Lada niva 4x4 kot moj drugi avto

Knjiga gostov za Niva Offroad Team
Uporabniški avatar
kalšek
Prispevkov: 6
Pridružen: To Avg 20, 2013 2:08 pm
Kraj: Celje

Lada niva 4x4 kot moj drugi avto

OdgovorNapisal/-a kalšek » Če Avg 29, 2013 10:43 pm

lp vsem skupaj sm še nov na forumu ampak nej predstavim novo pridobitev. marsikiremu že znana niva :D Slika
Slika
Nazadnje spremenil kalšek, dne Če Sep 05, 2013 3:26 am, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
kalšek
Prispevkov: 6
Pridružen: To Avg 20, 2013 2:08 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a kalšek » Če Avg 29, 2013 11:00 pm

Še ena pri starem lastniku :D Slika
Nazadnje spremenil kalšek, dne Če Sep 05, 2013 3:28 am, skupaj popravljeno 1 krat.

TP
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 11:45 am

OdgovorNapisal/-a TP » Ne Sep 01, 2013 7:45 am

Ja nekaterim zelo dobro poznana :-)

TP
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 11:45 am

OdgovorNapisal/-a TP » Ne Sep 01, 2013 7:46 am

Ja nekaterim zelo dobro poznana :-)

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Ne Sep 01, 2013 8:09 am

Na tole sem pa že čisto pozabil. Eden od nivših lastnikov je že bil pri meni.
Če se prav spomnim je bil znanec prejšnjega lastnik moje dizelke.
Dobrodošel na forumu. Se bo treba dobit na kaki pijači da vidim v živo to stvar.

lp, g.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
kalšek
Prispevkov: 6
Pridružen: To Avg 20, 2013 2:08 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a kalšek » Ne Sep 01, 2013 8:51 am

Ja vem da vam je znana. Imeu jo je tomaž iz polčan. za tebe gregor sm pa že tut slišo da je neke rezervne dele pri tebi iskal.
Na pjačo pa itak da gremo pa kirga spijemo.
mi lahka samo povete kako nej dam v temo slike da bojo takoj vidne ne da moraš klikat na link? Prosim.
Lp. Grega

Uporabniški avatar
kalšek
Prispevkov: 6
Pridružen: To Avg 20, 2013 2:08 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a kalšek » Ne Sep 01, 2013 12:26 pm

Zanima me še če ima gdo originalne tapete od sprednih vrat in pa komplet mehanizem za zaklepanje na šoferski strani z ključavnico in ključom :D

TP
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 11:45 am

OdgovorNapisal/-a TP » Po Sep 02, 2013 3:29 pm

Ja ta "rumena princeska" je bila v moji lasti kar dobrih 10 let. V tem času pa je doživela razne popravke in predelave... Ja med drugimi ima tvoj alternator , ki sem ga za nekaj piv ob ribniku dobil pri tebi Gregor in ko si me še pred tem peljal s tvojo nivo in zdrobil sprednji križ na polosovini, ima tudi prednjo šipo, ki sem jo za karton vina dobil pri J.Maroltu... Imela sva lepe čase...In ko je pred nekaj leti prišla v družino LC90, je "rumena princeska" samo še žalostno počivala in se občasno samo prestavljala po dvorišču. Enostavno sem jo imel preveč rad, da bi jo zapustil nekomu, ki bi jo izrabil za norenje po hosti in bi tako prej ko slej končala bog ve kje. No in našel se je nov lastnik, ki mi je obljubil, da bo za njo skrbel z vso vnemo in ljubeznijo :-) in da bom lahko šel zraven tudi na kakšno srečanje... Le še malo je treba porihtar rjo, predvsem na nekaterih delih podvozja :-)

P.S. Ja Gregor kot si omenil poznam bivšega lastnika tvoje dizelke, prav tako tudi dobro poznam bivšega lastnika tiste zlamane nive, ki si jo še dobil zraven za dele. No in ravno ta bivši lastnik zlamane nive, mi je še pred kratkim omenil kako mu je žal, da je dal tisto nivo naprej. ( ko je rabil neke dele za nivo, ki jo vozi trenutno)
Ampak tako je z nivami, mislim, da bi vsaka morala imeti kartico "darovalka organov", ker ko te enkrat pleh popolnoma zapusti, ostali deli krožijo, kot kroži denar.

Uporabniški avatar
kalšek
Prispevkov: 6
Pridružen: To Avg 20, 2013 2:08 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a kalšek » To Jan 28, 2014 8:54 am

imam en problem. ko se gdaj peljem čez kak ruker noče več jit laufa samo pod štangasom ko pa dam gas ugasne. na cevki za povratek v kesl se vidi zrak. in noče in noče normalno laufat. ko pa avto stoji dva dni spet normalno dela do nekega čudnega rukerja in se stvar ponovi. v kabini je tudi smrdelo po bencino to sem odpravil saj je spušalo na cevi ki se tanka. morm povedat da je frgazer od 101ke zastava. razdro sem tudi pumpo za gorivo včeri in nič ugotovil razn tega da zdaj sploh noče več zalaufat noče potegnat bencina čeprav sem jo zaliv. hvala za odgovor če zna gdo pojasnit zadevo? :)

Uporabniški avatar
kalšek
Prispevkov: 6
Pridružen: To Avg 20, 2013 2:08 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a kalšek » Sr Jan 29, 2014 9:01 am

Naj povem da sem uspel odpraviti težavo. Kriva je bila bencinska pumpa. Grega se enkrat hvala za dele. zaj pa gasa v zimske radosti. :)


Vrni se na “Niva Offroad Team”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov