Cesta na Svete Višarje

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
TIŠLER
Prispevkov: 251
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 12:25 pm
Kraj: Ljubljana

Cesta na Svete Višarje

OdgovorNapisal/-a TIŠLER » Pe Apr 19, 2013 10:21 pm

Pozdravljeni!
Imam eno vprašanje, že nekaj časa me matra ,da bi se zapeljal na Svete Višarje,pa me zanima, če je že kdo bil gori s terencem, kakšna je prevoznost/cesta???
Če ne drugače se bomo iz doline odpravili tudi peš :wink:

Hvala za morebitne informacije tam ŽE tavajočih :D

leon
Prispevkov: 98
Pridružen: Po Sep 21, 2009 10:00 am
Kraj: Idrsko

OdgovorNapisal/-a leon » Pe Apr 19, 2013 11:07 pm

Živijo!
Tudi jaz sem se že lovil tam okrog,vendar brez uspeha.Mislim da gre cesta iz Valbrune,samo so povsod znaki za prepovedan promet,spodaj pa neke dopolnilne table v številkah.Kaj ta številke pomenijo mi ni znano,nisem pa upal reskirat.
l.p

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » So Apr 20, 2013 1:11 am

Če ti ne bo uspelo, je tu link do spletne kamere, da se vsaj tako nagledaš.... ;)

http://www.hribi.net/spletna_kamera/svete_visarje/781
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
TIŠLER
Prispevkov: 251
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 12:25 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TIŠLER » So Apr 20, 2013 8:46 am

Rafter napisal/-a:Če ti ne bo uspelo, je tu link do spletne kamere, da se vsaj tako nagledaš.... ;)

http://www.hribi.net/spletna_kamera/svete_visarje/781

Ja, sej ti posnetki s Hribi.net so me pripeljali do ideje, ne pa še do vrha :lol: :lol: :lol:

Če planinski čevlji pridejo gor, pa vsi tisti terenci na fotkah bom tudi sam, le od hiše je potrebno it :wink:

LC 90TD
Prispevkov: 416
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » Sr Apr 24, 2013 4:30 pm

Jah stvar je taka, gor se da prit brez problema, oskrbnik (gostilnice poleg cerkvice) se z ketnami tudi pozimi vozi gor z L200, sem ga videl gor parkiranega ko sem smučal, od moje žene starša pa so pred leti, ko sta hotela štartat pohod z višje točke obrnili carabinieri, sta morala nazaj v dolino in tam parkirat, odnesla sta jo k sreči le z opozorilom.

Če že nameravaš gor z avtom je pomoje smiselno iti ko je kakšen dež oziroma slabo vreme, pa med tednom, saj je takrat možnost za "patruljo" manjša :wink: , pa tudi pohodnikov ni, v lepem vremenu pa ga ni za srat, ker je tudi dosti pohodnikov.

Lp,

Jure


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta