Željava

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Željava

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jan 14, 2015 8:16 pm

esed napisal/-a:Mene pa zanima tisto letalo C-47 (DC-3), okrog/na katerem ste slikani. Če imate še več slik poleg njega, prosim, pa še kakšno informacijo (stanje,...). Me prav zanima kdo je njegov lastnik?

lp
esed


Tule boš našel vse kar te zanima:
http://zeljava-lybi.com/forum/index.php

Za obiskovalce Željave, ki jim raziskovalna žilica ne da miru:
http://www.zeljava-lybi.com/index.html#w

esed
Prispevkov: 150
Pridružen: Po Jun 06, 2011 10:26 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a esed » Pe Jan 16, 2015 3:42 pm

Hvala. Ima toga da se gleda...

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » So Jan 17, 2015 10:46 am

V živo je še bolš... 8)

luka32
Prispevkov: 200
Pridružen: To Nov 16, 2010 2:49 pm
Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a luka32 » Ne Apr 12, 2015 5:03 pm

Namen imam jit dol za prvega maja, pa me malo zanima, kakšna je cesta do letališča? Se da to prevozit z nizkim avtom, ali je potreben terenc.
Drugo vprašanje je, je treba komu prijavit - plačat vstopnino za obisk letališča, ali je to prosto dostopno.

lp

Uporabniški avatar
vrecha
Prispevkov: 537
Pridružen: Ne Feb 10, 2008 10:01 pm
Kraj: Ausrd
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a vrecha » Ne Apr 12, 2015 9:36 pm

Pripelješ se lahko z nizkim avtom.
Vstopnine ni.
Mnenja o potrebnosti prijave so deljena (tudi med varuhi meje, ki so, odkar je Hrvaška v EU, tam okoli zelo aktivni s patruljami - Željava je ideal za prebeg v krasno novo EU). Najbolje se je zglasiti na meji, povedati namene in nato patrulji, ko jo srečaš, povedati, da si se prijavil. Pustiti, da te popišejo, če se jim to zdi potrebno.

Pazi ne samo na mine (izven betona le če si dovolj nor ali pa se ti zdi, da nevarnosti dovolj poznaš - kar je isto) ampak tudi na medvede, ki po zadnjih informacijah radi zasmrčijo blizu vhodov v rove in če jih prestrašiš, poznajo edino pot ven - mimo in če je potrebno čez tebe. :wink:

In obilo veselja pri raziskovanju, jaz ga vedno znova najdem za polno malho. 8)
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...
damjan.vrencur.info

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Ne Apr 12, 2015 10:44 pm

Eno čisto tako vprašanje? Kaj ni nobeni strani v interesu, glede na št. obiskovalcev lokacije, da bi vsaj pokazali malce interesa pri odstanjevanju min? Razumem da je drago, pa poteka meja ravno tam, pa vseeno... Hrvati bi na račun EU sigurno lahko nafehtali kak denar v ta namen...
Je pa tako...da po slikah sodeč, je "poznavalcev razmer" ali norcev po domače ( :lol: ) precej, ker je veliko slik, kjer peštajo še kaj drugega kot beton, pa nisem še slišal, da bi koga razmontiralo (hvalabogu!).
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

luka32
Prispevkov: 200
Pridružen: To Nov 16, 2010 2:49 pm
Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a luka32 » Po Apr 13, 2015 6:25 am

Hvala za odgovore.


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta