Za zeleno bratovščino (moderatorji) + Vigadu

Predlogi, kritike, ideje, ...
Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

Za zeleno bratovščino (moderatorji) + Vigadu

OdgovorNapisal/-a Sven » Ne Maj 28, 2006 10:18 pm

Če kliknem pri prispevku na IP, da pokaže ip naslov avtorja posta, večkrat vrže ven več imen, tudi če uporabnik ni prijavljen kot gost. Ali to pomeni, da se je ta uporabnik v preteklosti pojavljal pod drugim imenom?
Hvala, LP
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Ne Maj 28, 2006 10:31 pm

Ni nujno.

Uporabniški avatar
Rooky
Prispevkov: 136
Pridružen: Ne Jun 12, 2005 5:01 pm
Kraj: Lj.

OdgovorNapisal/-a Rooky » Ne Maj 28, 2006 11:02 pm

Eden od primerov:

Klikni na enega od mojih postov na IP, pa boš videl sledeče:

Če sem preko GPRSja na netu (doma nimam druge povezave kot le PCMCA ali pa PC bluetooth & telefon) se IP menja, dobim pač enega, ki ga Si.mobil dodeljuje uporabnikom GPRSja, če pa sem post napisal v službi, kjer imam statični IP (ne samo jest ampak cela firma) pa boš našel več imen, kateri pošiljajo iz istega IP naslova torej iz "naše" firme, pa verjemi nihče iz moje mašine. (za enega vem kdo je).

Torej je možnosti kar veliko, teoretično lahko takoj ko bom nehal pisat in se skinu iz GPRS uleti nekdo drug na forum z istim IP naslovom, saj se dodeljuje dinamično....Pa še in še kombinacij...

LP IP Rooky

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Maj 29, 2006 12:39 am

:shock: :shock:
Uau.. res je: sem kliknil na svoj IP in se je prikazala cela divizija naslovov. A jaz vam obljubljam, da sem vse prispevke poslal le iz tegale (mojega) in ženinega (spodaj v dnevni sobi) računalnika. Dve mašini, pa toliko IPjev :shock:
:twisted: težko bo odkriti zajebante na forumu. Škoda. Pa sem čakal na dokaze, da nekateri res sami sebi odgovarjajo in pisarjo. Res škoda. Ma, mojstri, ne dvomim,boste že kaj našli. In spet bo zabavno :lol:
L neveden P Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “O forumu ...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov