GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
AljazGON
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Okt 19, 2016 3:22 pm

GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

OdgovorNapisal/-a AljazGON » Po Okt 24, 2016 7:36 pm

Slika

GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Pozdravljeni :)

Naša ekipa sedaj že leto dni razvija mobilno aplikacijo za avtomobilske navdušence. Trenutno imamo na Google Play objavljeno javno dostopno Beta verzijo, ki si jo lahko že snamete in potestirate. Ker je zadeva še sveža, smo se sprva odločili, da Beto predstavimo na slovenskih forumih, saj nas zanima vaše konstruktivno mnenje. Upam da je ta objava v skladu s pravili, saj trenutno ničesar ne prodajamo, radi bi le izvedeli, kaj avtomobilska skupnost meni o naši aplikaciji. Kaj vam je všeč, kaj pogrešate, kaj se vam zdi narobe.

Podrobnejšo predstavitev aplikacije najdete na naši spletni stani v opisu na Google Play:
https://garageon.net
https://play.google.com/store/apps/deta ... arageonnet

----> Slika <--- KLIK

Hiter opis:
V mobilni aplikaciji GarageOnNet si ustvarite svojo virtualno garažo v katero dodate svoja vozila. Vsako vozilo ima svoj profil, kjer so vam na voljo funkcije za vodenje evidence vozila, za predstavitev vozila in napredne funkcije, ki delujejo z našo napravo GON+. Z digitalno servisno knjigo, števcem prevoženih kilometrov in beleženjem polnjen z gorivom lahko ustvarite transparentno zgodovino vozila, ob enem pa si vodite lastno evidenco lastništva vozila skupaj z vsemi stroški.

Slika

Tako imenovan način Show-Off omogoča slikovito predstavitev vozila. Tukaj lahko drugim uporabnikom pokažete zgodbo svojega vozila. V Timeline preprosto objavite kaj počnete na svojem avtomobilu in shranite vsa svoja doživetja, enostavno, na licu mesta, s svojim pametnim telefonom. V Tehničnih podatkih lahko predstavite vse predelave na avtomobilu, seveda pa je na voljo tudi Galerija slik.

Slika

Zdaj pa preidimo k najbolj zanimivemu delu. V kolikor svoj profil vozila povežete z našo napravo GON+, lahko profil vašega vozila na svojem telefonu pogleda vsak obiskovalec srečanja, ko pride v bližino vašega vozila (seveda če tega ne želite profil nastavite kot privaten). Naprava GON+ deluje preko iBeacon Bluetooth LE protokola, sicer trenutno še ni naprodaj, imamo pa prvo serijo delujočih prototipov. Tako boste lahko svoj avtomobil dali naprodaj tudi v realnem svetu, nekdo ki išče tak avtomobil, pa bo dobil obvestilo, da je vaš avto naprodaj, ko bo šel mimo njega. Če vam avtomobil ukradejo vozilu določite status Stolen in celotna GarageOnNet skupnost bo iskala vaš avtomobil. Ko bo prvi uporabnik šel mimo vašega vozila, boste nemudoma prejeli obvestilo o njegovi trenutni lokaciji. Če v tujini pogosto pozabite kje parkirate, pa si aktivirate funkcijo Find my car, ki bo avtomatsko zabeležila lokacijo vašega vozila, vsakič ko ga zapustite. Doseg signala naprave GON+ znaša do 70 metrov od vozila, odvisno od okoliških elementov.

Slika

Tako to je ena hitra predstavitev našega projekta, naša vizija je seveda še mnogo večja, vendar vsega naenkrat ni možno razviti. Sedaj bomo pa zelo veseli vašega mnenja.

Če želite redno spremljati naš napredek, nam lahko sledite :)
Slika
FACEBOOK: https://www.facebook.com/GarageOnNetApp/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/garageonnet/
SNAPCHAT: GarageOnNet

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » To Okt 25, 2016 10:23 am

kul

Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 704
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

OdgovorNapisal/-a rx » To Okt 25, 2016 1:37 pm

ETA iOS? :D

Izgleda super in uporabno.. Trenutno imam vse svoje informacije v txt fajlu, bi pa z veseljem vnašal v vaš app :)


Keep up the good work :)

Uporabniški avatar
game-on
Prispevkov: 283
Pridružen: Ne Okt 31, 2010 10:17 pm
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a game-on » To Okt 25, 2016 4:06 pm

A ste slučajno iz Ptuja? :D
Ker se mi zdi, da že en čas srečujem rdeč VW kombi pa enega karavana, ki jima piše gor GarageOnNet.

Sicer pa kar tako naprej! Bom z veseljem sprobal :D

Uporabniški avatar
AljazGON
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Okt 19, 2016 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a AljazGON » Sr Okt 26, 2016 7:38 pm

@rx, datuma za iOS žal ne moremo podat. Prosim spremljaj naš FB ali pa se prijavi na novice na uradni strani (ne pošiljamo spama).

@game-on: da, smo iz Ptuja =D

Uporabniški avatar
game-on
Prispevkov: 283
Pridružen: Ne Okt 31, 2010 10:17 pm
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a game-on » To Nov 01, 2016 3:30 pm

Stvar je odlična. Sem že pokazal v družini in je predvsem moški predel z veseljem potipkal informacije v aplikacijo. Meni se zdi stvar zelo koristna. Edino parkrat me je hecalo, da mi ni pustilo vpisati km pri servisih, pa sem na novo zagnal aplikacijo in je potem šlo. In malce me moti, da ne gre urejati timelinea (ali ga pa jaz ne vem?).
Aja, in pa pri servisu ni mogoče dat, da je stal 0€. Kar je kul, ampak me en servis dejansko ni nič stal in sem potem moral dal, da je bil 1€.

Torej same malenkosti. Komaj pa čakam še na funkcijo, ki bo štela naše izdatke!

Vglavnem thumbs up! :D

Uporabniški avatar
AljazGON
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Okt 19, 2016 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a AljazGON » To Nov 01, 2016 8:06 pm

Trenutno se res ne da urejati timeline-a, vendar lahko brišeš objave tako, da narediš longpress na besedilo pod slikami.
Na podoben način se lahko izbriše večino drugi stvari, edit pa je zaenkrat povsod onemogočen.

Kot razumem ne moreš vpisati Cost pri Servicebook. Če se težava ponovno pojavi nam prosim napiši email, da vidimo zakaj se gre. Ceno za sigurno lahko vpišeš "0€". Verjetno te je zmotilo, da že piše "0*" v predlaganem vnosu, vendar moraš to vrednost prepisat z novo "0€". Če gre za drugo težavo bi te prosili, da to rešimo preko emaila =D (info[at}garageon.net)
Nazadnje spremenil AljazGON, dne To Nov 01, 2016 8:32 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

izzzzy
Prispevkov: 198
Pridružen: Ne Okt 31, 2004 6:09 pm
Kraj: dolina hmelja

OdgovorNapisal/-a izzzzy » To Nov 01, 2016 8:27 pm

Zgleda dobro, ko bo pa še na iOS, bo pa tudi uporabno.

Uporabniški avatar
game-on
Prispevkov: 283
Pridružen: Ne Okt 31, 2010 10:17 pm
Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a game-on » To Nov 01, 2016 8:47 pm

Za nas smrtnike z Android sistemom je precej uporabno že zdaj :lol:

Opa, pa res. Je šlo za sintaktično napako na moji strani. Mi sedaj deluje tudi vpis 0.

Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dardaj » Sr Nov 23, 2016 11:57 am

Odzivnost vas daje tudi.
cca. tri tedne nazaj Sem vas kontaktiral, pa se sedaj nisem dobil odgovora :(

Uporabniški avatar
AljazGON
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Okt 19, 2016 3:22 pm

OdgovorNapisal/-a AljazGON » Ne Dec 25, 2016 9:51 pm

Ekipa GarageOnNet vam želi vesele praznike!

V prihodnjem letu pa vas bomo razveselili z nekaj novostmi.

Slika


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov