Mam par vprašanj glede Lade Nive

Knjiga gostov za Niva Offroad Team
Clovek
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr Jun 03, 2009 12:37 pm

Mam par vprašanj glede Lade Nive

OdgovorNapisal/-a Clovek » Če Jun 04, 2009 4:22 pm

zanima me kksne feltne tocno pasejo gor kksno razmerje mora bit pa kksne so najbolse pa kere gume so najbolse rd bi da zgleda atraktivno se prav cim vece gume kar se da :)
amm pol ta bull bar zakaj je to tok drago pa a se da kje pocen dt narest, kako se rece bull baru po slovenks pa kam se splaca it narest za mali dnar.

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Če Jun 04, 2009 5:20 pm

Clovek,

najprej te lepo pozdravljam. To se namreč stori, ko nekoga prvič vidiš, oziroma, ko nekomu nekaj pišeš. Veseli me, da imaš nekaj vprašanj glede Lade Nive. Najprej te naj opozorim na gumb "Išči", kjer boš gotovo našel celo množico koristnih napotkov uporabnikov našega foruma, kako predelati tvoje vozilo.

Na koncu bi želel še eno malenkost. Če si ti, drago govedo, vsaj približno pismeno, si verjetno opazilo, da zaradi splošne kulture in berljivosti vsi uporabljamo kolikor-toliko spodobno slovenščino. Nihče od nas ne pričakuje pravopisja, pričakujemo pa vsaj izdelek drugega razreda osnovne šole. Tole tvoje izvajanje mogoče sodi v šolo s prilagojenim programom, kjer bi v drugem razredu verjetno res blestel, za vse ostalo je to manj kot nič. Te mati in šola do sedaj res nista še ničesar naučila?

LP Bizzy

p.s.
kako se rece bull baru po slovenks

nimam pojma. Po slovensko bi morda še šlo, tega tujega jezika pa ne poznam.
I tried being normal once..... I didn't like it!

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Če Jun 04, 2009 6:56 pm

Kakor sem videl naslov teme in zadnji odgovor bizzya sem vedel da bo pestro :lol: :lol: :lol:

Drago govedo... :lol: :lol: :lol:
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
ziga412
Prispevkov: 159
Pridružen: To Sep 02, 2008 7:42 pm

OdgovorNapisal/-a ziga412 » Če Jun 04, 2009 11:44 pm

:kaj_takega_pa_se_ne:
Če si ti, drago govedo, vsaj približno pismeno...

Ja Bizzy, ti mi pa znaš polepšat dan. Če je Rafter včeraj meni dal titulo za izjavo tedna, jo jaz zdaj predajam tebi. Res prečudovit izbor besed. :wink:
Ta je pa iz trte zvita.

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Pe Jun 05, 2009 12:29 am

No Bizzy, vsaj njiva ni napisal. Je še kr vredu. :lol:


Torej, felge za Nivo, rabiš razmak 5x139,7. ET pa nekje od 40 do 50
Če je niva za na cesto in nebi rad, da dobiš povečan srčni utrip vsakič ko zagledaš plave gospode in gospe ob cesti, potem kupi DOTZ Pharao felge, ki imajo TÜV certifikat za nivo, in gume 225/70R15 ali 215/75R15. To lahko potem homologiraš in si legalen.
To je tudi maximalna dimenzija, ki jo lahko legalno montiraš na nivo. Je pa treba malenkost porezat robove blatnikov.
V Nemčiji je cena felge okol 70 eur, pri nas mislim da jih boš pri Maroltu dobil.

Če pa se ne sekiraš za homologacijo, potem pa lahk daš gor felge od samuraja, feroze, tastare vitare, tastare kie sportage, itd. tud od uaza pašejo.

Za gume boš pa moral povedat, kje se koliko voziš (teren, sneg, cesta), da ti bomo lahk svetovali.

Bullbara pa ne rabiš.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jul 10, 2009 1:35 am

ja bizzy no......pa ne moreš reči ČLOVEKU govedo. Zj bo pa Slika

Mislim ej, sm pa mislu kolk sm js oster :lol:

si me pa Slika Slika spravil v dobro voljo.......na človekov račun :wink: čeprav upam da ni tega vzel tako osebno.


Vrni se na “Niva Offroad Team”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov