Kosta on board!

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Kosta
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Okt 03, 2013 3:16 pm
Kraj: Trbovlje

Kosta on board!

OdgovorNapisal/-a Kosta » Pe Okt 11, 2013 3:42 pm

No, drugače sem pa Nik. Foter je bil dirkač in večina ga pozna pod nickom P.K. ki je začel z navadnimi vozili (na začetku Yugo 55 ki ga je vozil kar nekaj let, nato prodal tastu, si za vmes kupil Citroen Ax Sport, ga po slabem letu prodal in nazaj kupil Jugeca ter ga začel pripravljati za avtoslame, turistične dirke itd. Notri je vgradil 70KM motor od Yugo Florida, krajšane vzmeti, stršane amortizerje, sedeže od Opel Kadetta GSi, športni volan itd. Avto se je prodal leta 2001, najbolj mi je legendarna slika iz leta 2001 ko v LJ po avtoslalomu sedim na havbi. Nato je sledil še dirkalni jugec in 2 Astri GSi, zadnja je šla na nizozemsko leta '10) Na ta nor svet sem prijokal 13.10 skoraj 13 let nazaj in že ves ta čas živim v zeleni stolpnici v Trbovljah (vsi, ki niso od tudi pravijo kako majhni smo, pa smo 9. največji v SLO). Rad imam marsikaj, avtomobilizem (po fotru, itak), računalništvo, maketarstvo (trenutno samo zbiral DeAgostini Legendarne avtomobile, itak dosti denarja in prostora vzamejo), fotografija (verjetno bo izobrazba v tej smeri -> fotografski tehnik), LEGO kocke (že od VEDNO sem bil navdušenec. Zadnje 2 leti se niti nisem "špilal" s tem, sedaj sem pa spet začel na polno in trenutno MOCam (My Own Creation) zimsko vasico), snemanje (zadnjič sem na Avtoslalomu Ivarčko kar dosti posnel, žal le s telefonom ker imam 9 let star fotoaparat pri katerem so slike lepe, video pa zanič), kuharstvo (eden najljubših hobijev ), rad pa poslušam glasbo (kar mi pač zapaše) in sem gurman! No ja, to ni najbolj hobi je pa ql. No drugače pa da ne bom predolg si oglejte profil.

No glede trenutnega avtomobilizma je doma družinska Opel Vectra C karavan 1.9 CDTI Elegance '07 (že skoraj 3 leta od nakupa) in pa fotrova šihtna Opel Zafira B 1.9 CDTI Essentia 2004, ki kljub vizualnim napakam (barva na pragu se lupi, havba razpikana od kamenčkov (sej ima avto več kot 300 kkm), platišča prav tako, počohana že marsikje (pa ni fotrova krivda, avto so včasih uporabljali v skladišču) itd) deluje odlično. Ravno zadnjič je prepeljala dobrih 160km do Podgorja (avtoslalom Ivarčko) in nazaj. Foter je pa včasih tudi rally vozil (na začetku Jugec ki ga je predelal s pomočjo kolegov iz stock stanja, mogoče se ga kdo spomne po odštekani Porsche turkizni barvi, vozil '02/'03, nato še 2 leti rental in nato prodal. Potem pa 2x Opel Astra 2.0 16V GSi, zadnja je šla '10 na Nizozemsko). No, jaz pa imam gorca in sicer Wheeler PRO 500, ki je ODLIČEN! Okvir je črn in ovit v mat črno folijo z belimi in limeta zelenimi dodatki, menjalnik, prenos, pedala itd. pa Shimano (mislim da Deore). Sem pejlal enega Fuji-ja, čisto enak za vozit pa 2x dražji, pa ne mislit da je Wheeler poceni roba (no zame je bil ker imamo veze). Moram dobit sliko. Sicer se pa "potegujem" da čez 6 let dobim ali kupim Vectro za 1. avto. No, kaj čem še napisat.

Rad si zavrtim kakšen za basi nabit komad na svojih zvočnikih (Phillips SPA4310 2.1 sistem, zvok je vrhuski) ali pa na sedežni (usnje) pogladam kakšen film, najraje v HD ampak se ne da vsega dobit. V zadnjem času sem pogledal F&F6, The Green Hornet ter Drive in so vsi kar hudi. No, sedaj bom pa nehal nabijat. Kot že omenjeno lahko tudi pokukate v moj profil, če pa vas kaj zanima ali imate kakšne pripombe pa kar vprašajte. Drugače pa naj še povem da upam, da ne bom naredil veliko pravopisnih napak, če jih pa že bom jih bom pa probal popravljat! No, uživajte pobčki! Pa še slika:

Slika

Ja vem, ni najboljša.. -.- No, vprašajte kaj, ne grizem! :)

P.S.: upam, da vas avatar ne moti. Sem namreč Audi freak, ne obsojam pa drugih. Slikca pa je pač takšna kot je. Upam da razumete.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Pe Okt 11, 2013 6:26 pm

Odstranil sem tvoj koledarski dogodek, ker nikamor ne vabiš (razen če imaš zvečer kako fešto? :twisted: ).

Avatarja pa tudi ne vidim.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » Pe Okt 11, 2013 7:01 pm

Izčrpna predstavitev... :D Dobrodošel.
TUDI NA FB>>>KLIK

Kosta
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Okt 03, 2013 3:16 pm
Kraj: Trbovlje

OdgovorNapisal/-a Kosta » Pe Okt 11, 2013 9:23 pm

Ni fešte, je bila že v soboto. :P Nisem ravno razumel kaj naj bi tisto pomenilo. :?

Avatar sem pa pozabil dat, bom zdajle porihtu. :lol:

Uporabniški avatar
dolsina
Prispevkov: 409
Pridružen: Sr Jul 01, 2009 8:05 pm
Kraj: V. Lašče

OdgovorNapisal/-a dolsina » So Okt 12, 2013 1:00 pm

Nik Kostanjšek, stonecat in podobni nicki...

Samo nekaj, na ostalih forumih si poznan po chat-anjih v temah, offtopicih in podobnih otročarijah, brezveznih nabijanjih ipd. Tako, da kaj dosti si s tabo ne bo mogel nihče pomagat, razen, če bo hotel kaj zvedeti o tvojem očetu, ki ga tako kuješ v zvezde. Sicer pa, kaj se pa lahko pričakuje od 13 letnega razvajenega mulcam ki je navajen filme gledat iz usnjene sedežne, mislim, prosim te no...
Once you go black, you can never go back, 'aaight.

mico001
Prispevkov: 183
Pridružen: To Mar 15, 2011 9:07 pm

OdgovorNapisal/-a mico001 » To Okt 15, 2013 5:59 pm

:twisted: he he he he

tuduki
Prispevkov: 368
Pridružen: To Okt 18, 2011 5:25 pm
Kraj: RIBNICA

OdgovorNapisal/-a tuduki » Pe Okt 18, 2013 11:13 am

:roll:
DOKLER NE POIZKUSIM LEVA, JE ZAME ŠE VEDNO PRAŠIČ KRALJ ŽIVALI!!!

DavidJ
Prispevkov: 455
Pridružen: Po Mar 10, 2008 3:13 pm
Kraj: Domžale

Re: Kosta on board!

OdgovorNapisal/-a DavidJ » Pe Okt 18, 2013 3:46 pm

Kosta napisal/-a: No, uživajte pobčki!


:ne_ne_ne:

Sej nimam nič proti samozavestni mladini, ampak za 13 let si pa vseeno preveč navdušen.

Večina tukaj bi ti bla lahko fotrov. Pa saj menda ne rečeš fotru pobček al kako?.
Sicer pa živjo. Aja a od 4x4 imaš kaj?

Kosta
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Okt 03, 2013 3:16 pm
Kraj: Trbovlje

OdgovorNapisal/-a Kosta » To Okt 22, 2013 7:22 pm

Pobček ne, jaz mu rečem ,,model,,. :lol: Imel sem 4x4 RC Wranglerja pa je nekdo dobil lepljive prste. :evil:

Uporabniški avatar
dolsina
Prispevkov: 409
Pridružen: Sr Jul 01, 2009 8:05 pm
Kraj: V. Lašče

OdgovorNapisal/-a dolsina » To Okt 22, 2013 10:15 pm

Za vsak slučaj preveri še na vrh omare, da ti ga ni ''model'' pospravil, ko je videl, da se 13 let star pokovc igra z avtočki na dalinca...
Once you go black, you can never go back, 'aaight.

Kosta
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Okt 03, 2013 3:16 pm
Kraj: Trbovlje

OdgovorNapisal/-a Kosta » Po Nov 04, 2013 9:54 pm

o tvojem očetu


Ne morem si pomagat...pa ti sploh veš kdo je moj fotr?

highlander
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Avg 12, 2012 3:49 pm

OdgovorNapisal/-a highlander » Po Nov 04, 2013 10:03 pm

Vsak si zgradi ime zase,in mu ne pomaga ne OČE,ne velik dnarja,ne dober avto,ker v senci tega kar sem naštel postaneš in ostaneš bedak.
kakor koli,tvoj oče si je sam,ali z kakršno koli pomočjo zgradil ugled,ime,ti,si,pa,povsem druga zgodba :amen:

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Po Nov 04, 2013 10:46 pm

Kosta napisal/-a:
o tvojem očetu


Ne morem si pomagat...pa ti sploh veš kdo je moj fotr?

Kosta, slabo si začel...prosim umiri se, da nebo kakšnih neželjenih sankcij !

Uporabniški avatar
dolsina
Prispevkov: 409
Pridružen: Sr Jul 01, 2009 8:05 pm
Kraj: V. Lašče

OdgovorNapisal/-a dolsina » To Nov 05, 2013 9:04 pm

Kosta napisal/-a:
o tvojem očetu


Ne morem si pomagat...pa ti sploh veš kdo je moj fotr?


Ne. Vidm pa, kaj je naredil...
Once you go black, you can never go back, 'aaight.

Kosta
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Okt 03, 2013 3:16 pm
Kraj: Trbovlje

OdgovorNapisal/-a Kosta » To Nov 05, 2013 9:09 pm

P.K.

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » To Nov 12, 2013 7:00 pm

Mater, ta tvoj stari more bit pa hud dec...sam začetnice si napisu, pa se ti noben več ne upa odpisat :lol:

Uporabniški avatar
dolsina
Prispevkov: 409
Pridružen: Sr Jul 01, 2009 8:05 pm
Kraj: V. Lašče

OdgovorNapisal/-a dolsina » To Nov 12, 2013 7:22 pm

Don't f_uck with Peter Klepec.
Once you go black, you can never go back, 'aaight.

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » To Nov 12, 2013 8:04 pm

:kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:

dolsina napisal/-a:Don't f_uck with Peter Klepec.
:

Uporabniški avatar
pjeb
Prispevkov: 192
Pridružen: Sr Jun 29, 2011 1:53 pm
Kraj: Hočko-Pohorje

OdgovorNapisal/-a pjeb » To Nov 12, 2013 9:10 pm

zakaj se sploh kregate oz belite glavo z 13 letnikom :?:

Uporabniški avatar
TIŠLER
Prispevkov: 251
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 12:25 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TIŠLER » To Nov 12, 2013 9:32 pm

pjeb napisal/-a:zakaj se sploh kregate oz belite glavo z 13 letnikom :?:


Blata so se naveličali, snega pa še ni navrglo, te pa še šalijo, ne :wink:

Kosta
Prispevkov: 6
Pridružen: Če Okt 03, 2013 3:16 pm
Kraj: Trbovlje

OdgovorNapisal/-a Kosta » Pe Nov 15, 2013 9:16 pm

ferrarist napisal/-a:Mater, ta tvoj stari more bit pa hud dec...sam začetnice si napisu, pa se ti noben več ne upa odpisat :lol:


----->>>> Primož Kostajnšek, v virtualnem svetu, na (Rally Magazin) forumu znan pod psevdonimom P.K. Bil na SLO Rallye sceni skoraj 10 let.

Najprej z Yugom, Porsche zelene barve (mogoče kdo prepozna :P ), nato pa 2 Astri GSi. V sezoni '04 Gr. A z Gr. N avtomobilom, potem pa z močnejšo, "tapravo" Gr. A . V zimi '06-'07 predelana v GTE verzijo (pač cena novih GSi odbijačev...) in se je vozilo samo GHD, pozneje pa PRK in občasno Rally. Leta '10 prodana na Nizozemsko, pri nobem lastniku jo lahko vidite tukaj:

KLIK

Še slika iz '09, ko je bil fotr z njo DRŽAVNI PRVAK V PRK!

Slika

Dost zdej od fotra, ali vas še kaj zanima? Sem odprt za vprašanja :wink:

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Pe Nov 15, 2013 9:57 pm

še kej o mami povej :lol:

Uporabniški avatar
NOMIS ČILVAP
Prispevkov: 257
Pridružen: Pe Nov 23, 2012 10:30 am
Kraj: DOLENSKA

OdgovorNapisal/-a NOMIS ČILVAP » So Nov 16, 2013 12:29 am

ferrarist napisal/-a:še kej o mami povej :lol:


letnik? ohranjenost? prevoženi? servisi?... :D
East or West Land Cruiser is the Best ...

Uporabniški avatar
motorka
Prispevkov: 43
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 12:50 am

OdgovorNapisal/-a motorka » So Nov 16, 2013 8:27 pm

zakon...tole je najboljša tem tukaj gor :lol: :twisted:
Nosi svoje rane na prsih, ne na hrbtu!

kolovski
Prispevkov: 135
Pridružen: So Jul 24, 2010 2:15 pm

OdgovorNapisal/-a kolovski » Po Nov 18, 2013 7:38 am

Brez kančka samohvale in narcisoidnosti :D


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov