Slovenija Offroad 2015

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Roger
Prispevkov: 205
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 5:55 pm
Kraj: Vasi pod Stolom

OdgovorNapisal/-a Roger » Pe Feb 19, 2016 8:30 pm

Gramoznica dela ob sobotah, zato bo dirka v nedeljo.
Nazadnje spremenil Roger, dne Ne Feb 28, 2016 1:52 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
___________
Lp Vojc

Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a svetelch » So Feb 20, 2016 9:36 am

:thank_you: Janez
Sem se že ustrašil, da ne bo :veselo_za_volanom:

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » So Feb 20, 2016 6:35 pm

Bo bo. Mogoče bo še soft trial za tiste ki bi bolj počasi vozli. Harda pa verjetno nebo.
Slika

Uporabniški avatar
mari_u_co
Prispevkov: 110
Pridružen: To Nov 29, 2011 2:00 pm

OdgovorNapisal/-a mari_u_co » So Feb 20, 2016 6:49 pm

sem zasledil da Harda ne bo,a je tores ?
NO TURBO NO FUN

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Feb 21, 2016 12:22 pm

Še nasvet/prošnja starega prdca organizatorjem
:stari_pridiga:
Uradne nalepke za na avto so velike in verjetno namenjene tudi temu, da se bolj od daleč vidi, kateri tekmovalec je na progi. Za "običajne" terence, s katerimi se nekateri redno vsakodnevno vozimo, so pa take nalepke malček prevelike. Zato mogoče ne bi bila slaba ideja (ki nikakor ni moja), da bi udeleženci (in zakaj ne obiskovalci, če bi jo kupili) dobili manjšo nalepko. Nekaj takega, kar so delili na Gradišču (z napisom "tudi jaz sem bil zraven"):
Slika
Res je, da smo tudi na Boltezu že do sedaj dobivali manjše nalepkice z napisom "Slovenija offroad", a bile so precej neugledne oblike. Pomanjšana oblika one velike/prave nalepke z gumo na vrhu, bi verjetno bolj zažigala tudi na civilnih avtih. :oops:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Ne Feb 21, 2016 7:41 pm

Ok Miran
Ka pa glasbena želja?
Slika

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Feb 21, 2016 8:01 pm

Onega Hey Joe-ja sem ti že pred časom poslal. Če ga zašpilate, bo užitek popoln.
:wink:
LstarorokerskiP
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Hribovc
Prispevkov: 481
Pridružen: Po Nov 30, 2015 12:46 pm

OdgovorNapisal/-a Hribovc » Po Feb 22, 2016 12:49 pm

Eno so želje, drugo so možnosti. Najprej moram v službi pogledati razpored dežurstev...

Kakorkoli, a bodo tokrat za spremembo Gorenjci nekaj naredili zastonj ali so le toliko skopuški, da nikjer niso zapisali, koliko je prijavnina oz. štartnina? Vsaj meni tovrstni podatki niso nikjer padli v oči... Sploh za netekmovalno verzijo za tiste, ki bi se pač malo panoramsko zapeljali po pesku, luknjah in lužah... :oops:

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Po Feb 22, 2016 6:41 pm

Nikol nismo imeli startnine zastonj. In nikoli nismo imeli visoke. Tak da bomo s tem trendom nadaljevali.

Delamo pa vsi zastonj 14 dni zato da lahko izvedemo dirko. In nismo vsi gorenci.
Slika

Hribovc
Prispevkov: 481
Pridružen: Po Nov 30, 2015 12:46 pm

OdgovorNapisal/-a Hribovc » Po Feb 22, 2016 7:36 pm

marolt 4x4 napisal/-a:Nikol nismo imeli startnine zastonj. In nikoli nismo imeli visoke.


In to je?

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Feb 22, 2016 9:30 pm

Sprašuješ, kot da boš prišel :D

Nazadnje ko sem bil na Boltezu, sem dobil s hrano in vsebino vrečke štartnino povrnjeno.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Po Feb 22, 2016 9:58 pm

Prvo se moram oparavičit, ker bom smetil temo, ampak ne morem iz svoje kože.
Naj povem, da nimam nič z srečanjem, ne kot delavec in ne kot obiskovalec prireditve.
Mi pa vsako leto ob prebiranju foruma dvigne pritisk in mi je tudi velika žalitev za vsakogar, kateri se trudi izpeljat kakršnekoli družabni dogodek.
Vedno se najdejo ljudje kateri pričakuje, da se nekdo za njihove užitke trudi zastonj.
Forum sledim že nekaj let in dogodek je zmeraj v pomladanskih mesecih. Vendar se ni še nikdar nobeden ponudil na forumu, da pride dekletom in fantom pomagat pri izpeljavi dogodka ali, da bi kdo ponudil roko oziroma nogo že v jeseni, da naredi kakšen korak pri urejanju zajebane dokumentacije,ko se ne ve ali bo dogodek sploh lahko prišel do realizacije.
Jaz lahko rečem le dekletom in fantom kateri stojijo za tem, vsa čast in vam tudi privoščim, da kaj zaslužite, čeprav vem,da pri vsem vloženem delu je samo sreča, da se vse pokrije.

Tega nisem napisal z namenom, da se bi prepucavali ali da bi tema šla iz konteksta.
Ampak za razmislek v bodoče.
Naj se vsak vpraša preden začne z neumnimi vprašanji: KAJ SEM PRIPRAVLJEN NAREDITI ZASTONJ ZA DRUGE KATERE NE POZNAM, DA BODO LAHKO UŽIVALI IN ALI SEM PRIPRAVLJEN PREVZETI ODGOVORNOST OB BOG NE DAJ KAKŠNIH NEPRIJETNIH DOGODKIH?!

Vsem kateri se trudite pri izpeljavi dogodka želim,srečno in uspešno izpeljavo, v katero po preteklih pozitivnih odzivih ne dvomim.
LP by Jereb

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Feb 23, 2016 11:38 am

Hribovc napisal/-a:Eno so želje, drugo so možnosti. Najprej moram v službi pogledati razpored dežurstev...

Kakorkoli, a bodo tokrat za spremembo Gorenjci nekaj naredili zastonj ali so le toliko skopuški, da nikjer niso zapisali, koliko je prijavnina oz. štartnina? Vsaj meni tovrstni podatki niso nikjer padli v oči... Sploh za netekmovalno verzijo za tiste, ki bi se pač malo panoramsko zapeljali po pesku, luknjah in lužah... :oops:

Jaz pa sem Gorenjc in to težkokaliberski.
In sem vesel, da prireditev kot Boltez je!
In ne težim oz. frajarim z vprašanji o startnini.
Niti en mesec v naprej ne jebem vesoljnega OR občestva s svojimi razporedi dežurstev. Če te vleče, si boš pa ja v enem mesecu zrihtal ustrezen razpored. Če pa ne prideš, pa nič. Bomo preživeli tudi to.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Hribovc
Prispevkov: 481
Pridružen: Po Nov 30, 2015 12:46 pm

OdgovorNapisal/-a Hribovc » To Feb 23, 2016 12:58 pm

Pa hvala za odgovor.

Uporabniški avatar
navigator
Prispevkov: 412
Pridružen: Pe Feb 27, 2004 9:30 am
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a navigator » Sr Feb 24, 2016 7:45 am

Hribovc napisal/-a:
marolt 4x4 napisal/-a:Nikol nismo imeli startnine zastonj. In nikoli nismo imeli visoke.


In to je?


Štartnina lani je bila 25€ za soft. To sicer ne prejudicira višine letošnje.

Jaz Bolteza ne jemljem kot tekmovanje ampak kot srečanje. In grem tja predvsem zato, ker se nas nabere kar nekaj, ki smo se spoznali prek offroada že prem mnogimi leti in imamo redko priložnost da malo poklepetamo. Se mi pa zdi korektno, da plačam štartnino, saj s tem vsaj na simbolni ravni podprem trud organizatorja ... pa čeprav se po progi zapeljem bolj simbolično. Pa sem bil dosedaj na skoraj vseh izvedbah, mislim da sem manjkal samo enkrat, ko je še bil na Brniku.

Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a svetelch » Sr Feb 24, 2016 6:49 pm

marolt 4x4 napisal/-a:... Harda pa verjetno nebo.


::jokam: ::jokam: ::jokam:

Uporabniški avatar
klemenko
Prispevkov: 192
Pridružen: Ne Feb 18, 2007 9:26 pm
Kraj: LJ

aa

OdgovorNapisal/-a klemenko » Pe Feb 26, 2016 8:29 am

bomo šli pa v toplejše kraje na kakšen izlet ;)
Suzuki Samurai 413


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov