X SPORTS 2010 TEKMOVANJE V HARD OFFROAD 9-10.10.10

O offroad srečanjih in dogodkih
x sports
Prispevkov: 233
Pridružen: Po Dec 27, 2004 9:11 pm
Kraj: n.gorica

OdgovorNapisal/-a x sports » To Jan 25, 2011 9:54 pm

hvala alien :D :thank_you:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Jan 26, 2011 12:58 am

:shock: a bejž no bejž, zakaj pa meni hvala :shock:
hvala tebi in klubu xsports :aplavz:
Če mislim da je koga za pohvalit to povem vsem javno, če je pa koga za popljuvat pa povem najprej njemu. Vkolikor se ne popravi si pa ne zasluži da ga ne popljuvam na ves glas. Ku...c ga gleda.
Do xsportsa sem vedno :oops: :oops: kadarkoli me je nekdo vprašal kaj dogaja v SLO glede offroada. Pa ne kdor koli, organizator berlin breslau in lila tage, lastnik 4x4 garage, organizator tisovca, novinarji offroad magazinov z 100.000 naklade, in še stotine manj pomembnih, nemci, avstrijci, slovaki, čehi, hrvati, bosanci, etc.... Od kar je xsports je malo manj :oops: :oops:
Ker ko omeniš xsports je vsaj...aja sem slišal za to, ja fajn no......a to je v Sloveniji drgač :shock:
Tebi pa povem kar sem ti že osebno. Dajte že bonuse naštimat, da bo tekma še bolj zanimiva in dinamična. Tako za tekmovalce kot za gledalce. Pa skupinski štart, matkurjo a je tako teško. Bo pa tako tekmovalcem kot gledalcam trgalo gate.
Pa sodniki naj bodo mal bolj elastični in sposobni reakcije po lastni vesti in pameti za splošno dobro. Jebeš posameznika če vsi ostali najebejo. Če naslednje leto en ne pride ni važno, če jih deset čaka v vrsti.
Uglavnem druga tekma je bila veliko boljša kot prva, samo tako naprej. Nč bat za uspeh. Majhen korak za človeštvo velik skok za slovenski off road.
Sam zaradi xsportsa resno razmišljam da bi se tudi začel vitlat......pa ne zaradi punc za šankom :lol: ampak zato, ker tudi na progi dogaja....do jaja :wink:
Vsi iz xsportsa se morate pa zavedat da ne delate zastonj........orjete ledino in nas vse peljete v boljši ju3 kar se off roada tiče. Čisto vse se ne da v denarju ovrednotit. In vaše delo nima cene. Vsaj zame ne, kaj si mislijo drugi mi dol visi. Kdo je imel prav bo pa čas pokazal.
Če gre samo en klub po vaši poti smo na konju, če pa dva smo zmagali.
Po bitki je lahko vsak general.....in ne razumam zakaj generali ne gredo po vaši poti......zmaga na xsportsu je pa več vredna kot deset naslovov državnega prvaka na DP. Na xsports gredo desci, na DP pa mone. Mone gredo tja kjer ni konkurence. Na balkanu temu rečejo turist klasa, pri nas pa DP. Pfejjj......who the fuck is ORZS :shock:

Uporabniški avatar
andsuzuki
Prispevkov: 380
Pridružen: Pe Jul 07, 2006 2:49 pm
Kraj: Banjška planota, Goriška

OdgovorNapisal/-a andsuzuki » Sr Jan 26, 2011 12:49 pm

:aplavz: :D
Kdor dela, greši, reče petelin in zleze z race
Lp Andrej


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov