Boltez in Marolt 4x4

O offroad srečanjih in dogodkih
vitara lx
Prispevkov: 171
Pridružen: Pe Jan 22, 2010 10:24 am
Kraj: gorenska

OdgovorNapisal/-a vitara lx » Po Feb 13, 2012 12:23 pm

Pridemo pogledat absolutno

drgac bi pa jest tekmovov :D :D

hanko
Prispevkov: 27
Pridružen: So Feb 11, 2012 10:12 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a hanko » Če Feb 16, 2012 10:45 am

Morda kej več infromacij gelde pravil tekmovanja? Na internetni strani je napisan samo program, zanima me pravilnik, kako je z kategorijami, kakšna mora bit oprema, lahko tekmujemo tudi tisti, ki nismo v klubih, društvih...?
Prosim za malo več infromacij za nas, ki nismo ravno najbolj "izobraženi" o teh stvareh, imamo pa voljo :)
Lp

hanko
Prispevkov: 27
Pridružen: So Feb 11, 2012 10:12 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a hanko » Če Feb 16, 2012 10:57 am

Sory, sem našel pravilnik, ki je začel veljati 2011, je še vedno isti? Pa vseeno me zanima kako bo za to tekmo, 10.3. v Naklem.
Lp

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Feb 16, 2012 11:13 am

Za tekme, ki štejejo za DP velja pravilnik za DP. Če ne šteje za DP pa pravila igre določi organizator.
V vsakem primeru, pa lahko nastopi vsak, vendar tisti, ki niso člani klubov kateri so včlanjeni v ORZS, NE točkujejo za DP.
To je vsa razlika. Če tekma ne šteje za DP, pa itak nima veze. Potem je za vse enako.
Ali če poenostavim, na takih tekmah lahko nastopite vsi, ki pridete s terenskim vozilom. Zaščitno čelado za voznika in sovoznika prinesite s seboj, pa je.
O kakršni koli posebni opremi, razen za hard, v pravilniku ni govora.
V kolikor bo tudi hard brez vitla bo pa pravila in pogoje za nastop povedal organizator. Zunaj ponavadi ne zahtevajo nič posebnega, razen rollbara za kabrio terence.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Če Feb 16, 2012 11:36 am

Malo brez zveze, da o tem nakladamo mi, ki z organizacijo nimamo nobene zveze (razen da navdušeno ploskamo organizatorjem), a nekaj pojasnil na osnovi izkušenj iz preteklih Boltezov za vse tiste, ki teh izkušenj nimate.

Prireditev Boltez (Marolt-Boltez?) poteka ponavadi vzporedno v dveh delih:
- ljubiteljska tekma, namenjena vsem ljubiteljem terenske vožnje, ponavadi gre za vožnjo na čas po relativno nezahtevni (ko sem prišel prvič, me je bilo pred startom malo strah) progi. Proga je primerna za vsa 4x4 vozila in vse šoferke in šoferje z vsaj malo veselja do terenske vožnje;
- tekma za državno prvenstvo na ločeni progi, ki je za prave profije. Njen ogled nadvse toplo priporočam vsem ljubiteljem. Nujna je blatu primerna obutev.

Upam, da sem odpravil strahove in povečal število udeležencev.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Če Feb 16, 2012 1:36 pm

Torej termin 10.3 v naklem še velja? prišel bi kot gledalec, ker moj terenec je sestavljen na osnovi amerikantejpa :lol: :lol: :lol:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Feb 16, 2012 3:55 pm

Miran zdaj si pa antiproduktiven.....antiproti sam sebi.
Najprej pišeš o progah za profije pol pa vabiš vse naj pridejo na tekmo.

To kar pišeš ni res. Tekma je (bila) open za vse, razlika med "profiji" in ljubitelji je le v časih ki jih dosegajo. In nič drugega.
V gramoznici ni drevja, ni nobene ovire kjer bi kdo poškodoval avto. Kvečjemu kakšen skok, ki ga ni če pelješ počasi. Zaradi specifike terena pa je izredno prevozna in niti terenskih gum ne rabiš. Še več, boljše je peljat z navadnimi gumami, ker so na takem terenu boljše od kramparic.
Stari boltez je bil pa drugačen, tam je bila zemlja in če je bil prej dež je bilo precej težje in brez terenskih gum ni šlo.
Pri nas nikjer ni bilo proge za amaterje in profije. Vozi se le brzinec, soft in hard. Za vse.
To o čemur ti pišeš je pa specifično za boltez, kjer je bila tudi proga za vožnjo z avtomobili sponzorjev tekme. To vem, ker sem leta 2004 (ali 5) tam tako peljal novega defenderja in mazdo 2500. In tako je bilo tudi v gramoznici.
Nehaj strašit ljudi. Vsak lahko pelje, in če bo tak kot je bil se ni kaj za bat.
Peljat v gramoznici je pi... dim za vsakega, ki ima 4x4. Če gre kombi T3, pol gre kdorkoli.
2006 je bilo sicer veliko vode ampak zdaj jo ziher ne bo več, ker ni več lukenj, ki so zasute.
Tako, da če bo tako kot je bilo, nič bat. Plačat štartnino in peljat. Brezveze je imet terenca, priti v naklo pol pa gledat, pa zehat zraven.
Marolt je v tej temi že omenil, da brzinec bo. Softa na boltezu ni nikoli bilo, hard je pa itak v zraku. Kakršna je trenutno jama je itak praktično neizvedljiv. Vsaj tak ne, da bi bilo vredno vleči avto tja.
Na strani pa piše da tekma šteje za DP :?:

Bodo že povedali kako pa kaj, počasi je že cajt. Termin je blizu.
Jaz imam še kar avto razstavljen in čakam program tekme.

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Če Feb 16, 2012 5:42 pm

Vesoljc, ti sestavi, z amortizerji primerni meni....da bomo mel kaj delat, ko pridem na obisk! :lol:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Če Feb 16, 2012 6:11 pm

Vesoljček, a govoriva (piševa) isti jezik???
Govoriva o istem dogodku?
Jaz sem kot navdušen ljubitelj odpeljal Bolteze 2005, 6 in 7. Prav malo me je brigalo, če so šteli za DP ali ne. In verjetno niso, saj nisem imel čelade (glej sliko spodaj). Malo višje napisano mnenje temelji izključno na teh izkušnjah. In vabilo k čimvečji udeležbi tudi.
Tisto, kar se v Naklem dogaja par 10 m bolj zahodno od ljubiteljske (spretnostne) proge, je pa pravi hard. Reči kar hočeš, če nekdo celo leto pripravlja avto za tovrstne tekme, je to profi. In ta tekma je tista, ki se jo izplača ogledati.
Torej še enkrat: vsem toplo priporočam udeležbo na ljubiteljski tekmi (ki naj bi povrh še štela za DP v kategoriji spretnostne vožnje) in ogled hard (profi) tekme.

Slika

http://www.youtube.com/watch?v=G1o5L5QC ... r_embedded Poudarek od 1:21 naprej!! :D

LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

hanko
Prispevkov: 27
Pridružen: So Feb 11, 2012 10:12 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a hanko » Če Feb 16, 2012 6:16 pm

Okej, hvala za odgovore, predvsem tebi Alien :) Torej vozim lahko, rabim čelado, itak bi šel na hitrostno če bom prišel, kako pa je kaj z terenom, glede na to da nisem preveč izkušen me zanima če je sploh možno kej pred datumom za tekmo vozit oz. pridt pogledat da nebo potem kakšnih večjih presenečenj :)

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Feb 16, 2012 8:27 pm

Evo nekako takole bo zgledal program, seveda pa se lahko še spremeni:

Hitrostna preizkušnja:

Prijave: od 8,00 do 8,30
Skupinska vožnja po progi: 8,30
Start prve vožnje: 9,00
Premor: od 10,00 do 10,15
Zaključek prve vožnje: 12,00
Ob 13,15 bo druga vožnja, kjer se bo pomerilo najboljših 30 tekmovalcev iz prve vožnje.
Zaključek druge vožnje: 14,00
Podelitev priznanj: 14,30 (pokali in praktične nagrade za prve tri udeležence skupno in po kategorijah)

Štartnina: 20 EUR
Tekmovalec in sotekmovalec prejmeta kupon za hrano in pijače ter majico prireditve.
Kategorije bomo sporočili naknadno.

Med vožnjo je obvezna uporaba čelad za voznika in sopotnike (4 čelade bodo na razpolago na startu). Pretrgan trak ali podrt količek bo pribitek 30 sekund. Če tekmovalec v roku ene minute ne uspe prevoziti posamezne ovire bo odstranjen iz tekmovanja. Vsaka objestna vožnja med obiskovalci ali po parkirišču bo diskvalifikacija in odstranitev iz prireditve.


Hard (brez vitla, kronometrski start, krožna dirka)
Prijave: od 9,00 do 10,00 ure
Prolog: od 10,00 do 11,00 ure (določi vrstni red udeležencev na tekmovanju)
Start tekmovanja: 12,00 - kronometerski start z 15 sekundnim zamikom
Cilj tekmovanja: 13,00
Podelitev priznanj: 14,15 (pokali, denarne in praktične nagrade za prve tri tekmovalce)

Startnina: 30 EUR (celotna startnina se vrne najhitrejšim trem tekmovalcem v razmerju 50:30:20)
Tekmovalec in sotekmovalec prejmeta kupon za hrano in pijače ter majico prireditve.
Med vožnjo je obvezna uporaba čelad za voznika in sovoznika.

Niti hitrostna, niti hard preizkušnja ne štejeta za državno prvenstvo

Spremljajoči program:
od 10,00 do 10,15 in od 12,00 do 12,15 nastop Aleša Rozmana s štirikolesnikom


evo tolk zaenkrat

lep dan
Janez

Aja pa za mirana še razložim:
Iztok je glavni organizator, ki bo skrbel za vso papirologijo, sponzorje in spremljevalne dejavnosti, Janez pa prevzame vse v zvezi s tekmovanjem.
Če bi kdo rad bil sponzor se obrne na Iztoka, če pa bi rad kdo sodeloval pri pripravi prog pa na mene.
[/b]
Slika

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Feb 16, 2012 8:31 pm

hanko napisal/-a:Okej, hvala za odgovore, predvsem tebi Alien :) Torej vozim lahko, rabim čelado, itak bi šel na hitrostno če bom prišel, kako pa je kaj z terenom, glede na to da nisem preveč izkušen me zanima če je sploh možno kej pred datumom za tekmo vozit oz. pridt pogledat da nebo potem kakšnih večjih presenečenj :)


Ne ni možno. Gramoznica je zaprtega tipa in je prepovedan vstop nezaposlenim. Zato vse naprošam, naj ne obiskujejo gramoznice pred samim dogodkom, da se nebi ponovil scenarij iz 2008.

Lahko pa se dogovorimo in naredimo kak trening na Vranskem, sam bo treba nekaj dat za najem poligona.
Slika

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Feb 16, 2012 8:48 pm

Miran, govoriva o isti stvari le, da ti uporabljaš napačno terminologijo.
Kaj je to profi v offroadu?
Še meni ni jasno in mi prav nič ne pove kaj šele nekomu ki bi rad začel in ne ve nič.
Drugi post je pa OK. Je pa drugače napisan.
Zakaj je to sploh pomembno in zakaj mene to moti. Ker s takimi stvarmi delamo medvedjo uslugo offroadu. Naženemo ljudem, ki se na to ne spoznajo, brez potrebe strah v kosti in ne pridejo peljat čeprav bi radi prišli probat.
Še Croatia trophy in Berlin -Breslau nista profi. Tudi to sta amaterske offroad dirke čeprav med najtežjimi v Evropi.
In pol se čudimo zakaj ni tekmovalcev.
Zakaj plašit ljudi, če lahko z enim stavkom povemo vse:
Prinesite zaščitno čelado in pridite peljat. Pika.
Ne rabite se obremenjevat z pravilniki in ostalim. Dovolj je dobra volja in terensko vozilo. Kakršno koli. In nima veze ali je tekma, kar tako, ali za DP. To velja za spretnostno in soft.
Hard pa tudi ni profi, daleč od tega. Isto je open in dovolj je stara kanta, z rollbarom, vitlom in štiri dobre gume. Zmagali ne boste verjetno, boste pa zraven, če vas veseli.
Simpl.

Na podlagi pričevanj "mojstrov" ki so enkrat ali dvakrat peljali tekmo in poveličujejo zadevo, se marsikdo ustraši in ne gre.
Trije so prišli k nam v klub in sem jih skoraj z palco moral naterat na prvo tekmo, zaradi zgodb "iskušenih" mož in njihvega samopoveličevanja.
Mal je bilo treme na začetku pol se je pa odprlo. Na prvi tekmi v življenju, z stock avti s ceste, so bili 5, 9 in 14 od 54 udeležencev na tekmi v avstriji, kljub temu, da so vozili teško tekmo med samimi "profiji" z dolgoletnimi iskušnjami.. Na koncu sezone je bil eden skupno peti.

Zakaj sem to napisal. Zato, ker če boste doma sedeli ali prišli samo gledat ne boste nikoli peljali. Vedno boste našli nek izgovor....

Čelado pod pajsko pa peljat!!!! Saj vas nihče ne sili da po zraku letate.
Ne verjet "profijem". Nobenemu se ne bo nič zgodilo niti boste poškodovali svojega 4x4 lepotca, če le ne boste delali neumnosti.
Nimam nekih informacij o sami tekmi, pa tudi če bi jih imel jih ne smem podajat naprej. Kljub temu pa lahko z gotovostjo trdim da se nima nihče ničesar bat. Če bo le še vreme lepo, bo super event.
Še eno prporočilo, čeprav bo kdo razumel kot reklamo.
Spodaj pod peskokopom, nekaj sto metrov v smeri proti Radovljici, v vasi Žeje je brunarica kjer se v prijetnem ambientu lahko okrepčate z ribami in školjkami. Priporočam.
Tik pred mostom čez Tržiško bistrico zavijte desno pod viadukt in jo boste videli.
Malo prej je pa na levi gostilna, kjer se poceni dobi dobro domače kosilo. Mislim da je gostilna Sonja. (al nekaj takega, ena francka je oziroma žensko ime)
Tako da če bo mraz (upam, da ne bo) veste kje se boste pogreli, pol pa nazaj na tekmo. Verjetno bo tudi ponudba na sami tekmi, vendar je za tiste ki pridete z otroci na ogled tekme, fajn vedet kje se lahko malo pogrejete, če bo mraz. Če bo lepo in toplo, pa itak nima veze.

Na zadnjem Boltezu je bilo 120 tekmovalcev na spretnostni in 12 hardistov. Fajn bi bilo ta slovenski rekord podret. Pet let je že star in je cajt za novega.
Vsi peljat!!!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Feb 16, 2012 8:56 pm

Bemumast, Marolt, si me prehitel med pisanjem posta.
No zdaj je vse jasno. Lepo da bo hard brez vitla in to celo krožna.
Majka!

hanko napisal/-a:glede na to da nisem preveč izkušen me zanima če je sploh možno kej pred datumom za tekmo vozit oz. pridt pogledat da nebo potem kakšnih večjih presenečenj :)


Nič bat, ti garantiram, da boš rekel da je bila šala mala. Ti se samo fajn nabrusi, da bo dober cajt.
Vsake par dni grem tam mimo, proga bo nezahtevna, ker se zahtevne žal ne da narediti kot vidim stanje trenutno. Podlaga je pa itak pesek, ni skal ni blata. Upajmo, da bo dež prej in bo vsaj mal vode in se ne bo prašilo.

Uporabniški avatar
Golja
Prispevkov: 249
Pridružen: Po Nov 03, 2003 10:16 am
Kraj: koper

OdgovorNapisal/-a Golja » Če Feb 16, 2012 10:23 pm

Vesolc

Zelo neprimerno iz tvoje strani se mi zdi
promoviranje raznih verskih ustanov (beri gostilna)
predvsem tista z imenom ŽEJA se mi zdi nevarna
da se event spremeni na dvodnevni.

se vidimo

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Feb 17, 2012 12:05 am

Kaj je legenda......ne moreš da ne bi :lol:
Mrcina stara offroaderska, žeja je bolj tako tako.....lahko bi vedel da jaz, če je govora o žeji in žrtju nikoli ne uporabljam ednine, ker teh stvari ne morem početi sam.
Množina stari, množina je prava stvar....
Je pa vas ŽEJE dobro izhodišče za vse, ki bodo iskali kraj dogodka na google maps.....To je tik ob vasi Žeje, Naklo je ful daleč.

Fajn, vidim, da bodo legende SLO off scene na kupu, kot v starih dobrih časih.
Primorci bodo, pa za spremembo lahko poiskusili pravo domačo avtohtono ameriško postrv na žaru. Bodo vsaj videli kako zgleda domača riba :lol: Školjke so itak iz kitajske ......
Res se splača, ker so tako sveže, da skor žive dajejo na žar. Če bo vreme tapravo, si jo lahko ujamete kar sami, na licu mesta v bajerju ob brunarici. Drugače ne bi nič rekel in bi bil modro tiho.
Glih tolk, da ne rečete, da na gorenjskem nič ne dogaja in ni ponudbe.
Je, sam je vse za voglam skrito.....Tudi v naklem ni slabo, peljali se boste mimo dobre stare in zelo cenjene verske ustanove ne gorenjskem. Pri K..... no dost reklame. Ta mi ni še plačal :lol:

Mamo mi fajne "verske" ustanove......saj bi napisal, da tudi kupleraj ni daleč, sam pol me bo Miran :z_kijem_v_roki: tako, da če koga zanima, rešimo na PS :wink:

TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » Pe Feb 17, 2012 9:21 am

AŁIEN napisal/-a:Kaj je legenda......ne moreš da ne bi :lol:
Mrcina stara offroaderska, žeja je bolj tako tako.....lahko bi vedel da jaz, če je govora o žeji in žrtju nikoli ne uporabljam ednine, ker teh stvari ne morem početi sam.
Množina stari, množina je prava stvar....
Je pa vas ŽEJE dobro izhodišče za vse, ki bodo iskali kraj dogodka na google maps.....To je tik ob vasi Žeje, Naklo je ful daleč.

Fajn, vidim, da bodo legende SLO off scene na kupu, kot v starih dobrih časih.
Primorci bodo, pa za spremembo lahko poiskusili pravo domačo avtohtono ameriško postrv na žaru. Bodo vsaj videli kako zgleda domača riba :lol: Školjke so itak iz kitajske ......
Res se splača, ker so tako sveže, da skor žive dajejo na žar. Če bo vreme tapravo, si jo lahko ujamete kar sami, na licu mesta v bajerju ob brunarici. Drugače ne bi nič rekel in bi bil modro tiho.
Glih tolk, da ne rečete, da na gorenjskem nič ne dogaja in ni ponudbe.
Je, sam je vse za voglam skrito.....Tudi v naklem ni slabo, peljali se boste mimo dobre stare in zelo cenjene verske ustanove ne gorenjskem. Pri K..... no dost reklame. Ta mi ni še plačal :lol:

Mamo mi fajne "verske" ustanove......saj bi napisal, da tudi kupleraj ni daleč, sam pol me bo Miran :z_kijem_v_roki: tako, da če koga zanima, rešimo na PS :wink:


ja kar se brunarce tiče se podpišem ...nisem še jedel boljše narejene postrvi pa kalamare majo tud hudo dobre pa porcije so da se reče za desca z 3 cifram na vagi....
AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » So Feb 18, 2012 9:45 am

mamut napisal/-a:
miran napisal/-a:A še velja, da bo en kombi le imel dovoljenje za udeležbo?

:veselo_za_volanom:
Miran


sej kombijev je sedaj že kaj več ... bi imel lahko svojo interno kategorijo ... joke :wink:

To je edina šansa, da odpeljem še drugo vožnjo.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » So Feb 18, 2012 12:13 pm

miran napisal/-a:
mamut napisal/-a:
miran napisal/-a:A še velja, da bo en kombi le imel dovoljenje za udeležbo?

:veselo_za_volanom:
Miran


sej kombijev je sedaj že kaj več ... bi imel lahko svojo interno kategorijo ... joke :wink:

To je edina šansa, da odpeljem še drugo vožnjo.
Miran



PO KATEGORIJAH:

Z TENDO
BREZ TENDE
Z TUŠ KABINO ALI BREZ
LCD TV VS PLAZMA
ITD..... :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:
AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » So Feb 18, 2012 2:35 pm

Vsak izgovor je dober, pa če ga ... na repu prinese :wink:
Miran

PS: na 3ns si pozabil!!!
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

andrej.d
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Jan 01, 2012 7:27 pm
Kraj: Griže

OdgovorNapisal/-a andrej.d » Po Feb 20, 2012 11:57 am

marolt 4x4 napisal/-a:
hanko napisal/-a:Okej, hvala za odgovore, predvsem tebi Alien :) Torej vozim lahko, rabim čelado, itak bi šel na hitrostno če bom prišel, kako pa je kaj z terenom, glede na to da nisem preveč izkušen me zanima če je sploh možno kej pred datumom za tekmo vozit oz. pridt pogledat da nebo potem kakšnih večjih presenečenj :)


Ne ni možno. Gramoznica je zaprtega tipa in je prepovedan vstop nezaposlenim. Zato vse naprošam, naj ne obiskujejo gramoznice pred samim dogodkom, da se nebi ponovil scenarij iz 2008.

Lahko pa se dogovorimo in naredimo kak trening na Vranskem, sam bo treba nekaj dat za najem poligona.


Dam nekaj. Resno se zanimam za trening. Kdo bo organiziral ?

madmax
Prispevkov: 294
Pridružen: Sr Jan 14, 2009 11:14 pm

OdgovorNapisal/-a madmax » Po Feb 20, 2012 6:12 pm

Ja kdo le neki? Janez ane, saj je inštruktor varne vožnje ... :wink:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Feb 27, 2012 9:17 pm

Janez, sprašujejo me, kakšne zahtevnosti bo hard brez vitla?
Bo dvignjena niva na 30kah MT (ali pa serijski samurai) to zmogla?
Tekma se vozi 1 uro oziroma dokler ne omagaš, sem prav razumel?

A že ima kdo kratek opis tekme v nemščini, da ne rabim prevajat?
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Feb 28, 2012 12:11 am

niva na 30kah še brzinca ne zmore, tisto kar zmore stock samurai si pa ne zasluži niti H od harda....Če je H pol to serijski avto ne bi smel in mogel opeljat, če je kaj pravice na svet....al pa ni hard, ampak waking in the park.

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » To Feb 28, 2012 8:31 am

Ja Hard bo tak, da bodo mogli bit avti dvignjeni. Taki kot pač so hradi, sam da bo vitla prepovedana.
Vsak naj sam oceni ali je to sposoben odpeljat.
Slika


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov