Lada Niva in njene KARAKTERISTIKE

Knjiga gostov za Niva Offroad Team
viktor.korenjak@gmail.com
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne Mar 26, 2006 10:48 pm
Kraj: celje

Lada Niva in njene KARAKTERISTIKE

OdgovorNapisal/-a viktor.korenjak@gmail.com » Ne Mar 26, 2006 11:03 pm

Sem novopečeni lastnik lade nive l.93. Že dva dni preizkušam avto in ne vem kako to da še dela. Kolega ima salonskega terenca, pa se bo spufal ker pretirava in plačuje ceno. No jaz se bom spufal pa na bencinu. Sprašujem vse zanesenjake off road, če mi lahko pomagajo in mi pošljejo na e-mail dokumentacijo o Ladi Nivi 1600. Dvo dnevne izkušnje: 1. peljem se po asfaltni cesti in neverjetno lada ima malo porabo. 2. začnem z rahlimi brezpotji, se bojim nagibov in lukenj toda lada vzdrži. 3. motijo me veliki tresljaji vendar ob pravilni uporabi tehnike tudi to anuliram. 4. ljudje v vasi kjer imam vikend ne morejo verjeti da sem prišel tja kamor zaide samo traktor. vsi se mi umikajo in mi mahajo saj ne verjamejo, da kripa ki jo vozim zmore to kar s težavo zmore le traktor.

viktor.korenjak@gmail.com
niva je zakon!

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Ne Mar 26, 2006 11:11 pm

Mogoče ti to pride kaj prav:

http://www.turboniva.ca/diagrams/diagrams.html

Niva je itak zakon... :twisted:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Mar 30, 2006 10:46 am

slayer, to je za 95+ letnik, je nekaj stvari drugačnih.

saj na www.nivaoffroadteam.com, potem pa nekje v enem forumu tehnikalije ali nekaj takega, so tudi komplet uporabniški priročniki in katalogi rezervnih delov.
Viktor: imaš zadnji letnik še prave nive :-) brez katalizatorja, lambda sonde, elektronike in nevemkajše.


Vrni se na “Niva Offroad Team”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov