelo malo tekmah za DP.
Blo je nekaj napak, ampak nobene take da nebi drugo leto spet prišli. Je pa tako rajši imam take ki organizirajo dirke in delajo napake, kot pa take ki samo kritizirajo. Fantje si niti ne predstavljate kako je speljat takole prireditev.

pa vsem lep dan.
janez
Slika

wrangler
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne Apr 01, 2007 9:04 pm

OdgovorNapisal/-a wrangler » Po Apr 02, 2007 2:50 pm

Sem prisoten na več al manj vseh tekmah, ki se odvijajo v Sloveniji in bližnji Avstriji :wink:
Ne bi se glih strinjal g. Janez, da je bilo na tem DP narejenih zelo malo napak v organizaciji :roll: prej preveč, kar so potrdili tudi drugi udeleženci prireditve :evil:
Kritiziramo pa zato, ker smo pričakovali veliko več, kot pa nam je bilo ponujenega :x
Tako prireditev se z malo volje in znanja da zelo dobro izpeljat, če se na to pripraviš :roll: če pa vsak dela nekaj po svoje pa zadeva izpade tako kot je to DP :jako_jezen:

želim vam da se drugo leto bolj pripravite na to tekmo in upoštevate naše komentarje, kot vam v pomoč in ne nas razumeti napačno :wink:

Lp

andrejš
Prispevkov: 22
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 10:55 am

OdgovorNapisal/-a andrejš » Po Apr 02, 2007 3:04 pm

S takim načinom organizacije dirk za DP, bo off road v Sloveniji ostal za vedno na taki oz. bo samo še slabše.
Štartnina 30 EUR ( brez hrane, pijače, številka brez imena organizatorja,..) je vsaj za spretnostno vožnjo kot je bila ta, 2x predraga.
Na začetku sezone je zveza obljubila nakup merilne tehnike/fotocelic za potrebe dirk...Kje so ?

Med tekmo smo kot klub poskušali podati pritožbo štarterju oz. sodniku na spretnostni, vendar je ta znorel in nas pričel zmerjati in ....... ! Ostalih organizatorjev oz. komisije ni bilo videti oz. se je mogoče kam skrila !

Skratka velika kritika organizatorjem in ORZS !

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Po Apr 02, 2007 10:41 pm

andrejš napisal/-a:Skratka velika kritika organizatorjem in ORZS !

Kolikokrat si sodeloval pri organizaciji in/ali izvedbi offroad tekme?
:?
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » Po Apr 02, 2007 11:36 pm

In kake ima to veze? Pač možak ni zadovoljen in je to napisal!

muds_spirit
Prispevkov: 184
Pridružen: To Maj 30, 2006 2:55 pm
Kraj: brkini

OdgovorNapisal/-a muds_spirit » To Apr 03, 2007 6:15 am

andrejš napisal/-a:S takim načinom organizacije dirk za DP, bo off road v Sloveniji ostal za vedno na taki oz. bo samo še slabše.
Štartnina 30 EUR ( brez hrane, pijače, številka brez imena organizatorja,..) je vsaj za spretnostno vožnjo kot je bila ta, 2x predraga.
Na začetku sezone je zveza obljubila nakup merilne tehnike/fotocelic za potrebe dirk...Kje so ?

Med tekmo smo kot klub poskušali podati pritožbo štarterju oz. sodniku na spretnostni, vendar je ta znorel in nas pričel zmerjati in ....... ! Ostalih organizatorjev oz. komisije ni bilo videti oz. se je mogoče kam skrila !

Skratka velika kritika organizatorjem in ORZS !

1 P ritožbo niste podali pismeno in zanjo niste plačali kavcije.
Nevem kaj naj bi ŠTK pol po tvoje obravnaval ČE PRITOŽBE NI BLO
Kar se tiče samega tekmovanja je res da je blo malo premalo sodnikou po samih progah. Ampak mislim da tudi na napakah se učimo.

Vse pohvale TRČAKU samo tako naprej :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » To Apr 03, 2007 8:30 am

wrangler napisal/-a:Sem prisoten na več al manj vseh tekmah, ki se odvijajo v Sloveniji in bližnji Avstriji :wink:
Ne bi se glih strinjal g. Janez, da je bilo na tem DP narejenih zelo malo napak v organizaciji :roll: prej preveč, kar so potrdili tudi drugi udeleženci prireditve :evil:
Kritiziramo pa zato, ker smo pričakovali veliko več, kot pa nam je bilo ponujenega :x
Tako prireditev se z malo volje in znanja da zelo dobro izpeljat, če se na to pripraviš :roll: če pa vsak dela nekaj po svoje pa zadeva izpade tako kot je to DP :jako_jezen:

želim vam da se drugo leto bolj pripravite na to tekmo in upoštevate naše komentarje, kot vam v pomoč in ne nas razumeti napačno :wink:

Lp


gospod Wrangler,

Jaz se bom sigurno še bolje pripravil na dirko kot letos, to vam obljubim in vas sedaj pred vsemi pozivam da mi poveste kje sem ga letos najbolj polomil, ker če sem prebral dobro vse tele pšoste ste me celo pohvalili za organizacijo. Kot vodja tekmovanja bom upošteval vse konstruktivne predloge.
Slika

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Apr 03, 2007 8:52 am

Janez, Boltezova tekma je lahko vsem za zgled. Tko da tam ni bilo napak - mogoče edina, ki je bila je ta, da se ni pričakovalo toliko tekmovalcev, ampak tega se pa ni dalo predvideti.


Mislim, pa da je wrangler mislil na tekmo v Laporjah. Tukaj pa bi lahko reklel, da je bilo za samo tekmo zelo malo narejeno, kar pa je bilo narejeno, je bilo pa bolj pod prisilo, kot pa iz zadovoljstva. Ne rečem da bi sam kaj boljšega naredil - prej bi naredil še slabše, ampak jaz v tem nimam izkušenj, vodilni iz ORC Maribor pa jih imajo in zato taka kritika iz moje strani na to tekmo.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Apr 03, 2007 9:47 am

Kje je ORZS??

Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Mud`s spirit racing team
Prispevkov: 192
Pridružen: Pe Okt 28, 2005 10:10 am
Kraj: Kjer je Blato doma 45.30`10.03N 13.37`52.20E
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mud`s spirit racing team » To Apr 03, 2007 9:57 am

Organizacija je bla kar je bla.......za 30 Evrov vsaj 10 čevapov bi lahko ponudili....

Proga za Spretnostno je bila kr solidna, ampak slabša od lani.
Hard naj komentira Hardist.....

2Nebivedu: Pa Hard začni vozit in boš več časa na progi........Saj vozili smo (ste) več kot 3 minute in celo 3 kroge). Na zadnji dirki lanske sezone v Mariboru sem vozil pod MINUTO??????????

Andrejš je napisal:
S takim načinom organizacije dirk za DP, bo off road v Sloveniji ostal za vedno na taki oz. bo samo še slabše.
Štartnina 30 EUR ( brez hrane, pijače, številka brez imena organizatorja,..) je vsaj za spretnostno vožnjo kot je bila ta, 2x predraga.
Skratka velika kritika organizatorjem in ORZS !

Kolikokrat si sodeloval pri organizaciji in/ali izvedbi offroad tekme? In koliko časa že tekmuješ da bi lahko kaj takega ustrelil?????

Na začetku sezone je zveza obljubila nakup merilne tehnike/fotocelic za potrebe dirk...Kje so ?

No, na to se strinjam stabo



Med tekmo smo kot klub poskušali podati pritožbo štarterju oz. sodniku na spretnostni, vendar je ta znorel in nas pričel zmerjati in ....... ! Ostalih organizatorjev oz. komisije ni bilo videti oz. se je mogoče kam skrila !

Prvo kot KLUB član ORZS-ja bi mogli vedeti kako se poda pritožbo
Drugo kot KLUB član ORZS-ja bi mogli vedeti kdo so člani ŠTK-ja ali kaj sploh je to
Tretje kot KLUB član ORZS-ja bi mogel že vedeti če sploh pritožba je bila utemeljena
Četrto kot KLUB član ORZS-ja bi mogel poznati naš pravilnik
Peto kot KLUB član ORZS-ja.........ne da se mi več pisati saj se ne splača.......



Lep pozdrav vsem
The best off road club 2006

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Apr 03, 2007 10:29 am

Mud`s spirit racing team napisal/-a:
2Nebivedu: Pa Hard začni vozit in boš več časa na progi........Saj vozili smo (ste) več kot 3 minute in celo 3 kroge). Na zadnji dirki lanske sezone v Mariboru sem vozil pod MINUTO??????????


Mogoče pa bom ravno to naredil!
Pred EUR sem bil SIT!

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » To Apr 03, 2007 11:55 am

Mud`s spirit racing team napisal/-a:Kolikokrat si sodeloval pri organizaciji in/ali izvedbi offroad tekme?

Argument za vola ubit :roll:

Torej greš na dopust z agencijo in nisi zadovoljen. Ponergaš in ti odvrnejo da se nimaš kej pizdit, ker še nisi sodeloval pri organizaciji in izvedbi počitniških aranžmajev?! Ali kaj?

Slika

icefire
Prispevkov: 32
Pridružen: Po Apr 02, 2007 5:53 pm

OdgovorNapisal/-a icefire » To Apr 03, 2007 5:12 pm

AGENCIJA: osebje v njej je zaposleno za polni delovni čas ter je za kakovost dela tudi neposredno plačano (večina...)

z organizacijo off road tekmovanj je poln kufer dela-dobesedno zastonj
tako, da za pretežke kritike na to tekmo smo... 'le čevlje sodi naj kopitar'

sicer za v bodoče... prosim (organizatorji) nabavite si osebje! (redarje, sodnike...)
kajti prerivanje na štartu je nemogoče, površina parkirišča pa je bila, zzzzeeeeeellllllooooooo velika! :twisted:

Pa še vedno nihče od vodilnih v ORZS ni odgovoril: Kaj je z nabavo merilnih fotocelic? kajti to merjenje na štoparico je res amatersko!! najmanjša toleranca med tekmovalci na hitrostni preizkušnji je znašala 2 sek...

Mud`s spirit racing team
Prispevkov: 192
Pridružen: Pe Okt 28, 2005 10:10 am
Kraj: Kjer je Blato doma 45.30`10.03N 13.37`52.20E
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mud`s spirit racing team » To Apr 03, 2007 5:54 pm

Vito_ napisal/-a:
Mud`s spirit racing team napisal/-a:Kolikokrat si sodeloval pri organizaciji in/ali izvedbi offroad tekme?

Argument za vola ubit :roll:

Torej greš na dopust z agencijo in nisi zadovoljen. Ponergaš in ti odvrnejo da se nimaš kej pizdit, ker še nisi sodeloval pri organizaciji in izvedbi počitniških aranžmajev?! Ali kaj?

Slika


Če dopusta si ne moreš privoščit ostaneš doma...........
P.S. ne da se mi komentirat saj razumeš........kaj sem hotel stem povedat........
The best off road club 2006

lada niva
Prispevkov: 1
Pridružen: To Apr 03, 2007 6:26 pm

OdgovorNapisal/-a lada niva » To Apr 03, 2007 8:05 pm

hej a mi lahko prosim poveš kje si lahko ogledam rezultate te tekme?

d3nisf
Prispevkov: 2
Pridružen: To Apr 03, 2007 8:34 am

OdgovorNapisal/-a d3nisf » Sr Apr 04, 2007 12:37 am


Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Apr 04, 2007 7:12 am

icefire napisal/-a:z organizacijo off road tekmovanj je poln kufer dela-dobesedno zastonj
tako, da za pretežke kritike na to tekmo smo... 'le čevlje sodi naj kopitar'


Res je ' Le čevlje sodi naj kopitar' - IN VSI, KI SO BILI TAM NA TEJ TEKMI, NIMAJO POJMA O OFFROADU???

Kdo drug pa komentira in kritizira tekmo, kot tisti, ki smo vozili na tej tekmi??

Ampak nebi smeli povedat kritike na tekmo, ker boli, ANE!!!
Pred EUR sem bil SIT!

icefire
Prispevkov: 32
Pridružen: Po Apr 02, 2007 5:53 pm

OdgovorNapisal/-a icefire » Sr Apr 04, 2007 10:24 am

A smo kritizirali OFF ROAD, ali organizacijo samega tekmovanja??

Tako, da organizirati tekmo in sodelovati na njej, sta dva različna pojma...

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Apr 04, 2007 12:59 pm

Škoda, da Iztok ne pove, koliko časa je porabil, da je naredil boltez 2007. Za moje pojme je moral vsaj en mesec, če ne več porabit - ampak tudi rezultat je temu podoben.

Če pa nekdo zabije zjutraj par kolov, postavi šank in potem čakamo ozvočenje in vse ostalo, se mi pa zdi, da ni vložil dovolj truda v te zadeve.
In organizatorju te tekme se očitno ni zdelo dovolj, da bi si vzel kak teden ali 2 in pripravil odlično tekmo.
Pred EUR sem bil SIT!

Mud`s spirit racing team
Prispevkov: 192
Pridružen: Pe Okt 28, 2005 10:10 am
Kraj: Kjer je Blato doma 45.30`10.03N 13.37`52.20E
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mud`s spirit racing team » Sr Apr 04, 2007 2:04 pm

2 Nebivedu (in vsi ostali)............
Ratal si že dosadan........Ma kaj si misliš???????
Prideš z ORIGINALNIM AVTOM, ki vse skupaj ni vredno 100k Evrov, tekmuješ ko P...a ker 30 evrov ti je bilo preveč........KOLIKO SI SE PA PELJAL NA BOLTEZU?????????? Jaz 2.40 torej manj kot zdaj v Laporju...
Kaj pa bi mogel jaz komentirat.........Avto vreden ....(PREVEČ)....Prevozil skoraj 500km prespal dve noči na Pohorju, vse skupaj več kot 400 Eur stroškov za se pelat samo 3min??????????????

KOLOKO OFF-ROADARSKIH PRIREDITEV SI PA TI ORGANIZIRAL??????? (NITI ENE??) P.S. Jst sem jo.......

A si predstavljaš kaj sploh potrebuješ za organizacijo take prireditve? (MISLIM DA NE)

A te sploh te zanima DP?????? Tekmuješ za kaki KLUB??? ALI se udeležiš take prireditve ker te punca-Žena zalovi od doma?????????Ker tudi tam si tako dosadan??????????

Tebe moti ker proga je bila prekratka???? Saj več kot 3 Minute nisem vozil NIKOLI.........

Tebe moti ker je bila predraga??????? Lijak je imel lani 50 Evrov in ostale pa nekaj manj samo Boltez je bil "poceni"..........

Tebe moti off road in naše DP???????? menjaj šport in končaj nam drobit jajca.

Namen take prireditve je druženje ljubiteljv trenskih vozil
to pomeni pit, jest in uživat nekdo kot mi pa pridejo tudi tekmovat (tebe kot opažam to ne zanima).



No pa za konec, Nebivedu dej ti organizirat eno tako porireditev pol pa ti bo vse jasno............
The best off road club 2006

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Apr 04, 2007 2:30 pm

Mud`s spirit racing team napisal/-a:Prideš z ORIGINALNIM AVTOM, ki vse skupaj ni vredno 100k Evrov, tekmuješ ko P...a ker 30 evrov ti je bilo preveč........KOLIKO SI SE PA PELJAL NA BOLTEZU?????????? Jaz 2.40 torej manj kot zdaj v Laporju...
Kaj pa bi mogel jaz komentirat.........Avto vreden ....(PREVEČ)....Prevozil skoraj 500km prespal dve noči na Pohorju, vse skupaj več kot 400 Eur stroškov za se pelat samo 3min??????????????

Na našem offroadu še nisem videl avtomobila ki bi bil vreden 100.000(100k) Evrov. Pa tut v okoliških državah še ne(tut na croatio pridejo z manj vrednimi).
Če ti je všeč, da daš 400 evrov, da se 3 minute voziš po progi je to tvoj problem. Jst 400 evrov porabim raje za kaj pametnega in se pripeljem na tekmo za 100 evrov.

Mud`s spirit racing team napisal/-a:KOLOKO OFF-ROADARSKIH PRIREDITEV SI PA TI ORGANIZIRAL??????? (NITI ENE??) P.S. Jst sem jo.......
A si predstavljaš kaj sploh potrebuješ za organizacijo take prireditve? (MISLIM DA NE)

Sam nisem organiziral nobene tekme za offroad, organizatorji ORC maribor pa so jih že kar nekaj.
Sem pa bil soorganizator srečanja in bil sem soorganizator tekme(sicer na asfaltu), tako da vem kaj vse povleče zraven. Pa mislim, da tekma na asfaltu povleče še več stvari zraven, ker so tudi hitrosti mnogo višje.

Mud`s spirit racing team napisal/-a:A te sploh te zanima DP?????? Tekmuješ za kaki KLUB??? ALI se udeležiš take prireditve ker te punca-Žena zalovi od doma?????????Ker tudi tam si tako dosadan??????????

Oba voziva offroad, ker nama je to v veselje.
In tudi ne voziva zato, da bova norela med gledalci po parkirišču, ker na tekmi nisi dovolj časa na progi, pa se nekje moraš znoret - kot recimo vaš klub.

Mud`s spirit racing team napisal/-a:Tebe moti ker proga je bila prekratka???? Saj več kot 3 Minute nisem vozil NIKOLI.........


Mene moti to, da je bila organizacija slaba za klub, ki je tekme že mnogokrat prirejal, pa niso odpadle.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » Sr Apr 04, 2007 4:35 pm

Super, da izmenjujemo/te mnenja, saj zato forum je, ne vem pa zakaj pride skoraj vedno da tako radikalnih izmenjav mnenj.

Posti bodo krajši, pa tudi bolj prijazni do ostalih, če boste kritizirali idejo nekoga IN seveda povedali kaj se vam zdi prav, ne pa da kritizirate uporabnika/pisca, ki je to idejo povedal.

Npr. Nekdo reče, da je Lada Niva lep avto.
1. Drugi pa mu reče, ne ti tele, to pa že ni res.
2. Lepše bi bilo če bi mu rekel, veš tvoja ideja mi ni všeč, ker se meni bolj dopade Samurai... itd. (mal sem karikiral)

Sej nimam nič proti nobenemu, samo tako grdo zgleda, ko se iz ene prireditve naredi cel "kažin".
LP
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Sr Apr 04, 2007 5:58 pm

Sven, kaj pa če bi združili prijetno s koristnim, na primer:

"Veš, ti tele, tvoja ideja mi ni všeč, ker se meni bolj dopade Samurai..."

:twisted:
The price of freedom is responsibility, but it's a bargain, because freedom is priceless. ~ Hugh Downs

Uporabniški avatar
leonejpa
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Sep 03, 2006 8:29 pm

OdgovorNapisal/-a leonejpa » Sr Apr 04, 2007 6:27 pm

Fantje, fajn klapa ste, ampak tako pljuvat pa res ne bi bilo treba.
V Laporju sem izgubil terensko tekmovalno nedolžnost in vsemu negodovanju in kritikam navkljub: meni je bilo všeč in zagotvo se bom udelžil še kakšne takšne prireditve.
Saj je res, da je bil kaj malo bolj po domače, ampak predstavljajte si, da bi se organizator držal vseh pravil kot pijanec plota, kaj bi se pa potem zgodilo z tehnično utreznostjo prenekeatrega vozila?
Pa bi bla spet pizdarija :)


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov