Milo za uporabo v morski vodi

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Milo za uporabo v morski vodi

OdgovorNapisal/-a miran » Če Jun 27, 2013 9:19 pm

Mi ve kdo svetovati kje naj dobim milo (šampon) za uporabo z morsko vodo?
Hvala!
LP
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

OdgovorNapisal/-a kloshar » Pe Jun 28, 2013 6:53 am

A navadna žajfa pa ne bo dobra? Včasih smo se z navadno tud v morju umil, z mal sladke vode splaknil, pa je blo. Mogoče so pa zdaj drgačne žajfe.:res_ne_vem: .... Aja, zakaj pa ti šampon rabiš? :lol:
Slika

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Pe Jun 28, 2013 7:12 am

vprasaj motomarine v trstu. mogoce ima tudi skiper v lucijski marini.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jun 28, 2013 9:07 am

kloshar napisal/-a:A navadna žajfa pa ne bo dobra? Včasih smo se z navadno tud v morju umil, z mal sladke vode splaknil, pa je blo. Mogoče so pa zdaj drgačne žajfe.:res_ne_vem: .... Aja, zakaj pa ti šampon rabiš? :lol:

Saj si srečal mojo najdražjo :zena_z_valjarjem: - a ti ni jasno zakaj?
Če tista sanjska samotna plaža res obstaja in če jo bom sploh našel, potem bi jaz tam že preživel tistih par dni brez šamponiranja in spešl morske žajfe .... a moja najboljša polovica, ona pa ne. J.... ga, tako je in pika! :wink:


5x4 napisal/-a:vprasaj motomarine v trstu. mogoce ima tudi skiper v lucijski marini.

Ne, v Skipperju nimajo. V Trst se mi pa nekako ne hodi.

Sem pa prebral mnenje ene morske volkulje na nekem forumu, da je Johnsons baby šampon povsem v redu. Le malo več da se ga porabi. Bom poizkusil kar s tem. Tudi :zena_z_valjarjem: se strinja. Tako ali tako ji pa ta sploh in oh plaža že sedaj ni všeč, ker ni sence borovcev kot v Savudriji in potočkov kot v Bohinju :( Iz tega sledi, da za tisti dan, ko bova tam, zaloga vode v Rimlnu zadošča za šamponiranje in žajfanje in ... :wink:
Poročilo sledi po povratku.
LP
Miran

PS: jaz bom imel refošk in drugega ne rabim!
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
vrecha
Prispevkov: 537
Pridružen: Ne Feb 10, 2008 10:01 pm
Kraj: Ausrd
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a vrecha » Pe Jun 28, 2013 11:18 am

@miran:
Ampak vedno, ko ti začneš popati tele smeškote z valarjem ( :zena_z_valjarjem: ), se vse skupaj bere kot reklama za samski stan ... :lol:
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...
damjan.vrencur.info

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jun 28, 2013 11:33 am

Ha, ha...
Ne in ne! Brez njih bi bilo še hujše. Predvsem pa bolj dolgčas.
Ne vem pa, kakšnega smeškota, če sploh, uporabljajo ženske za svoje dedce na kašnem bolj ženskem forumu. Obstaja smeško za prislonjenega na šank s pivom v roki? Ali pa z vampom, ki visi izza hlač (gat).

A dajmo si biti na jasnem: (vsaj jaz smatram tako) ta forum imamo za to, da se malo pozabavamo. In takrat je ta (anti) reklama za prelesten zakonski stan dobrodošla. Saj veš: enaki v nesreči :wink:

Če ne bi imel moje :zena_z_valjarjem: ne bi imel Rimlna.

Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
vrecha
Prispevkov: 537
Pridružen: Ne Feb 10, 2008 10:01 pm
Kraj: Ausrd
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a vrecha » Pe Jun 28, 2013 7:33 pm

Ne vem pa, kakšnega smeškota, če sploh, uporabljajo ženske za svoje dedce na kašnem bolj ženskem forumu. Obstaja smeško za prislonjenega na šank s pivom v roki? Ali pa z vampom, ki visi izza hlač (gat).


Bravo! :aplavz:
Zabava, itak! Še na mnoge kilometre smeha v troje! ( :zena_z_valjarjem: in [neobstoječi smeško za dedca] in [neobstoječi smeško za Rimlna] )

In malo resneje (ter bolj v skladu s temo): Vedno sem mislil, da je "morski šampon" bolj za to, da se ne onesnažuje morja (biorazgradljivo in te sorte pesek v oči), kot pa za to, da se lažje izpira. Jaz sem navadni šampon ponavadi čisto ok spral s slano vodo, moja valjarčica pa je enkrat če me spomin na vara kar v DMu staknila neko pro-morsko milo ...

Obilo zabave na poti! 8)
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...
damjan.vrencur.info

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jul 26, 2013 6:07 pm

Lahko sporočim rezultat testa:
Baby šampon Johnsons (niti slučajno ne rečem, da ostale zadeve niso v redu, a tega sva pač uporabljala) se da v morski vodi povsem normalno uporabljati.
Med uporabo niti ribice, ki ti grizljajo noge, ne pobegnejo, tako da prav strupen verjetno ni.
Še malo da se pohvalim: ena fotka iz lokacije testa

Slika

Tako samotno je bilo tam, da sva jo po par dnevih zaradi dolgčasa (in mraza!) pobrisala domov.
Kakšen podatek o potovanju (HR, MNE, Albanija, Grčija, Makedonija, Kosovo, Albanija, MNE, HR) in še kakšna slika sledi.
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost