Offroad party

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » To Jul 06, 2010 2:17 pm

Brez KIE ni nič :lol:
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team


Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Jul 06, 2010 3:45 pm

Picpoki napisal/-a:Brez KIE ni nič :lol:


:lol: ja pa res ne gre......tipo je potegnil z sorentom cca 500 km iz Splita na žurko in kaj češ mu narest. Je pa razen najtežjih stvari vse odpeljal brez pripomb za veje pa to.....kapo dol. Še dobro da nima winča gor če ne bi se na vse spravil. Pa še en GC l. 2010 je cvilil skozi vejevje :lol:


RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Sr Jul 07, 2010 12:33 pm

videti je, da ste se imeli lepo. Je** ga letos se mi vse nekaj prekriva.


RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Če Jul 08, 2010 12:21 am

priden sem jaz skozi. no lepo, samo ne sept. :roll: 8)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jul 08, 2010 1:54 pm

RangeRover napisal/-a:priden sem jaz skozi. no lepo, samo ne sept. :roll: 8)


:lol: :lol: :lol: priden :shock: a pol sem te zamenjal z nekom :roll: :roll: :roll:
Bemumast ravno september je v planu :evil: Pol ti ostane samo še božični ali pa novoletni raid....



PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » Sr Jul 14, 2010 5:03 pm

e="AŁIEN"]http://w ww.youtube.com/watch?v=bnK57EkggEI[/quote]In kako se je končala ta zadeva :?: :?:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jul 15, 2010 9:43 am

Saj veš kako se konča, vsaj na boku, če že ne na strehi :lol: kaj pa hodiš prezgodaj domov.........

stihl
Prispevkov: 116
Pridružen: Ne Maj 03, 2009 2:45 pm

OdgovorNapisal/-a stihl » Če Jul 15, 2010 5:34 pm

Ja,madona,kakšen nik oz. slikco maš pa zdej??!Te sploh spoznal nisem!Sem si rekel,to je pa en hud traktorist,no pol pa vidm ,da je to naš Alien.Pa LsekaškiP stihl
Stihl je zakon!!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jul 16, 2010 2:19 am

ti bom dal traktorista :z_kijem_v_roki: to je samurai z gnilo šasijo....
Slika
zdaj je samo še 40% delov od samuraja gor tako da ni več suzuki way of life :evil:

Kje si pa ti hodil prejšnji vikend z frajtonarco, da te ni bilo??

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Jul 16, 2010 2:22 pm

Najlepše kar se dogaja na offroadu, če se mene vpraša....za druge pa ne vem. Sto ljudi, sto čudi...sto žensk, dvesto jošk.....
http://www.youtube.com/alien4x4#p/u/0/R4LH9ddMUqU

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Nov 20, 2010 10:44 pm

Naslednji off road party 10.- 12. 12 .
Trasa postavljena, vse rezervirano kar se tiče vožnje. Za vse zainteresirane izven rezervacij pa možna udeležba na afterpatryju v soboto zvečer, no limits. Najbolj žurerska ekipa gre lahko zraven na nedeljski panoramski giro, ostali domov ali kamorkoli že.....Obvezna prijava na PS, udeležba možna samo za znane osebe. Tisti ki imate manj kot 100 postov na forumu ne pišite, ker ne boste dobili odgovora.
Nebivedu ni ne povabljen ne zaželjen. Prav tako vsi ostali kaučoffroaderji.
Tisti od prijavljenih, ki bodo prišli brez kompletne opreme za offroad, pa naj raje ostanejo doma, da ne bo hude krvi. Kdor nima opreme gre okoli na turista brez ugovorov. Ali pa domov!!!!! Po želji, vendar brez pripomb....rumenih kartonov tokrat NI. Samo rdeči.
Tema sobotnega afterpartyja je OFFROADBADASS tako da se ne prikaže kakšen v kravati ali metuljčku, ker ne bo niti skozi vrata prišel.......torej samo umazani, blatni, zli......in z velikimi....gumami.
Težaki ostanite doma ker se vam nič dobrega ne obeta, če slučajno pridete.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Nov 21, 2010 12:10 am

In še izbor glasbe za afterparty...
http://www.youtube.com/watch?v=yzibV8XE ... re=related
Tako da si ne bo kdo kaj naredil :z_kaj_pa_jaz_vem_v_roki: pa da ne bo izgovorov v stilu nisem vedu......

PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » Ne Nov 21, 2010 10:15 am

Kaj tabeli in dolgi lahko pridejo :?: :wink: :wink:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » Ne Nov 21, 2010 6:00 pm

Na zdej. J... ga. Nimam sto postov, pa še zelo težek sem. :evil:

Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » Ne Nov 21, 2010 6:10 pm

Rogi, kaj nimaš ti takrat nekaj druzga? A si pozabil?
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » Ne Nov 21, 2010 7:04 pm

Možnosti je več. In tudi prav je tako, tako da lahko izbereš kar ti najbolj ustreza.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Nov 25, 2010 2:13 pm

Rogi :shock: lahko bi vedel da zate ni nikoli :?:
Ti si itak zelo zaželjen kjerkoli. takih je malo.......
Saj če malo porazdelimo težo in poste bo ravno prav :wink:
Ma je bilo tako da sem dobil PS od nekoga ki se je ravno prijavil na forum in edino kar je napisal je PS in nič drugega. Zanimalo ga je pa samo to kje se dogaja. Torej se je očitno prijavil samo z namenom da bi drek mešal. Zakaj pa ne pokliče mona, zato ker bi potem jaz imel njegovo telefonsko, ane....Bodo vsi dobili odgovor ko bo čas.
Trenutno je mal težav z enim zelenim možicljem :evil: in nekaj težav z logistiko:
Slika

En "prijatu" mi je pa napisal da bi rad prišel kljub pederskemu naslovu teme :lol: mislim party pa to......
Mislim ej :shock: kaj vse nekaterim ne pade na pamet :lol:
No ja, še vedno raje vidim da pove meni kot da govori drugim okoli. 8)

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Če Nov 25, 2010 7:13 pm

Kultura na višku, ni kaj.
Nimam pojma zakaj je ta tema sploh objavljena.človek vabi in odbija.
Raje poglej v svoj imenik mobitela in pokliči svoje frende ,za katere si želiš ,da se udeležijo, kot pa da tukaj serješ z takimi forami.ker tole res nima smisla, edino če se hočeš nepovabljenim pohvaliti, da pač nekaj organiziraš.
Najbolj me pa moti to, da se "stari gadi" tako obnašate do novincev oz. po vašem zelencev, ki pa po vašem mnenju itak nimajo v ničemer pojma.
Ta forum bo najbolje zaklenit, dat zvišanim gospodom ,ki vse obvladajo pin kode in se naj sami j.... tu gor. :?

Redno prebiram vsaj 5 forumov in nikjer se takšne stvari ne dogajajo kot tukaj.
To je edini forum,kjer zelencev ne sprejemajo, ker očitno "stari gadje" niso nikoli bili zeleni.
Pejte mal na motosvet, da vidite kaj je kultura in normalen sprejem novega člana.
A res ni cilj ,da bi bilo večje število forumašev, ker pač več glav več ve, ali so potrebne res samo 3, ki mislijo da vedo vse ?

kr dajte si duška in me opljuvajte.
Nekdo pač mora povedat svoje mnenje, pa čeprav tukaj nima pravice.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Nov 25, 2010 10:28 pm

Hmmm, kaj naj ti rečem razen da mi je žal da tako zastopiš kot si. Ko boš malo več na terenu boš razumel. Do takrat pa pač ne beri tem, ki ti niso po godu.
Naslednje leto spomladi bo tudi nekaj lažjega in odprtega tipa in se lahko pridružiš, če si boš želel. Če bo vse prav seveda, ne me držat za besedo. Ker pri naših oblastnikih nikoli ne veš kaj jih bo pičilo in ali bodo dovolili ali ne. Bo tudi na Hrvaškem 100% vendar ne bo šlo tako na izi. Torej bo spet samo za tiste ki obvladajo in imajo avte za to. Žal ni časa za nastopače.
Lej jaz se tudi ne silim z nikomer v Afriko. Pač nimam ne avta ne znanja za to. Zakaj bi nekomu drugemu grenil zasluženo veselje zaradi mojega neznanja, nepripravljenosti ali nesposobnosti.
Glede "zelencev" je pa tako, bolje da ima kljun doma kot pa na terenu, ker potem vsem ostalim pokvari event. Potem je prepozno. Pa še ponavadi so vsi drugi krivi za razbit avto. So že bili in naredili celo sranje, samo zato ker niso zmogli. Tudi tako se je zgodilo da je bil tip tiho njegova žena me je pa napadla kaj si mislim, pa kdo bo škodo plačal etc...da ne govorim. Za šankom pa ohoho mojstri offroada, pa najboljši avto na svetu.
Se pač zbiramo taki, ki smo bolj za hard varianto. Ki nam off ne pomeni da se gremo na makadam peljat ampak res na OFF. In taki smo tudi v glavah...off oziroma adijopamet. In potem ni zajebancuje, če je vojska je za vse. Ni poti nazaj ali okoli.
Tudi meni je žal da je tako kot je, toda naveličal sem se razlagat ali mora pes, če je v avtu med vožnjo, imeti zaščitno čelado ali ne in zakaj.
Pa ne se jezat, škodi lepoti. Pa tudi če se, ni panike. Jaz te bom kljub temu še vedno imel rad :wink:

Lp

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Nov 25, 2010 10:34 pm

uzitek napisal/-a:kr dajte si duška in me opljuvajte.
Nekdo pač mora povedat svoje mnenje, pa čeprav tukaj nima pravice.


Aja, da ne pozabim.
Zakaj bi te kdo pljuval? Si pač povedal kar te je tiščalo in tudi prav je tako. No, mogoče bi lahko malo lepše napisal, pa vendarle.
In ne vem zakaj ne bi smel oziroma kdo ti brani.
Kar se mene tiče imam vedno raje tistega, ki naravnost pove kar ga muči, kot tistega ki blebeta za hrbtom.


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov