Kako se znebiti nedležnih sosedovih mačk

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » Pe Mar 22, 2013 4:07 pm

Tuduki z vsem spoštovanjem, sam ne dajaj precvrte gobe jest. A veš v kakšni agoniji žival crkne, živi pa ne more jest ne pit, ker je polna spužve potem pa v 1 mesecu dobesedno shira v hudih mukah, isto zračna puška, prebije prsni koš ravno za rebri in potem dobi zrak med pluča in rebra zraven tega se še rana zagnoji, potem se pa dobesedno zaduši ker ni več vakuuma med pluči in rebrno membrano-res huda smrt.
Če jo že moraš jo daj z pravo ali malokalibrsko puško, da je konc, da ne trpi, pa tudi airsofta (vsaj za en čas) se začnejo bat, ne redi pa nič-če jo ne v oko. Jst imam tudi podobne probleme, sam nekaj pa je res, da niti enga ščurka ni okrog bajte, ker vse počistijo, to je pa tudi nekaj :D
No brez zamere, vse dobronamerno, ker žival ni kriva,za živali pa bi moral lastnik poskrbet, jasno pa ti tudi nisi kriv.
LP
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Mar 22, 2013 6:40 pm

50 km daleč ti je v 3 tednih mogoče prišla ista kuna nazaj. Kune so pametne in srčkane živali. Na poglej si "mojo":
http://www.youtube.com/watch?v=gXIxVDLm ... sg&index=1
Jaz sem lovil polhe na te "humane" pasti. Najraje so imeli jabolka polita z rumom. Vsako noč so se ujeli v vse pasti. No, mogoče so bili isti, saj sem jih nesel samo na drugo stran jase. :wink:

Kar se pa mačk tiče: ko sem jaz gledal in poslušal ta posnetek http://www.youtube.com/watch?v=hqtIxCydT5w
je na koncu tudi oglašanje lisice. Ko jo je moja mačka slišala se je zbudila in začela noreti po bajti. Pa je moja muca stara in tečna in ima skomandirana oba psa pri hiši, tako, da se zlepa ničesar ne boji.
2 tuduki: Posnami ta lisičji lajež in ga v nerednih ciklih zavrti muckam okoli tvoje hiše. Mogoče jo bojo pobrisale drugam. Ali pa s kakšno muziko probaj.

Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
GPW1942
Prispevkov: 421
Pridružen: Po Jan 02, 2006 7:52 pm
Kraj: Brezovica

OdgovorNapisal/-a GPW1942 » Pe Mar 22, 2013 7:18 pm

Pa kaj ste normalni :shock: ?
Mačka pač nima občutka kje lahko serje in kje naj spi. In vi bi jih streljali, pa pohane gobice nastavljali, pa na elektriko priklopili....pa ne morem verjet, kaj vse se porodi v bolnih glavah zafrustriranih Slovenceljnov! Pejte na fitnes, bodibilding, kupite BMWja ali Folxvagna, pojdite v Roza klub, sexajte, pejte na off road, v kino, na sprehod......uh, kolk me to razpizdi!

Potem pa pravijo, da smo lovci morilci in degeneriranci...sem se ravno vrnil iz zalaganja krmišča, pa tole bolano nakladanje preberem.... :? :? :? :? :?

Če te res motijo mačke, kupi sprej za odganjanje mačk. Dobiš v vsaki bolje založeni lovski trgovini, preverjeno deluje :wink: . Če nimaš denarja, sporoči na PM, pa ti jaz kupim. Samo, PROSIM, ne izživljat svojih bolnih frustracij nad živalmi.

LP, andrej
(član Lovske družina Brezovica)
American Jeep-In War and Peace

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Pe Mar 22, 2013 7:40 pm

Kune ali polha se težko znebiš ko se naseli v tervol. Če nastavljaš strup se ti lahko zgodi, da polh poje strup in pade na tla, tam ga pobere pes in si ob najboljšega prjatla.
Za take primere je celulozna termoizolacija zakon! Ima vmešano borovo sol in vleče vlago nase, tako da žival že po par urah ležanja v tej mehki posteljici, dehidrira in jo urnih tačk pobriše kam drugam.

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Pe Mar 22, 2013 7:41 pm

GPW1942,

Bravo. Se v celoti pridružujem tvojemu mnenju.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Pe Mar 22, 2013 7:52 pm

Ja, pa še to. Kune, ježi, lisice, mačke, psi, ptiči... vam čistijo okolico hiše pred zajedalci. Ko sladko spite se te živali borijo za preživetje. Morda ne vse mačke in upam da ne psi. In naslednjič ko nameriš puško, četudi sam zračno, v mačko ali psa, se vprašaj kaj ti je uboga žival v resnici naredila.

Uporabniški avatar
GPW1942
Prispevkov: 421
Pridružen: Po Jan 02, 2006 7:52 pm
Kraj: Brezovica

OdgovorNapisal/-a GPW1942 » Pe Mar 22, 2013 8:52 pm

Se navezuje na bostvo teme :wink:
Poznam možakarja, pravega Klenega PodAlpskega Slovenceljna z klobukom na glavi, katerega motijo razen mačk tudi ptiči! Vse vrabce postrelja z zračno, mačkam nastavlja zastrupljeno meso, sosedovi psi so sovražniki No1. (steklo v paršutu!!!)
Lani spomladi se je slišalo vpitje z njegove terase (na sexualni bazi tokrat, da je Nevede Slovencelj pomotoma dobronamerno oženil že rabljeno Korošico?????). Naslednji dan je bila njegova žena spet plava in bulasta :shock: , on pa je ponosno paradiral kot petelin na kupu dreka. Oba imata 70++ :ah_seveda: .
Če koga zanima, za katerega možakarja gre, lahko pošljem na ZS da ga javno ne sramotim še na tem forumu :twisted:
American Jeep-In War and Peace

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Pe Mar 22, 2013 9:06 pm

DavidJ napisal/-a::lol:
PO 3 tednih je prišla nova, ki pa ni hotela v past, da jo je..š. Sem nakupil strupa za miši cele kartone in piksne, pa je vsega sproti znesla in kar rdeče in modro srala. No nazadnje sem našel v vsaki elektro dozi eno vrečko strupa za hude čase.


:kaj_takega_pa_se_ne:

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Pe Mar 22, 2013 9:48 pm

jaz sem problem z kunami rešil tako ,da sem jim na podstrešju tri dni in noči predvajal radio aktual. Ne vem al jim samo zvrst glasbe ni ugajala al so se pa od utrujenosti po plesu odpravle domov. Idejo mi je dal jager. Sedaj je že dve leti mir.

Uporabniški avatar
def110
Prispevkov: 323
Pridružen: To Maj 06, 2008 12:51 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a def110 » Pe Mar 22, 2013 9:59 pm

Jaz sem problem s sosedovo mačko rešil čisto preprosto. Začel sem jo hraniti in zdaj je moja.

Slika
Il potere logora chi non ce l'ha

DavidJ
Prispevkov: 455
Pridružen: Po Mar 10, 2008 3:13 pm
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a DavidJ » Pe Mar 22, 2013 11:26 pm

Ne moreš verjet. Ravno danes ko pišem o tej nadlogi, grem pogledat na podstreho, če je kaj novega. In glej glej, past sprožena, notri pa žverca, zver, hudoba , nadloga, pošast.
Lovil sem jo od decembra, sfrizirala je izolacijo, obdelala okno in vse posrala in poscala. Ko sem vgradil novo polico, se je posrala nanjo takoj naslednji dan.
Sodišče je presodilo, da je bila pri dejanjih prištevna in je odšla v večna lovišča. Saj imam sedaj moralnega mačka, predvsem pa mi je težko, ker je hudič tako pregnan in lušten, samo kar je preveč je preveč. Zdaj vsaj vem, da ista ne bo prišla nazaj.

tracar
Prispevkov: 227
Pridružen: To Dec 20, 2011 12:54 pm

OdgovorNapisal/-a tracar » So Mar 23, 2013 7:47 am

GPW1942 napisal/-a:Pa kaj ste normalni :shock: ?
Mačka pač nima občutka kje lahko serje in kje naj spi. In vi bi jih streljali, pa pohane gobice nastavljali, pa na elektriko priklopili....pa ne morem verjet, kaj vse se porodi v bolnih glavah zafrustriranih Slovenceljnov! Pejte na fitnes, bodibilding, kupite BMWja ali Folxvagna, pojdite v Roza klub, sexajte, pejte na off road, v kino, na sprehod......uh, kolk me to razpizdi!

Potem pa pravijo, da smo lovci morilci in degeneriranci...sem se ravno vrnil iz zalaganja krmišča, pa tole bolano nakladanje preberem.... :? :? :? :? :?

Če te res motijo mačke, kupi sprej za odganjanje mačk. Dobiš v vsaki bolje založeni lovski trgovini, preverjeno deluje :wink: . Če nimaš denarja, sporoči na PM, pa ti jaz kupim. Samo, PROSIM, ne izživljat svojih bolnih frustracij nad živalmi.

LP, andrej
(član Lovske družina Brezovica)


Se takoj podpišem pod Andrejev zapis. Predvsem pa bi MORAL admin TAKOJ prekiniti debato, kjer so elementi NESTRPNOSTI in AGRESIJE! A ni dovolj, da imamo zaradi našega 'konjička', pa čeprav v večini primerov povsem neutemeljeno, veliko sovragov, ki ljubijo naravno okolje? Manjkajo nam samo še različna društva za zaščito živali in ljubitelji živali, med katere se sicer prištevam tudi sam! Če imaš težave s sosedovimi mačkami potem reši problem s SOSEDOM in ne z nič krivimi živalmi. Križana gora, tristo kosmatih peklenščkov.

Uporabniški avatar
Huligan
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 11:40 am
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Huligan » So Mar 23, 2013 9:34 am

Če imate problem s kunami na podstrešju je zelo učinkovita rešitev radio. naštimaš navaden tranzistor v bližino jer se nahaja nastaviš eno frekvenco pa pustiš da svira. po parih dneh bo zapustila skrivališče ker ni miru.
Če je pa problem s hrvaškimi kunami pa na hrvaško pa zapravt.
BOLJŠ IZ ŠIHTA SKREGAN KOT ZMATRAN.

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » So Mar 23, 2013 9:41 am

Huligan napisal/-a:Če imate problem s kunami na podstrešju je zelo učinkovita rešitev radio. naštimaš navaden tranzistor v bližino jer se nahaja nastaviš eno frekvenco pa pustiš da svira. po parih dneh bo zapustila skrivališče ker ni miru.
Če je pa problem s hrvaškimi kunami pa na hrvaško pa zapravt.


Tako je :wink:

V Samobor na ćevape!
Nikakor jih pa v hlačnem žepu nosit, ker obstaja nevarnost, da bi zgrickale jajca :lol:
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Ne Mar 24, 2013 9:55 am

miran napisal/-a:Jaz sem lovil polhe na te "humane" pasti. Najraje so imeli jabolka polita z rumom. Vsako noč so se ujeli v vse pasti. No, mogoče so bili isti, saj sem jih nesel samo na drugo stran jase. :wink:


Ti si uboge polhke... naredil alkoholike. ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Ne Mar 24, 2013 9:56 am

tracar napisal/-a:Se takoj podpišem pod Andrejev zapis. Predvsem pa bi MORAL admin TAKOJ prekiniti debato, kjer so elementi NESTRPNOSTI in AGRESIJE!
Sploh ne. Tako vidimo in spoznamo prave osebnosti naših forumskih kolegov.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Mar 24, 2013 2:33 pm

Rafter napisal/-a:
miran napisal/-a:Jaz sem lovil polhe na te "humane" pasti. Najraje so imeli jabolka polita z rumom. Vsako noč so se ujeli v vse pasti. No, mogoče so bili isti, saj sem jih nesel samo na drugo stran jase. :wink:


Ti si uboge polhke... naredil alkoholike. ;)

:ne_ne_ne: :ne_ne_ne:
Nemogoče, da bi jih naredil. Po naši zakonodaji je alkoholizem bolezen.
A njih zakonodaja ne briga, le okus (vonj ...) alkohola jim očitno paše!
:D
Miran
PS: a ugrizne pa hudiček mali kot satan! Še dobro, da je imel razkužene zobe.
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Mar 28, 2013 12:47 am

http://www.youtube.com/watch?v=Sluzi-QGtyA

Kdor ima tako taščo, kot sta tidve, še čarovnica spizdi od bajte. :kaj_takega_pa_se_ne:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Če Mar 28, 2013 12:51 am

2Rafter

Povej, če še nisi nikoli srečal polha kronika?
Na svetu je več polhov kronikov, kot ljudi abstinentov.

Jebala vas propaganda in politika.
Naj živi in se razvija ..............................................
:kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: :krc_v_roke: :krc_v_roke: :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
Huligan
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 11:40 am
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Huligan » Če Mar 28, 2013 12:16 pm

stripi napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=Sluzi-QGtyA

Kdor ima tako taščo, kot sta tidve, še čarovnica spizdi od bajte. :kaj_takega_pa_se_ne:

ajoj :krohota_se:
BOLJŠ IZ ŠIHTA SKREGAN KOT ZMATRAN.

Uporabniški avatar
andsuzuki
Prispevkov: 380
Pridružen: Pe Jul 07, 2006 2:49 pm
Kraj: Banjška planota, Goriška

OdgovorNapisal/-a andsuzuki » Če Mar 28, 2013 7:53 pm

Huligan napisal/-a:
stripi napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=Sluzi-QGtyA

Kdor ima tako taščo, kot sta tidve, še čarovnica spizdi od bajte. :kaj_takega_pa_se_ne:

ajoj :krohota_se:

miiiiiijaaav :kaj_takega_pa_se_ne:
Kdor dela, greši, reče petelin in zleze z race
Lp Andrej


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov