Rdeči kartoni za voznike terencev: 'V mestu nimate kaj počet

Teme, ki niso v povezavi z offroadom

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » Sr Sep 12, 2012 3:01 pm

"Se strinjam, samo ne nam potem prepovedat tudi vožnjo v naravi. Lahko pa nam dovolite gradnjo offroad prog ali poligonov"

Uporabniški avatar
Shadow
Prispevkov: 120
Pridružen: To Avg 05, 2008 3:48 pm
Kraj: Ponikve (Dobrepolje)

OdgovorNapisal/-a Shadow » Sr Sep 12, 2012 3:59 pm

Kombinacija HHO+LPG, in narava ploska, saj je čistejši izpuh od večina najmanjših avtov:)
Nazadnje spremenil Shadow, dne Sr Sep 12, 2012 7:13 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » Sr Sep 12, 2012 6:40 pm

U bistvu so nam fouš, hehe
Ena stvar je pa resnična: 95% vožnje naredimo po asfaltu :wink:

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Sr Sep 12, 2012 6:46 pm

...oprostite jim, saj ne vedo, kaj počenjajo......
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
Tinček
Prispevkov: 499
Pridružen: To Jul 17, 2007 10:52 pm
Kraj: ajdovščina
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Tinček » Sr Sep 12, 2012 8:43 pm

Jaz pa mislim, da zelo dobro vedo kaj delajo, saj dobijo od države več našega denarja kot ORZS. O strokovnosti izjav, ki so jih prikazali na TV-ju pa nima smisla razpravljati.
LP

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Sr Sep 12, 2012 8:46 pm

tv nisem gledal...sam tale tud med njioh spada:

http://www.youtube.com/watch?v=3KHPPGMX9aA

:kaj_takega_pa_se_ne:
And on the 8th day God created Land Rover

Riot88
Prispevkov: 181
Pridružen: To Feb 21, 2012 5:24 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Riot88 » Če Sep 13, 2012 8:47 am

Ko bojo spet stali za cesto se zberemo in gremo provocirat :twisted:
Pa na vsak avto naveliko napišemo porabo, pa naj se požrejo :lol:
Maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog sica,ja putujem bez GPSa,
GPSa sa nebesa......:veselo_za_volanom:

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4341
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Sep 13, 2012 9:25 pm

Pred EUR sem bil SIT!

dulinr
Prispevkov: 244
Pridružen: To Okt 05, 2010 6:17 pm
Kraj: Notranjska

OdgovorNapisal/-a dulinr » Če Sep 13, 2012 9:25 pm

Riot88 napisal/-a:Ko bojo spet stali za cesto se zberemo in gremo provocirat :twisted:
Pa na vsak avto naveliko napišemo porabo, pa naj se požrejo :lol:




:kaj_takega_pa_se_ne: :aplavz:

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Sep 13, 2012 9:44 pm

Zdravo,

po moje ste narobe razumeli poslanico državnih podpirancev aka Fokus d.o.o.. Z njimi se popolnoma strinjam. Terenci niso za v mesto, ampak za na teren. Ergo: če jih že futramo spredaj in zadaj, jih dajmo uporabiti v našo korist- dovoli se naj terenska vožnja v naravnem okolju, saj v mestu res nimamo kaj iskati.

Kako se včlanim v Fokus?

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

Riot88
Prispevkov: 181
Pridružen: To Feb 21, 2012 5:24 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Riot88 » Pe Sep 14, 2012 8:12 am

Kaj ti bo trenc če imaš kolo :lol:
Maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog sica,ja putujem bez GPSa,

GPSa sa nebesa......:veselo_za_volanom:

Hribovc
Prispevkov: 481
Pridružen: Po Nov 30, 2015 12:46 pm

OdgovorNapisal/-a Hribovc » Pe Feb 05, 2016 11:22 pm

Da ne načenjam nove teme, bom kar tule napisal.

Šele danes sem se zavedel, kakšen smrtonosni stroj imam v rokah. Mazda BT-50 je prava fašir-mašina!


Ko sem se vračal s popoldanske izmene (štart ob 21:30 iz Šempetra pri Gorici), me je v nekem križišču prehitel nek nestrpnež, ker nisem pri zelenem semaforju speljal tako naglo, da bi BTjko spredaj kar privzdignilo. Meni pa se je za malo zdelo, da se mi bo pa zdaj repenčil tamle s tisto Suzi, pa sem malo bolj "žgal" za njim. On pa je očitno malo bolj "žgal" pred menoj. Za nekim desnim, dokaj preglednim ovinkom, pa krepko poči, meni pa nekaj pošprica šipo. Zaviram na polno in Mazda naenkrat začne poskakovati, kmalu pa se vse umiri. Takrat prižgem brisalce in se mi nekaj rdečega razmaže po sprednji šipi.


Najbrž ni treba razlagat, da sem bil presran do konca. Stopim ven, tisti pred menoj tudi, on preklinja ko zverina, jaz pa olajšano ugotovim, da nisem povozil človeka. Tistemu pred menoj je na cesto skočil jelen s konkretnim "grmovjem" na glavi. Žival je vrglo v zrak in je priletela na cesto tik pred Mazdo. In sem zapeljal čez. Nisem si mogel predstavljati, da BTjka lahko tako, ampak res dobesedno, sfašira. Kako je bil tisti nesrečni jelen zmlet, ma še zdaj komaj verjamem.


Ker na BTjki ni bilo nobene vidne škode, sem poskusil malo peljat. Izkazalo se je, da je avto odnesel brez opaznih poškodb. Kljub temu, da je rogovje krepko razlomljeno, ni na avtu pretrgalo nobene cevi od nafte, nobene cevi od zavor, ni prebilo karterja na motorju, nobene gume ni prebodlo, ni zvilo kardanov, ni prebilo rezervoarja za nafto, skratka, nisem opazil nobene poškodbe - je pa res, da je noč. In ker ni bilo poškodbe, sem se odpeljal naprej. Mislim, da je tudi tisti mož odpeljal naprej in ni klical policije, ker je tabla za divjad in si torej sam kriv, pa še kazen moraš plačati. Je imel pa kar krepko razbit avto.


In po poti domov sem premišljeval o tem, kar se je zgodilo. Če je jelena takole zmlelo, kaj bi naredilo s človeka? Jelen ima vsaj 250 kg, človek od 120 je pa že precej obilen... Groza! Tole pa ni ravno za pred spanjem...

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » So Feb 06, 2016 10:41 am

Tole ni za nikamor, da se daš sprovicirat in dokazuješ ,da tud tvojo čudo leti, se mi zdi neodgovorno in otročje, da je lahko zelo nevarno , si pa ugotovil sam, pred spanjem..
Da, ne pokličeš vsaj kakega lovca, se mi zdi pa še bolj neumno.
Važno je ,da se lahk pohvališ, kaj prenese gara, saj z njo brez poškodb povoziš 250 kil žive teže.
Ja ,lahk bi bil človek, morda jaz ali moj brat, ali tvoj...pa sej je vseeno, avtu nebi blo nič, tist kurc pa bi videl, da se ne more repenčit, ker ma premali avto. :twisted:

P.s : Vsi vemo ,da bt50 leti ko vrag.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » So Feb 06, 2016 7:26 pm

@hribovc
Kapo dol, šofer kot se šika.
Tako previdno voziš, da sploh ne veš, kaj si povozil. Bravo! Niti 250-kilskega bitja ne vidiš, dokler ga ne sfaširaš!
Si predstavljaš, da bi bil tam pred teboj na cesti tvoj prijatelj, sorodnik ali celo TVOJ otrok?

Jaz bi ti za vedno vzel izpit in te dal brez plačila delati h gasilcem ali reševalcem, tistim, ki morajo po nesrečah, ki jih zakrivijo taki idijoti, kot si ti, v truge spraskati nedolžne žrtve nesreč.
MONA!!!
Ti se obremenjuješ z velikostjo faširanih koščkov, a da s tako (tebi očitno običajno) vožnjo lahko nekoga umoriš, ti pa sploh ni pomembno
:bruha: :bruha:

Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Hribovc
Prispevkov: 481
Pridružen: Po Nov 30, 2015 12:46 pm

OdgovorNapisal/-a Hribovc » So Feb 06, 2016 9:25 pm

Kot sem zapisal, sem se šele ob tem zavedel, kako smrtonosno orožje je tole.

In kot sem zapisal, sem se šele ob tem vprašal, kaj bi bilo s človekom, če bi ga takole dobil pred avto.

Videl pa nisem skoraj nič, ker ko je tisti pred menoj udaril v jelena, mi je kri pošpricala po šipi, pa še ponoči je bilo.

In kar je najhuje pri vsem tem, po tej cesti se vozim že več kot 20 let skoraj vsak dan. In sem bil prepričan, da jo tako dobro poznam, da me ne more nič presenetiti...

Uporabniški avatar
Denis92
Prispevkov: 68
Pridružen: Pe Mar 27, 2015 7:53 pm
Kraj: Mirna

OdgovorNapisal/-a Denis92 » Ne Feb 07, 2016 1:50 am

brez zamere, ampak enga bi mogu zabit ke do nafte, da bi bil vzor drugim...

Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » Po Feb 08, 2016 6:54 pm

Vsako vozilo ki se premika je smrtonosno. Vendar nobeden ni varen pred tem da ne bi koga povozil kriv ali ne kriv. V soboto ko sem se vračal s žura (01:00 zjutraj) sem imel terenec parkiran na polju kjer je bilo določeno parkirišče in kratko malo če ne bi imel s sabo prijatelja ki me je opozoril da je na sovoznikovi strani ena oseba pijana ležala z glavo pod mojim avtom, ja bil bi jaz kriv ker nisem šel okoli vozila preverit če je vse vredu. Zdaj pa povejte če kdo redno preveri okoli vozila.



Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov