POZOR

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
mando
Prispevkov: 36
Pridružen: Če Dec 30, 2004 10:46 pm
Kraj: ljubljana

POZOR

OdgovorNapisal/-a mando » Sr Jul 13, 2005 12:11 am

V noči iz nedelje na ponedeljek (22.56 po kameri) so mi ukradli prikolico za prevoz vozil. Prikolica ima zelo majhna kolesa 10 col je dvoosna in ima ravno nakladalno površino (leseno) veliko 4x2 m, drugače pa je pocinkana .zadaj ima nakladalno rampo ki je iz aluminija in je postavljena navpično na zadnji strani je Mađarske izdelave in jih je zelo malo (mislim da kakih 5 v Sloveniji), če bi kdo karkoli izvedel o prikolici me naj prosim pokliče na tel: 041 611 525

To obvestilo se lahko da tudi na kakšen drug forum. Hvala

PS ko bom našel kašno primerno sliko jo dam gor

LP Primož

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Jul 13, 2005 2:26 pm

Tisti, ki jo je ukradel, jo lahko, če je ne rabi več, proda meni. :lol: Sigurno bo, glede na njeno toplotno stanje, kar precej poceni.
Prej sem mislil, da mi jo bo Mando kdaj posodil, sedaj pa izgleda da mi je ne bo več :cry: :cry:
Mando, upam, da jo dobiš čimprej nazaj, sliko pa le hitro gor. Pa še tisti video posnetek objavi, kako ti jo vozijo preč. Bomo mogoče kako znano faco in makino spoznali.....
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

mando
Prispevkov: 36
Pridružen: Če Dec 30, 2004 10:46 pm
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a mando » Sr Jul 13, 2005 3:15 pm

Na video posnetku se ne vidi ničesar razen to da so bili dobro organizirani saj so pol ure opazovali in "stražili" teren . vidi pa se samo obrisi saj so kamere že kar stare pa še noč ima svojo moč. vidi se le da je bilo osaebno vozilo brez " ritke" kot golf ali kaj podobnega . Vsem ki mi bojo pomagali pa bnom strašno hvaležen pa še :nazdravljamo: bomo skupaj

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jul 14, 2005 7:03 am

Še na dveh forumih sem objavil (avtomobilizem pa zup racing) nej kdo še na mobisuxu pa honda.si objavi - jst sm tm nezaželen gost.
Pred EUR sem bil SIT!

mando
Prispevkov: 36
Pridružen: Če Dec 30, 2004 10:46 pm
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a mando » Pe Jul 15, 2005 7:44 pm

http://www.kaerntenonline.com/prikolice ... tmotor.htm
Tukaj se približno vidi kakšna je prikolica, dobim pa še original fotko ki jo bom poslal vigaduju da jo da gor.

PS treba je gledat za prewvoz gradbene mehanizacije

LP PRIMOŽ


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov