Balkan Off-road Marathon 4. - 11. september 2010

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
HRISTOV_BG
Prispevkov: 2
Pridružen: To Feb 02, 2010 11:45 am
Kraj: Bulgaria

OdgovorNapisal/-a HRISTOV_BG » Sr Feb 03, 2010 9:34 am

Thank you for your interest in the race :!:
Many would be happy if we have a participant from Slovenia by car :idea:
Here in this television report will understand the spirit of the competition "Balkan Offroad Marathon" :arrow:

http://ftp.domainbg.com/todor_hristov/BALKANSKA%20KUPA/BOGRM/BOM/bom7.wmv

The movie is about 1 hour... :)

rozakid
Prispevkov: 49
Pridružen: To Okt 06, 2009 2:23 pm
Kraj: nekje tam

OdgovorNapisal/-a rozakid » Sr Feb 03, 2010 11:46 am

OrangePower napisal/-a:Sej sem upal da je tako samo nisem bil zihr pri drugih cenah.
Ok, se pravi da druge cene so za tekmovalni del. Touring je poceni.

Že premlevam številke v glavi. Mislim da je tukaj najdražje gorivo v mojem primeru. :D

Imam pa do štarta cca 1100km in od cilja domov cca 1400km in če se dol naredi če cca 2000km je to skupaj 4500km.

Spanje po osebi cca 500€ plus ostali stroški...
V grobem cca 2,5k€ za pot dol in nazaj (skupaj približno 10dni ali še kak dan več odvisno od vremena, počutja, lokacije...)


Ej spanje je 70eur za vse dni na osebo! Za 4500km pa računaj še malo cestnine pa to (pojdi na www.viamichelin.com) in tam ti da sveče podatke glede cestnin.

Sem sam malo pogledal, vendar to je vse za osebni avto, ki pije cca.9-10L.
Podatki: Od Ljubljane do štarta( Bolgaria - Plovdiv)Toll 22.71 EUR | Petrol 81.49 EUR | Road tax 20 EUR = skupaj 124.20eur
Je pa 1077km in 12h 12min vožnje (po omejitvah seveda!)

Od cilja do Ljubljane (Grčija - Ioannina)Toll 24.71 EUR | Petrol 103.89 EUR | Road tax 15 EUR = skupaj 143.60eur
Je pa 1380km in 15h36min vožnje (po omejitvah)

Vse skupaj: pot(143.60eur+124.20eur)+štartnina(80)+rally(2000km=300eur za benz)+spanje(70eur)+nisem zihr(30eur na osebo ne vem že kaj)+dodatno(hrana+kako popravilo,rezerva pač 500eur)
----------------------------------------------------------------------------------
=747,80eur (prištel tudi 30eur)+ 500eur rezerve= 1247,80eur TOTAL

Tok pride če bi šel sam. Aja za rally sem računal porabo 15L na 100km. Mal še sam naredi matematike, upam da sem ti pomagal.

lp[/b]

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Sr Feb 03, 2010 12:16 pm

Verjetno pa za touring ne rabiš bit ravno že puščavski lisjak?
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » Sr Feb 03, 2010 12:39 pm

Ma jaz sem z rezervo vzel kar se tiče goriva ker V8 ne pije 15L, sploh pa ne po terenu :lol:
Sem pa mislil da je spanje 70€ na noč ja. Sem se malo uštel.

Krasno, bomo pa še cenejše šli skozi
8)

Že nabiram ekipo, zaenkrat sva dva z boljšo polovico :)

granouile
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Feb 11, 2008 7:54 pm
Kraj: Domžale
Kontakt:

Balkan OffRoad Marathon 2010

OdgovorNapisal/-a granouile » Sr Feb 03, 2010 12:54 pm

Za vse, ki vas zanima več o Balkan Offroad Marathon-u 2010 se oglasite na : cruiser.tec@gmail.com.
Za enkrat nas gre : 4 avti (1 v Orga)
preko nas lahko rešite vse v vezi z prenočišči, prijavami in ostali INFO
lp Mare
----------------------------------------
Racing on asphalt, is for pussies !!!
http://www.cruiser-tec.si/

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Feb 03, 2010 3:34 pm

o Mare je pa mal zaspal........no sam da si živ :wink: Me je Niko poklical in povedal da urejaš zadeve.......lepo, lepo...

Pokec niti za giro ne rabiš biti puščavski lisjak. Problem je ker je to tako prekleto daleč. Da je to pri nas ali 200-300 km stran pol je to mala malica. Edini problem je da avto špila in pa zdržat etape po 400 km dnevno, pa da ne zalutaš seveda :lol: . Pa psiha, da te profiji ne potegnejo za sabo, ker potem se hitro konča v jarku ali z okvaro. Treba je vozit konstantno in v okviru svojih zmožnosti, pa gre....pač prideš par ur kasneje na cilj, vendar cel.
touring je pa itak mala malca, nimaš kaj mislit...pač delaš kar ti rečejo.

Rozakid, dobro si zračunal, sedi pet :wink: po moji računici še nekaj manj. Ampak z štirimi cilindri manj :lol:
Glede spanja je pa ponavadi, vsaj tam kjer sem bil doslej je bilo tako, da je cena za ekipo in ne na osebo. Poleg tega ni nikjer omenjeno da je cena po osebi. In navsezadnje ne pozabit da gre za deželo kjer je 10 ojrov veliko denarja. Bom pa vprašal.
OrangePover imaš pa časa dovolj da prečekiraš vse opcije, lahko najdeš koga ki gre in te recimo pelje večji del poti na prikolici, ki jo pustita nekje v Srbiji in spet pobereta pri povratku, pa si prišparal par sto €, pa kakšen avtovlak če pelje itd....možnosti je morje. Lahko je to tudi lep dopust recimo, pa "nič" ne stane ker bi itak za dopust zagonil ta denar......tako da ne tako osko gledat. Jeepa pri tebi je dejansko gorivo velik strošek.

granouile
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Feb 11, 2008 7:54 pm
Kraj: Domžale
Kontakt:

balkan Offroad marathon

OdgovorNapisal/-a granouile » Sr Feb 03, 2010 5:00 pm

Ma nism glih zaspal. Čakam še ene papirje od Todorja in Aleksa. Za tekmovalni del so, jih tud poznaš, drugo je pa Touring. Začetek v Plovdivu, z vsemi znamenitostmi mesta, potem pa po sledeh Rallya, z postanki na vseh ključnih točkah rallya, ter krajevnih znamenitosti, od kampa, do kampa, z možnostji nastanitve v hotelih ali v caqmpu z tekmovalci. Več in bolj podrobno o tem naslednji teden. Todor je žal na dirki v Grčiji, tako da mi ne more do pondelka ali torka nič poslat.
Se pa sestavlja majling lista vseh zainteresiranih, ter bomo tudi aprila ali maja izkoristili en vikend za kak piknik in "zbor" vseh odhajajočih na Balkan.
Drgač je pa zadeva zakon.
Istočasno bo v Plovdivu Off-Road sejem in festival. Zadeva, ki je ne gre zamudit. Mi že 4 leta hodimo in nam ni niti za sekundo žal.

LP mare
----------------------------------------

Racing on asphalt, is for pussies !!!

http://www.cruiser-tec.si/

TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » Sr Feb 03, 2010 5:03 pm

AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777

granouile
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Feb 11, 2008 7:54 pm
Kraj: Domžale
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a granouile » Sr Feb 03, 2010 5:08 pm

a noge morš met na armaturi, glavo pa zadaj čez vrate ven ???
----------------------------------------

Racing on asphalt, is for pussies !!!

http://www.cruiser-tec.si/

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Feb 03, 2010 7:52 pm

jao trco, samuraj je sicer lep(nisem še vidu takega :shock: ) sam daz zbriši link k se ne da brat. So posti dolgi kot gradisov ponedeljek....

Mare tale o pikniku je ena boljših idej kar sem jih slišal zadnje čase :wink:

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » Sr Feb 03, 2010 8:47 pm

AŁIEN napisal/-a:o Mare je pa mal zaspal........no sam da si živ :wink: Me je Niko poklical in povedal da urejaš zadeve.......lepo, lepo...

Pokec niti za giro ne rabiš biti puščavski lisjak. Problem je ker je to tako prekleto daleč. Da je to pri nas ali 200-300 km stran pol je to mala malica. Edini problem je da avto špila in pa zdržat etape po 400 km dnevno, pa da ne zalutaš seveda :lol: . Pa psiha, da te profiji ne potegnejo za sabo, ker potem se hitro konča v jarku ali z okvaro. Treba je vozit konstantno in v okviru svojih zmožnosti, pa gre....pač prideš par ur kasneje na cilj, vendar cel.
touring je pa itak mala malca, nimaš kaj mislit...pač delaš kar ti rečejo.

Rozakid, dobro si zračunal, sedi pet :wink: po moji računici še nekaj manj. Ampak z štirimi cilindri manj :lol:
Glede spanja je pa ponavadi, vsaj tam kjer sem bil doslej je bilo tako, da je cena za ekipo in ne na osebo. Poleg tega ni nikjer omenjeno da je cena po osebi. In navsezadnje ne pozabit da gre za deželo kjer je 10 ojrov veliko denarja. Bom pa vprašal.
OrangePover imaš pa časa dovolj da prečekiraš vse opcije, lahko najdeš koga ki gre in te recimo pelje večji del poti na prikolici, ki jo pustita nekje v Srbiji in spet pobereta pri povratku, pa si prišparal par sto €, pa kakšen avtovlak če pelje itd....možnosti je morje. Lahko je to tudi lep dopust recimo, pa "nič" ne stane ker bi itak za dopust zagonil ta denar......tako da ne tako osko gledat. Jeepa pri tebi je dejansko gorivo velik strošek.


Ja, vse skupaj je nekoliko daleč in to v tem konkretnem primeru največ stane, ampak če se sedaj organiziram sem septembra tam, pa če ima avto 50L porabe :)

Seveda bom še malo pretuhtal, pa dopust bom premaknu za en mesec :D pa lubici takoj eno darilo prinesu da bo lažje prinesla spremembo :lol:

V glavnem treba se bo organizirat pa avto naredit 100% sigurn pa bomo šli.

rozakid
Prispevkov: 49
Pridružen: To Okt 06, 2009 2:23 pm
Kraj: nekje tam

OdgovorNapisal/-a rozakid » Sr Feb 03, 2010 8:53 pm

OrangePower napisal/-a:
AŁIEN napisal/-a:o Mare je pa mal zaspal........no sam da si živ :wink: Me je Niko poklical in povedal da urejaš zadeve.......lepo, lepo...

Pokec niti za giro ne rabiš biti puščavski lisjak. Problem je ker je to tako prekleto daleč. Da je to pri nas ali 200-300 km stran pol je to mala malica. Edini problem je da avto špila in pa zdržat etape po 400 km dnevno, pa da ne zalutaš seveda :lol: . Pa psiha, da te profiji ne potegnejo za sabo, ker potem se hitro konča v jarku ali z okvaro. Treba je vozit konstantno in v okviru svojih zmožnosti, pa gre....pač prideš par ur kasneje na cilj, vendar cel.
touring je pa itak mala malca, nimaš kaj mislit...pač delaš kar ti rečejo.

Rozakid, dobro si zračunal, sedi pet :wink: po moji računici še nekaj manj. Ampak z štirimi cilindri manj :lol:
Glede spanja je pa ponavadi, vsaj tam kjer sem bil doslej je bilo tako, da je cena za ekipo in ne na osebo. Poleg tega ni nikjer omenjeno da je cena po osebi. In navsezadnje ne pozabit da gre za deželo kjer je 10 ojrov veliko denarja. Bom pa vprašal.
OrangePover imaš pa časa dovolj da prečekiraš vse opcije, lahko najdeš koga ki gre in te recimo pelje večji del poti na prikolici, ki jo pustita nekje v Srbiji in spet pobereta pri povratku, pa si prišparal par sto €, pa kakšen avtovlak če pelje itd....možnosti je morje. Lahko je to tudi lep dopust recimo, pa "nič" ne stane ker bi itak za dopust zagonil ta denar......tako da ne tako osko gledat. Jeepa pri tebi je dejansko gorivo velik strošek.


Ja, vse skupaj je nekoliko daleč in to v tem konkretnem primeru največ stane, ampak če se sedaj organiziram sem septembra tam, pa če ima avto 50L porabe :)

Seveda bom še malo pretuhtal, pa dopust bom premaknu za en mesec :D pa lubici takoj eno darilo prinesu da bo lažje prinesla spremembo :lol:

V glavnem treba se bo organizirat pa avto naredit 100% sigurn pa bomo šli.


Uporabi trajekt do Tirane ali pa Pirej, ne vem kaj je bližje. Čist tko ideja, cene povratne so pa okol 280eur oz. septembra je ceneje, ker je low season.

Tule pa en link do pomoči trajekti

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Feb 03, 2010 9:35 pm

ejga rozakid, ti si pa en bister dečko :aplavz: iz tebe pa še nekaj bo. (vem da si en mlad pubec drgač)
Kar tako naprej.....

granouile
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Feb 11, 2008 7:54 pm
Kraj: Domžale
Kontakt:

Balkan Offroad Rally

OdgovorNapisal/-a granouile » Sr Feb 03, 2010 9:37 pm

Preverjeno najboljša, najhitrejša varianta je Ljubljana-Beograd-Niš-Dimitrovgrad-Sofia-Plovdiv.
Če imaš dan več na razpolago, greš od Beograda skozi sotesko Djerdap ob Donavi, do Vidina v Bolgariji pa Sofia in Plovdiv.
Ob povratku iz Grčije, pa ne smeš zamuditi enkratne priložnosti skozi Albanijo.
----------------------------------------

Racing on asphalt, is for pussies !!!

http://www.cruiser-tec.si/

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Sr Feb 03, 2010 10:11 pm

Naša ekipa je bila dva ali trikrat v BG na tekmi, pa so šli skozi Niš.... 16-18h s kombijem.

Ampak so bili v Simitliju, na reki Strumi. Blizu MK meje. To je verjetno na drugi strani sveta od offroad tekme ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

granouile
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Feb 11, 2008 7:54 pm
Kraj: Domžale
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a granouile » Sr Feb 03, 2010 10:21 pm

Ja iz Slovenije gledano, niti ni tako daleč stran. naša trasa gre ene 80 km južneje vzdolž Grške meje v Makedonijo. Jaz mam ponavadi 12 urc do Plovdiva. Ni take panike.
----------------------------------------

Racing on asphalt, is for pussies !!!

http://www.cruiser-tec.si/

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Feb 03, 2010 10:47 pm

Dobre ideje :wink: jaz tudi razmišljam, da če bi že šel pač zaokrožim na vsaj 10 dni, pa gasa čez Albanijo pa na trajekt marš domov.

Uporabniški avatar
HRISTOV_BG
Prispevkov: 2
Pridružen: To Feb 02, 2010 11:45 am
Kraj: Bulgaria

OdgovorNapisal/-a HRISTOV_BG » Po Feb 15, 2010 9:54 pm

After the third day of the competition, the participants will have rest day !
Rest day will be in Macedonia near the Lake "Ohrid" !
For the participants will have a party with live music and cocktails from sponsors Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » To Feb 16, 2010 6:02 am

Čedalje bolje in bolje :twisted:

Uporabniški avatar
marjan
Prispevkov: 1133
Pridružen: Ne Sep 11, 2005 12:43 pm

OdgovorNapisal/-a marjan » To Feb 16, 2010 8:13 am

AŁIEN napisal/-a:ejga rozakid, ti si pa en bister dečko :aplavz: iz tebe pa še nekaj bo. (vem da si en mlad pubec drgač)
Kar tako naprej.....

v majhnih flaškah je struh :lol: :lol: :lol: ane lukec?

sam pi***,kwa pa je pol z velikimi? :roll:

granouile
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Feb 11, 2008 7:54 pm
Kraj: Domžale
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a granouile » To Feb 16, 2010 7:13 pm

Za vse, ki vas zanima več o Balkan Offroad Marathon-u 2010 se oglasite na : cruiser.tec@gmail.com.
Za enkrat nas gre : 4 avti (1 v Orga)
preko nas lahko rešite vse v vezi z prenočišči, prijavami in ostali INFO
lp Mare


Organizator me je opozoril, da bo v razredu Touring, bo možnost sodelovanja max. 30 vozil.
Kogar zanima naj odda prijavo, saj je interes ogromen, da ne bo kdo rekel, da ni vedel in bo moral ostati doma.

LP mare
----------------------------------------

Racing on asphalt, is for pussies !!!

http://www.cruiser-tec.si/

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » To Feb 16, 2010 8:37 pm

granouile napisal/-a:
Za vse, ki vas zanima več o Balkan Offroad Marathon-u 2010 se oglasite na : cruiser.tec@gmail.com.
Za enkrat nas gre : 4 avti (1 v Orga)
preko nas lahko rešite vse v vezi z prenočišči, prijavami in ostali INFO
lp Mare


Organizator me je opozoril, da bo v razredu Touring, bo možnost sodelovanja max. 30 vozil.
Kogar zanima naj odda prijavo, saj je interes ogromen, da ne bo kdo rekel, da ni vedel in bo moral ostati doma.

LP mare


Al sm zelen al kaj, ne vem.....
Nikakor ne najdem obrazca za prijavo. :?

granouile
Prispevkov: 21
Pridružen: Po Feb 11, 2008 7:54 pm
Kraj: Domžale
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a granouile » To Feb 16, 2010 8:51 pm

Nisi zelen!!!

Sm bl jst zelen, k sm tko neresen, da vse zainteresirane in prijavljene obveščam preko mailing liste udeležencev in ne kar po forumu.
Prijave, rezervacije hotelov in ostalo v vezi samega Balkan Offroad Marathona, bom rihtal z organizatorjem, preko maila in tud ne po forumu.

Če te zanima se oglasi, pa uredimo zadevo, lahko pa vse urediš tudi sam z organizatorjem z Todorjem ali Alexom.

LP mare
----------------------------------------

Racing on asphalt, is for pussies !!!

http://www.cruiser-tec.si/

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » To Feb 16, 2010 9:01 pm

granouile napisal/-a:Nisi zelen!!!

Sm bl jst zelen, k sm tko neresen, da vse zainteresirane in prijavljene obveščam preko mailing liste udeležencev in ne kar po forumu.
Prijave, rezervacije hotelov in ostalo v vezi samega Balkan Offroad Marathona, bom rihtal z organizatorjem, preko maila in tud ne po forumu.

Če te zanima se oglasi, pa uredimo zadevo, lahko pa vse urediš tudi sam z organizatorjem z Todorjem ali Alexom.

LP mare


Hvala, dogovorjeno

LP

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Feb 16, 2010 10:22 pm

OrangePower napisal/-a:[

Hvala, dogovorjeno

LP


Opa http://www.youtube.com/watch?v=ZmsEkdq379Q :aplavz:


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov