KimDžongUn

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
KimDžongUn
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Sep 08, 2016 8:13 am
Kraj: Kranj

KimDžongUn

OdgovorNapisal/-a KimDžongUn » Sr Okt 05, 2016 1:26 pm

Živjo, KimDžongUn nisem iz Koreje, David iz Kranja sem , vozim pa korejca 8) ,
Ssangyong Korando, 2.3 bencinar pravkar predelan na LPG, drugače pa serijski, že nekaj časa sem sanjaril o 4x4 vozilu in preučeval razno razne opcije, do sedaj sem se po terenu vozil pretežno z motorjem, no na koncu mi je glede na finančni budget v oko padel tale "lepotec" (stvar okusa) s 118.000km od 1.lastnika, tehnika kar preverjena, gnil ni,... še kakšne bolj krampaste gume gor, ker s temi sedaj ne upam v kak bolj "resen" teren :roll: pa strešni prtljažnik bo treba dat gor... potem pa nekega lepega dne upam da v Mongolijo, ali pa vsaj do Kirgizije :lol:

Slika

Slika

KimDžongUn
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Sep 08, 2016 8:13 am
Kraj: Kranj

hribi nad Crikvenico in Vinodolskim

OdgovorNapisal/-a KimDžongUn » Ne Okt 09, 2016 10:40 pm

vikend v Crikvenici smo izkoristili za popoldanski izlet do Tribaljskega umetnega jezera polnega ogromnih Krapov, ki so jih Čehi ven vlekli kot za šalo....med opazovanjem okolice mi ni dala miru neka cesta, ki sem jo zagledal sredi hribov nad nami...ko smo zapuščali Tribalj v smeri proti Bribirju sem po nekaj kilometrih zagledal smerokaz za "vidikovac" in vzletišče za padalce,...kljub opozorilom, da sledi slaba in nevarna cesta smo pot nadaljevali, strmo vzpenjajoča in ozka cesta je ponujala prekrasne poglede na dolino Vinodol in zadaj na Kvarner, po premoru na razgledni točki smo pot nadaljevali proti naslednji "via off road 6km" je pisalo, jupi!! na trenutke malo grob makadam z manjšimi blatnimi vložki, nič posebnega,...smo pa vmes naleteli tudi na čredo divjih konjev, ki se potikajo tam po hribih nad Bribirjem, gre dejansko za zapuščene domače konje, ki se sedaj prosto gibljejo in razmnožujejo po pobočjih, ...po spustu nazaj do obale je v N. Vinodolskem sledil morski prigrizek in popoldanski izlet je bil končan.
Terenov in gozdnih poti je tam na pretek...se bo treba še kdaj vrniti tja :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Okt 10, 2016 6:23 am

Lepa pokrajina.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
Dardaj
Prispevkov: 505
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 6:03 pm
Kraj: Visoko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dardaj » Po Okt 10, 2016 6:36 am

:welcome:

mogoče se pa kdaj zmeniva, da greva skupaj raziskovatgorenjske konce :)

KimDžongUn
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Sep 08, 2016 8:13 am
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a KimDžongUn » Po Dec 05, 2016 2:21 pm

novi copatki za prihajajočo zimo in samozavestnejše izlete v naravo :)

Hankook Dynapro AT 30x9.5R15

Slika


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov