Offroad party

O offroad srečanjih in dogodkih
uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Če Nov 25, 2010 10:46 pm

problem je v tem, da se to pojavlja v mnogih temah, nekako vam ni v interesu spustiti zelenca medse,morda se bojite ,da bi se kaj od vas naučili....
prepričan sem ,da se je 80% zelencev, počutilo odrinjeno,nezaželeno.
kako pa ste vi začeli ? z znanjem in iskušnjami se sigurno niste rodili, zato menim ,da bi morali to deliti z drugimi.
moram nehat pisat preden izpadem cmizdra :lol:

no, mene vsekakor ne bo med vami, ker sem res prezelen glede tega, bilo bi pa fajn kaj takega opazovat.

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » Če Nov 25, 2010 11:33 pm

ALIEN SVAKA ČAST JAS TE RAZUMEM ENI TE PA NEBOJO NIKOLI TAK KO MENE NE RAZUMEJO Lep pozdrau CERO :lol:

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » So Nov 27, 2010 2:38 pm

uzitek napisal/-a:problem je v tem, da se to pojavlja v mnogih temah, nekako vam ni v interesu spustiti zelenca medse,morda se bojite ,da bi se kaj od vas naučili....
prepričan sem ,da se je 80% zelencev, počutilo odrinjeno,nezaželeno.
kako pa ste vi začeli ? z znanjem in iskušnjami se sigurno niste rodili, zato menim ,da bi morali to deliti z drugimi.
moram nehat pisat preden izpadem cmizdra :lol:

no, mene vsekakor ne bo med vami, ker sem res prezelen glede tega, bilo bi pa fajn kaj takega opazovat.
Če si ti skregan z vsemi, morda ni problem v njih...
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

bugimajstr
Prispevkov: 112
Pridružen: Ne Feb 07, 2010 2:44 pm
Kraj: bela krajina

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » So Nov 27, 2010 4:39 pm

nemorem mimo...
jst si ful želim na kaka srečanja sam niti pod razno ne mislim hodit dokler kej pametnega ne kupim..čist vas razumem da vas taki k majo dobr in sposobn avto pol se pa boji da ga bo opraskal al pa preveč umazal da vam grejo na jetra..men bi šli tut.moja štorijo ko sm kupu nisana pred leti je bla taka da sm dal za avto takratni milion in pol kar je blo fuuuul velik proti ostalim istega letnika ampaj jst kot jst nebi bil zdrav če ga nebi šel takoj sprobat..no posledica je bil razbit špegu.tut luč bi šla če nebi bil dobr bulbar.no hočm rečt d za offroad morš bit mal norca pa avta ti nesme bit preveč škoda.drgač je bolš d nimaš terenca..
no to je moje mnenje..

Mihevc
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Apr 23, 2010 6:28 pm

OdgovorNapisal/-a Mihevc » So Nov 27, 2010 6:20 pm

Mal sem tole bral!!
Lahko rečem,da se pod tole tudi jaz takoj podpišem.Čeprav je moj bogi terrano že kot kak idrsk jabuk,ki preleti v dolino!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Nov 27, 2010 8:34 pm

Jaz se v to temo ne bom več vtikal :wink:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Nov 28, 2010 3:24 pm

No kakor ga danes dol vsiplje se nihče ne bo mogel peljat :evil: :evil:
Že zdaj ne gre nikamor, pfej tristo kosmatih........ :evil:

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Ne Nov 28, 2010 4:26 pm

Nam kaučoffroaderjem nam je prav super v takem vremenu.
Da imamo izgovor zakaj se nič ne vozimo :D
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » Ne Nov 28, 2010 4:49 pm

kaj govoriš, sedaj sem silom razmer bil zunaj (sneg in grozna burja). Šel sem v sosednjo vas na stružnico nekaj delat,ker je bil mož sedaj fraj in sem silom razmer tudi Uuuužžžžžiiivvaal ker ni še nič spluženo. Še kar gre, samo po gasu je bilo potrebno.
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Nov 28, 2010 5:15 pm

Ma men ne gre nikamor. Tako smotanega snega pa že dolgo ne. Po ravnem še gre, navkreber komaj, navzdol pa itak :grozno_prestrasen:
Probal dve vrsti zimskih gum, kobre........nič ne pomaga, pa ga je šele 30......bo kar treba :pije_kavo_in_bere_casopis: pa počakat malo, da vsaj padat neha.....

Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » Ne Nov 28, 2010 5:21 pm

bom vidu jutri zjutraj za na šiht. Res pa je da je pod snegom mestoma zmrznjeno in sneg je sipk. Do sedaj je vsako zimo šlo, zlepa ali pa z grda. :wink:
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » Ne Nov 28, 2010 5:28 pm

lom17 napisal/-a:bom vidu jutri zjutraj za na šiht. Res pa je da je pod snegom mestoma zmrznjeno in sneg je sipk. Do sedaj je vsako zimo šlo, zlepa ali pa z grda. :wink:


Pri nas je pa čist moker, gume ne delajo čisto nič,kot bi hotel po luftu vozit, samo nekaj melje oprijema pa od nikoder

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Nov 28, 2010 5:35 pm

X2....isto je pri nas......oprijem k pri hovercraftu :evil:

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Ne Nov 28, 2010 5:49 pm

jaz sem pa mislil ,da sam men ne gre, pa sem bil raje kr tiho :oops: .navzdol je blo kr pestro :shock:
sem že klel frontero :evil:

Uporabniški avatar
pinzi
Prispevkov: 192
Pridružen: Ne Nov 02, 2008 12:24 am
Kraj: Hagau

OdgovorNapisal/-a pinzi » Ne Nov 28, 2010 6:04 pm

Ja pismo pol se moram pa jaz pohvalit. Na pohorju, cesta z oznako "vožnja na lastno odgovornost....", snek do dif, gume Toyo v petek zvečer pa je šlo z G-jom brez problemov. Sam sem se moral vrnit ker se mi je na amaturki prižgala neka slikca na njej pa narisan točilni agregat. Dans sen bil zunaj s tastaro kripo pa je tud šlo.



lp
Trdo delo ni še nikogar ubilo....toda zakaj tvegati!!!

Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » Ne Nov 28, 2010 6:08 pm

pri nas nisi naredit kepe, sedaj pada bolj moker, izgleda, da se je otoplilo in jutri bo zgleda zanimivo za v dolino. Sem dobil informacijo, da iz doline gor ni šlo. Dol je bil južen. Nekaj bomo že zmislili. :lol:
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

Uporabniški avatar
soklic46
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Sep 02, 2010 12:16 pm
Kraj: Selo pri Bledu

OdgovorNapisal/-a soklic46 » Ne Nov 28, 2010 6:15 pm

S 4 kolesnikom se je pa še kar nekam dalo priti. Joj že cel vikend sanjam kako bi bilo fino met enga terenčka pa se malo igrat po snegu :D

Mihevc
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Apr 23, 2010 6:28 pm

OdgovorNapisal/-a Mihevc » Ne Nov 28, 2010 6:27 pm

Čeprav smo vsi malo odšli s te teme, ki je v tem sporočilu bom še jaz mal zašu!!
Sem se neki drajšku po cestah in moram kar pošteno lovit rit!So mi crknli vklopniki,pa imam samo zadnji pogon tako da je cela cesta moja.Vseskup je bolj podobno driftanju.
Je pa lušn. Upam ,da mi marolt čimprej pošlje nove!

Lp.mihevc t

PAJEROxxl
Prispevkov: 353
Pridružen: To Okt 30, 2007 9:33 pm

OdgovorNapisal/-a PAJEROxxl » Ne Nov 28, 2010 7:22 pm

AŁIEN napisal/-a:Ma men ne gre nikamor. Tako smotanega snega pa že dolgo ne. Po ravnem še gre, navkreber komaj, navzdol pa itak :grozno_prestrasen:
Probal dve vrsti zimskih gum, kobre........nič ne pomaga, pa ga je šele 30......bo kar treba :pije_kavo_in_bere_casopis: pa počakat malo, da vsaj padat neha.....
Tadougi beli pa kar grejo, vrh Javornika včeraj, danes pa ni šlo do vrha-cca70cm .pa še ornk zameti :wink: :wink:
Ma kej si mona

Uporabniški avatar
golnar
Prispevkov: 148
Pridružen: Če Dec 24, 2009 12:14 pm
Kraj: Okolica Ivančne Gorice

OdgovorNapisal/-a golnar » Po Nov 29, 2010 12:50 am

soklic46 napisal/-a:S 4 kolesnikom se je pa še kar nekam dalo priti. Joj že cel vikend sanjam kako bi bilo fino met enga terenčka pa se malo igrat po snegu :D
Ha, sva že dva... je pa tega snega zdejle tolk ratal, da se z običnim prednim pogonom in ročno ni več za igrat... to zimo bo treba potrpet

offcesta
Prispevkov: 158
Pridružen: Po Dec 28, 2009 11:11 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a offcesta » Po Nov 29, 2010 1:49 am

AŁIEN napisal/-a:Ma men ne gre nikamor. Tako smotanega snega pa že dolgo ne. Po ravnem še gre, navkreber komaj, navzdol pa itak :grozno_prestrasen:
Probal dve vrsti zimskih gum, kobre........nič ne pomaga, pa ga je šele 30......bo kar treba :pije_kavo_in_bere_casopis: pa počakat malo, da vsaj padat neha.....


z mojimi insa turbo track (profil simex) je slo pa brez problema u hrib pa tud dol :skace_od_srece: pa sm vozu tud po pou metra snega :D

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Dec 06, 2010 12:18 am

No zadeva definitivno in dokončno odpade..... ::jokam: preveč je snega, ne gre in ne gre....
Brez vožnje pa tudi sobotna zabava ni smiselna, pa tudi do koče za prespat se ne da. no verjetno bi se z skupnimi močmi le dokopali vendar bi tvegali odprto vojno z sankači, ki so prišli na svoj račun. Mogoče bo le za tiste ki so blizu, ker je že za prostor zmenjeno. Bom videl a se sploh da preklicat. :evil:

Mimogrede.....ali je kaj suzuki ownerjev, ki bi bili zainteresirani za meet naslednje leto?? Kakšnih 10 nas je že, zaradi manjših stroškov je pa zaželjeno število vsaj 20-25.
Prosim če se javite, samo tako informativno, brez obveznosti.
Probali bi pa kakšen trial pripraviti če bo možno. Ali pa samo vikend giro, če ne bo šlo drugače. To bodo otroc veseli, ko bodo videli toliko kinderjajčkov na kupu.....

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Po Dec 06, 2010 10:38 am

:shock: :oops:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Dec 06, 2010 12:10 pm

Ja žal ni druge......lopatat se ne da več kot 20 km, snega je čez meter, da o zametih ne govorimo. V prvi vrsti je pa varnost. Ograje ni, treba je pa tudi nazaj dol priti...z več kot 1000 nadmorske.
Poleg tega je pa tako, če večina po suhem rabi vitel ja kako naj pa zdaj gor pride??? Že pri 30 cm snega gre cel dan za nekaj km, več ali manj prehojenih in ne prevoženih.
In na koncu, kot sem že napisal. Nekaterim drugim se je sezona začela. In ko ti en tak iza ovinka pripizdi sto na uro v dobri veri da ni šans da bi bil za ovinkom avto.......no potem se pa zgodba konča.
Slika

Drugega kot kakšno sliko zimske idile prilimat se ne da več narest.
Slika

uzitek
Prispevkov: 577
Pridružen: Ne Jan 17, 2010 9:30 pm
Kraj: oplotnica

OdgovorNapisal/-a uzitek » Po Dec 06, 2010 12:22 pm

pametna odločitev :!:


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov