podforum "Srečanja"

Predlogi, kritike, ideje, ...
Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

podforum "Srečanja"

OdgovorNapisal/-a svetelch » To Apr 20, 2010 4:25 pm

Čedalje bolj me moti , da pod Srečanja ni govora predvsem o SLO Offroad-u amapk je samo še od nevemkakšnih superpokalov po celi evropi.....itd. To je solata zaradi katere ni več razvidno kaj se dogaja na SLO sceni.
Lepo bi bilo da bi se naredila posebna kategorija za prireditve izven SLO

lp

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Apr 23, 2010 9:10 am

he he ti jaz z eno besedo povem kaj se dogaja na domači offroad sceni: NIČ, tema, nada..... tako da bi bil presenečen koliko SLO ekip se udeležuje ali hodi na "solato". Le da se ne oglašajo na forumu.
To da je nepregledno pa drži. Je pač forum tako zastavljen, kaj čmo.
Toda deli se lahko le na sledeči način: dva podforuma srečanja in tekmovanja ali srečanja in NEFORMALNA srečanja forumašev. Torej tisto kar ni organizirano in je stvar forumašev samih. Ker se edino to dogaja trenutno na domači offroad sceni.
Če bo po tvoje svetlech in bo tuja in domača scena potem bo podforum za domačo sceno prazen.
Zadnje srečanje je bilo na počku lani če se ne motim. Za DP pa itak vsi čakamo kaj bo storila nova oblast v ORZS. Zaenkrat je vse po starem in v pol leta nismo dočakali niti enega harda. O dosedanjih letošnjih tekmah in udeležbi ni vredno izgubljati besed.
Svetlech, ko se boš samo enkrat udeležil bilokaterega offroada ali eventa ki ga najdeš med "solato" boš pozabil na domačo sceno.
Če v eni štacuni ni ponudbe greš pač v drugo, mar ne. Na žalost je tako.
Lahko pa zaprosiš upravnika da ti da tistih par tem z SLO scene pod ne prezri. Tako boš imel domačo sceno na vrhu da ne boš kaj zamudil ostalih ki nas zanima "solata" pa tudi ne bo motilo. Kdor zna najti neko vas midleofnowhere v Bolgariji, Romuniji, Slovaškem, Albaniji ...etc.... bo todi našel objavo srečanja ali tekmovanja in ga tiste tri štiri objave domače scene ne bodo motile.

Nekaj številk, tako iz glave, na pamet.

Na prvi tekmi v avstriji je bilo 9 posadk iz SLO.
V Tisovcu na slovaškem je bilo 20 posadk.
V motovun nas gre po meni znanih podatkih več kot 20 posadk.
V Banjaluko jih gre okoli 10
V Srbijo - gučevo okoli 5
Na offroad party ki bo na hrvaškem bo prišlo 25 vozil kljub temu da sploh ni objave.
Na hrvaški pokal hodi redno vsaj 5 posadk.
V Bolgarijo med 5 in 10 posadk.

Tako da lahko vidiš svetlech da "solata" zanima veliko število ljudi, le da se ne hvalijo po forumu kje hodijo in vozijo. Sicer so pa člani z dolgoletnim stažem na forumu. Drugače pa sami fejst fantje in dekleta ki so povsod dobrodošli in dobro sprejeti kamorkoli že pridejo. Le doma nas ne marajo, baje da zato ker imamo preveč profila na gumah.
In še nekaj, prav vsi organizatorji so veseli če se prikažemo pri njih. Ofroaderji iz SLO smo eni najbolj zaželenih udeležencev na vseh offroad eventih, tako v EU kot izven. Razen v Italiji, tam smo še vedno tujci.



Lp

jani
Prispevkov: 161
Pridružen: To Jul 31, 2007 1:41 pm
Kraj: Ustala primorska.

OdgovorNapisal/-a jani » Pe Apr 23, 2010 11:24 am

Živeli "VEGETARJANCI".

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Pe Apr 23, 2010 12:51 pm

vsi se vozite po bližnji in daljni evropi, do Mongolije pa nazaj, okrog hiše, in po Tunizijji.
ko pa vprašam kdo pozna kakršnokoli turco za 2 dni oz kakršnokoli dalšo turco v Sloveniji STE PA VSI TIHO :buta_z_glavo_ob_zid:
zdej pa res nevem več kaj se tu dogaja, mate vsi terence samo za tekmo v tujini med štriki da se ne morte zgubit ali offroadate samo po googlu :strika:
čemu delat podtemo če en preprost topic o domačem terenu ne zmore dveh postov :vdam_se:
se opravičujem če sm koga s tem užalu ampak mi res ni jasno kaj se dogaja? :roll:

Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

Re:

OdgovorNapisal/-a svetelch » Pe Apr 23, 2010 1:51 pm

Hotel sem samo predlagat če se da kako ločit, ker imam namen domače dirke snemat, ne pa (zaenkrat še) tujih
ker mi precej (beri: "PREVEČ") truda vzame da najdem kakšen konkreten podatek za SLO tekme

Strinjam pa se da se res nič ne dogaja, pa saj to ni samo letos tako, tudi par let nazaj že bil enak problem.
"saj po novem letu boljše bo"
:?

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Apr 23, 2010 2:31 pm

Ahoj pajkec iz Šk.Loke zbudi se. Živiš namreč v Sloveniji. In v naši preljubi domovini obstaja neka reč ki se ji reče Uredba o vožnji z motornimi vozili v naravnem okolju. In ta uredba PREPOVEDUJE vsakršno vožnjo in aktivnosti z motornimi vozili celo po beli cesti če so več kot trije.
In če pričakuješ da bodo ljudje drli na tvoje dvodnevne turce kar tako si zelo naiven.
Mi se trudimo že kako leto in pol da bi zadevo speljali uradno, pa ne gre in ne gre. Ne morejo nam pomagati ne policija, ne župan ne svetniki ne devica marija ne župnik Joža. Zakaj? Ker enostavno ne morejo čez zakon.
Ni druge kot čakat na spremembo uredbe, ki naj bi se kmalu zgodila. Kaj bo prinesla pa ne vesta ne bog ne ciganka.
In zelo neumno je z tvoje strani javno pozivati na giro. Dobi si par frendov, pa se vozte. Če ga ne boste srali preveč vam nihče ne bo nič naredil. Saj vsi tako delamo in se imamo čisto fajn.
Lahko pa prideš na giro z nami pa boš videl kako to gre....urco ali dve vožnje pa si na destinaciji, važno je da greš čez mejo. Ljudje prijazni in odprtih rok. Voziš se po mili volji, spiš v gozdu ali na seniku, pa se spet voziš pa žurka zvečer v nedeljo na kosilo in marš domov. Pa kaj češ se pol fuk...t tukaj z bedaki ki se belega kruha branijo. Za koji k.. se moram z idioto ubadat in bati vsake sence za grmovjem. Je to užitek??? Greš, lepo plačaš ljudem tisti drobiž v neki zakotni vasi kjer so veseli da se nekaj dogaja mi pa tudi. Vsi zadovoljni.
Do spremembe uredbe pa če ti je dolgčas poslušaj tole:
http://www.youtube.com/watch?v=NRw1qgrE8VA
Tudi po sprejetju spremembe uredbe bo aktualna tale, verjemite mi na besedo.

Pa tudi potem ne verjamem da bo kaj boljše za nas. Glede offroada je folk pri nas najbolj zafukan, zaostal, neozaveščen, neobveščen, neumen na svetu. Zakaj hočejo biti vsi bolj papeški od papeža nimam pojma....nerazumem pa zakaj v Avstriji lahko kadim v gostilni in zakaj imajo lahko offroad dirko v gozdu brez problema???? Doma pa ne morem.....nekdo bo rekel da sem fejst zabit ker tega ne razumem.....
Ne nisem zabit in namesto da bi se ubadal z bedaki grem raje tja kjer lahko počnem to kar me veseli. Vzamem telefon, pokličem in je zmenjen. Ladies and gentelmans, start your engines.
Zabit bi bil če bi se z bedaki ubadal. Ko jih j....e.
In tudi to je eden od razlogov zakaj objavljam vse offroad evente v bližnji in daljni okolici. Zato da kreteni (spremljajo forum, to dobro vem) vidijo da se da če se hoče to delat tudi v sožitju z okoljem. Obsatajajo pač degradirana področja ker ni škode za okolje in prostor. In ko vsi jokajo da ni turistov in se nič ne dogaja morajo v zakotni vasi na slovaškem na katero je tudi Bog pozabil omejevati število udeležencev. Pa je cela okolica natura 2000. In so rekli EU naj se jebejo če jim mislijo težiti. Tisovec je bil pred EU in bo tudi ostal. In je.
In če se jih bo kaj prijelo ko bodo videli da se v vseh sosednjih državah da samo pri nas pa ne, prav. Če se jih pa ne bo prijelo pa tudi prav, bomo pa denar nosili sosedom.
Enkrat smo zabluzili nekje v Bosni človeku direkt v dvorišče in vrt. Vsi smo bili tiho in čakali kaj bo. Pa ga naš vodič vpraša če gremo lahko skozi. In kaj je rekel tip: NE, ni govora. Dokler se ne slikam z vašimi avti ne greste nikamor. Pa pokliče in se usuje kopica otrok pa še pol vasi zraven, pa obvezna rakija in kava čeprav je že na prvi pogled jasno da nimajo niti zase. Potalali smo par igrač, zvezkov in flumastrov in se odpeljali človeku čez travo kot narodni heroji z besedami da smo vedno dobrodošli v slovo. Še danes verjamejo da smo snemali neki film ali nekaj takega :lol:
Če bi to naredili pri nas, slučajno ali ne, bi bili še danes na sodišču zaradi tega ali onega. Bi se že nekaj izmislili.

Zadovoljen pajk? Razumeš zdaj kaj bolje zakaj ni odziva na tvoje turce po škofjeloškem hribovju in Jelovici. Ker nihče noče kršiti zakona in tvegati mastno kazen.
In upam da razumeš zakaj mi hodimo drugam. Zakaj pa ne, če je na dosegu roke....samo stegniti jo je treba. Če grem jaz lahko z samurajem 700 km daleč na slovaško ne vidim razloga zakaj ti ne bi mogel z nivo? Vsaj 150 km do hrvaške ali 100 do Avstrije.
Jamraš da se nihče noče peljat s teboj? Kdaj si pa ti bil zadnjič na kakšnem offroad (uradnem) eventu?

Mater znaš človeku dvigniti pritisk :evil: pa še strah me je pajkov.
Če nimaš kaj počet se pridruži akciji http://www.youtube.com/watch?v=zSLCjmoU-uE

SMRT FAŠIZMU SVOBODA VEGETERIJANCEM

Lp :lol:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Apr 23, 2010 2:35 pm

svetelch napisal/-a:Hotel sem samo predlagat če se da kako ločit, ker imam namen domače dirke snemat, ne pa (zaenkrat še) tujih
ker mi precej (beri: "PREVEČ") truda vzame da najdem kakšen konkreten podatek za SLO tekme

Strinjam pa se da se res nič ne dogaja, pa saj to ni samo letos tako, tudi par let nazaj že bil enak problem.
"saj po novem letu boljše bo"
:?


Imaš letni koledar tekem za SLO DP. Samo se nikomur ne da objavit na forumu. Ne vem, mogoče smo kužni tule gor, člani tega foruma....
Če ne pa poglej na hrvaški forum, tam sem spored tekem za SLO DP objavil jaz. In fantje so se že odzvali in pridejo na Xsports letos. To je edino kar jih zanima vse ostalo jim je smešno. Ne morejo verjet da ni RB pri nas.

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Pe Apr 23, 2010 2:54 pm

haha. bi rad verjeu da te ki se bojite zakona ker se bomo štirje pelal skupaj vozite vedno točno po predpisih, parkirate zgolj na za to označenih mestih, in spoštujete vse kurčeve zakone ki se jih človek lahko zamisli.
zakoni so pri nas tako napisani in v tako množičnem številu da ne poznam človeka ki nebi vsaj enega prekršil, vedoč ali nevedoč.
pa da nebi kdo slučajno dvignil avta in nehomologiral ker bo plačal kazen :!: policija pa ustavlja vse zaporedno vozeče se avte in sprašuje če je to prijavljeno :kiss_my: SLO
:D težko verjamem da je v tem problem offroadarjev :)
vseeno pa hvala za info, sem mislil da je maximalno število 6 in ne 3.
alien če maš pa čas ta datum gremo pa lahko tudi v Avstrijo.
kar se pa zakonov tiče: Če hujšga nau, še umret nau treba :krc_v_roke:

Uporabniški avatar
svetelch
Prispevkov: 307
Pridružen: So Maj 31, 2003 11:14 pm
Kontakt:

Re: ewf

OdgovorNapisal/-a svetelch » Pe Apr 23, 2010 7:55 pm

Vesolec, ti si pa od boga

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Apr 23, 2010 9:46 pm

Ma če bi Bog obstajal in če bi imel jaz kakšne veze z njim bi bil svet drugačen, brez lačnih, brez vojn, brez politikov in vsaka vas bi imela offroad poligon. Zase bi si pa zrihtal enega lepega samuraja :lol:
Imaš koledar DP pod srečanja, upam da bo šef dal pod ne prezri do konca sezone. Tako, pa bo volk sit in koza cela :wink:

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Pe Apr 23, 2010 10:53 pm

pajk napisal/-a:haha. bi rad verjeu da te ki se bojite zakona ker se bomo štirje pelal skupaj vozite vedno točno po predpisih, parkirate zgolj na za to označenih mestih, in spoštujete vse kurčeve zakone ki se jih človek lahko zamisli.
zakoni so pri nas tako napisani in v tako množičnem številu da ne poznam človeka ki nebi vsaj enega prekršil, vedoč ali nevedoč.
pa da nebi kdo slučajno dvignil avta in nehomologiral ker bo plačal kazen :!: policija pa ustavlja vse zaporedno vozeče se avte in sprašuje če je to prijavljeno :kiss_my: SLO
:D težko verjamem da je v tem problem offroadarjev :)
vseeno pa hvala za info, sem mislil da je maximalno število 6 in ne 3.
alien če maš pa čas ta datum gremo pa lahko tudi v Avstrijo.
kar se pa zakonov tiče: Če hujšga nau, še umret nau treba :krc_v_roke:


Namesto strahu in kazni, ki bi jih lahko dobili, se veselo zabavamo. :plese:
Stroški so manjši, veliko ljudi je zadovoljnih in veselih našega obiska. :stisk_roke:
Je že Alien dovolj napisal, če pa hočeš doživeti pravi žur, se nam pridruži na CRO sceni. :kadi_in_zgleda_kul:
Takrat boš vedel, kaj pogrešamo v Sloveniji. :thank_you:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Apr 25, 2010 10:46 am

Točno tako. 11.06-13.6 se nam lahko pridružiš v "malem" Tisovcu.
100 km road book, za tiste ki imajo kohones pa še krožna v dolžini nekaj km na krog. In pa seveda affter party z živo glasbo do jutranjih ur.

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Po Maj 24, 2010 12:54 am

AŁIEN napisal/-a:Točno tako. 11.06-13.6 se nam lahko pridružiš v "malem" Tisovcu.
100 km road book, za tiste ki imajo kohones pa še krožna v dolžini nekaj km na krog. In pa seveda affter party z živo glasbo do jutranjih ur.


Popravek

04.06-06.06.2010 :oops:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI


Vrni se na “O forumu ...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov