Na pomoč: vzmet za žarnico

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Na pomoč: vzmet za žarnico

OdgovorNapisal/-a miran » Po Jun 30, 2014 8:56 pm

Na Peugeot 807 (enak je Citroen C8 in še kakšen) je sin uspel izgubiti vzmet, ki drži na mestu žarnico dolge luči.
Ne da se je kupiti kot rezervni del (vsaj v Kopru ne). Ne vem kakšna je, ker je izgubljena, ne bi pa rad ven jemal in verjetno izgubil še one na drugi strani.
Se komu doma valja kak zapuščen ali razbit tak avto in bi mi prodal (dal, zamenjal...) to vzmet. Še raje dobim nasvet, kje se jo da kupiti. Jih je tako treba vzeti na zalogo.
Hvala!
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Po Jun 30, 2014 9:02 pm

Avto net pod karabolirana vozila, da 6 zadetkov za P 807 in 6 zadetkov za C8...poglej in probaj poklicat kakšnega, če ti to proda.
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Po Jun 30, 2014 10:40 pm

Avtoličarji bi znal imet kr veliko tega....... Verjetno paše še od kakega drugega avta, ali ne?

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Jun 30, 2014 11:39 pm

Bine Žiri vprašaj.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

Re: Na pomoč: vzmet za žarnico

OdgovorNapisal/-a kloshar » Sr Jul 02, 2014 9:30 pm

miran napisal/-a:Na Peugeot 807 (enak je Citroen C8 in še kakšen) je sin uspel izgubiti vzmet, ki drži na mestu žarnico dolge luči.
Ne da se je kupiti kot rezervni del (vsaj v Kopru ne). Ne vem kakšna je, ker je izgubljena, ne bi pa rad ven jemal in verjetno izgubil še one na drugi strani.
Se komu doma valja kak zapuščen ali razbit tak avto in bi mi prodal (dal, zamenjal...) to vzmet. Še raje dobim nasvet, kje se jo da kupiti. Jih je tako treba vzeti na zalogo.
Hvala!
Miran


jej jej, bo treba sinčka po riti.....
Slika

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Jul 02, 2014 10:11 pm

Relativno :wink: po eni strani ga je treba pohvaliti, da se je sam lotil menjave žarnice, po drugi pa ....
:wink:
A bodimo pošteni: menjava žarnice pri današnjih avtih je lahko precej zahtevna zadeva in ni treba biti ravno hud bukselj, da ti ne uspe.
Miran

PS: danes sem nekje severno od Žal blizu Save pri enem možakarju dobil dve vzmeti, jutri preverim, če sta uporabni.
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » Če Jul 03, 2014 9:38 pm

lahko ti jo zrihtam jaz,samo dvomim da bi ti vzel kaj od jagra ali pobijalca živali.
če ne dobiš se bom maximalno potrudil zate.lp.morilc iz hoste... :twisted:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!
če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Če Jul 03, 2014 9:48 pm

Dokler ni to metek u glavo ali pa kak kos divjačine nimam nič proti temu, da kaj od jagrov ... vzamem ali dobim, pa tudi kaj skupaj lahko spijemo ;)
Hvala lepa za dober namen in dobro voljo! Spravi jo, bo zanesljivo še komu prav prišla.
Jaz sem včeraj v Ljubljani na nekem odpadu dobil eno ž razbito luč s takimi vzmetmi, tako, da sem ravnokar rešil situacijo.
Sta pa vzmeti od kratke in dolge žarnice - pa čeprav sta obe žarnici H7 - različni. Tista od kratke luči se spodaj zatakne za dve ušesci in je spodaj ravna, ta od dolge luči pa le za eno uho in je zato spodaj bolj špičasta.
Na sliki je ta vzmet od dolge luči.
Res hvala vsem za pomoč in dobro voljo, nisem pričakoval tako pozitivnega odziva. Še smo klapa, eni malo bolj zaj.. od drugih, a vseeno!!
LP Miran

Slika
Slika
Slika
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti