Skoraj 25 000 Evro na mesec

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Histrion
Prispevkov: 61
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:39 pm
Kraj: Zagorje ob Savi / Pula

Re: range rover sport

OdgovorNapisal/-a Histrion » Sr Apr 17, 2013 8:29 am

jeep corporation napisal/-a:... 10€ L, ima pa pakirano v kanti od 20L, jaz pa rabim samo 4L, zato sem danes šel vprašat še na summit avto, sm si mislil, bo pa 20€ L. Nenormalno 1l stane 50€ ...


:D
Saj so ti ga ponudili za isto ceno !

20 lit. krat 10 Evro = 200 Evro
4 lit. krat 50 Evro = 200 Evro
More wet - more fun

Knez_
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Jul 07, 2013 11:53 am
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Skoraj 25 000 Evro na mesec

OdgovorNapisal/-a Knez_ » Sr Avg 14, 2013 12:44 pm

5x4 napisal/-a:cena je verjetno res oderuška ampak, si pomisli, da živimo v davčno neprijazni državi in da ti po plačilu prispevkov ostane bistveno manj?

def110 napisal/-a:Serviser na summitu zasluži 600€ neto, z dodatki in nadurami pa se včasih približa tisočaku konec meseca...


Še dobro, da imamo državo, da se lahko zgovarjamo na njo, kadarkoli nekaj ne štima. :(

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Avg 14, 2013 1:06 pm

Malce star - a še vedno aktualen - odgovor:
Na moji Karjoli (Nissan Navara d40) so mi pred dobrim mesecem na uradnem Nissan servisu (TrgoABC v Kopru) opravili obvezni servis na 30.000 km. Brez pripomb sem olje lahko dostavil svoje (oz. ki sem ga nabavil sam), s tem, da so preverili, če ustreza specifikaciji proizvajalca vozila. Cena servisa (ves material -razen olja- in delo) je bila ustrezna in stari prdec sem šel domov zadovoljen.
Prav je, da tudi kaj pohvalim, a ne?
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Če Sep 12, 2013 9:59 pm

Nadaljujem s hvalo.
Tu je bilo govora o Summitu v Ljubljani. Danes so mi na (ženinem) avtu naredili prvi redni servis (olje, filter, ...). Brezplačno! Nisem plačal niti centa! In do 100 kkm (ki jih moja :zena_z_valjarjem: nikoli ne bo naredila) bodo še vsi brezplačni!
Fantje, se je pač treba znati lepo dogovoriti!
L :skace_od_srece: P Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta