malo smeha

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
jurif
Prispevkov: 38
Pridružen: Pe Nov 09, 2012 8:47 pm
Kraj: med Julijci in Karavankami

OdgovorNapisal/-a jurif » So Nov 16, 2013 4:13 pm

- Kaj dela Chuck Norris na Brezjah?

- Prikazuje se Mariji! :kaj_takega_pa_se_ne:

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

OdgovorNapisal/-a kloshar » Če Nov 21, 2013 8:40 pm

Slika
Slika

Uporabniški avatar
pjeb
Prispevkov: 192
Pridružen: Sr Jun 29, 2011 1:53 pm
Kraj: Hočko-Pohorje

OdgovorNapisal/-a pjeb » Če Nov 21, 2013 10:00 pm

Dugogodišnji bračni par sjedi na kauču.
Iznenada će muž ženi:
-Koliko puta si me prevarila?
[tišina]
-Pa reci!
[tišina]
-Pa daj reci koliko puta si me prevarila?!
-Koji kurac se dereš dok brojim?!!!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Dec 04, 2013 10:45 am

Le kateri moški se ne razneži ob pogledu na ogromnega 'džipa', katerega izvor je zaradi zasušene umazanije neprepoznaven, krasijo pa ga rezervna pnevmatika, dodatne posode za gorivo, ogromen vitel, zaščitno drogovje, ogromen 'dimnik' za dovod zraka v motor in vrsta dodatnih svetilnih teles, ki se lahko kosa s kakšno igralnico v Las Vegasu!

:lol: :lol: :lol:

http://www.moskisvet.com/clanek/visoki_ ... ebane.html


Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » So Dec 21, 2013 12:03 pm

V drugi temi je debata o avto ali moto vleki. Motovleka je boljša, saj ne more narediti česa takega:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... BxSntGGm8U

:D
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
pjeb
Prispevkov: 192
Pridružen: Sr Jun 29, 2011 1:53 pm
Kraj: Hočko-Pohorje

OdgovorNapisal/-a pjeb » To Dec 24, 2013 8:59 pm


Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Dec 24, 2013 10:00 pm

Te kategorije pa še nisem zasledil na naših dirkah
http://www.youtube.com/watch?v=R7yCCcVJE54
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Po Dec 30, 2013 11:05 am

Slika
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
pjeb
Prispevkov: 192
Pridružen: Sr Jun 29, 2011 1:53 pm
Kraj: Hočko-Pohorje

OdgovorNapisal/-a pjeb » Sr Jan 15, 2014 9:47 am

Ko se blondinke zravn spravijo :P
Slika

Uporabniški avatar
Tex
Prispevkov: 304
Pridružen: Po Nov 28, 2005 5:39 pm
Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Jan 30, 2014 9:50 am

Slika
Drive With Style...

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » Po Feb 03, 2014 10:41 am

Tole bi bilo škoda, da se izgubi:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7618779

Lastnik že 7 let, ves čas redno in skrbno vzdrževan, jeseni 2010 generalno obnovljena ter zaščitena šasija in karoserija, novi ležaji spredaj in zadaj, končniki, silen bloki, stabilizatorji itd.
Homologirane predelave: dvig podvozja OME + 6cm, original Safari snorkel, vitel
Dodan intercooler z ventilatorjem stikalo za vklop ventilatorja je v kabini.
Nov akumulator Varta 95Ah.

Skratka:
To je Nissan Patrol GR Y60. Ni luksuzen SUV in ni stvar, ki ne potrebuje vzdrževanja ter jo po uporabi zavržeš. Ima dve togi premi, med vožnjo slišiš veter, in ima karakter.
To je Patrol. Zgleda kot Patrol, obnaša se kot Patrol in pelje se kot Patrol. Vse to so DOBRE lastnosti.

Če nimate niti izvijača in še niste nikoli sami menjali olja v avtu, ta avto ni za vas.
Če offroadate samo po facebooku in forumih, ta avto ni za vas.
Če ste mevža, ki se neprestano pritožuje drugim nad svojim neuspešnim življenjem, ta avto ni za vas.
Če poslušate slovenski pop ali narodnjake, ta avto ni za vas.
Če se bojite umazati roke in hodite po svetu v karirastih oprijetih hlačah in belih adidaskah ali nosite bundo z obrobo kapuce iz umetnega krzna, ta avto ni za vas.

Ta avto je preživel alpske snežne zamete, libijske sipine, tunizijska slana jezera, maroške kamnite piste, mavretansko vročino, egiptovske tanke in ležeče policaje, sudanske tovornjakarje, etiopske trne, osle, črnce in carinsko upravo, sol Mrtvega morja in šest izraelskih mejnih kontrol. In veste kaj? VEDNO, ČISTO VEDNO ME JE PRIPELJAL NAZAJ DOMOV. Zato prosim za vsaj malo spoštovanja in ne kličite me samo zato, da me sprašujete, koliko nafte porabi in koliko stane registracija.

Torej, če imate jajca, imate radi izzive in si upate zreti usodi v brk?
Ste kdarkoli že uporabili poved: "Primi mi pivo in glej, da ti pokažem..."?
Ko vidite razpadlo razbitino terenca, ali pomislite, da bi bil čas za nov projekt obnove?
Je vaša garaža polna rezervnih delov vaših sedanjih, prejšnjih in bodočih avtomobilov?
Imate servisni priročnik za vsak avto, ki ste ga doslej imeli v lasti?
Se lahko najmanj dve uri skupaj pogovarjate o avtih, orodju, servisiranju in vožnji?
Se še vedno nostalgično spominjate svojega prvega vozila?
Se vam električni avtomobili gnusijo in jih vidite kot nedopusten greh pred bogovi navora, velike prostornine in notranjega izgorevanja?
So vam všeč koledarji s pomanjkljivo oblečenimi dekleti?

Če ste vsaj na eno od vprašanj odgovorili z "ja": TO JE PATROL ZA VAS.

Podrobnosti:
Ne poznam števila lastnikov pred mano. Avto sem kupil leta 2006 v dosti slabšem stanju, kot je sedaj. Prejšnji lastnik ga je uporabljal za prevoz motorke in kozje krme, to je vse, kar mi je uspelo izvedeti, ker je reveža vzela Matilda. Jaz sem iz zanemarjenega reveža naredil skoraj popolno ekspedicijsko vozilo. In ga v ta namen tudi uporabljal in zanj seveda primerno skrbel. Nikoli mi ni padlo na pamet, da bi pri vzdrževanju varčeval in s tem tvegal odpoved nekje na robu Guelb er Richata ali Akakusa.

Stanje? Za 22 let staro vozilo naravnost odlično. Seveda pa avto ni nov, temu je primerna tudi cena. Zgolj šnorkl stane 800€, v avto je bilo v letih 2010, 2011 in 2012 vloženo približno 11k€, to imejte v mislih, preden mi jemljete čas z žaljivimi ponudbami.

Vprašanja?
Prodajam, ker sem postal ponosen in včasih rahlo frustriran lastnik Toyote LC80. Pač edino vozilo, ki v praksi lahko nadomesti Patrola. Zato bi bilo lepo, če bi Patrolček dobil novega zvestega lastnika.
NE, PO DELIH GA NE PRODAM. Ne trudite se s klicanjem.
Kaj je narobe z avtom? Nič bistvenega, najhuje je to, da ga nihče ne uporablja. Seveda ima nekaj napakic, ki pa niso kritične, npr. števec za hitrost občasno ne dela, zadnja vrata so rjava priložim komplet drugih, tečaji voznikovih vrat pokajo, kak kardanski križ bi bil potreben zamenjave...
Pogoni in zadnja špera DELAJO BREZHIBNO.

Hvala vam za vaš čas in pozornost. Kdor ve, kaj kupuje, mu ob nakupu tega Patrola ne bo žal.

Uporabniški avatar
andsuzuki
Prispevkov: 380
Pridružen: Pe Jul 07, 2006 2:49 pm
Kraj: Banjška planota, Goriška

OdgovorNapisal/-a andsuzuki » Pe Feb 07, 2014 11:50 am

Po nekaj tisočletjih je Bog spet pogledal na Zemljo.
Ljudje so ponovno postali pohlepni, pokvarjeni in nasilni.
Bog je zato sklenil, da jim da nauk, in jih večino uniči, kot je to že storil enkrat z vesoljnim potopom.
Pokliče Noeta: "še enkrat, kot poprej, boš moral zgraditi barko iz cedrovine, 300 laktov dolgo, 50 široko in 30 visoko.
Na Zemljo bom poslal drugi vesoljni potop, ker se ljudje niso ničesar naučili.
Ti pa na barko vzemi, kot po navadi, tvojo družino, snahe, zete in njihove otroke ter od vsake živalske vrste, ki živi na kopnem, po dva - samico in samca.
Časa imaš pol leta.".
Noe ni bil ravno navdušen; gradnja barke, 40 dni slabega vremena, 150 dni morske bolezni, vse skupaj pa v tesnem prostoru z ženo, brez televizije in interneta. Vendar je bil vdan Bogu, in se je lotil posla.
Čez natančno šest mesecev so se nabrali temni, težki oblaki in začelo je deževati, kot iz škafa.
"Noe", zavpije bog, "kje je barka?"
Noe je v solzah pogledal proti nebu in dejal:
"O moj Gospod, bodi milosten z menoj; ne veš kaj si mi naredil!"
Bog, ponovno: "Ej, ne se hecat, stari. Kje je barka?"
Noe je nato obupan bogu razložil:
1. Najprej sem šel s projektno dokumentacijo in vsemi 34 potrebnimi dovoljenji na upravno enoto, da bi pridobil gradbeno dovoljenje.
2. Bili so prepričani, da želim sezidati odbito štalo za ovce. Niso se strinjali z ničemer, sploh ne s tem, da bi to morala biti barka.
3. Niso vedeli, kaj je to laket, tako, da je drago plačani arhitekt moral narediti nov načrt, v metričnih merah.
4. Ko so končno dojeli, da gre zares za plovilo, so me takoj zavrnili, saj je ladjedelništvo v urbanih naseljih prepovedano.
5. Našel sem drugo, primerno mesto, vendar so se tam pojavili novi zadržki. Začelo se je s protipožarno zaščito. Kje so protipožarna vrata, kje so gasilniki itd? Bolj, ko sem jim razlagal, da bo vode več kot dovolj, bolj so me sumljivo gledali. Na koncu so me odpeljali možje v belem, v polje.
6. Po temeljitem psihiatričnem pregledu mi je upravna enota javila, da barko sicer lahko zgradim, vendar ne prevzemajo odgovornosti za njen prevoz do najbližjega vodotoka. Z njihovo naklonjenostjo, ali spregledom, ne smem računati, ker so jim ravnokar zamenjali načelnika.
7. No, že čez en dan me je poklical nekdo drug iz iste UE in mi pojasnil, da imamo prijazno e-upravo, ki je zelo naravnana na izpolnjevanje želja državljanov in, da lahko celo računam na evropska sredstva za spodbujanje gradnje ladjedelnic. Edini problem je, da moram prošnjo vložiti v osmih izvirnikih in štirih kopijah, v treh uradnih jezikih EU, s potrdili, da so prevodi enaki izvirniku, da nisem bil kaznovan, da nisem v kazenskem postopku itd.. In še ena malenkost, ker je libanonska cedra ogrožena rastlinska vrsta, EU prepoveduje njen uvoz.
Tako sem nehal iskati prvovrstno cedrovino.
8. Cedro sem poskušal nadomestiti z navadnim borovcem. Z varščino sem se komaj izognil prijetju, češ, da posegam v Triglavski narodni park. Ko sem jim razložil, da vsak čas ne bo več tega parka, so me drugič odpeljali v polje.
9. Končno sem našel drevesa, ki bi jih lahko posekal. Poskušal sem se dogovoriti z gozdarji, pa so me samo čudno gledali. Kje je kolektivna pogodba, kje je tarifni dodatek, kje so primerjave z javno upravo, kje so naše pravice? Na koncu so dejali, ok stari, dejmo brez tega, ampak naša ura je 30 eur, na roko, vnaprej!
10. Vmes sem zbiral živali.
Vsaj dve mravlji (kraljica in trot) sem uspel ohraniti pri življenju.
Potem sem poskušal kot Dalajlama prepričati dva volka in dve ovci, da morajo zaradi višjih interesov živeti v miru in sožitju. Ko so končno pristali, se je, kot zainteresirana stranka v postopku, javilo društvo za zaščito živali in UE prepričalo, da je tako bivanje živali kruto, ker je proti njihovim navadam v naravnem okolju.
11. Mislil sem, da sem iz ta hudega ven, ko je višje sodišče pritožbo društva zavrnilo, ker so pozabili plačati 5,67 eur takse (ha ha ha ha), potem je prišel še dopis ministrstva za promet in zveze, da me bodo oglobili, ker je moje vozilo za prevoz živali v nasprotju s kar tremi EU direktivami. Trenutno sem se prebil do 23. strani obrazca in res ne vem, katere veroizpovedi so živali?
Ali npr. moj Bog, ali si ti sploh vedel, da se rogate živali, zaradi možnosti poškodovanja, ne smejo prevažati v času parjenja?
Kozli in biki, osli, žrebci, psi, ki sicer nimajo rogov, imajo pa čekane,
pa tudi jeleni in, da ne govorim o samcih zebre, se gonijo celo leto.
Kdaj naj zdaj rešim to?
12. Ker so zajci vir nalezljivih bolezni, moram upoštevati 43 do 45 različnih predpisov EU, posebej za kunce in posebej za zajce.
13. Lepo te prosim, če lahko urediš, da bi barka plula pod liberijsko zastavo, ali zastavo st. Vincenta in Grenade, ker me drugače hrvati ne bodo spustili skozi.
14. Še bolj te prosim, spravi mi iz poti težake iz greenpeace-ja, ki trdijo, da tudi en kakec od živali ne sme onesnažiti oceana.
Skratka, o moj Gospod! Prvič je šlo razmeroma brez problema, vendar te tokrat prosim za dovoljenje, da na barko vzamem najmanj mojega odvetnika, predsednika proti-korupcijske komisije in varuha človekovih pravic (pa tudi novega načelnika UE, če se da, saj je majhen in ne je veliko)."
Minilo je nekaj minut.
Oblaki so se razmaknili in sonce je posijalo na razmočeno prst.
Noe je z začudenjem vprašal: "O moj Gospod, ali nas ne boš uničil?"
Na to je Bog odgovoril: "Ne Noe, ni potrebe. To bo namesto mene naredila vaša državna uprava in evropska unija."
Kdor dela, greši, reče petelin in zleze z race
Lp Andrej

Uporabniški avatar
Matej T
Prispevkov: 1776
Pridružen: Ne Mar 22, 2009 1:23 pm
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Matej T » So Feb 08, 2014 8:28 pm

GOLF II Rabit
Slika

Uporabniški avatar
pjeb
Prispevkov: 192
Pridružen: Sr Jun 29, 2011 1:53 pm
Kraj: Hočko-Pohorje

OdgovorNapisal/-a pjeb » Če Feb 20, 2014 9:25 pm


Uporabniški avatar
fonza
Prispevkov: 504
Pridružen: Ne Dec 18, 2005 6:48 pm
Kraj: N 46.08662;E 015.04915

OdgovorNapisal/-a fonza » Po Feb 24, 2014 8:42 am

Predsednica vlade vpraša ministre: "A bencin mamo?"
"Mamo!" je odgovor enoglasen.
"A hrano mamo?"
"Mamo!" je odgovor enak prejšnjemu.
"A d'nar mamo?"
"Mamo!" pritrdijo ministri.
Mandatarka se začudi: "Ja, za kva se pa pol državlani jezijo?"
"Zato, k oni pa usega tega nimajo" se glasi odgovor.


LP Franci
Wine,Women&LandRovers*Not necessarly in that order

Uporabniški avatar
fonza
Prispevkov: 504
Pridružen: Ne Dec 18, 2005 6:48 pm
Kraj: N 46.08662;E 015.04915

OdgovorNapisal/-a fonza » Če Feb 27, 2014 7:45 am

Wine,Women&LandRovers*Not necessarly in that order

Vito_
Prispevkov: 997
Pridružen: Po Feb 21, 2005 12:14 pm

OdgovorNapisal/-a Vito_ » Pe Feb 28, 2014 12:02 pm


Mihevc
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Apr 23, 2010 6:28 pm

OdgovorNapisal/-a Mihevc » So Mar 01, 2014 1:15 pm

Vito_ napisal/-a:Starodobni terenc:
https://www.youtube.com/watch?v=nq2jY1trxqg


ja sam poglej s kakimi gumicami so rili po blatu-ma jih ni ostavlo.
Danes pa vidiš na nekih kvazi terencih vsemogoče valarje pa nikamor!! :ah_seveda: (':ah_seveda:')

lp.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Mar 07, 2014 2:50 pm

Klikni na spodnjo povezavo in malo počakaj (ne naredi nič):

http://producten.hema.nl

:D
LP Miran

PS: sem pobral iz Navara foruma
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Pe Mar 21, 2014 11:13 am

Državni izpit pri Arabcih, predmet preživetje v naravi.
Trije so naredili, dva bosta imela še popravnega, eden je gladko padel!


Slika

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Po Apr 21, 2014 9:32 pm

Dober! :) :krohota_se:

Slika

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Pe Maj 02, 2014 6:09 pm

Slika
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » So Maj 03, 2014 8:27 am

svetovna :lol:

to me spomni na tistega: kako moški razume pomoč v gospodinjstvu? da dvigne noge ko žena sesa po tleh okrog kavča.

TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » So Maj 03, 2014 11:28 pm

AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 49 gostov