Dobre gostilne ?

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
igorp8
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Mar 12, 2008 3:05 pm
Kraj: ilirska bistrica

Dobre gostilne ?

OdgovorNapisal/-a igorp8 » Pe Dec 03, 2010 4:40 pm

Ker naslednji teden prihajam na teren v acroni Jesenice, me zanima če kdo ve za kakšno dobro gostilno v bližini za pojest dobro marendo? :lol: :lol:
Prihajamo za dva meseca, tako da mi ni vseeno kaj bom jedel!
Vsi predlogi so dobrodošli! :thank_you:



p.s. smo Primorci :vinska_bratca: :vinska_bratca: :vinska_bratca: , tako da razni žganci in krvavice :lol:
lp igor
Nazadnje spremenil igorp8, dne Pe Dec 03, 2010 6:01 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Dec 03, 2010 5:45 pm

Bemti, najprej sem te hotel pohvaliti, da bi to lahko bila dobra tema o dobrih (in po primernih cenah) gostilnah, pol ga pa tako poserješ s temi tvojimi izjavami o krvavicah in žgancih.
1. Gorenjci niso Primorci in njihove krvavice so iz opranih in ne posranih črev, tako kot primorske. Zato so krvavice na Gorenjskem zakon.
2. Žganci na Gorenjskem (da ne omenim onih iz Zgornje Savinjske doline in Koroške) so Žganci in ne siva polenta, kot pri vas na Primorskem.
Tako da veš!
Miran

:wink:
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

igorp8
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Mar 12, 2008 3:05 pm
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a igorp8 » Pe Dec 03, 2010 6:07 pm

sem moral hitro popravit, saj nisem mislil tako...........
iščem dobro gostilno ker lačen delavec je slab delavec :stari_pridiga:
glede gostiln na našem koncu : Mašun, Picerija Pek ( dolenje), turistična kmetija Bubec ( posrtvica), kmečki turizem Janezinovi ( ratečevo brdo), pa še kakšna je, pa me bo še kdo dopolnil
LačenPozdrav igor
p.s.2 : miran, a ti pa nisi več naš? :lol:

Uporabniški avatar
tata zlatko
Prispevkov: 44
Pridružen: Če Maj 14, 2009 11:27 am
Kraj: Sarajevo

OdgovorNapisal/-a tata zlatko » Pe Dec 03, 2010 6:59 pm

Da vam kaze jedan Bosanac :D :D :D

Lectar u Radovljici(par kilometara dalje ali se isplati)


A Masun dobar,dobar... :shock: :shock:

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » Pe Dec 03, 2010 7:06 pm

tata zlatko napisal/-a:Da vam kaze jedan Bosanac :D :D :D

Lectar u Radovljici(par kilometara dalje ali se isplati)


A Masun dobar,dobar... :shock: :shock:


Tata zlatko, v ponedeljek grem skozi tuzlo v sarajevo, tam bom še v torek pa še mogoče v sredo. Kje se da kakšne dobre čevape pojest.
Vem da so povsod dobri pa mogoče pa so še kje kakšni prav posebni.

Lp

Uporabniški avatar
tata zlatko
Prispevkov: 44
Pridružen: Če Maj 14, 2009 11:27 am
Kraj: Sarajevo

OdgovorNapisal/-a tata zlatko » Pe Dec 03, 2010 7:12 pm

Kada dodes u Sarajevo zovnes mene prije nego bilo sto pojedes i rezervises prenociste i i budes moj gost :D :D :D

tel 063 284 267

inace idite na cevape u cevabdinicu "ZELJO" ili 'HODZIC"

sj 413
Prispevkov: 186
Pridružen: Sr Mar 31, 2004 8:45 pm
Kraj: bled-bohinj

OdgovorNapisal/-a sj 413 » Pe Dec 03, 2010 7:46 pm

par km iz jesenic gostilna kašar v žirovnici in lovski dom pod stolom .(isti lastnik povsot super) :nazdravljamo:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Dec 03, 2010 8:18 pm

Izogibaj se zlatka orange pover. Jaz sem se skor skregal z njim :evil: :evil: ni veliko manjkalo.......taprvo te počasti, pol odstopi "vikendico" za par dni z polnim hladilnikom premingerja pol se moraš pa skor stepst z njim da poravnaš račun. Brani se denarja ko hudič križa.
In sva se razšla skoraj kot neprijatelja........zdaj pa bodi pameten na kakšen način naj človeku vrnem uslugo.....

Drgač je pa nekje že tema o gostilnah z naslovom kje se dobro je.....ne da se mi iskat.

Jesenice marenda, dobro in ugodno.

Najbližje Acroniju je Majolka. cca 1km proti centru. Dobre malice in solidne cene. Prav tako možna večerja po ceni za malico.(vsaj bila je)
Ker boš dalj časa tukaj se pomeni z lastnikom za kakšen popust. Poznam šefico tako da lahko tudi jaz pobaram če ti je nerodno. Vendar je fejst človek in ni problema.Mož ima pa cca 2m in cca120kg tako da ga nauš kaj sral :wink: sin je pa še večji....tako da....

Potem v centru nasproti Integrala (piše tehnični pregledi, ne moreš falit). gostilna Oaza. Tudi OK. Isto poznam šefico in lahko kakšno besedo rečem. čeprav je bolj trda kot v majolki. Imajo pa super pice, velika za dva in zelo dobra.

Potem pa še v drugo smer. Proti Žirovnici. Notri v vasi imaš gostilno Kašar. Malo dalj vendar so malice tako obilne da se splača. Cene in futer OK. Tam pa imajo šefa in se zmeni sam. Poznam pa vse kelnarce pa lahko kakšno pokličem in vprašam kako pa kaj. Če so še iste, nisem bil tam ene pol leta že...

Nekaj jih je še vendar bi priporočil te. Lahko da je kje kaj novega sam ne vem ker že kakšnih par let nisem bil na Jesenicama.
Te so stare gostilne in če so preživele toliko časa pol verjetno da so OK.
So tudi bližje acroniju (če so še) vendar se skos nekaj lastniki menjajo tako da nekaj ne štima verjetno. Vrag si ga vedi.

Tadrug boš pa že sam našel, če boš 2 meseca na jesenicama boš mel dost časa. Š
Če boš pa na hokej hodil se pa le v rdeče odeni, na zeleno zna bit kakšen alergičen :lol: Saj je že rdeča rutica, kapica ali kaj podobnega zadosti. Tudi partijska knjižica je OK, če jo nisi že stran vrgel.....
Pa izogibaj se.....no to boš pa sam ugotovil he he....

Lp
Nazadnje spremenil AŁIEN, dne So Dec 04, 2010 8:31 am, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Dec 03, 2010 8:20 pm

sj 413 napisal/-a:par km iz jesenic gostilna kašar v žirovnici in lovski dom pod stolom .(isti lastnik povsot super) :nazdravljamo:


V lovskem domu ni malic, samo spodaj. Je pa isti lastnik obeh. Mesar drgač in se res prenažreš.

igorp8
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Mar 12, 2008 3:05 pm
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a igorp8 » Pe Dec 03, 2010 8:57 pm

ma kaj so dve Majolke?????

Uporabniški avatar
tata zlatko
Prispevkov: 44
Pridružen: Če Maj 14, 2009 11:27 am
Kraj: Sarajevo

OdgovorNapisal/-a tata zlatko » Pe Dec 03, 2010 10:20 pm

AŁIEN napisal/-a:Izogibaj se zlatka orange pover. Jaz sem se skor skregal z njim :evil: :evil: ni veliko manjkalo.......taprvo te počasti, pol odstopi "vikendico" za par dni z polnim hladilnikom premingerja pol se moraš pa skor stepst z njim da poravnaš račun. Brani se denarja ko hudič križa.
In sva se razšla skoraj kot neprijatelja........zdaj pa bodi pameten na kakšen način naj človeku vrnem uslugo.....

Lp


Tvoj odmor na padinama Bijelasnice......nema cijenu

Sretni osmijeh kada si se vratio sa planine....nema cijenu

Prezderavanje uz rostilj.....nema cijenu

Jedno novo,iskreno prijateljstvo....nema cijenu


A za sve ostalo tu je Master card :D :D :D


A zbog ove zadnje recenice o nekom vracanju bomo se stvarno SKREGALI :D :D :D

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Dec 03, 2010 11:32 pm

tata zlatko napisal/-a: bomo se stvarno SKREGALI :D :D :D


bomo bomo, ne morem spat zaradi tebe......zaradi občutka da sem dolžan. Pa še avto si mi opral čeprav sem ravno iz avtopralnice prišel... :shock: mislim ej....bomo se skregali.....
Je pa tista dva dni Bjelašnice in Igmana zame res neprecenjivih, mislim ej......zaka se ne morem doma tako peljat ::jokam:
No bova že nekak, prej ali slej.....
Baščaršija mi pa ni bila všeč.....če ne bi Dina Merlina srečal ne bi nič pametnega videl. Pa kako je bil prijazen, ženšče še danes ne more pozabit. Pije kahvo na baščaršiji in bump eden njej najljubših pevcev za mizo he he he. Tut b ni mogla izdavit :lol: pa rdeča ko pavijanova rt. Tko sam vsaj enega pravega sarajlijo srečal. No razen tebe. Ni več tako kot je bilo nekoč. Preveč umetno bi nekak rekel. Ponaredek starih časov. Ostalo še nekak, baščaršija pa ni več to kar je nekoč bila, vse nekaj na brzino to folk kar leti nekam, ko govedo v stampedu....no čevapi so bili super čeprav sem bil ravno od kosila in sit ko boben.

igor8....kako misliš a sta 2 Majolke??? Smo ena je...

nomi
Prispevkov: 33
Pridružen: So Mar 28, 2009 8:34 pm
Kraj: Žirovnica

OdgovorNapisal/-a nomi » So Dec 04, 2010 7:35 am

[quote="AŁIENigor8....kako misliš a sta 2 Majolke??? Smo ena je...[/quote]

Ja, sam ena je.Alienu je škrat uletel.Mislil je Oazo verjetno ... :D
Za Kašarja lahko potrdim, so še kakšne v Žirovnici ampak je Kašar najboljša izbira.
lp,G

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Dec 04, 2010 8:32 am

Ja, mat kurjo....pa res. Evo sem popravil.....

TNX nomi.....

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » So Dec 04, 2010 8:57 am

tata zlatko napisal/-a:Kada dodes u Sarajevo zovnes mene prije nego bilo sto pojedes i rezervises prenociste i i budes moj gost :D :D :D

tel 063 284 267

inace idite na cevape u cevabdinicu "ZELJO" ili 'HODZIC"


Sedaj pa ne vem če bom to naredil, ker je alien opisal tako mučen dogodek :lol:

Časa bo malo, vendar za kakšno pijačo bomo še najdli.
Drugač sem prespal v "Brači Mujič" na robu sarajeva in so bili prijazni, pa še blizu je bila lokacija na kateri sem imel opravke.
Ti si blizu centra ali bolj na robu?
Snega še ni dol ne?

LP

Uporabniški avatar
tata zlatko
Prispevkov: 44
Pridružen: Če Maj 14, 2009 11:27 am
Kraj: Sarajevo

OdgovorNapisal/-a tata zlatko » So Dec 04, 2010 10:17 am

OrangePower napisal/-a:Ti si blizu centra ali bolj na robu?
Snega še ni dol ne?

LP


Ja sam ti kao Superman Ima me svugdje gdje treba :D :D :D

Snijega jos nema uostalom kao ni mnogo cega ukljucujuci i Drzavu:evil: :evil: :evil:

Imas ZS

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » So Dec 04, 2010 11:16 am

Alien, a je kakšna šefica in kelnarca pa da jo ti ne poznaš?

igorp8
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Mar 12, 2008 3:05 pm
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a igorp8 » Ne Dec 12, 2010 12:06 pm

Kašar v Žirovnici preverjen in :aplavz: Porcije velike in vredne svojega denarja, pravijo pa da se je menjal lastnik in ni več take gužve kot je bila :roll: :res_ne_vem:. Ob sredah ima zaprto pa smo šli v picerijo pr č`bularju v Slovenskem javorniku, pa je bilo tako-tako :|
V glavnem, v acroniju ( koroška bela ) bom še dva tedna - predvidoma- če kaj ne pride vmes.
Je pa veliko ta ćrnih će me razumete :(
LepLačenPozdrav Igor
p.s. 2alien: ki pa je kaka dobra kelnarca????????????

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Dec 12, 2010 5:02 pm

To je pa odvisno od tega kaj je zate dobro :lol: pa kaj bi rad....
Poiskusi v ajdni nasproti kašarja, v hramu.....če nisi prav v letih teater, apolo, RK....kakor kdaj, zdaj ko so taki časi da dobiš plačo ali ne je teško reči, se menjajo hitreje kot lahko cigaret pokadiš.....
Pa tudi nisem več na tekočem kot nekoč.....ni cajta....
Zdaj si naročiš na dom :wink: ni treba nikamor hodit....


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov