Greh bi bil, če bi šli v pozabo

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

Greh bi bil, če bi šli v pozabo

OdgovorNapisal/-a vigadu » Če Jan 20, 2005 2:13 pm

Seveda lahko zamenjate "Lada" tudi s čim drugim, npr. "Landrover" :D

Povzeto z "Lada Niva Info" dopisnega seznama.

-----------------------------

Which is the biggest society of belivers?.
The Lada owners, they all belive they have a car!

What's the difference between a Lada and a Jehovah's Witness?
You can close the door on a Jehovah's Witness

What's the difference between a Lada and a sheep?
It's less embarasing being seen climbing out the back of a sheep.

Man buys a Lada but after only one day of ownership returns it to the
garage.
"It's no good mate, the car's no good for me" says the man
"Why not?" asks the car dealer.
"See that steep hill over there?" says the man pointing
"Well it will only get up to seventy five up there!"
"That's not bad really sir, for a Lada especially. I can't see a problem
with that"
"Trouble is" said the man, " I live at ninety five

What is the difference between a lada and a Tampon ?
You get a tow rope with a Tampon.


What do you call a man in a suit getting out a Lada, in a court car park ?
The accused.


A man goes into a car accessory shop and say's to the assistant "Can I have
a hub cap for my Lada?"
The assistant thinks for a moment and reply's "Okay, it seems a fair swop"


Did you hear about the bloke who had his Lada broken into?
The thieves put him a radio in!


Why is a lada like a woman?
Because when you put your foot down there is no response!


What do you call a Lada convertible?
A Skip.


What do you call a Lada going up a hill?
A bloody miracle.

Somewhere in the middle of Spain, a Lada is driving along and meets a
donkey.
The donkey, never having seen a Lada before, asks: "What are you?"
The Lada say's "I am a car. What are you?"
The donkey say's "Hahahaha... If you're a car, I'm a horse!"

Heard of Lada's new turbo model?
It has pedals in the backseat, too!

How do you make a Lada worth twice as much?
You fill up the gas tank.

A kid is walking down the road when a car pulls up beside him. The window
winds down and a middle aged man peers out and says "Come into the car and
I'll take you for a drive." The kid refuses and walks on.
The car follows him and pulls up again. "C'mon" says the driver "Hop in and
I'll give you a packet of Smarties".
Again the kid refuses and walks away.
The car follows him and pulls up beside him again. The driver steps out and
says, "If you come for a drive I'll give you all the sweets you want".
The kid turns around and says "Look Dad, you bought the bloody Lada, now you
deal with it!"

Why is the Lada's rear window heated?
So the hands of the people pushing it will not freeze.

How do you make a Lada disappear?
You spray it with rust remover!

Now they have made a new Lada, with two exhaust pipes.
So you can use it as a wheelbarrow at weekends.

A Lada can reach a speed of 125 mph, if it's transported on the railway!

Did you know that the Lada's instruction book contains 500 pages?
There are two pages with information about the car and 498 pages with bus
and train timetables.

Why do insurance companies enjoy Lada's?
They are never stolen.

Why is there light under the Lada's bonnet?
So you can fix it 24 hours a day.

There is a new 16 valve Lada.
It has 8 in the engine, and 8 in the radio.

My cousin was unemployed. Then he became a Lada salesman.
He is still unemployed, but now we understand why

Do you know what all the Lada owners are dreaming about?
Getting a ticket for speeding.

From a newspaper: To the man who stole my Lada in 20 degrees of frost.
Keep the Lada, but please tell me how you started it!

Did you know that there are only two men working in the Lada factory?
One with scissors and one with glue.

Do you know what the trip counter in the Lada says when it's passing 20,000
miles?
Game Over!

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Če Jan 20, 2005 10:23 pm

Ni ga mulca,
čez našga horjulca....
:krc_v_roke: :krc_v_roke: :krc_v_roke:
sploh če ma še rdečo Lado....
Kaj imata skupnega nova lada in sanke s kraguljčki.
Oboje ima isti zvok ko se pelješ...
God shave the queen...

Cyrus
Prispevkov: 233
Pridružen: To Okt 28, 2003 1:36 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a Cyrus » Pe Jan 21, 2005 9:25 am

Ja Dori, tvoj prestop v tabor NISSAN je pa silovit! :skace_od_srece: Ojacaj tale linux, da bo zdrzal, ko se utrga oblak "ladislavcev" :po_glavi:
Nazadnje spremenil Cyrus, dne Pe Jan 21, 2005 12:38 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Pe Jan 21, 2005 9:36 am

:roll: Kaj niso ljubki vici? Komu pa naj se smejemo, če ne samim sebi?
Kdor je kadarkoli imel Lado ve, da od tega ni nič res. Edino Ludwig je zgleda vzel stvar preveč zares in začel vstavljati noter "Toyota" potlej se je pa preveč razburil. :zena_z_valjarjem:

Aja, kar se pa prestopa tiče, je pa takole: Nissan pelje Nivo po cesti do terena. Naprej gre pa Niva. Vsak gre tam kamor paše.

:D

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Pe Jan 21, 2005 10:46 am

hudiča, na maillisti so bili vici posledica kreganja, tu pa bo zgleda kreganje posledica vicev. :) :) :)

ups, smajlije sem pozabil napisat prej, da ne bo kdo preresno vzel

Cyrus
Prispevkov: 233
Pridružen: To Okt 28, 2003 1:36 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a Cyrus » Pe Jan 21, 2005 12:30 pm

Zelo spostujem ljudi, ki se znajo saliti na svoj racun. :aplavz:
Tudi jaz sem imel Lado Nivo v eni prejsnji sluzbi. Bila je ze zelo zdelana, saj so v njej vozili cement, odre, lopate, zenske, sode... skratka vse zivo. Ampak revica je dobro delovala, le na Petrolu sem bil pogosto :stisk_roke: . Aja, pa v sluzbi so mi dali mobitel, v primeru tezav. Uporabil ga nisem nikoli.
Ergo, lahko jo pohvalim. Drzi pa dejstvo, da je glasbe toliko, kolikor je denarja. In ko sem se jaz odlocal za terenca je bilo denarja za 1993 letnik Nissana. In tudi ta deluje dobro, le vzdrzevanje in registracija sta vredna najbrz kar za kaksno Nivo. ::jokam:
2 Dori: Ampak do terena gre pa lepo. Nekaj centimetrski dvig in spodobne gume, pa bo Nissan pokazal Nivi, kako se to dela :krohota_se:
2 Gregor: Ce se tako ljubko "kregamo", je prav lepo! :gladi_ga_po_glavi:

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Jan 21, 2005 6:20 pm

Cyrus napisal/-a:Zelo spostujem ljudi, ki se znajo saliti na svoj racun. :aplavz:
Ce mas nivo ti ravno ne preostane drugega. Ker hvalit se pač ne moreš. Se pač šališ
Tudi jaz sem imel Lado Nivo v eni prejsnji sluzbi.
Tudi jaz bi ukrepal enako. Če bi mi v službi dali nivo, bi bila to zelo hitro bivša služba
Bila je ze zelo zdelana, saj so v njej vozili cement, odre, lopate, zenske, sode... skratka vse zivo.
Bila bi enaka tudi če ne bi vozili vsega tega
Ampak revica je dobro delovala, le na Petrolu sem bil pogosto :stisk_roke: .
Baje tako pogosto, da si za novo leto dobil koledar, notes, baterijo s petrolovim logotom in bil večkrat povabljen na sindikalno zabavo....
Aja, pa v sluzbi so mi dali mobitel, v primeru tezav. Uporabil ga nisem nikoli.
Ne sekiraj se. Vsi se učimo celo življenje. Vtipkaš številko in pritisneš zeleno slušalko in govoriš. Toliko v nasvet ,da ne boš pešačil vsak dan do prvih ljudi ko ti niva crkne...
Ergo, lahko jo pohvalim. Drzi pa dejstvo, da je glasbe toliko, kolikor je denarja. In ko sem se jaz odlocal za terenca je bilo denarja za 1993 letnik Nissana. In tudi ta deluje dobro, le vzdrzevanje in registracija sta vredna najbrz kar za kaksno Nivo. ::jokam:
Se ne strinjam. Muzika ni odvisna samo od denarja. Precej je tudi od znamke. Za 5 mio sit lahko kupiš Nissana, Toyoto, al pa kak rižev narastek. Ala Kia Rexton, Sorento...
2 Dori: Ampak do terena gre pa lepo.
Glede na to kako ga Dori vozi bo šel lepo do naslednje ledene dobe....2Dori: Lahko ti potihem zaupam, da če ga parkiraš na pločnik, ne boš ničesar polomil. Bodi brez skrbi...
Nekaj centimetrski dvig in spodobne gume, pa bo Nissan pokazal Nivi, kako se to dela :krohota_se:
Nissan nima nivi kaj dokazovat. Tako kot F16 bratoma Rusjan ne...Avto, ki so ga skonstruirali v letih, ko so Ljubljano napadali s Zeppellini, se pač ne primerja z Nissanom in še z GR-jem povrh...
2 Gregor: Ce se tako ljubko "kregamo", je prav lepo! :gladi_ga_po_glavi:
Jap, res je. Sploh zdaj, ko so na LR-ji izklučili iz zabave in se kregajo sami...he,he,he...


LP Ludwig :krc_v_roke: :krc_v_roke: :krc_v_roke: :krc_v_roke:
God shave the queen...

Cyrus
Prispevkov: 233
Pridružen: To Okt 28, 2003 1:36 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a Cyrus » Pe Jan 21, 2005 8:36 pm

Ludwig, radio Erevan poroca, da je v Togliatiju in okolici splosna mobilizacija, cez dva dni krenejo :veselo_za_volanom: (z vsemi Nivami, 10-tkami, 1507-kami in podobno motorizacijo) proti Moravcam, drugo leto marca bodo pa tam. Potem pa bog ti pomagaj, ker tuzemske pomoci ne bo. :ubogi_ludwig:

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Pe Jan 21, 2005 9:21 pm

Predlagam, da še ne odnehamo, da bomo enkrat lahko v živo videli do kakšnih vse strasti lahko pripelje takale povsem "mimo" tema, nikomur namenjena, sama sebi v namen in ... :?

Le kje je Bizzy ?

:roll:

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Pe Jan 21, 2005 9:56 pm

>>Zelo spostujem ljudi, ki se znajo saliti na svoj racun.
> Ce mas nivo ti ravno ne preostane drugega. Ker hvalit se pač ne moreš. Se pač šališ
Če imaš Toyoto se pa lahko samo hvališ. Še šalit se ne moreš. Kaj šele vozit. :roll:

>> Tudi jaz sem imel Lado Nivo v eni prejsnji sluzbi.
>> Tudi jaz bi ukrepal enako. Če bi mi v službi dali nivo, bi bila to zelo hitro bivša služba
Vsak izgovor je dober. A, če bi ti pa dali Toyoto bi pa hodil v službo? :wink:

>> Bila je ze zelo zdelana, saj so v njej vozili cement, odre, lopate, zenske, sode... skratka vse zivo.
> Bila bi enaka tudi če ne bi vozili vsega tega
Torej lahko zaljučimo - kvaliteten avto. Ne glede, ga voziš ali ne, je enako zdelan. :D

>> Ampak revica je dobro delovala, le na Petrolu sem bil pogosto .
>Baje tako pogosto, da si za novo leto dobil koledar, notes, baterijo s petrolovim logotom in bil večkrat povabljen na sindikalno zabavo....
Nič ne rečem, pogosto. Ampak spet ne tako pogosto, kot če imaš Toyoto. Nekateri si uredijo "Petrol" kar doma, da jim je bližje ... :twisted:

>> Aja, pa v sluzbi so mi dali mobitel, v primeru tezav. Uporabil ga nisem nikoli.
> Ne sekiraj se. Vsi se učimo celo življenje. Vtipkaš številko in pritisneš zeleno slušalko in govoriš. Toliko v nasvet ,da ne boš pešačil vsak dan do prvih ljudi ko ti niva crkne...
Znanje splošnega motoroznanstva je pri lastniku Lade višje kot pri lastnikih drugih znamk. Še en plus - pozitiven vpliv na izobraženost populacije. :kadi_in_zgleda_kul:

>> Ergo, lahko jo pohvalim. Drzi pa dejstvo, da je glasbe toliko, kolikor je denarja. In ko sem se jaz odlocal za terenca je bilo denarja za 1993 letnik Nissana. In tudi ta deluje dobro, le vzdrzevanje in registracija sta vredna najbrz kar za kaksno Nivo.
> Se ne strinjam. Muzika ni odvisna samo od denarja. Precej je tudi od znamke. Za 5 mio sit lahko kupiš Nissana, Toyoto, al pa kak rižev narastek. Ala Kia Rexton, Sorento...
Rižev narastek? A Toyota in Nissan sta pa Bratwuerst in Weissbier ali kaj? :roll: Poleg tega je recimo Sorento preklicano dober avto, verjetno boljši od LC90 (Rextona ne poznam, da bi sodil).

>> 2 Dori: Ampak do terena gre pa lepo.
> Glede na to kako ga Dori vozi bo šel lepo do naslednje ledene dobe....2Dori: Lahko ti potihem zaupam, da če ga parkiraš na pločnik, ne boš ničesar polomil. Bodi brez skrbi...
Ne, si ne upam. Z Nivo že, že, rižev narastek pa lahko (še bolj) upade. :lol:

>> Nekaj centimetrski dvig in spodobne gume, pa bo Nissan pokazal Nivi, kako se to dela
> Nissan nima nivi kaj dokazovat. Tako kot F16 bratoma Rusjan ne...Avto, ki so ga skonstruirali v letih, ko so Ljubljano napadali s Zeppellini, se pač ne primerja z Nissanom in še z GR-jem povrh...
Niva ima sredinski diff, stalni 4x4 pogon, vijačne vzmeti in ostale pritikline, ki so pri "postcepelinskih" terencih bile dolgo časa luksuz in se šele v zadnjem času "prijemljejo" kot standard. V bistvu sem šele z GRjem spoznal kakšen korak nazaj zame je priklopljivi 4x4 pogon. Tu pa seveda enkrat gre vso priznanje LRju, ki so to tudi kmalu pogruntali. :moli:

>>2 Gregor: Ce se tako ljubko "kregamo", je prav lepo!
>Jap, res je. Sploh zdaj, ko so na LR-ji izklučili iz zabave in se kregajo sami...he,he,he...
Res je. Nič kaj prijazno od njih, da nas takole izključijo iz zabave. :ne_ne_ne:

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Pe Jan 21, 2005 10:01 pm

2 Ludwig: niva res nima kaj dosti s patrolom. Predvsem če bi se rad afnal po gmajni in okoliških klancih, potem bi se vsakič raje vsedel v nivo. Pa ko kaj polomiš, je res poceni in se ne sekiraš pretirano. In ko se kje zaplezaš, pa ugotoviš, da bi bilo dobro obrniti, ker boš sicer kak km peljal rikverc, si vesel, a sediš v nivi in ne v patrolu.
Hmmm.... nekaj takega sem danes počel jaz - ko ti na koncu 2 km klanca zmanjka sape, bi bilo dobro, da bi imel s sabo ketne (očitno jih imam le takrat, ko jih pravzaprav niti ne rabim :oops: ).

LP
Samo

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Pe Jan 21, 2005 10:09 pm

vigadu napisal/-a:Poleg tega je recimo Sorento preklicano dober avto, verjetno boljši od LC90 (Rextona ne poznam, da bi sodil).


In od kod ti izkušnje s Sorentom? Moram priznati, da me je nedaleč nazaj zasrbelo, da bi si ga omislil, ker rabljene uvažajo v Nemčijo iz J Koreje in so smešno poceni - in to skoraj novi avti.
Ene stvari pa nisem uspel ugotoviti pri sorentu - kakšen štirikolesni pogon ima. Cenejši modeli imajo priklopljivega (za katerega se srtinjam, da je za avto, katerega nameravaš večino časa uporabljati na cesti, navadno sranje), dražji pa imajo viskozno sklopko. Moti me le, ker nikjer nisem zasledil, ali imajo modeli z viskozno sklopko tudi blokado na sredini, ali moraš tudi na terenu neusmiljeno mučiti to viskozno čudo (in malo me je strah, da na pesku to ne bi bilo ravno dolgotrajno). Kdo morda ve?

LP
Samo

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Pe Jan 21, 2005 10:30 pm

Kakih hudih izkušenj nimam. Avto mi je bil že takoj na začetku dovolj všeč (še preden sem zapravil denar za Patrola), da sem si ga ogledal. Moram reči - lepo narejen avto. Podvozje vsaj (kar je moj fokus) zgleda robustno. Predvsem pa za mnogo nižjo ceno od recimo Toyote ali Patrola. No ampak je bil avto vseeno predrag zame. Mogoče, ko bo več rabljenih. O tem ali ti bo na pesku crknila viskozna sklopka ali ne ne vem, se pa medlo spominjam, da ima neko avtomatiko, ki naj bi bila boljša kot 100% blokada, vendar mislim, da stalno skupaj sklenit pa reči ne moreš. Je pa zadnjič, ko smo bili v Avstriji Ručman omenil nekoga, ki je bil z Sorentom z njimi v Afriki. Naj on pove kako gre Sorento po pesku.

In kaj to pomeni "smešno poceni"?

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Pe Jan 21, 2005 11:54 pm

"smešno poceni" je:
- 10000 EUR za avto, ki je bil 1. reigistriran 5.2002 in ima 43000 km + klimo
- kakih 3000 EUR več, če bi rad več opreme in avtomatika

V primerjavi z japonskimi avti je to res neverjetno poceni.

LP
Samo

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » So Jan 22, 2005 1:21 am

Samo, kakšne pa sprašuješ...če bi bil Sorento dober za Afriko?
Ja jasno da bi bil. A nisi bil letos v Afriki? Si pa ja videl da se cela Afrika vozi s Sorentoti. No, ne čist cela. Nekaj je tudi Niv...

:kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:

"2Vigadu: Sem videl na internetu, da v Ameriki dirkajo na tekmah z Wranglerji na Nivinem podvozju....hudo, a ne?
God shave the queen...

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » So Jan 22, 2005 8:15 am

Samo, kakšne pa sprašuješ...če bi bil Sorento dober za Afriko?
Ja jasno da bi bil. A nisi bil letos v Afriki? Si pa ja videl da se cela Afrika vozi s Sorentoti. No, ne čist cela. Nekaj je tudi Niv...


No, verjetno se v Afriki vozi največ Landroverjev - a to pomeni , da je Landrover dober avto ? :a_se_ti_je_odpeljalo: A nisi prebral kaj je napisal Samo: "nameravaš večino časa uporabljati na cesti", za to je pa Sorento kot rečeno "preklicano dober avto" in spet: "verjetno boljši kot LC 90" - že zaradi tega, ker ima 5 vrat (da ne rečemo, da lepše zgleda). :gladi_ga_po_glavi:
Verjetno, da ga pa tudi ne bo konec, če se kdaj pelješ v Afriko. A je potrebno zato, da se enkrat na dve leti pelješ malo po sipinah trpeti ostalih 99,999 % časa. Lahko - tudi sam to počnem - seveda iz povsem drugih nagibov - treba ti pa ni.

2Vigadu: Sem videl na internetu, da v Ameriki dirkajo na tekmah z Wranglerji na Nivinem podvozju....hudo, a ne?


A to si videl na isti strani, kot tisti tvoj tsunami ? :roll:

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » So Jan 22, 2005 6:34 pm

vigadu napisal/-a:No, verjetno se v Afriki vozi največ Landroverjev - a to pomeni , da je Landrover dober avto ?


Dragi, moram te razočarat. V Afriki se niti slučajno ne vozi največ Landroverjev. Daleč največ je Toyot.
Ne vem pa zakaj skoz zraven mešaš Toyoto. Razen tebe je nihče nikjer ne omenja. :res_ne_vem: Govora je o Nivah in Sorentu, če se ne motim.
Se pa strinjam s tabo da je Toyota sranje, da je grda, neuporabna, da kar naprej crkuje, se lomi itd....A ti je lažje zdej?

Spomnim se kako sem si v osnovni šoli goreče želel BMX-a. Sanjalo se mi je o njemu, ko sem zaprl oči sem ga videl, ko sem padel z lojtre nisem videl zvezd ampak male BMX-e.... Tako da poznam ta občutek. Sej boš tud ti enkrat imel Toyoto..... :wink:
LP Ludwig
P.S.
Dans sem prodal Toyoto. Grem takoj po drugo, ta dolgo s 5 vrati, da ne bo Sorento boljši...
Nazadnje spremenil Ludwig, dne So Jan 22, 2005 6:40 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
God shave the queen...

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » So Jan 22, 2005 6:38 pm

Se pa strinjam s tabo da je Toyota sranje, da je grda, neuporabna, da kar naprej crkuje, se lomi itd....A ti je lažje zdej?


Samo to sem čakal. :aplavz: Zdaj lahko pa nehamo.

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » So Jan 22, 2005 6:40 pm

The end.
God shave the queen...

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » So Jan 22, 2005 6:47 pm

Ludwig ne velja popravljat, ko enkrat napišeš konec. Ko je zapik je zapik. :twisted:

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » So Jan 22, 2005 7:08 pm

Ej sori, naenkrat sva pisala. Poglej cajte. Sem napisal, pa objavil pa šel pol dopisat in tacajt si ti naredil konec. Nisem hotel da tako izpade. Lahko pobrišem če hočeš...oprosti....nočem igrat ne fer...
God shave the queen...

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » So Jan 22, 2005 7:20 pm

Naj ti bo za tokrat. :D Ampak za drugič pa pazi. :stari_pridiga:

Mislim, da sva s tem vsem dokazala, kako mlada po srcu sva še (beri otročja).

:po_glavi:

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » So Jan 22, 2005 7:22 pm

Pozabila sta, da sploh nima smisla primerjat Sorenta in LC, ker je Sorento skoraj pol cenejši (ali pa kar je). Seveda je le vprašanje - ali je Sorento dovolj vzdržljiv. No, to bomo pa že še zvedeli - ko bo kdo kaj na forum napisal.
Sicer pa: največ je v Tuniziji Isuzujev - in to pickupov, prav luštnih. Glede Afrike v celoti, pa zna biti res največ Toyot.

LP
Samo

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Jan 24, 2005 8:46 am

Včasih so rekli, da če imaš lado, se naučiš šraufat.
Se strinjam.

Sem pa dobil včeraj med švasanjem roke še en preblisk.

Če imaš lado, se naučiš dobro švasat.

To dokazuje tudi praksa. Na forumu smo vsaj trije, ki smo migvarja kupli zarad lade :twisted:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Jan 24, 2005 11:37 am

Tudi na lade so lepili naši prodajalci svoje znake gor.
Tako je na večini lad bila zadaj nalepka LADA AVTO. Lepo, da so te opozorili, da je lada avto. Noter včasih res nimaš takega občutka. :twisted:

hmm.... še www.lada-avto.si je crknil.


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov