Nehomologirana oprema=>povzročitev nesreče=> posledice

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Jan 31, 2013 7:53 pm

Evo mene. :policija_prihaja:

Debata, takšna kot je, je čisto OK. Tudi to, da sta Bizzy in Ferrarist udarila skupaj, me čisto nič ne moti.

Verjamem da sta oba čisto v redu dedca, pa da sta "udarila" skupaj ker sta imela istočasno "žute minute". Sem tega navajem tudi iz real lifea, verjemite!

Ko pa se začne tu, na Forumu, omenjat politika, pa mi dvignete piksno. Čeprav sem sam popolnoma jasno politično opredeljen, nikoli nisem niti preferiral niti zavračal nobene od skrajnih političnih opcij.

Verjemite, da imam čisto osebne razloge za to, da popi*dim ob omembi desničarjev ali levičarjev. Če ne drugega, sem bil na vseh mariborskih vstajah, tudi javno ožigosan kot "huligan", ene petkrat sem fasal teargas, in policija pri svojih postopkih ni izbirala med izobraženci, rajo, mladimi, starimi, močnimi ali šibkimi, vsi v previh par vrstah smo jih enako dobili s pendrekom po hrbtu. Pa vseeno smo "držali pukl", ker smo mislili - VEDELI da je prav, to kar počnemo. Mi smo prvih nekaj korakov naredili, zdaj je na vas, da po deželi postopate po naših korakih.

Naj se s tem stavkom konča kakršnokoli razgljabljanje o politiki.

JASNO POVEM: vsak, ki bo v bodoče omenil JJ, Pahorja, Kanglerja, Jankoviča, levo ali desno opcijo, karkoli, gre v blokado računa.

Pa LP iz MB, Uroš
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Če Jan 31, 2013 8:26 pm

Rafter napisal/-a:.....
JASNO POVEM: vsak, ki bo v bodoče omenil JJ, Pahorja, Kanglerja, Jankoviča, levo ali desno opcijo, karkoli, gre v blokado računa.
.....


Kaj to velja tudi za vsesplošno udrihanje čez katerokoli ablast (brez konkretizacije barve in imen)??

LšenegotofP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Če Jan 31, 2013 8:32 pm

miran napisal/-a:
Rafter napisal/-a:.....
JASNO POVEM: vsak, ki bo v bodoče omenil JJ, Pahorja, Kanglerja, Jankoviča, levo ali desno opcijo, karkoli, gre v blokado računa.
.....


Kaj to velja tudi za vsesplošno udrihanje čez katerokoli ablast (brez konkretizacije barve in imen)??

LšenegotofP Miran

:twisted: haha...prou moreš pristavit šalčko, a hahaha :lol: :lol:

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Če Jan 31, 2013 8:38 pm

Večina vas je pokazala, koliko kulture so vas starši naučili, zato sklepam ,da bo najbolje na takšen krog ljudi pozabit in prešaltat na drug forum ,kjer se spoznajo vsaj na osnovno kulturo.
Tisti ,ki zagovarjate Mamuta ,ki ni ob prodaji artikla izdal vse potrebne dokomentacije, ste pa itak....eh, nima smisla. L.P.

stihl
Prispevkov: 116
Pridružen: Ne Maj 03, 2009 2:45 pm

OdgovorNapisal/-a stihl » Če Jan 31, 2013 10:33 pm

Kloshar mal dihaj vmes,pa ne jej besed...Ti si svoje znanje že pokazal,ko sem kupil tvoj samuraj.Pa se nisem nikoli pritoževal čez to,bilo je videno in kupljeno.Zdej,pa ko se že tokl pritožuješ čez mene,da nisem vreden nič,ti lahko jaz povem,da si ti šlampast in ne vem še kaj,ko sem videl tvoj izdelek,tvoje skrapucalo od samuraja.Pa še enkrat povem nikoli nisem tega omenjal.Zdaj pa tukaj kolneš na vse viže in s prstom kažeš name.Ej fantek,najprej pred svojim pragom pometi!
Aja kloshar;glede mamuta in mehanika,pa samo tole.Ko sem prišel delat ni bilo
flaš za varjenje oz kisika in acetilena.To je osnovni in prvi pogoj.Vsak vijak (vsi so bili pa zarustani) se je odtragal.Zakaj?Ker ni bilo flaš.Sam pregrel bi,pa bi vijak spustil in ga odtegnil.Drugi del zgodbe pa je bil bolj pester.Vijak je treba ven dobit.Svedri skrhani.Mamut je imel eno nepravo,ki je bruslo svedre,brez veze.Brusni kamen pa jajčast.V taki wau firmi,pa nisi mogel svedra nabrusit,pomagal sem si s kotno brusilko in brusil svedre.Pač mamut nima pojma kaj je oster sveder in se je čudil in kregal z mano,da se tako ne dela.Ti verjetno pa tud ne veš!!
Pa rezanje železa!Rezali smo iz plate in ne iz ploščatega železa,kjer bi samo prerezal 5 cm,ampak si moral še po celi dolžini npr. 20 cm odrezati.Mamut je zabičal,da se lahko porabi le eno tanko malo rezalko na teden.
Ja take zgodbe so se dogajale in zdaj sem jaz črni mož.Namesto,da bi mamut pustil meni proste roke in bi lahko s skupnimi močmi delali dobro tej firmi,mi jih ni,tega pa jaz še v sanjah ne prenesem.
Pa še ena,delal sem v drugi garaži na 4 stebernem dvigalu,kjer kolesa visijo in menjal zadnje listnate vzmeti.Moja kratka pamet,ki jo imam je rekla,avto dvigni,togo os pa zagurtnaj na vsaki strani na šasijo.S pomočjo šponarja na gurtni sem brez večjih težav izbil vijake, jih podmazal vgradil druge vzmeti in to je to.Ko je mamut prišel pogledat,kako mi gre in videl,da sem pred koncem NI rekel u to je pa hitro in delamo drugo delo,ampak je najedal,da bi moral ležat pod avtom in se tako dela,pa še vrata so mu puščala in je blo na tleh polno vode.Zanalašč kontra meni!!
Hvala Bogu,da je prišla odprava Mongolije,kjer sem pa videl,da ne bo šlo več.Pa še to.Vse nadure,ki so bile narejene,nisem dobil nikoli plačane,odgovor je pa bil,zaradi nenadnega prenehanja z delom je imela firma dodatne stroške.Pa se nisem dosti sekiral.Šel sem v gozd,delal na polno in tri dni nosil domov po več kot 250 eur,pa pozabil na to firmo.Tolk o taj briljantni firmi.Da pa ne bo vse slabo,lahko pohvalim izgled trgovine.Zame najlepša trgovina do sedaj!!!!
Glede žaganja se pa najprej navadi brusiti verigo!!!!,pa ni treba klet zraven.Aja pa pravo velikost pile tudi kupi.
Kar se pa tiče treh oči,pa komot lahko prideš,pa vendar ti ne priporočam,razen,če imaš v žepu 50 listkov po 500 eur.
Rafter tega nisem imel nikoli namen pisat,če je karkoli slabo in žaljivo zbriši vse.
Stihl je zakon!!

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Jan 31, 2013 11:26 pm

miran napisal/-a:Kaj to velja tudi za vsesplošno udrihanje čez katerokoli ablast (brez konkretizacije barve in imen)??

LšenegotofP Miran
Na splošno ni problema. Vem, da če te prisilimo da boš moral držati v sebi, ti lahko varnostni ventil odpove in nam eksplodiraš od jeze. ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Feb 01, 2013 8:51 am

Sem sam pri sebi že teden dni nazaj rekel, da sem vse v tej temi že povedal. Žal takšno prilivanje olja na ogenj ipak terja svoj odgovor.

Kar se tiče Bizzya in navedb da nima jajc.
Jih ima in to VELIKA. Pa dol mu visijo iz HRBTENICE.
Če bi bilo več takšnih ljudi, ki bi za svojimi besedami in dejanji tudi stali bi bil svet lepši in predvsem enostavnejši. Žal pa je lažje onanirat tukaj gor ...
Evo zgodbice, ki to dokazuje, pa ni edina:
Pred leti sem preko njegovega priporočila od njegovega kolega kupil staro stružnico, katera pa naj bi bila super ohranjena in brezhibna.
Ker sem bil bolan jo nisem šel gledat, verjel na besedo, so jo samo dostavili k meni. Ker ima hudič vedno mlade stružnica tud pod razno ni bila brezhibna, niti dobro ohranjena.
Prodajalec je nategoval mene in Bizzya, da bo zadevo prodal naprej oz. odkupil nazaj. Ker nič od tega ni bilo res tudi po letu in pol sem stružnico prodal dalje sam za bistveno nižji znesek. Razlike v minus je bilo za več kot 500 eur... btw ... oglas za stružnico je bil tudi tukaj gor ... Ko pa sem za razliko v ceni povedal Bizzyu se je vsedel v avto, takoj pripeljal eno uro daleč iz Šmartnega v Mengeš in iz svojega žepa lastnoročno odkartal razliko več kot 500 eur :!: :!: :!:
Kapo dol :!:

Sedaj pa naj mi povejte koliko ljudi ima taka jajca, da krije tudi kšeftarskega kolega?
Toliko zaenkrat.

Na štilove pravljice pa ne vem če ima smisel odgovoarjat oz. se vrnem nazaj kasneje. Ker je na delovni dan trenutno kaj bolj važnega za počet.
:roll:

BTW: danes in v ponedeljek je ad hoc dan odprtih vrat. Na ogled je fascikel tuv certifikatov in delanica z več kot celoletno (Glede na štilove navedbe o normativih porabe) zalogo Wurthovih plat za fleksarico. Glede na dejansko porabo pa jih bom moral v mesecu ali dveh spet naročit.
:roll: :roll: :roll:
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost